Blaise Matuidi

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2019, 08:39

tak, gra inaczej, tak jak w PSG czy właśnie w kadrze i wydaje mi się, że wychodzi mu to na dobre... jak widać Maksio blokował nie tylko stricte ofensywnych zawodników ale nawet takich jak Matuidi

tyle, że to i tak nie jest zawodnik, który będzie naszym podstawowym bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że do sarriball mimo wszystko się nie do końca nadaje co nawet zasugerował Sarri na ostatniej konferencji:
Sarri pisze:W tym momencie Matuidi, ze względu na kwestie taktyczne, okazuje się dla nas bardzo ważnym graczem. (...) Gwarantuję wam jednak, że w trakcie sezonu inni piłkarze okażą się fundamentalni.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2019, 22:39

Oglądam sobie Inter - BvB i to jak 40 metrowe podanie potrafi skleić i odegrać Asa (który mistrzem techniki u nas nie był) w porównaniu do wymachiwania przeszczepami przez Francuza... Niebo i ziemia.

Serio, jak można być tak drewnianym? :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 15:20

Jak narazie nie przedłużyli mu kotraktu i mam nadzieję że tak pozostanie.Niech zrobi swoje a potem odejdzie po sezonie za darmo. Dać mu nową umowę w obecnej sytuacji kadrowej to byłaby czysta głupota. Przy 7 środkowych pomocnikach w lecie aż 5 może być do odpalenia.Czterech z nich przyszło za darmo więc mają wysokie kontrakty. Jedynie z Matuidim nie będzie problemu gdyż automatycznie pozbędziemy się go z końcem sezonu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 15:41

@Sorek21
Nie ma szans na to, że odpalimy 5 z 7 pomocników w trakcie jednego okienka. Pjanić i Bentancur według mnie zostaną w Juve na 100%, a podobnie będzie też z Khedirą (zostanie mu rok kontraktu i go nikt nie kupi, a płacić mu rekompensatę za dobrowolne odejście jest bez sensu, więc najwyżej będzie w gotowości pobierając pensję). Ramseya ciężko wypchnąć z uwagi na jego zarobki oraz ciągłe problemy ze zdrowiem. Z kolei Rabiot zapewne dostanie jeszcze jeden sezon na udowodnienie swojej użyteczności. Zostaną więc Can (chyba, że pozbędziemy się go już w zimie) oraz ewentualnie Matuidi, któremu skończy się kontrakt. Jednakże mam obawy, iże Francuz wkrótce otrzyma ofertę przedłużenia swojej umowy i to niestety np. na warunkach 1 rok + obligatoryjnie jeszcze jeden, tylko pewnie z góry na 2 lata.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 15:58

Obecnie jest o dwóch za dużo a jakość nie poszła w górę.Ktoś więc będzie musiał odejść aby odciążyć budżet i zrobić miejsce dla nowych bo przecież potrzebujemy przynajmniej dwóch nowych pomocników.
Nie można liczyć że gra ulegnie poprawie cały czas mając w składzie żółwia Khedirę i kurczaka Matuidiego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 16:40

Gdzieś kiedyś przeczytałem, że musimy mu dać nowy kontrakt jeśli chcemy dobrze żyć z Raiolą, a wiadomo, że chcemy. Jak dla mnie ma to sens.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2020, 16:45

Ma sens sytuacja, w której opasły, wyszczekany knur będący do niedawna dostawcą pizzy trzyma za morde zarząd tak ogromnej marki jaką jest Juventus? Jak nam każe wziąć Balotelliego, to też weźmiemy, w imie dobrych relacji? Myślałem że wraz z odejściem Marotty nasz zarząd przestanie przyjmować skrajnie uległe postawy wobec innych, ale jak widać Paratici pilnie słuchał wskazówek swojego mistrza.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 14:45

Obrazek

45 min. vs Parma

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PO CO???!!!


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 16:00

Miejmy tylko nadzieje, że Bentancur po zawieszeniu wskoczy do składu kosztem Blejza.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 16:02

ilekroć pojawi się w polu karnym lub jego okolicach to kryje go 3 zawodników, ściąga uwagę lepiej niż Mandzukic ;)
w rozegraniu nic nie da więc jedyne czym może pomóc zespołowi to zmylaniem przeciwnika, że ktoś do niego poda jak nie będzie mocno kryty :D


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 17:21

Maly pisze:
20 stycznia 2020, 16:02
ilekroć pojawi się w polu karnym lub jego okolicach to kryje go 3 zawodników, ściąga uwagę lepiej niż Mandzukic ;)
Taa... a ja czytałem, że to jest niby ten piłkarz, który musi grać, bo łata dziury po Ronaldo :prochno: Tam gdzie wbiega ta pokraka powinni być goście, którzy strzelą, dograją asystę lub chociaż mają na tyle techniki, że potrafią przyjąć piłkę na mniej niż 3 metry: Higuain, Ronaldo, Dybala czy Costa bądź Sandro im bliżej lewej.

Może wypowie się jakiś piłkarski ekspert np. Bukol, co zyskujemy na tym, że za każdym razem najwyżej pcha się łajza, która podczas naszych ataków powinna stać najbardziej z tyłu i asekurować. Ja tego moim prostym rozumem nie ogarniam :dontknow:

Musiałbym sięgnąć pamięcią, żeby przypomnieć sobie piłkarza, który biega tak dużo a zarazem bezproduktywnie. Z "gry" Blejza nie wynika nic poza nabijaniem drużynie kilometrów w statystykach i przeszkadzaniem kolegom w kreacji, bo pałęta się to pod nogami, a podać nie ma sensu, bo i tak nic konkretnego z piłką nie zrobi. I ludzie się dziwią, że pomoc nie działa, nie kreuje sytuacji, jak jeden z trójki wałęsa się radośnie między obrońcami przeciwnika, albo zbiega pod linie boczną, a do rozegrania cofać się muszą Pawełek z Krystyną :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 22:52

Blejz vs Napoli :nod:



W nagrodę pewnie dostanie nowy kontrakt :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 07:40

jackop pisze:
26 stycznia 2020, 22:52
Blejz vs Napoli :nod:



W nagrodę pewnie dostanie nowy kontrakt :bravo:
Warto podkreślić że po tej "centrze" naszego mistrza świata, napoli wpakowało bramę na 2:1... :|


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 07:54

Hubson pisze:
27 stycznia 2020, 07:40
Warto podkreślić że po tej "centrze" naszego mistrza świata, napoli wpakowało bramę na 2:1... :|
po co komentować skoro się nie oglądało meczu a jedynie zobaczyło wynik (i to bez minut, w których padały gole)??


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 08:22

Nie na 2-1 tylko 2-0..

Matuidi jest obecnie liderem listy #won z Juve
Allegri zwolniony
Mandzukić rozwiązał kontrakt
Khedira kontuzjowany
De Sciglio jedną nogą w PSG podobnie jak Can w BVB


ODPOWIEDZ