Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:28

Ale tam cztery litery pękają :D

Inter się posypał.
Grają tak słabo że jeżeli nasza forma się utrzyma to przyjadą na Allianz przyjąć 3.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:28

Gandalf8 pisze:
26 stycznia 2020, 13:35
Sila Spokoju pisze:
26 stycznia 2020, 13:13
Gandalf8 pisze:
26 stycznia 2020, 13:10
Właśnie oglądam mecz złodziei z Cagliari i okazuje się, że VAR nie działa w stosunku do Chinteru...
Nic tam nie było. Sędzia cały czas słuchał na słuchawce. Inter strasznie słabo, bramka z niczego. Cagliari prowadzi grę i musi coś wcisnąć.

Słabo gra Radja, po którym spodziewałem się w tym meczu więcej.


Lautaro Martinez to kawał świetnego piłkarza. Mam nadzieję, że opuści Inter już w przyszłym sezonie.
Według mnie faul ewidentny. Nam by to gwizdneli. Chociaż gdyby Walukiewicz dodał trochę od siebie, np lądując na glebie to może by to lepiej wyglądało.

Radja rzeczywiście bardzo słabo, ale może jeszcze w drugiej połowie strzał z dystansu w swoim stylu.

Oj tak, Lautaro gra w tym sezonie świetnie. Jeśli go sprzedadzą to zarobią konkretne pieniądze.
Lautaro w doliczonym czasie gry czerwona kartka za dwie żółte. Będzie zawieszenie w kolejnej kolejce?
Inter traci punkty, teraz czas na Rzymian :)


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:30

@Sila Spokoju
Może i sędzia dał czerwoną dla Lautaro, ale minęło w tej sytuacji z 40 sekund i powinien jeszcze pozwolić Cagliari na wybicie rożnego, a zakończył równo w 94 minucie. Chyba bał się żeby Inter jeszcze nie stracił gola w ostatniej akcji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:32

dimebag11 pisze:
26 stycznia 2020, 14:30
@Sila Spokoju
Może i sędzia dał czerwoną dla Lautaro, ale minęło w tej sytuacji z 40 sekund i powinien jeszcze pozwolić Cagliari na wybicie rożnego, a zakończył równo w 94 minucie. Chyba bał się żeby Inter jeszcze nie stracił gola w ostatniej akcji.
A nie wiem. Już się tak cieszyłem, że nie zwracałem uwagi na dalsze losy. Super, że Inter stracił - tak żem czuł po raz kolejny. :bravo:


Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:43

:laugh: :laugh: :laugh:
Najlepsza drużyna na świcie zbyt szybko się udławiła ale to samo jest co sezon. Efekt nowej miotły a później zaczynają się schody. Ten klub nie wybije się ponad przeciętność a mina najlepszego trenera na świecie bezcenna. Radzia, ten, który jako jedyny mógł zrobić różnicę w obecnej pomocy klubu zagrał Antosiowi na nosie. Szkoda, że sędzia nie pozwolił na końcu wykonać tego rożnego bo czuję w kościach, że byłby kocioł :D
Z tą grafika Ci się udało :ok:
Ławka miszczów w dzisiejszym meczu :
Esposito, Berni, Ranocchia, Godin, Dimarco, Moses, D'Ambrosio, Agoume, Sanchez, Padelli :)
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2020, 22:27 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:51

Poczekajmy jeszcze na nasze spotkanie bo może się okazać, że stracili 2 punkty, ale 1 odrobili ;) No i gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - Lazio ma do nas tylko 6 punktów straty mając jeden mecz zaległy i są w super formie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 15:26

Tym którzy tak podniecali się Sensim i Barellą radziłem zluzować gacie i powoli wychodzi na moje. Z tego co czytam to od jakiegoś czasu są albo kontuzjowani, albo bez formy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 15:29

Conte też dzisiaj w swoim stylu z ryjem do sędziego skakał a przecież tam nie było żadnych kontrowersji. Jeszcze dwa takie występki to podobnie jak to było u nas, miszczowie będą mieli pod górkę także ze środowiskiem sędziowskim. To było tylko kwestią czasu, wszyscy be tylko Antoś cacy. Skąd to znamy ?
jackop, to samo było przecież z Gagliardinim...ile było płaczu, że inter nam go sprzątnął ;) Gdzie on jest teraz, jaki zrobił progres ?
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2020, 22:27 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 15:47

I potwierdza się to o czym każda rozgarnieta osoba wiedziała od dawna - Conte i Marotta to duet małych, prowincjonalnych ludzików ze słomą wystającą z buta. Nie są kreatorami, tylko raczej sprzątaczami. Potrafią ogarnąć bałagan, posprzątać(jak w Juve i teraz w interze) i doprowadzić klub do porządku. Ale gdy trzeba wejść poziom wyżej i zrobić generalny remont, nasza dwójka kulfonów gubi się, miesza i działa irracjonalnie. Jeden łysy ściąga przeterminowany szrot na promocji (Young, Moses, Giroud, Biraghi) lub targuje się o kilka dolarów ryzykując powodzeniem transakcji (Eriksen). Natomiast Łysy z włosami, zabetonowany w swoim durnym ustawieniu nie przyjmuje do wiadomości żadnych czynników zewnętrznych, popełnia identyczne błedy jak przywiązanie do wyrobników, zajeżdżanie kondycyjne zawodników, obrona częstochowy, beznadziejne drugie połowy, wspomniane durne ustawienie, oraz syndrom oblężonej twierdzy, że to on jest Mozartem futbolu, a cała reszta to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, zazdrośnicy którzy są przeciwko niemu. Dlatego nie pracują już w Juventusie, dlatego Antka mimo mistrzostwa poszczuli psami w Chelsea, za rok/dwa/trzy antycypuje że obaj Panowie zostawią zabawki i pójdą ratować np. Milan, jeśli do tamtego czasu się nie ogarną.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 16:03

@Baczu, jak ja Cię lubię :laugh:


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 16:07

3 mecze zawieszenia dla Lautaro to myślę, że minimum.

Tak, jak pisałem w przerwie - Radja strzeli z dystansu.

Komentatorzy już coś wspominali, że Marotte zaczyna wkurzać narzekanie Antka.

Trzeba to wykorzystać i wygrać z Napoli, żeby się nie okazało, że złodzieje zamiast stracić do nas 2 punkty to 1 odrobią.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 16:49

Adrian27th pisze:
26 stycznia 2020, 14:28
Ale tam cztery litery pękają :D

Inter się posypał.
Grają tak słabo że jeżeli nasza forma się utrzyma to przyjadą na Allianz przyjąć 3.
Najważniejsze, by w meczu z Napoli zdobyć te 3 pkt i jeszcze bardziej odskoczyć. Nie oglądam interu w tym sezonie, ale przeglądając skrót na yt zauważyłem, że nazwiska zawodników wydrukowane są w języku chińskim XD Oni tak cały sezon grają?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 16:51

Jednorazowo z okazji chińskiego Nowego Roku.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 17:12

Przeciez u Conte zawsze przychodzil kryzys w styczniu/lutym, brak jakiegokolwiek zdziwienia :dontknow: :dontknow:

Ja bym ich jeszcze nie skreslal, zobaczymy co pokaza na mityczna wiosne i ile do tego czasu beda mieli straty


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 17:29

Trenerzy ci się pomylili, bo Mityczna Wiosna to Allegri :prochno:
MRN pisze:
26 stycznia 2020, 15:29
jackop, to samo było przecież z Gagliardinim...ile było płaczu, że inter nam go sprzątnął ;)
Radja też miał być super transferem. Jak latem czytałem, że niektórzy chcieli Brozo to miałem taką minę :?: Najlepsza pomoc w lidze zjadająca naszą na śniadanie. Cagliari zrobiło 60% posiadania i wymieniło 200 podań więcej od Interu.

Wystarczyło jako takie ogarnięcie Rabiot, stały progres Bentancura i bez dodatkowych transferów wyglądamy dużo lepiej spotkaniach, w których na boisku nie ma Blejza.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ