Puchar Włoch 19/20 (1/4): JUVENTUS F.C 3-1 A.S Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 11:55

Co z Danilo?


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 12:29

Sila Spokoju pisze:
23 stycznia 2020, 06:59
Baczu pisze:
22 stycznia 2020, 22:58
Za stawanie w obronie Matuidiego powinny lecieć bany na forum. Przecież ten chłop jest dyzmą współczesnego futbolu.(...) (on grał dziś pijany?).
Poczekaj poczekaj, zaraz wpadną mózgi forumowe i stwierdzą:
No cóż, to jest generalnie powód dla którego niespecjalnie chce mi się udzielać na forum (i podejrzewam, że nie tylko mi), na szczęście są w sieci miejsca gdzie da się poważnie pogadać o piłce.

Co do samego meczu: wynik lepszy niż gra, cieszy coraz lepsza gra w defensywie Rabiota (mam nadzieję w ciągu 2-3 miesięcy posadzi Matuidiego jak będzie tak rósł), bardzo ciekawe jak będzie Sarri chciał ustawić pomoc przy częstszej grze HDR.


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 15:50

Paya pisze:
23 stycznia 2020, 12:29
Sila Spokoju pisze:
23 stycznia 2020, 06:59
Baczu pisze:
22 stycznia 2020, 22:58
Za stawanie w obronie Matuidiego powinny lecieć bany na forum. Przecież ten chłop jest dyzmą współczesnego futbolu.(...) (on grał dziś pijany?).
Poczekaj poczekaj, zaraz wpadną mózgi forumowe i stwierdzą:
No cóż, to jest generalnie powód dla którego niespecjalnie chce mi się udzielać na forum (i podejrzewam, że nie tylko mi), na szczęście są w sieci miejsca gdzie da się poważnie pogadać o piłce
Czyli nie szukasz forum dyskusyjnego, tylko miejsca gdzie ludzie będą podzielać Twoje zdanie ;) Nie mieszaj proszę "poważnej rozmowy" ze zdaniem na temat danego zawodnika. Wg Was Matuidi to tragedia i nie powinien grać, gdy ktoś uważa inaczej (jak przykładowo trener jednej z najlepszych drużyn na świecie) to znaczy, że jest "mózgiem forumowym" :ok:


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 17:09

Ale ja przecież bronię Matuidiego ;-)
Żeby była jasność: im szybciej Rabiot dorośnie tym lepiej, bo z Matuidim ciężko będzie wygrać uszatka (znowu: sporo w tym "zaslugi" ma to jak nasza drużyna jest zbudowana), niemniej na ten moment jest gwarantem jakiejś tam stabilizacji w defensywie. Nie zgadzam się głównie z pisaniem że nic nie daje, nie broni i gra jak pijany, bo to nijak ma się do rzeczywistości.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 17:31

Hed pisze:
23 stycznia 2020, 11:55
Co z Danilo?
viewtopic.php?p=979767#p979767


:*:*


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 19:16

@Dragon
Info z konkurencyjnej strony: "Testy diagnostyczne przeprowadzone w J|Medical ujawniły u Danilo uszkodzenie ścięgna w prawym udzie. Badania będą powtarzane przez około 10 dni, aby precyzyjnie zdefiniować czas powrotu do zdrowia piłkarza."
Moim zdaniem Paratici koniecznie powinien przed końcem zimowego okienka sprowadzić jakiegoś bocznego obrońcę, bo za chwilę powtórzy się sytuacja, iż to Matuidi przymusowo zostanie wystawiony na tej pozycji co łącząc z Cuadrado po drugiej stronie będzie jakimś absurdem (bo jak klub o aspiracjach Juve mierzący w triumf w LM de facto może wystawiać skład bez nominalnych bocznych defensorów). Nie wiem czy nie warto złożyć zapytanie PSG w sprawie Meuniera, którego i tak pewnie zamierzamy za darmo ściągnąć latem. Jeśli ekipa z Paryża zadowoliłaby się sumą w okolicy 5 mln €, to ja bym się nie zastanawiał i czym prędzej robił przelew na ich konto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 21:38

Po kiego nam tacy rezerwowi, którzy jak są potrzebni żeby odciążyć graczy podstawowych to są wiecznie połamani :facepalm: Padoin był bardziej przydatny bo praktycznie zawsze kiedy był potrzebny to był dostępny, a tutaj De Sciglio co chwila jakiś uraz, w sumie ponad 200 dni był niedostępny, opuścił ponad 40 spotkań a jest w Juve 2,5 roku, sprawa z Danilo zaczyna wyglądać podobnie. Ale z drugiej strony to nie jest nic dziwnego jeżeli spojrzymy na ich historię kontuzji sprzed transferów do Juve.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2020, 22:10

Z Rabiotem jest ten problem, że pod swoim polem karnym gdzie powinien być jak pitbull on bardziej przypomina pudla, można postawić cały majątek, że nie pójdzie za swoim zawodnikiem do końca. Taki odpowiednik MDS z drugiej linii.
O Matuidim można powiedzieć coś odwrotnego, brakuje mu wszystkiego oprócz tego, że biega i nie odpuszcza.
Jako wieloletni fani calcio na pewno wiecie, który typ zawodnika jest dużo cenniejszy w cotygodniowym zbieraniu trzech punktów i wygrywaniu mistrzostwa.


calma calma
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 13:01

Dobrze, że od wielu lat nie jestem fanem Calcio, więc mogę się nie zgodzić ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 11:08

jackop pisze:
24 stycznia 2020, 13:01
Dobrze, że od wielu lat nie jestem fanem Calcio, więc mogę się nie zgodzić ;)
Będąc fanem Juve chyba ciężko nawet w małym stopniu nie być fanem Calcio? ;)


Zablokowany