LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 17:43

@dimebag11 Nie zdziwiłbym się, gdyby zastąpił niedługo Albę.

Sędzia łyknął aktorstwo Busiego jak pelikan :facepalm: IMO powinno być 3:0.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 17:52

Narzekamy na wykonywanie wolnych przez CR7, ale Messi chyba stara się dorównać w tym aspekcie swemu największemu przeciwnikowi i mimo, że nie trafia w mur, to do zdobycia bramki ze stałego fragmentu brakuje mu dość dużo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 18:01

Wcale się nie zdziwi jak Gattuso ogarnie Napoli tak, że awansują kosztem też żałosnej Barcy z kolejny wuefistą na ławce.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 18:05

@Poprostu
Nie ma takiej opcji. Tak jak napisałem wcześniej, z Ancelottim na ich ławce trenerskiej dawałbym Napoli 60% szans na awans. Natomiast przy Gattuso daję im tylko 35-40% mimo słabej formy Barcelony.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 18:47

Bardzo dobry mecz w Valencii dziś był i Valencia zasłużenie ich pogoniła. Ale decyzja sędziego o anulowaniu bramki dla Valencii na 3-0 była komiczna, po czym sędzia nakazał powtórzenie rzutu rożnego :prochno:
To co Kondogbia dziś grał to bajka, pomyśleć, że najlepsza drużyna na świecie z Mediolanu całkowicie wykastrowała tego zawodnika z wszystkich walorów piłkarskich.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2020, 18:59

Skąd oni wytrzasnęli tego Kike? Zanim koleś poprowadził pierwszy mecz było miliony artykułów i opinii ekspertów spuszczających się wręcz nad nowym trenerem Barcy. Powrót do korzeni, uczeń Cruyffa itp. Tymczasem fakty są takie, że Barca pod jego wodzą prawie skompromitowała się z trzecioligowcem, a teraz dostaje w pupcię od Valencii.


Obrazek
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 02:08

MRN pisze:
25 stycznia 2020, 18:47
Ale decyzja sędziego o anulowaniu bramki dla Valencii na 3-0 była komiczna, po czym sędzia nakazał powtórzenie rzutu rożnego :prochno:
Jeżeli chodzi o tę sytuację to po niewyraźnych powtórkach miałem wrażenie, że zawodnik Barcelony przewrócił się o swojego.Natomiast jeśli już sędzia dopatrzył się przewinienia, to wznowienie od rożnego było prawidłowe, ponieważ zdarzenie miało miejsce przed wybiciem piłki z narożnika. Na szczęście dla Valencii (i mojego sumienia) nie miało to dużego wpływu na 3 punkty.

A co do meczu to nie ma co wiele pisać. Valencia zjadła Barcelonę mieli jeszcze 4 sytuacje oprócz goli (niewykorzystany karny, anulowany gol, o którym mowa wyżej, sparowana piłka na spojenie przez MATSa i błędnie przerwana obiecująca akcja Valencii). Słabizna straszna. Największym problemem Barcelony jest teraz brak 9tki, bo poza Messim tam nie ma komu uderzać. Szkoda gadać.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 07:04

Chyba Barca mogła się wstrzymać że zmianą trenera do końca sezonu...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2020, 14:36

Pokazywali tam mnóstwo tych powtórek ale koniec końców miałem wrażenie, że zawodnicy Barcy wpadli na siebie i tak to interpretuję. Całe szczęście, że nie miało to wpływu na końcowy wynik. Bez Suareza Barca leży i kwiczy ostatnio bo Urugwajczyk w ostatnim czasie był w znakomitej formie.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 17:51

Dla Derbów Madrytu odpuściłem Liverpool i jako postronny kibic jestem trochę zawiedziony. Oczywiście to jedno tych spotkań, które rządzi się własnymi prawami. Liczyłem jednak, że Real wygrywający w tym roku wszystko, zarysuje swoją przewagę większą ilością bramek. Porażka z Eibar, remis z Leganes, odpadnięcie z Pucharu Króla z 3cioligowcem; nie dało się wymarzyć lepszych okoliczności by na Bernabeu zdeklasować przeciętne w tym sezonie Atletico.

Gol Benzemy wypracowany koncertowo :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 14:01

Czy nastąpił jakiś protest w związku z nowym formatem Pucharu Króla? Wszystkie najlepsze ekipy solidarnie odpadły :prochno:

Jak zmarnować 1000 boiskowych minut w Realu? Wystawiaj Bale'a zamiast Viniego i Rodrygo: https://www.realmadryt.pl/news/94013-ba ... i-prasowej :whistle:

Kadencja Setiena w Barcelonie:
Obrazek

Dembele prawdopodobnie po sezonie: https://www.fcbarca.com/93471-oficjalni ... zacja.html


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 15:32

Bardzo dobrze się stało :) Bilbao ostatnio raz sięgało po ten Puchar w 84 a Sociedad w 87 roku więc dla obu klubów będzie to święto :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 15:41

W ogóle TVP napaliło się na CdR jak szczerbaty na suchary, a w półfinałach, Athletic, RSSS, Granada i Mirandes. Ciekawe jaki będzie poziom oglądalności :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 16:24

to kara za to, że ostatnio woleli puścić Real/Barce z jakimś pierdziszewem zamiast Interu z Fiorentiną


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 16:37

jackop pisze:
07 lutego 2020, 15:41
W ogóle TVP napaliło się na CdR jak szczerbaty na suchary, a w półfinałach, Athletic, RSSS, Granada i Mirandes. Ciekawe jaki będzie poziom oglądalności :prochno:
Jedyne skojarzenie widzów TVP z tymi druzynami to będzie, że Athletic->Atletico->Madryt-> czyli tam gra Ronaldo :prochno:


ODPOWIEDZ