Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 11:14

Potrzebujemy do środka kogoś kto jest bardzo dobry w obronie (np. Kante) i kogoś kreatywnego, kto zacznie wreszcie słać prostopadłe piłki do napastników. Pjanica pożegnałbym jak najszybciej, bo jest tragiczny. Gościa w 90% meczów nie ma. Jak ktoś rzuci 50ml to z pocałowaniem ręki, tym bardziej że w tym roku mu 30stka stuknie.

Za Pogbe maks 100-120mln. Raz że wszyscy wiedzą, że chce odejść, a dwa ma beznadziejny sezon i jest non stop kontuzjowany.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 11:38

playmaker pisze:
20 stycznia 2020, 10:36
To trochę taka lepsza wersja Matuidiego.
No, tak z 10 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 14:56

Natrafiłem na ciekawy artykuł o Kante, polecam przeczytać: https://chelseapoland.com/aktualnosci/n ... golo-kante


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 15:08

Ahh... sezon 18/19, ciekawe kto był wtedy menadżerem The Blues :prochno: Kante dzik! Było go brać prosto z Leicester, bo kosztował tyle co nasza Klucha :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 17:19

jackop pisze:
20 stycznia 2020, 15:08
Ahh... sezon 18/19, ciekawe kto był wtedy menadżerem The Blues :prochno: Kante dzik! Było go brać prosto z Leicester, bo kosztował tyle co nasza Klucha :facepalm:
"Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz." Niestety rynek transferowy nie działa zwykle w ten sposób, że dziś mówisz sobie, że chcemy przykładowo Kante, jutro wykładamy kasę, a pojutrze N'Golo biega w koszulce Juve (chyba, że dany piłkarz jest klientem/niewolnikiem Raioli, to wtedy za odpowiednią prowizją dla grubasa wszystko jest możliwe). Kante w Juve to moje marzenie nawet mimo tego, że w tym walnie mu 29 lat i ma tylko 168 cm wzrostu, a tym samym nie poprawi siły naszego środka pola w walce o górne piłki. Jednakże w odbiorach, to jest taki dzik i gdy się go oglądało już za czasów Leicester, to ręce same składały się do oklasków. Niemniej nawet jeśli Chelsea usiadłaby z nami do negocjacji, to zażądaliby pewnie minimum 100 mln €, więc nie ma szans na to, że zobaczymy reprezentanta Francji w naszej ekipie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 20:23

Agresti

Juve i Cagliari dogadane co do wypożyczenia Pjacy.

Mam nadzieje, że pozwoli to wcześniej ściągnąć z powrotem Pellegriniego.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2020, 20:07

Mam poczucie, że w Bentancurze i Rabiocie drzemie duży potencjał, ale nie do końca wiemy, jak go z nich wyciągnąć, jak ich rozwinąć. Obu przydałoby się strzelić kilka bramek, rozegrać te 10-15 spotkań z rzędu. Nie wiem, czy jest jakaś różnica w grze, gdy gramy 32-letnim Khedirą i 32-letnim Matuidim a 25-letnim Rabiotemi i 22-letnim Bentancurem. Nie jestem fanem grania młodszymi tylko dlatego, że są młodsi, ale tutaj mówimy o zbliżonych skillach i przydatności dla drużyny. Dlatego mam nadzieję, że już do końca sezonu naszą podstawową pomoc będą tworzyli Rabiot-Pjanic-Bentacur. Jeśli Francuz i Urugwajczyk nie rozwiną się dzięki temu, to wtedy sięgnąłbym po zdecydowane środki, jakimi byłoby sprowadzenie Pogby i Tonaliego, którzy zepchnęliby na ławkę Rabiota i Bentancura.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2020, 21:29

@Crunny
Przecież gdyby nie te kretyńskie zawieszenie Bentancura po Supercoppa, to Rodrigo najpewniej zagrałby w większości spotkań od tamtej pory, bo Sarri ewidentnie zaczął mu ufać i wystawiać w wyjściowym składzie (ponadto nie miał zbyt wielkiego wyboru, bo Khedira jest kontuzjowany, a Can nadaje się do tarcia chrzanu). Swoją drogą, to przez te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przepisy w Superpucharze o pauzowaniu w lidze za kartki w tym meczu następnym razem wystawiłbym samych młodziaków ewentualnie rezerwowych i jakby Lega poczuła potencjalny odpływ gotówki od Arabów to by przemyślała sprawę. Odnośnie Tonalego, to jaką masz pewność, że Włoch jest w stanie wygryźć kogokolwiek z naszego składu. To dopiero jego pierwszy sezon w Serie A i wcale nie prezentuje się jakoś rewelacyjnie poza jakimiś przebłyskami. Odnoszę wrażenie, że część osób ma w pamięci "stratę" Verrattiego na rzecz PSG i już sobie zakodowała, że Sandro musi stać się zawodnikiem podobnej klasy. Oczywiście nie zaprzeczam, że piłkarz Brescii ma ogromny potencjał, ale obawiam się, że u nas nie miałby wielu okazji do regularnych występów, a to powinno być teraz dla niego najważniejsze w kontekście dalszego rozwoju.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2020, 12:20

Niemiecki Bild coś przebąkuje, że Bayern chce wypożyczyć Coste na pół roku.

Edyta:

Di Marzio

Pjaca zaakceptował ofertę Cagliari. Wypożyczenie + opcja wykupu. 1.5mln + 12 mln wykup.

Edyta 2:

Paratici przed meczem:

Pjaca blisko Cagliari, wypożyczenie na 18 miesięcy z opcja wykupu.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2020, 21:11

Jak dadzą za Pjacę 10 melonów to będzie cud (tak podejrzewam). Chłop odbił się od 2 przeciętnych klubów + wiecznie jest kontuzjowany (i po 2 bardzo ciężkich kontuzjach). Osobiście tego transferu w kwocie 1,5 + 12 melona nie widzę.

Tak samo z Perinem jak zdecydują się na ten niby wykup za 12 melonów to będzie cud. I w jednym i w drugim przypadku na pewno będą chcieli zbijać cenę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2020, 21:48

Ciekawe czy rozmawiali o ściągnięciu Pellegriniego już w styczniu ?
Nie wiem kto będzie zastępował Alexa Sandro przed meczami LM ?

Danilo i De Sciglio są słabi i szklani.
Cuadrado to Cuadrado.
W sumie mamy jednego bocznego obrońcę na poziomie Juve,który ewidentnie potrxebuje zmiany klubu bo się wypalił i nie gra już jak kiedyś.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 16:49

Sprzedać Cana i brac Allana!! Napoli chce go sprzedać już teraz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 16:53

Wojtek pisze:
24 stycznia 2020, 16:49
Sprzedać Cana i brac Allana!! Napoli chce go sprzedać już teraz.
Na VS dzisiaj pisali, że rozważany taką opcje.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 17:12

Poprostu pisze:
24 stycznia 2020, 16:37
Done deal: Wymieniliśmy się z Barcą graczami. Matheusa Pereire za Alejandro #Marques. Napastnik, 9.
Szkoda mi Brazola z tego względu, że jako jeden z nielicznych pozytywnie pokazywał się w pre-sezonie dwa lata z rzędu. Jeśli bez żalu oddajemy obiecującego chłopaka, który gdzieś tam już futbolu liznął, to jak słaba musi być reszta U23 :facepalm: O Marquesie nie wiem oczywiście nic poza tym, że jest wysoki i ma instagrama. Niby 2 lata młodszy, ale grał tylko w juniorach, na wychowanka się nie załapie.

Nie jestem fanem Allana, ale odpalając Matuidiego, Cana i Khedirę fajnie byłoby mieć go w kadrze na 2-3 sezony.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 17:13

Poprostu pisze:
24 stycznia 2020, 16:53
Wojtek pisze:
24 stycznia 2020, 16:49
Sprzedać Cana i brac Allana!! Napoli chce go sprzedać już teraz.
Na VS dzisiaj pisali, że rozważany taką opcje.
Szkoda tylko, że Napoli nie rozważa takiej opcji. Prędzej opchną Allana Interowi niż Juventusowi byle tylko utrzeć nam nosa (zwłaszcza, że sami nie mają już żadnych szans na Scudetto, a i LM jest prawdopodobnie poza ich zasięgiem, a Mediolańczycy wciąż mogą nas zdetronizować).

@jackop
Marzyciel z Ciebie. Nie ma szans, że Paratici opchnie Cana, nie da nowej umowy Matuidiemu i pozbędzie się Khediry. Emre pewnie zostanie wypożyczony z opcją wykupu (a nie z obowiązkiem) i wróci do nas po zakończeniu sezonu, Blaise dostanie nowy, wyższy kontrakt, a Sami jeszcze przez rok pozostanie w Turynie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany