Jedenastka roku UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 10:44

Cześć wszystkim! Widzieliście jedenastkę roku UEFA? Co sądzicie o wyborach? Może przypomne: Alisson (Liverpool) - Tren Alexander-Arnold (Liverpool), Virgil van Dijk (Liverpool), Matthijs de Ligt (Ajax/Juventus), Andrew Robertson (Liverpool) - Frenkie De Jong (Ajax/Barcelona) Kevin de Bruyne (Manchester City) - Lionel Messi (FC Barcelona), Cristiano Ronaldo (Juventus), Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Sadio Mane (Liverpool). Co powiecie o skandalu z Ronaldo? Cytat z mediow:
Od końcówki listopada kibice w internetowym głosowaniu mogli wybierać spośród 50 piłkarzy najlepszą Drużynę Roku 2019. Fani do wyboru mieli sześć ustawień (4-4-2, 3-5-2, 3-4-3, 4-3-3, 5-3-2, 4-5-1). Tymczasem UEFA przedstawiła zwycięską "jedenastkę" w formacji 4-2-4. Jak informuje "Sportsmail", wszystko po to, by zmieścić w składzie Cristiano Ronaldo.
Portugalczyk spośród napastników znalazł się dopiero na czwartym miejscu. Kibice więcej głosów oddali na Lionela Messiego, Sadio Mane i Roberta Lewandowskiego, który po raz pierwszy trafił do Drużyny Roku UEFA (więcej TUTAJ). Według brytyjskich mediów, by zmieścić Ronaldo, organizatorzy odsunęli od składu trzeciego pomocnika - N'Golo Kante.


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 10:48

Czy kogoś to w ogóle obchodzi?


matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 11:43

Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 10:48
Czy kogoś to w ogóle obchodzi?
Uważam, że to ważne z punktu widzenia marketingowego skoro wpychają naszego zawodnika na siłę. Przynajmniej tak twierdzą media. Ja nie olewałbym tego tematu


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 15:02

Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 10:48
Czy kogoś to w ogóle obchodzi?
Mam nadzieję, że nie chciałeś, żeby tak to zabrzmiał. Zbyt uprzejme powitanie, to na pewno nie było.
Forum lekko przysycha, więc nowi użytkownicy są niezbędni. Może czas się trochę bardziej otworzyć ?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 15:42

Dempsej pisze:
17 stycznia 2020, 15:02
Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 10:48
Czy kogoś to w ogóle obchodzi?
Mam nadzieję, że nie chciałeś, żeby tak to zabrzmiał. Zbyt uprzejme powitanie, to na pewno nie było.
Forum lekko przysycha, więc nowi użytkownicy są niezbędni. Może czas się trochę bardziej otworzyć ?
Bardziej chodziło mi o to, że nie powinny nikogo interesować takie tanie sensacje.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 17:41

Poprostu pisze:
17 stycznia 2020, 15:42
Dempsej pisze:
17 stycznia 2020, 15:02
Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 10:48
Czy kogoś to w ogóle obchodzi?
Mam nadzieję, że nie chciałeś, żeby tak to zabrzmiał. Zbyt uprzejme powitanie, to na pewno nie było.
Forum lekko przysycha, więc nowi użytkownicy są niezbędni. Może czas się trochę bardziej otworzyć ?
Bardziej chodziło mi o to, że nie powinny nikogo interesować takie tanie sensacje.
Doprawdy dziwne słowa w przypadku kogoś, kto dużo spamuję w drugorzędnych tematach i rewalacji typu wrzucanie fotek z instagrama...

Jedenastka całkiem sensownie, chyba najbardziej miarodajna z tego rodzaju plebiscytów(Marcelo XD), Ronaldo oczywiście naciągnęli, przede wszystkim, żeby podkreślić swój nowy twór czyli Ligę Narodów. Chociaż za poprzedni rok rzeczywiście bardziej pasowałby Ronaldo niż Kante, bo Francuz nie miał ze specjalnego roku.


ODPOWIEDZ