Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 17:59

IMO w lecie o ile faktycznie przyjdzie Romero bo wcale się nie zdziwię jak zostanie znowu wypożyczony to Rugani spokojnie odejdzie latem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 21:47

Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 17:59
IMO w lecie o ile faktycznie przyjdzie Romero bo wcale się nie zdziwię jak zostanie znowu wypożyczony to Rugani spokojnie odejdzie latem.
Właśnie problem w tym, że Rugani wcale nie musi być zainteresowany odejściem z Juve, bo nie ma opcji, że we Włoszech ktoś zaproponuje mu pensję równą tej, którą otrzymuje obecnie. Z kolei regularna gra nawet za mniejsze pieniądze chyba nie ekscytuje Daniele, bo gdyby było inaczej to opuściłby Turyn chociażby w letnim okienku, gdy po sprowadzeniu de Ligta i Demirala dostał jasny sygnał, że nie wiążemy z nim większych nadziei. Taka postawa może spowodować konieczność pozostawienia Romero na kolejny sezon na wypożyczeniu, bo płacenie sześciu stoperom będzie jakimś absurdem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 01:08

Mimo wszystko (że odpuszczamy Eriksena dla Pogby i Tonaliego) boli mnie ten Eriksen w Interze. Przed nim jeszcze z 5-6 lat gry na wysokim poziomie, wg Transfermarkt z miejsca zostanie najbardziej wartościowym graczem Serie A i jeszcze występuje na pozycji, która jest u nas najsłabiej obsadzona. Mam wrażenie, że normalnie byśmy go ściągnęli, ale przyblokowały nas wysokie kontrakty Cana, Rabiota, Ramseya i CR7. Szkoda, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio taki gracz był do wyciągnięcia za darmo lub te 15-20 mln.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 07:51

On od razu dla nich wzmocnieniem nie będzie. Nie możemy mieć wszystkich bo mamy liczna kadrę ale Rabiota nie czepiałbym się bo to będzie dla nas ważny zawodnik jak tylko wejdzie na swój poziom. Dziwię się tylko, że zdecydował się na tak marny podklub ale wychodzi na to, że to jedyna opcja dla niego była bo nie słyszałem aby ktoś oprócz interu nim się poważnie zainteresował a do tego taka kasa to co się zastanawiać ? Pogra 3 lata i wyleci do Chin. My mamy Cana, którego melepeta szalonooki nam ściągnął i wszystkich nie pomieścimy. Oni potrzebują jakości na teraz my już musimy myśleć o odmłodzeniu kadry i przewietrzeniu szatni jednocześnie więc taki Tonali to mus co by nam znowu jak Veratti bokiem nie wyszedł. W tym roku i tak zdobędziemy mistrza więc nie obawiam się, latem mam nadzieję gruntowne zmiany zrobimy i chętnie pogoniłbym już Pjanicia mimo, że to dobry gracz. Transfery interu to bodziec dla nas i mam nadzieję, że latem zaszalejemy. Tylko po co im Giroud i emerytowany Young ( Forever Young ? :prochno: ) ?
Eriksen to dobry zawodnik ale nie top za jakiego co niektórzy go uważają.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 17:17

@MRN
Już nie umniejszajmy klasy Eriksena tylko dlatego, że najprawdopodobniej wyląduje w Interze. Jeszcze nie tak dawno Totki chciały za niego coś koło 100 mln €, a obecna cena padająca w mediach w okolicy 20 baniek za takiego zawodnika, to bez wątpienia promocja. Wiadomo, że przejście do słabszego klubu musi sobie zrekompensować wysoką pensją, a Mediolańczycy (i ogólnie włoskie ekipy) są na uprzywilejowanej pozycji dzięki temu nowemu prawu podatkowemu. Przecież w sytuacji, gdy np. latem będziemy chcieli ściągnąć SMSa, to raz, że Lotito zawoła za niego z 80-90 mln €, a dwa jego pensja powiedzmy 6 mln € (12 mln € brutto) będzie niewiele wyższa od zarobków Duńczyka przychodzącego z innej ligi. Tonali to póki co tylko prospekt i wcale tak świetnie nie prezentuje się w Serie A, a z pewnością działacze Brescii zażyczą za niego wielkich pieniędzy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 17:26

Mnie osobiście dziwi, że żaden porządny klub nie chce Eriksena. Może coś wiedzą więcej niż my. Ogółnie to jego transfer do Interu nie jest taki pewny bo Mourinho dzisiaj powiedział, że Totki nie otrzymały żadnej oferty i Duńczyk jutro zagra normalnie. Z tego co media podają to Beppe standardowo dziaduje 1-2mln.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 18:05

dimebag11
Nie umniejszam i to, że być może trafi do interu nie ma tu nic do rzeczy. Wyraziłem swoją opinię podobnie jak taką, że nie jestem zwolennikiem De Ligta. To co napisał Poprostu, też o to chodziło i mnie. Dlaczego żaden klub nie korzysta z okazji i nie usiłuje go sprowadzić, przecież to łakomy kąsek. Barca, Real nawet gdyby miały odpowiednią jakość w środku to takiej okazji nie przepuściłyby. Czy Eriksen mając do wyboru Barcę, Real, Juve i inter naprawdę wybrałby inter ? Totki może i chciały za niego 100 mln ale my też za Mario chcieliśmy 20 mln a za Dybalę 150 mln a później 75. Coś mi nie gra i nie piszę tego jako przeciwnik Eriksena. Mamy Pjanicia, Bentancura, Rabiota i jeżeli mamy naprawdę wzmocnić środek pola to konkretnym nazwiskiem, topem jakim Duńczyk nie jest. Pjanić to nie gorszy grajek niż Eriksen ale jemu chyba już trzeba zmiany środowiska, Bentancur robi szalone postępy a z Rabiota będą ludzie bo to naprawdę dobry grajek.

A zastanawiam się co nie tak jest ze Spinazzolą, wychodzi na to, że wrzuciliśmy Romie gorącego kartofla z którym i oni nie mają co zrobić bo on rzadko nawet tam poza kontuzjami podnosi się z ławki. My na Pellegrinim zaś nie stracimy gdyż w Cagliari ogarnia i jego gra jest imponująca póki co, zawsze znajda się na niego chętni. My musimy pozbyć się Perina, Pjacę, Cana, Khediry, Matuidiego oraz Bernardeschiego, bez nich będziemy mili luźne ręce ale Fabio wpadnie na idiotyczny pomysł aby przedłużać z nimi kontrakty i zarobić na nich jak na Mandżukiciu.
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2020, 18:10 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 18:09

Eriksen w tym sezonie gra przeciętnie.
Nie ma czego żałować.
Gdyby tak było kluby z PL by się o niego biły.
Real go chciał - niby - a teraz nawet nie spojrzy w kierunku gościa za którego ma zapłacić 20 milionów?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sergej95

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 12
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 18:13

Adrian27th pisze:
17 stycznia 2020, 18:09
Eriksen w tym sezonie gra przeciętnie.
Nie ma czego żałować.
Gdyby tak było kluby z PL by się o niego biły.
Real go chciał - niby - a teraz nawet nie spojrzy w kierunku gościa za którego ma zapłacić 20 milionów?
Eriksen gdzieś wspominał że nie chce już grać w PL tylko zmienić lige. W lato media pisały o sporym zainteresowaniu ze strony Realu, ale wszystko ucichło. Wychodzi na to że Inter był najbardziej konkretny i stąd ten wybór


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 18:55

Raczej jedyny bo nie było słychać o zainteresowaniu innych klubów. Poza United ewentualnie PSG coś tam w mediach przebąkiwano i to wszystko. inter nie ma konkurencji w wyścigu o Eriksena, rzadko zdarza się taka sytuacja. Wkroczyłby inny klub, rzuciłaby ochłapy w postaci 5 baniek więcej i inter już nie pozbierałby się. rzecz w tym, że kwota niska a chętnych brak, to mnie zastanawia.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 19:12

Nie wiem skąd ta pewność, ze Rabiot wskoczy na wyższy poziom.
Pjanic, Khedira, Matuidi, Can z tymi zawodnikami należy się pożegnać.

Sprowadzić kozaka i jakiegoś młodego prospekta.

Prawa obrona tez do wymiany. Zaraz będzie trzeba atak wymienić.

Pewnie nasciagamy półproduktów i będziemy liczyć, ze może odpala.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 19:21

Ehem pisze:
17 stycznia 2020, 19:12
Nie wiem skąd ta pewność, ze Rabiot wskoczy na wyższy poziom.
Wystarczy, że powróci do poziomu z PSG kiedy regularnie grał.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 20:11

Czyli będzie na poziomie obecnego Bentancura :prochno: Może niech wskoczy 2 levele wyżej, bo to co grał w PSG nie wystarczy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2020, 20:30

Nawet jak będzie grał na poziomie obecnego Bentancura to już będzie ok ;)


Obrazek
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 08:48

Grubo, di Marzio pisze że wróciliśmy do tematu wymiany Berny na Rakitica. Totalnie bez sensu.


Zablokowany