Puchar Włoch 19/20 (1/8): JUVENTUS F.C 4-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 11:41

Wlaczylem transmisje około 6-7 minuty i dzieki duetowi komentatorskiemu zaczalem sie zastanawiac czy aby na pewno dobry mecz odpaliłem...

Od poczatku sezonu podoba mi się bardzo gra Bentancura, wczoraj chłopak potwierdził tylko dobrą formę. Rabiot zaczyna rowniez wygladać coraz lepiej. Juz w poprzednich dwoch spotkaniach widac bylo u Francuza lepsze momenty. Teraz tylko musi grac bardziej regularnie, bo dobrej formy nie da sie zbudować na lawce rezerwowych albo grając ogony. Bernardeschi mial kilka fajnych momentow (akcja z karnym) i moim zdaniem, ta pozycja bedzie mu pasowac duzo bardziej. Zwlaszcza, ze Wloch jest dosc dobrze zdyscyplinowany taktycznie.

Dybala jest w formie od jakichs dwoch miesiecy, momentami zaczyna to wyglądać jak w jego najlepszym sezonie (17/18). Oby tak dalej ;).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 12:24

Poprostu pisze:
16 stycznia 2020, 08:09
Udine grało 3 podstawowymi graczami, także radziłbym wstrzymać wodzy. :D
Wiesz, niby zgoda, z drugiej jednak strony w ostatnich latach nie z takimi już tuzami Juventus prezentował się tak, że człowiek miał ochoty wypalić sobie oczy, również w tym sezonie. Także każdy taki występ jest godny odnotowania, bo że Udine było słabe, to jedno. Ale ważne było to, że my się wczoraj naprawdę cieszyliśmy grą w piłkę nożną.

Zasadniczo mecz wyglądał tak, jak chyba wszyscy tutaj oczekują od starć z takimi rywalami. Powieźliśmy ich kilkoma bramkami, mogło zresztą wpaść co najmniej drugie tyle, kilka naprawdę efektownych akcji, a samym rywalom nie pozwoliliśmy praktycznie na nic.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 13:12

jakku1 pisze:
16 stycznia 2020, 11:41
Wlaczylem transmisje około 6-7 minuty i dzieki duetowi komentatorskiemu zaczalem sie zastanawiac czy aby na pewno dobry mecz odpaliłem...
Haha, miałem podobnie. :D

Z całym szacunkiem do pana Jacka, ale powinien już sobie dać spokój z komentowaniem sportu. Przekręcanie nazwisk, mylenie faktów i to ciągłe powtarzanie, że w dzisiejszej piłce nie ma czegoś takiego, że zawodnik gra "na szóstce, czy ósemce" mierziło strasznie.
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2020, 19:55 przez Antichrist, łącznie zmieniany 1 raz.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 13:20

jakku1 pisze:
16 stycznia 2020, 11:41
Dybala jest w formie od jakichs dwoch miesiecy, momentami zaczyna to wyglądać jak w jego najlepszym sezonie (17/18). Oby tak dalej ;).
Wówczas Dybala miał świetny start i pierwsze kilka tygodni, w których rąbnął bodajże dwa hat-tricki i często kończył akcję. Ale poza tym wydaje mi się, że obecnie daje drużynie więcej i pokusilbym się o stwierdzenie, że tak całościowo to jego najlepszy do tej pory sezon w Juve. Oczywiście zobaczymy jak to będzie wyglądało na koniec sezonu, ale obecnie prezentuje się bardzo dobrze jako lider. Strzela, asystuje, kreuje, mocno stoi na nogach, lubię to. Szkoda że tak często jest zmieniany bo moim zdaniem skoro jest w formie to po prostu powinien grać.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 18:06

Ktoś może wyjaśnić o co chodziło ze spalonym Higuaina? Przecież piłkę przejął De Ligt i w momencie, gdy oddawał strzał, Gonzalo był za piłką, więc nie był na pozycji spalonej. :think:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 18:10

Chyba był wcześniej.


calma calma
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 18:20

Vanquish pisze:
16 stycznia 2020, 18:06
Ktoś może wyjaśnić o co chodziło ze spalonym Higuaina?
Linia była wyrysowana przez chwilę, ale z tego co widziałem to zarówno De Ligt jak i Higuain byli na ofsajdzie w momencie oddania strzału. Szpaku i Gmoch skomentowali to tak, że Gonzalo niby absorbował uwagę bramkarza.

Znalazłem. VAR pokazali w trakcie przerwy w związku z karnym:
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 18:44

jackop pisze:
16 stycznia 2020, 18:20
Vanquish pisze:
16 stycznia 2020, 18:06
Ktoś może wyjaśnić o co chodziło ze spalonym Higuaina?
Linia była wyrysowana przez chwilę, ale z tego co widziałem to zarówno De Ligt jak i Higuain byli na ofsajdzie w momencie oddania strzału. Szpaku i Gmoch skomentowali to tak, że Gonzalo niby absorbował uwagę bramkarza.

Znalazłem. VAR pokazali w trakcie przerwy w związku z karnym:
Obrazek
Kontrowersyjny spalony, ale można przymknąć oko. Niby stopa De Ligta na spalonym, ale to takie :dontknow:


Vanitas vanitatum
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2020, 23:15

22 stycznia gramy u siebie z Romą w 1/4.


Zablokowany