Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 15:07

United bardzo liczą na miejsce premiujące grę w LM więc tym bardziej wyrwanie Pogby teraz to bardzo ciężkie zadanie.

Eriksen, pytanie gdzie go ustawic? Najczęściej gra jako 3/4. Gdzie miałby teraz grać? Za Dybale? Za Bentancur-a? Jak za Urugwajczyka to zupełnie stracimy balans, Sarri na to nie pozwoli, tak samo jak unika stawiania Ramsey-a w środku przy HDR.
Idealnie byłoby jakby United dogadali się z Duńczykiem, wtedy byłaby szansa na Pogbe, a jeszcze jakbyśmy in dorzucili Can-a/Ratbiot-a. Jakby nie karali za marzenia to:
- Can za Parades-a
- Rabiot do Arsenalu/United
- Pogba do nas
- Przedłużamy Matuidiego, jako zmiennik Pogby
- latem Tonali/Savic do nas

Pjanic ma zmiennika, środek na już wzmocniony a latem jeszcze bardziej.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 15:29

prosba o usuniecie


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 17:26

Profesor pisze:
30 grudnia 2019, 20:30
Teraz pytanie za 100pkt, komu sprzedać Berne?
A ja Wam powiem, ze jakos ciagle w tego chlopaczyne wierze. Owszem, ostatnio kaleczyl niemilosiernie, ale licze ze "coś mu się przestawi". Szczegolnie, ze to jeszcze realatywnie mlody czlowiek.

jackop pisze:
30 grudnia 2019, 22:20
Po to trzymamy sztamę z Mino, żeby przechwytywać takich gości.
My i ta nasza sztama z Mino - beka odwieczna z tego :D
Co do Kluchy, to tm pokazuje rowniez, ze w juniorskiej pilce chlopak wiekszosc meczow rozegral na srodkowym pomocniku, wiec mozna powiedziec ze jest bardzo uniwersalnym graczem (cos, jak Berna :prochno: ).
jackop pisze:
31 grudnia 2019, 01:33
z dwóch opcji logiczniejszm wyborem byłby Norweg, a nie Szwed
I wtedy Igła do Klubu Kokosa? Albo mlody by sie "rozwijal" na wiecznej lawie? Niestety, u nas najpierw trzeba solidnie posprzatac, a dopiero potem zaczac budowac na nowo. Ale to juz problem Parataciego. Mysle natomiast, ze Norwego to sobie dobrze w glowie poukladal: wybral klub, gdzie jako-tako ma z marszu zapewniony plac, a hajs tez sie bardzo zgadza. Do tego w BVB moze sie tylko i wylacznie rozwinac.


PS.
Dunczyk do nas na treqa w 4-3-1-2. Przed nim duo: Dybała-Ronaldo. Za nim Pjanic z jakimis dwoma dzikami obok Bośniaka :cup:
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2020, 17:27 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 17:27

del please


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 17:50

MRN pisze:
01 stycznia 2020, 17:24
Na linii Turyn - Paryż istnieje duże ciśnienie na wymianę Can - Paredes przy czym Juventus chce wymiany bezgotówkowej a PSG chciałoby dopłaty ze strony Juve w wysokości 10 mln. [ Sportmediaset ]

Znając życie to Paratici ugnie się, nie mam watpliwości. A najlepsza drużyna na świcie z najlepszym trenerem na świeci chce Eriksena, który jest według nich kolejnym zawodnikiem, który chce tylko do interu. Musimy uważać i być świadomi tego, że każdy zawodnik, którym interesują się merdy chcą tylko do interu ! :laugh:
Ciezko sie dziwic Paryzowi ze chca doplaty 10 mln skoro zaplacili 45 47 za kolesia a oddaja go za darmowego dla nas Cana, osobiiscie ciezko mi ocenic ich obecna wartosc i jesli uda sie wyjsc z wymiana 1 za 1 to bedzie to sukces Fabio, gdyz Can jest dla nas wiekszym problemem niz Paredes dla P$G

Co do czaru Conte to skonczy sie on zapewne po pierwszym roku jak w Chelsea gdzie sklocil ze soba pol druzyny, Politano na wylocie jedyny transfer niewypozyczeniowy czyli Lazaro NIC nie gra a Dejan nie widzial sie w 352 Perukarza


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 17:53

jackop pisze:
30 grudnia 2019, 22:48
Gość gra na boku a nie na środku, więc nie wiem czy mogę brać na poważnie to co napisałeś. 186 cm wzrostu u skrzydłowego raczej nie wróży dobrze. To tak jakby Mertensowi na barana wskoczył Insigne.
Jak byl młodszy to grał głębiej, zresztą pisząc o wzroście sam sobie odpowiedziałeś - nikt z takimi gabarytami nie będzie pomykał na skrzydle w topowym klubie (sprawdzić czy nie Mandzukic).


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 18:06

Jacky pisze:
01 stycznia 2020, 17:26

PS.
Dunczyk do nas na treqa w 4-3-1-2. Przed nim duo: Dybała-Ronaldo. Za nim Pjanic z jakimis dwoma dzikami obok Bośniaka :cup:
Obecnie mamy już na 3/4 Dybala, Ramsey, Berna i Kuluvewski. A tu jeszcze następny zawodnik? Eriksen już rok temu chciał takich pieniędzy za przedłużenie że Totki nie chciały się zgodzić więc teraz nie będzie lepiej, ja stawiam że 10mln netto będzie krzyczał. Zamkniemy tez sobie drogę do taktyki ze skrzydłami 4-3-3. Tu trzeba zmienić tych dzików bo póki co to Matuidi i Bentancur/Can.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 19:50

Zastanawiam się czy byłaby szansa na Allana bo mając już Kulu czy Pjanicia i Bentancura to zdecydowanie wolał;bym Allana niż Eriksena, serio.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 20:11

Eriksena przywitalbym z otwartymi ramionami, ale na ten moment wydaje mi sie, ze do pomocy potrzebujemy kogos o innej charakterystyce i niekoniecznie ofensywnego pomocnika. Bardziej wydaje mi sie, ze przydalby sie nam ktos taki jak Vidal za swoich najlepszych lat. Ktos silny, kto swietnie ogarnie gre z tylu, bedzie biegac za trzech i rowniez zagra cos ciekawego z przodu. Allan to nie jest zly pomysl, a tym bardziej Kante.

Tercet Pjanic - Bentancur - Kante wygladalby naprawde bardzo ciekawie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 20:29

Skąd wy wszyscy bierzecie jakieś marzenia o Kante, bo to już nie pierwsza osoba, która o nim wspomina. Są jakieś plotki łączące reprezentanta Francji z Juve, bo szczerze mówiąc nic takiego nie widziałem? N'Golo ma kontrakt z Chelsea ważny jeszcze 3,5 roku, więc lekką ręką Londyńczycy zażyczyliby za niego ponad 100 mln €, a za taką kasę raczej nie mamy na niego szans (mimo, iż prawdopodobnie jest brakującym elementem naszej układanki). Już prędzej uwierzyłbym w to, że z Chelsea pozyskamy Jorginho.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2020, 20:46 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 20:39

Sa plotki. Poki co to tylko plotki, ale jednak.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 20:53

W Kante nie wierzę, Jorginho to poroniony pomysł a Allan to ktoś taki jak Vidal na chwilę obecną przerastający go nawet.i Byłby dla nas mega wzmocnieniem tym bardziej że chętnie uciekłby z Napoli.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 22:56

Profesor pisze:
01 stycznia 2020, 18:06
Jacky pisze:
01 stycznia 2020, 17:26

PS.
Dunczyk do nas na treqa w 4-3-1-2. Przed nim duo: Dybała-Ronaldo. Za nim Pjanic z jakimis dwoma dzikami obok Bośniaka :cup:
Obecnie mamy już na 3/4 Dybala, Ramsey, Berna i Kuluvewski. A tu jeszcze następny zawodnik? Eriksen już rok temu chciał takich pieniędzy za przedłużenie że Totki nie chciały się zgodzić więc teraz nie będzie lepiej, ja stawiam że 10mln netto będzie krzyczał. Zamkniemy tez sobie drogę do taktyki ze skrzydłami 4-3-3. Tu trzeba zmienić tych dzików bo póki co to Matuidi i Bentancur/Can.
Swego czasu byl tu potezny fapping na Eriksena, uzasadniony zreszta. A czy to jakas przeszkoda, zeby na 3/4 wystepowal wlasnie Dunczyk, a Dybała gral cofnietego za wysunietym Ronaldo? W takiej konstelacji potencjal kazdego z nich jest wykorzystany maksymalnie, zwazajac na to ze Cris na skrzydlo jest juz za wolny, a Eriksena szkoda tam w ogole umieszczac. Co do Ramseya, to... koń jaki jest - każdy widzi. On, jak i Berna mogliby byc rezerwowymi dla Eriksena i Dybały. Nie wiem, dlaczego jako treqa wymieniles Kuluszewskiego.
Wiem, ze takimi ruchami zamknelibysmy sobie droge do 4-3-3, no ale kim my mamy teraz tluc te 4-3-3? Wolnym Ronaldo? Kulawym Costa? I nienadajacym do tego systemu Dybałą? Czy Pjaca i Kwadratem? Tu by trzeba zrobic jakies potezne zakupy, a chyba lepiej juz dac Dunczykowi wysoki kontrakt i cos za podpis, niz wywalac kolejne 100 na jakiegos skrzydlowego do ataku, ktoremu i tak trzeba bedzie dac niemaly kontrakt. No ale my tu sobie mozemy gdybac, a i tak zadnego wplywu na decyzje Zarzadu nie mamy.

Allana chetnie bym przywital w Turynie. Ale obawiam sie, ze pomimo jego checi odejscia z Napoli, to wlasciciel Blekitnych predzej zje swojego laczka na surowo, niz sprzeda nam Brazylijczyka za jakas uczciwa kwote.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2020, 23:52

No właśnie, obecna kadra to tak jak widzimy zlepek, kogo było dostać za free, kogo nie udało się sprzedać, kogoś chciał poprzedni trener. Na pewno większe zmiany będę latem, wtedy już Sarri może mieć swoje typy out/in.
Jasne, Eriksen IN i Dybala z przodu z Ronaldo, to jest opcja. Ale teraz popatrz, co się zmienia na plus? Higuain gra dobrze, może mógłby lepiej, tak samo Dybala na 3/4, a czy Eriksen będzie dużo lepszy? Ja bym tu widział dodatkowe ryzyko, w końcu dla Duńczyka to nowa liga, język, otoczenie. Nadal zostajemy ze środkiem pomocy jaki mieliśmy, Matuidi i Bentancur/Can/Khedira. Nie mówiąc już o tym jakby finansowo zablokowałby nas ten transfer, latem bez sprzedaży ani rusz.
Pytanie co na to trener? Jeżeli dla Sarriego to bardzo dobre wyjście to idźmy w to.

Kulusevski też gra na 3/4, z resztą jego wzrost może go w czasie bardziej predysponować do tego miejsca ale tak czy inaczej tam grywał więc jak najbardziej go liczę.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2020, 06:41

Rabiota, Ramseya, czy Cana bierzemy za darmo, a Eriksena mielibysny sobie odpuscic ? Troche slabe by to bylo. Niech Sarri sie pozniej martwi gdzie go upchac. Gdybysmy mieli normalnego trenera, to spokojnie bysmy upchneli w 3jce pomocnikow Pjanica i Eriksena. Z nimi gralby jakis przecinak. Niestety na lawce mamy Wlocha. Chcialbym zobaczyc u nas znow Pogbe, ale zdecydowanie lepiej wygladalby darmowy Eriksen i np Kante(za podobna kase co Pogba), czy nawet Tonali. Na Ramseya nie ma co raczej liczyc. Bedzie zdrowy ok, ale nie ma co go rozpatrywac jako podstawowego zawodnika. Szkoda ze do grania 433 przeszkadzaja nam Ronaldo i Dybala, bo 4312 raczej Europy nie zawojujemy.


Zablokowany