Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Yankees7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2019
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2019

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 15:00

Vidal porozumial się z Interem Teraz już tylko klubu. Jestem pewien że jeśli dojdzie do tego transferu, a my nie wzmocnimy się jakims pomocnikiem z jajem to w tym roku merdy będą mistrzami. Taki walczak w środku to brakujące ogniwo Interu, gdzie mają słaba pomoc. Świetnie że inter rośnie w siłę może te będzwały z zarządu rusza dupe i zaczną robić transfery naprawdę jakościowe, lepiej 1-2 a mocne niż 3-4 połamanych mistrzów. Tak wracam myślami do składu z Vidalem Pogba i Pirlo to był rok 2011 czyli 8 lat temu a nasza drużyna wogole nie jest silniejsza wręcz odwrotnie. A o ile cięższe czasy były wtedy a jakie są teraz? smutne


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 15:34

@Yankees7
W tym sezonie Inter wcale nie ma takiej słabej pomocy, bo letnie transfery Sensiego i Barelli świetnie działają w maszynce Conte, a nawet Brozović i Vecino prezentują się przyzwoicie. Ich problem polegał na tym, że obaj Włosi doznali kontuzji, które wykluczyły ich z gry na sporo spotkań, a mimo tego, że przegrali z nami bezpośredni mecz, to nawet z taką drugą linią potrafili odrobić te 3 punkty. Oczywiście Vidal byłby dla nich sporym wzmocnieniem (dla nas zresztą też) i trochę przykro będzie oglądać Arturo w koszulce Mediolańczyków. Niemniej jestem przekonany, że naszego zarządu nie interesuje zakup Chilijczyka, a jedynym transferem do pomocy w zimie stanie się Paredes wymieniony za Cana.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 15:48

Yankees7 pisze:
29 grudnia 2019, 15:00
Vidal porozumial się z Interem Teraz już tylko klubu. Jestem pewien że jeśli dojdzie do tego transferu, a my nie wzmocnimy się jakims pomocnikiem z jajem to w tym roku merdy będą mistrzami. Taki walczak w środku to brakujące ogniwo Interu, gdzie mają słaba pomoc. Świetnie że inter rośnie w siłę może te będzwały z zarządu rusza dupe i zaczną robić transfery naprawdę jakościowe, lepiej 1-2 a mocne niż 3-4 połamanych mistrzów. Tak wracam myślami do składu z Vidalem Pogba i Pirlo to był rok 2011 czyli 8 lat temu a nasza drużyna wogole nie jest silniejsza wręcz odwrotnie. A o ile cięższe czasy były wtedy a jakie są teraz? smutne
A ile wydaliśmy wtedy w sumie za Pogbe, Vidala i Pirlo? Mniej niż 20mln. Teraz wydajemy po 40mln za jadnego zawodnika bez zająknięcia. Niestety to nie jest takie proste. Wydajemy góry $, płacimy zawodnikom najwięcej we Włoszech a nadal jesteś daleko z tyłu za Europą, robimy co możemy ale jednak patrząc na rachunek lepiej czasami wydać więcej na 1 zawodnika niż 3 średniaków. To kiedy się otwiera okienko? Zobaczymy co nasi zrobią.

Tak, Inter ma dosyć mocną pomoc i nawet jak wypadło dwóch umieli zdobyć 3 pkt. Jak się jeszcze wzmocnią to do końca sezonu będzie walka.


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 15:54

Haaland w BVB, to czekamy na cos konkretnego do pomocy


Yankees7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2019
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2019

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 16:00

TURBOPAWEL pisze:
29 grudnia 2019, 15:54
Haaland w BVB, to czekamy na cos konkretnego do pomocy
Właśnie miałem o tym pisać, kolejny psztyczek w zadufany nochal Paraticiego, my pewnie Żiru lykniemy w końcu to mistrz :laugh:
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2019, 16:01 przez Yankees7, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 16:01

@Profesor
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my ponoć jesteśmy na trzecim miejscu na świecie w pensjach dla zawodników (wśród drużyn z wszystkich dyscyplin), a wcale nie mamy jakichś rewelacyjnych graczy. Wiadomo, że średnio znacznie podwyższa Ronaldo oraz de Ligt, a wcześniej byliśmy zmuszeni do płacenia sporych sum wielu zawodnikom żeby zachęcić ich do gry w Juve (Khedira czy nawet Higuain). Niestety, ale zarząd musi wreszcie ogarnąć ten burdel, sprzedać zbędnych zawodników obciążających budżet (Rugani, Pjaca, Perin, ), z częścią piłkarzy nie przedłużyć umów nawet kosztem ich odejścia za darmo (Matuidi) oraz podjąć męską decyzję np. w stosunku do Costy czy Bernardeschiego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 16:28

@dimebag11
Też mi gdzieś mignęło to że jesteśmy 3ci ale to jakiś błąd jest bo zawsze byliśmy daleko w tyle, tu jakiś przykład ze stycznia 2019:
https://talksport.com/football/478438/t ... rope-uefa/
Pewni gdy przyszedł Higuain, MDL i Sarri (jakby nie było Allegriemu nadal płacimy) to wskoczyliśmy wyżej. Tak czy inaczje budżet płacowy trzeba koniecznie odchudzić. Dobrze że od czerwca Allegri nie będzie i teraz Mandziukić już się nie liczy chociaż nie wiemy czy Mandziukic nie dostał jakiejść odprawy.

Prawie 2x mniej płacimy niż Real/Barca


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 17:26

Haaland w BVB, Eriksen pewnie dogada się z Realem/PSG, wówczas nasz czarodziej mercato Paratici postanowi ubiec konkurencje i rzuci grube dolary za podpis Williana i Giroud. Transfery bardzo w naszym stylu. Weźmy jeszcze Modricia, albo Fernandinho, w końcu to wielcy mistrzowie. Pomoc z Matuidim, Modriciem i Fernandinho, obsługującymi swoimi prostopadłymi podaniami ofensywne trio Willian-Ronaldo-Giroud. Marzenie. Jakościowa pomoc zbudowana za pare groszy i darmowy atak nie licząc Ronaldo. A całą dostępną kase na mercato zainwestujemy w najbardziej newralgiczną pozycje w drużynie, sprowadzając Ter Stegena. Może jeszcze zostanie na kolejnego stopera, który będzie rozwijajał się na treningach u boku wielkich mistrzów i czekającego na swoją szanse w kolejce za Bonuccim, De Ligtem, Demiralem, Chiellinim, Ruganim i Romero. A jak nie wystarczy pieniedzy to sprzedamy Alexa Sandro, przecież na lewej od biedy mogą zagrać De Sciglio, Danilo i Matuidi.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 17:34

Baczu pisze:
29 grudnia 2019, 17:26
Haaland w BVB, Eriksen pewnie dogada się z Realem/PSG, wówczas nasz czarodziej mercato Paratici postanowi ubiec konkurencje i rzuci grube dolary za podpis Williana i Giroud. Transfery bardzo w naszym stylu. Weźmy jeszcze Modricia, albo Fernandinho, w końcu to wielcy mistrzowie. Pomoc z Matuidim, Modriciem i Fernandinho, obsługującymi swoimi prostopadłymi podaniami ofensywne trio Willian-Ronaldo-Giroud. Marzenie. Jakościowa pomoc zbudowana za pare groszy i darmowy atak nie licząc Ronaldo. A całą dostępną kase na mercato zainwestujemy w najbardziej newralgiczną pozycje w drużynie, sprowadzając Ter Stegena. Może jeszcze zostanie na kolejnego stopera, który będzie rozwijajał się na treningach u boku wielkich mistrzów i czekającego na swoją szanse w kolejce za Bonuccim, De Ligtem, Demiralem, Chiellinim, Ruganim i Romero. A jak nie wystarczy pieniedzy to sprzedamy Alexa Sandro, przecież na lewej od biedy mogą zagrać De Sciglio, Danilo i Matuidi.
Sama prawda


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 17:38

Co Wy z tym Halandem ? Chłop miał w tym wieku ogromne wymagania finansowe, mówiło się o 8 mln, pogięło Was ? Mamy rezerwowego DL, który kasuje gruby hajs a Wy kolejnego chcieliście, który rozegrał pół dobrego sezonu w barwach Salzburga ? Ja tym razem popieram Paraticiego tym bardziej, że mamy ważniejsze pozycje do obsadzenia a Haland może okazać się drogim w utrzymaniu kotem w worku. Niedawno płakaliście za Schickiem, gdzie on jest ? Takich przykładów można mnożyć ( Iturbe ) a my potrzebujemy gotowych zawodników. Mamy ogień w przodzie ale tartak w pomocy i po co nam Haland ? Ja liczyłem na to, że ten transfer nie wypali. Potrzebujemy kreatywności w pomocy - Pogbę, Tonalego a na napastnika przyjdzie pora.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 17:42

TURBOPAWEL pisze:
29 grudnia 2019, 15:54
Haaland w BVB, to czekamy na cos konkretnego do pomocy
Mnie ciekawi, czy Fabio walkę o niego przegrał, w końcu tyle się o nas pisało, czy też świadomie odpuścił, bo jednak spore pieniądze.

Inter nie ma w pomocy ławki i taki Vidal byłby dla nich świetnym transferem. Jeśli nie odpowiemy czymś konkretnym, może być w lidze bardzo gorąco, linia naszej pomocy wręcz poraża. Chyba, że zamierzają rozwiązać sytuację boskim Paredesem...


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 17:54

mrozzi pisze:
29 grudnia 2019, 17:42
TURBOPAWEL pisze:
29 grudnia 2019, 15:54
Haaland w BVB, to czekamy na cos konkretnego do pomocy
Mnie ciekawi, czy Fabio walkę o niego przegrał, w końcu tyle się o nas pisało, czy też świadomie odpuścił, bo jednak spore pieniądze.

Inter nie ma w pomocy ławki i taki Vidal byłby dla nich świetnym transferem. Jeśli nie odpowiemy czymś konkretnym, może być w lidze bardzo gorąco, linia naszej pomocy wręcz poraża. Chyba, że zamierzają rozwiązać sytuację boskim Paredesem...
Już jest w lidze bardzo gorąco, a Inter sprowadzając Vidala dorzuci sobie dodatkowego plusa. Nie ma bata, z tym składem nie wygramy w tym roku ligi. Jak nie przyjdzie nikt znaczący i robiący różnicę w środku pola to o jakimkolwiek pucharze w tym sezonie będziemy tylko marzyć.

Inter zatrudniając Marottę i Conte zrobił naprawdę konkretne podstawy do zbudowania drużyny. W dodatku dali Conte wolną rękę w sprawie transferów i efekt jest zauważalny niemal od razu.

My natomiast nadal sprowadzamy piłkarzy według widzimisię zarządu (nie trenera), w dodatku wywaliliśmy Giuseppe i daliśmy pełne prawa Paraticiemu, który się niestety pogubił.

Radzę się wam przyzwyczajać i oswajać z faktem, że Inter w tym sezonie może zdobyć scudetto.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 18:00

Bez konkretnego Cracka do pomocy pokroju Pogby, możemy się obudzić z niczym na koniec sezonu, oglądając plecy interu. Niewygranie przynajmniej 2 trofeów w tym sezonie będzie tragedią, a nie zdobycie ani jednego będzie katastrofą, z którą powinny pójść zwolnienia, nie tylko kiepskiego trenera ale przede wszystkim człon zarządu odpowiadający za transfery.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 18:07

Jeśli chodzi o Halanda to kij mu w oko. Mamy problem z koncepcją. Ściągamy piłkarzy na zasadzie okazji a nie realnych potrzeb. Nasza druga linia to kpina. Przez lata zapewnialismy sobie prawa do młodych zawodników: Orsolini, Mandragora, Sensi, ostatnio Traore (obecnie Sassuolo) czy Pellegrini. Tylko po co skoro żaden z nich nie był poważnie rozważany do bycia częścią kadry. Czas coś zmienić.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2019, 18:11 przez 19, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 18:09

TURBOPAWEL pisze:
29 grudnia 2019, 15:54
Haaland w BVB, to czekamy na cos konkretnego do pomocy
Pogra tam sezon lub dwa i jeśli odnajdzie się w Bundeslidze to i tak wyląduje w Bayernie.


Zablokowany