Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 12:33

Widzę że na forum jest kilka osób dobrze zorientowanych (mieszkających) w Niemczech. Będę w okolicy Bremy w okresie rozgrywania 3 pierwszych kolejek Bundesligi i chciałbym się wybrać na mecz. Ma może ktoś doświadczenie z kupowaniem biletów na mecz ? Ciężko je dostać ?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 17:19

Superpuchar dla BvB. Nie oglądałem całości, ale generalnie bardzo fajny mecz. Ewidentnie widać brak Robbery.

@mzm Ty mi lepiej napisz ile byście chcieli za tego Sancho. 100-120 baniek by starczyło? Przyznam, że do tej pory więcej o nim czytałem, niż widziałem w akcji, ale chłopak wygląda na konkretnego dzika. Gdzie byś go umieścił porównując talent do Dembele i Pulisicia?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 17:42

Baya od 9 min w 10tkę, ale mimo wszystko niezłe upokorzenie. Przyjemnie oglądało się bezradność bawarczyków i wykrsywioną gębę Mullera :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2019, 06:06

Ponoć Kovac na wylocie z Bayernu. Jako potencjalnych następców wymienia się Mourinho i ten Haga. Ponoć José się nawet niemieckiego uczy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2019, 10:32

No i Kovac wyleciał. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że jednym z potencjalnych kandydatów do objęcia Bayernu jest... Max Allegri. Ciekawa kandydatura, chciałbym Maxa w Bayernie zobaczyć. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2019, 19:02

Dla tych, którzy się dziwią dlaczego sapie do Sarriego. Kovac poleciał z klubu, gdzie jeden zawodnik jest pierwszy w klasyfikacji strzelców Bundesligi z 15 golami na koncie i 6 w LM. Dla porównania cały Juventus w Serie A strzelił 19 bramek i 9 w LM :facepalm:

Oglądam sobie Bayern - BvB (razem z Leicester - Arsenal) i jak na razie jestem zszokowany łatwością z jaką goście tracą piłkę w niemal każdym sektorze boiska. Gospodarze grają dyskretnie, ale są dużo bardziej konkretni.

Mistrz Beton albo The Special Five w Bayernie - byłaby beka :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2019, 19:04

Lewy robi coś niesamowitego. Świetne dogranie zamienione na bramkę po strzale głową.

Może to odważna teza, ale przy słabszej formie CR7 i Messiego, uważam, że Robert ma duże szanse na złotą piłkę (oczywiście jak utrzyma formę do końca sezonu).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 22:44

To co zrobiła defensywa BVB przy obu pierwszych golach dla Lipska to komedia. A i 3cia bramka łatwo oddana. Polecam zobaczyć :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2019, 00:02

Pierwszy gol dla BvB też niczego sobie :prochno: Za to Brandt przy drugim ładnie zamieszał. Ze skrótu wyglądało na dobry meczyk.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 20:46

Jako, że nikt ciekawy dzisiaj nie gra to włączyłem BvB licząc na Halanda od pierwszej minuty. Niestety tylko ławka, także na razie pooglądam Zlatana póki jeszcze gra w piłkę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 22:21

2 bramki Norwega po wejściu z ławki. Pierwsza łatwa dobitka, ale przy drugiej popis godny rasowego napastnika.

Wszedł do Bundesligi jak dzik w sosnę :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 23:38

jackop pisze:
24 stycznia 2020, 22:21
2 bramki Norwega po wejściu z ławki. Pierwsza łatwa dobitka, ale przy drugiej popis godny rasowego napastnika.

Wszedł do Bundesligi jak dzik w sosnę :bravo:
Oby ten nasz Kluska wypalił bo będzie żal, że nie wzięliśmy takiego dzika (wiem Raiola pewnie załatwił sobie jakieś dziwne prowizje w kontrakcie, sam zawodnik też mógł mieć jakieś obiekcje względem tego jak wprowadzamy do gry młodych - ale koniec końców jak ktoś jest topem jak Pogba to jednak się do składu u nas tak czy inaczej przebije, bez względu na wiek).


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 23:40

Etam
Na bundeskopanke dobry ale na topowy klub duzo mu jeszcze brakuje... Widzę w nim póki co drugiego Immobile


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 23:48

Maly pisze:
24 stycznia 2020, 23:40
Etam
Na bundeskopanke dobry ale na topowy klub duzo mu jeszcze brakuje... Widzę w nim póki co drugiego Immobile
Czy ja wiem, gość w tym sezonie postrzelał w LM, postrzelał w Austrii, a teraz wszedł do Bundesligi z buta i w niecałe 60 minut (2 mecze z ławki) strzelił 5 bramek, czyli tyle ile nasi Dybala i Higuain od początku sezonu.

Chłopak ma talent, a klub wybrał idealnie. Dortmund to możliwość rozwoju i gry. W Juventusie przez te 10 lat przebił się jeden Pogba...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2020, 23:56

Maly pisze:
24 stycznia 2020, 23:40
Etam
Młody jest, cała kariera przed nim.

Immobile: 24m. 3g. 956min.
Haaland: 2m. 5g. 59min.

Na razie Norwegowi idzie ciut lepiej :prochno: Ciro został brutalnie zweryfikowany przez dwa nie topowe kluby dwóch topowych lig, ale na słabiutką Serie A wystarcza aż nadto.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ