Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:27

Atalanta ma szanse na wejście do 1/8.

City wygrywa 1:3 z Dinamem, a Atalanta ciśnie 1:0 Szachtar na wyjeździe.

Trzymam kciuki za chłopaków :).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:35

Sila Spokoju pisze:
11 grudnia 2019, 20:27
Atalanta ma szanse na wejście do 1/8.

City wygrywa 1:3 z Dinamem, a Atalanta ciśnie 1:0 Szachtar na wyjeździe.

Trzymam kciuki za chłopaków :).
I od teraz gra z przewagą 1 zawodnika po czerwoenej dla Dodo. Jak Atalanta to dowiezie i wyjdzie z grupy to padnę :D beka z interu do końca świata i jeden dzień dłużej :D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:36

Atalanta 2:0 :laugh2:

Kruczenzo pisze:
18 września 2019, 23:58
W tym miejscu chcialbym pozdrowic wszystkich januszy calcio, co sie sie jarali ze Atalanta wchodzi zamiast Milanu czy Romy do LM, bo przeciez to nowa jakosc i graja ofensywna pilke !!!1111
Sorry ale muszę zacytować :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:38

Ale beka z Conte i wieśniaków z mediolańskich :laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:39

Atalanta to jedyna drużyna w niebiesko-czarnych koszulkach, która powinna reprezentować Seria A w Lidze Mistrzów :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:47

Wielkie brawa dla Atalanty, kto by pomyślał jeszcze z 2 lata temu, że będą grać w fazie pucharowej LM :bravo: Po trzech meczach mieć 3 porażki, bilans 2-11 i wyjść z grupy z 7 punktami, coś niebywałego :)
Kruczenzo pisze:
18 września 2019, 23:58
W tym miejscu chcialbym pozdrowic wszystkich januszy calcio, co sie sie jarali ze Atalanta wchodzi zamiast Milanu czy Romy do LM, bo przeciez to nowa jakosc i graja ofensywna pilke !!!1111
:laugh:


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:48

I myk Atalanta gra dalej. Brawo.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:53

Co za historia, brawo Atalanta! 3/4 swoje zrobili, jedni przynieśli wstyd


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 20:56

Taka ciekawostka

11 Atalanty, która rozpoczęła dzisiejszy mecz:

Gollini
Massiello-Djimsiti-Palomino
Gosens-Freuler-de Roon-Castagne
Gomez-Pasalic
Muriel

Wartość rynkowa wg. transfermarkt: 141,5 mln mln euro
Wartość za jaką zostali ściągnięci: 55,62 mln euro


Ronaldo:
Wartość rynkowa: 90,00 mln euro
Wartość odstępnego: 117 mln euro

Za śmieszne 55 mln euro da się zbudować drużynę, która wychodzi z grupy LM i gra ciekawą piłkę. Nieźle nie ? :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 21:21

Śmiejemy się z Interu i chwalimy Atalantę, ale prawda jest taka, że w LM trzeba mieć też dużo szczęścia. Obie ekipy z Lombardii zakończyły fazę grupową CL z 7 oczkami na koncie przy czym drużynie z Bergamo wystarczyło to do awansu do fazy pucharowej (prawdopodobnie będzie to zespół z najmniejszą liczbą punktów dającą wyjście z grupy w obecnej edycji, a awans z takim samym lub ze słabszym wynikiem, bo 6 pkt uzyskała ostatnio w sezonie 2015/2016 ... AS Roma). Na dodatek po 4 kolejkach Atalanta była ostatnia w tabeli z 1 punktem (po blamażach z Dinamem Zagrzeb oraz City oraz porażce z Ukraińcami) podczas gdy Inter miał w tym samym czasie 4 oczka na koncie m.in. pokonując bezpośredniego rywala do awansu. Jednakże dla Atalanty zbawienne okazało się to, że Chorwaci dwa razy urywali też punkty Szachtarowi (i tu sprawdziła się zasada, że dla pozycji w tabeli lepiej raz wygrać i raz przegrać niż dwa razy zremisować). Przykładowo Ajax z 10 punktami musi się zadowolić Ligą Europy.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2019, 21:34 przez dimebag11, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 21:32

dimebag11 pisze:
11 grudnia 2019, 21:21
Śmiejemy się z Interu i chwalimy Atalantę, ale prawda jest taka, że w LM trzeba mieć też dużo szczęścia. Obie ekipy z Lombardii zakończyły fazę grupową CL z 7 oczkami na koncie przy czym drużynie z Bergamo wystarczyło to do awansu do fazy pucharowej (prawdopodobnie będzie to zespół z najmniejszą liczbą punktów dającą wyjście z grupy w obecnej edycji, a awans z takim samym lub ze słabszym wynikiem, bo 6 pkt uzyskała ostatnio w sezonie 2015/2016 ... AS Roma). Na dodatek po 4 kolejkach Atalanta była ostatnia w tabeli z 1 punktem (po blamażach z Dinamem Zagrzeb oraz City oraz porażce z Ukraińcami) podczas gdy Inter miał w tym samym czasie 4 oczka na koncie m.in. pokonując bezpośredniego rywala do awansu. Jednakże dla Atalanty zbawienne okazało się to, że Chorwaci dwa razy urywali też punkty Szachtarowi (i tu sprawdziła się zasada, że dla pozycji w tabeli lepiej raz wygrać i raz przegrać niż dwa razy zremisować). Przykładowo Ajax z 10 punktami musi się zadowolić Ligą Europy.
To prawda. Prawda jest też taka, że Atalanta powinna wygrać z Szachtarem, a przegrał w końcówce 2:1. Gdyby nie tamten pechowy mecz, mogliby mieć 10 punktów, a taka zdobycz wyglądałaby zupełnie inaczej.

Niemniej jednak jest tak jak mówisz, w LM dużą rolę odgrywa szczęście, a Atalanta może dziękować szczęściu, ale należy ich też pochwalić za walkę do samego końca.

Fajnym przykładem jest tu Napoli, które zajęło z 9 punktami 3 miejsce w ubiegłym sezonie, a z grupy wyszedł Liverpool (również z 9 punktami), który koniec końców okazał się zdobywcą najważniejszego pucharu.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2019, 21:35 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 21:35

@Sila Spokoju
Nic nie ujmując sukcesowi Atalanty, ale sędzia mógł równie dobrze ukarać Muriela drugą żółtą kartką za faul i nikt nie miałby za to większych pretensji, a ekipa z Bergamo raczej nie wygrałaby wtedy dzisiejszego meczu. Ponadto Gollini parę razy uratował im tyłki swoimi świetnymi interwencjami, ale od tego jest bramkarz. Pierwszego ich spotkania z Szachtarem nie oglądałem, więc się nie wypowiem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 22:55

Wcześniej ktoś pytał na czacie, to oficjalne info:
Losowanie 1/8 finału zaplanowano w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 12.00 w szwajcarskim Nyonie.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 23:30

dimebag11 pisze:
11 grudnia 2019, 21:35
Nic nie ujmując sukcesowi Atalanty, ale sędzia mógł równie dobrze ukarać Muriela drugą żółtą kartką za faul i nikt nie miałby za to większych pretensji, a ekipa z Bergamo raczej nie wygrałaby wtedy dzisiejszego meczu.
Oczywiście masz rację, jednak pierwsza żółta dla Muriela była lekko z tyłka, tak że moim zdaniem nie ma mowy o wypaczeniu wyniku.
Brawo Atalanta! Będzie Liga Mistrzów wiosną na San Siro :prochno: .


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2019, 07:57

Czyli jednak niebiesko-czarni zagrają dalej w LM na San Siro :prochno:


Obrazek
Zablokowany