Serie A 19/20 (14): JUVENTUS F.C 2-2 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:21

Kto ma pomysł jak wytłumaczyć rodzinie, że dla czegoś takiego opóźniłem wspólne wyjście na miasto? :facepalm:


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:23

W sumie to całkiem zabawne, bo Ronaldo nam ostatecznie przeszkodził w wygraniu tego spotkania. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Mickey_Schlug

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 36
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:25

Trudno, nie udało się tym razem.

Ale wielki plus za walkę do końca.
Uwielbiam tą drużynę, na dobre i na złe.

I cieszy mnie również postawa Cristiano, który bardzo się dzisiaj starał.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:25

De Ligt popełnił fatalny błąd, ale Buffon musi to obronić. Ze Szczęsnym wygralibyśmy ten mecz..Tracimy lidera.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:28

Sassuolo bez 5 podstawowych zawodników i z. dzieckiem w bramce.
Jesteśmy dnem. nienawidzę tego kiepa na ławce. Jest zerem.

Tracimy lidera. Brawo. Sarri jest nikim. Sobotazysta nie wystawia najlepszego skladu.
Wrócił de ligt i Buffon zrobił Lecce z 2012r. Pieprzyć was.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:28

NO i gdyby nie szmata Buffon skończyłoby się standardowo 2-1. Już raz mieliśmy stracić tego lidera. Nie panikujcie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:29

Generalnie mecz w miarę standardowy jak na ten sezon, pewnie skończyłoby się wygraną gdyby między słupkami stał Wojtek. Szkoda, że Buffon poszedł w ślady Alexa i nie potrafi w odpowiednim momencie zejść ze sceny. Wiadomo, fajnie będzie pobić rekord Maldiniego, ale jakim kosztem? Najpierw lobuje go jakiś dzieciak, a później żenujący błąd na który było po prostu przykro patrzeć. No wstyd.


#AllegriOut
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:31

Największym problemem Sarriego jest brak Chielliniego. Nie od dziś wiadomo że Serie A wygrywa się obroną. Skoro tracimy zbyt dużo goli to może niech spróbuje zamiast 4 w obronie zagrać jak Inter w 5. Skrzydeł i tak nie mamy a taki Cuadrado na wahadle miałby więcej luzu.

Emre Can powinien mieć dziś 2 gole podczas gdy on kolejny raz podbił sobie bilet na wyjazd z klubu w styczniu.

Drugi gol na konto tria Cuadrado - De Ligt - Buffon.

Dlaczego Sarri daje Dybalę na ławkę ?

Sam chciałem aby Leo dziś odpoczął ale Sarri miał rację.Dziś bez niego byśmy przegrali.

Jedyny plus tego meczu - KHEDIRA DZIŚ NIE GRAŁ


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:33

"Jestę włoskim trenerę, nie wystawię razem Dybali, Ronaldo i Higuaina bo to zagraża mojemu genialnemu planowi taktycznemu. Za to będę do usranej śmierci wystawiał na środku Berne i niszczył psychicznie jego i ludzi którzy muszą to oglądać bo on z kolei pasuje idealnie do gówna, które sobie wymyśliłem. A jeśli rzeczywistość tego nie potwierdza to tym gorzej dla niej. Zjadamy taktycznie Anglików, hiszpańscy szkoleniowcy to przy nas śmiech na sali. Kto inny potrafi sadzać na ławce gracza w najwyższej formie żeby zaskoczyć rywala? Tylko my! I emeryta w bramce żeby wykręcił rekord? Nikt inny!"


calma calma
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:34

Może mi ktoś wytłumaczyć po co dajemy dwóch piłkarzy do wykonywania rzutu rożnego ? Przecież to idiotyczne.To tylko strata jednego zawodnika z pola karnego.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:39

W dłuższej perspektywie Sarriball spuści nas w kiblu, a może nawet w krótszej...


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:40

Poprostu pisze:
01 grudnia 2019, 14:28
NO i gdyby nie szmata Buffon skończyłoby się standardowo 2-1. Już raz mieliśmy stracić tego lidera. Nie panikujcie.
Nie wiadomo czy skończyłoby się 2-1, bo jak sam zresztą widziałeś nasi zaczęli coś grać dopiero około 60 minuty jak byli z nożem na gardle, że przegrają ten mecz. Mamy jakiś problem z motywacją, bo zawsze jest to samo co u Allegriego, tzn. spuszczenie z tonu po zdobyciu przez nas pierwszych bramki i braki w koncentracji łączące się z dziesiątkami strat i beznadziejnych podań, a potem standardowo jak trzeba gonić wynik to włączamy wyższy bieg. Nie może być tak, że nawet grając u siebie pozwalamy na tyle każdej drużynie. Rozumiem, że problemy mogą sprawiać ekipy z czołówki typu Napoli, Inter, Roma czy Atalanta, ale z pewnością nie Sassuolo czy będąca w strefie spadkowej Genoa. Obawiam się, że ten sezon skończy się bez żadnego pucharu w naszej gablocie, bo Scudetto przegramy na rzecz Interu (który ma większe niż my problemy z kontuzjami, a ich ławka rezerwowych wygląda biednie), a i w LM dużo może zależeć od szczęścia i losowania już w 1/8, bo jak trafimy na Real czy ewentualnie Liverpool, to będzie szybkie pożegnanie z tymi rozgrywkami.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:44

Emre Can't


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:44

Dragon pisze:
01 grudnia 2019, 14:28
Jesteśmy dnem. nienawidzę tego kiepa na ławce. Jest zerem.
Nie zdążyłem na mecz, ale pewnie napisałbym to samo po obejrzeniu :prochno:

#SarriOut #PełnaKontrola #CalmaCalma #CynicznyJuventus


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 14:45

Sorek21 pisze:
01 grudnia 2019, 14:34
Może mi ktoś wytłumaczyć po co dajemy dwóch piłkarzy do wykonywania rzutu rożnego ? Przecież to idiotyczne.To tylko strata jednego zawodnika z pola karnego.
Identyczne pytanie zadałem w trakcie meczu na czacie. Przecież w ten sposób raz, że pozbawiamy się możliwości strzału zza pola karnego, który mógłby wykonać Pjanić/Dybal/Bernardeschi gdy obrońcy wybiliby piłkę, a dwa, to ograniczamy ewentualne szybkie przerwanie kontry przeciwników faulem, bo nasi dwaj gracze są wtedy na boku boiska.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany