Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 13:15

Ciekawe, że Maksiu: Wybitny Strateg, filantrop i myśliciel, człowiek o znakomitej filozofii gry, wybitnej kulturze pracy i oszałamiających sukcesach zawodowych nadal na bezrobociu, pomimo otwarcia się posad w Bayernie i Tottenhamie :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tarnos5115@gmail.com

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2019
Posty: 10
Rejestracja: 20 listopada 2019

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 13:42



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 18:46

Szkoda. Czekam na to, co pokaże w następnym klubie :snack:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 22:19

przecież to była wypowiedź dla mediów... co miał powiedzieć? wolę brać kasę od Juve i pierdzieć w stołek niż wziąć pierwszą lepszą ofertę? w lecie żaden klub, który mógłby mu dać taką kasę jaką miał u nas nie szukał trenera więc mógł sobie gadać o roku przerwy ale przecież nie powie mi ktoś, że jakby dostał teraz ofertę od Bayernu to by powiedział "nie sorry, czekam do lata"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2019, 08:19

Maly pisze:
20 listopada 2019, 22:19
przecież to była wypowiedź dla mediów... co miał powiedzieć? wolę brać kasę od Juve i pierdzieć w stołek niż wziąć pierwszą lepszą ofertę? w lecie żaden klub, który mógłby mu dać taką kasę jaką miał u nas nie szukał trenera więc mógł sobie gadać o roku przerwy ale przecież nie powie mi ktoś, że jakby dostał teraz ofertę od Bayernu to by powiedział "nie sorry, czekam do lata"
Jest przecież również taka możliwość, że najzwyczajniej w świecie chciał odpocząć. A że urlop płatny (i to dobrze), to dlaczego nie? Przewietrzy trochę głowę i wróci z nowymi pomysłami na grę swoich zespołów.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 13:47

Według CdS Wybitny Strateg wyląduje w Anglii i obejmie United: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... lubem-z-pr
Fani Juventusu Turyn, którzy liczyli na powrót Massimiliano Allegriego, będą rozczarowani.
Oby :pray:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 14:11

a ja czytałem o Pochentino w MU, to może Maksio do MC? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 14:24

W życiu nie chciałbym powrotu tego pana na ławkę Juventusu. Brawa i szacunek za dokonania, tego nie mam zamiaru mu odbierać, ale prawda jest taka, że formuła się wyczerpała, kontakt z drużyną z miesiąca na miesiąc był coraz gorszy, a gra sama w sobie przyprawiała o nudności.

Ostatnie dwa lata były jakąś katorgą(do dziś nie wiem jakim cudem doszliśmy do tego drugiego finału LM). Oglądanie Juventusu najzwyczajniej w świecie mi zbrzydło oraz zanudziło. Zero emocji, zero radości, często mecz na jednym ekranie, a na drugim jakieś inne duperela, bo szkoda była tracić 90min. na bezczynne patrzenie w TV.

Ta bezjajeczność i strach u piłkarzy, którzy nie potrafili wymienić pięciu podań. Gdy tylko przychodził mecz z lepiej notowanym rywalem, to oddanie piłki, częsty autobus oraz liczenie na kontry, czyli coś, co jest charakterystyczne dla mniejszych zespołów, a nie cholera jasna dla Juve! Niemalże każdy mecz przeciwko Napoli oglądałem zażenowany. Momentami na naszym tle wyglądali, jak Barcelona Guardioli. 20 strzałów, wysoki pressing, ciągłe przebywanie na naszej połowie i 60%+ posiadanie piłki. Co prawda część z tych meczów wygrywaliśmy, bo albo ktoś popełnił indywidualny bład, albo po prostu mieliśmy lepszych piłkarzy.

Mówcie co chcecie, może obecny Juventus nie jest tak pragmatyczny i efektywny, jak ten sprzed roku, dwóch, trzech lat, ale mecze po prostu lepiej mi się ogląda. No, może poza ostatnim, bo wówczas miałem przebłyski z czasów Maxa. Wiele rzeczy jest do poprawy, zwłaszcza gra w obronie, ale to dopiero pierwszy sezon Sarriego(czy ostatni? Się okaże) i wierzę, że jeszcze wrócimy na właściwe tory.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 16:48

pablo1503 pisze:
13 lutego 2020, 14:24
Mówcie co chcecie, może obecny Juventus nie jest tak pragmatyczny i efektywny, jak ten sprzed roku, dwóch, trzech lat, ale mecze po prostu lepiej mi się ogląda. No, może poza ostatnim, bo wówczas miałem przebłyski z czasów Maxa. Wiele rzeczy jest do poprawy, zwłaszcza gra w obronie, ale to dopiero pierwszy sezon Sarriego(czy ostatni? Się okaże) i wierzę, że jeszcze wrócimy na właściwe tory.
Ty masz na myśli te 45 minut z Napoli, 45 minut z Interem i 45 minut z Romą? Czy tak ogólnie na przestrzeni całego sezonu widzisz w tym męczeniu buły poprawę stylu? Jak dla mnie to styl jeżeli się zmienił to jedynie na gorsze.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 18:49

Antichrist pisze:
13 lutego 2020, 16:48
pablo1503 pisze:
13 lutego 2020, 14:24
Mówcie co chcecie, może obecny Juventus nie jest tak pragmatyczny i efektywny, jak ten sprzed roku, dwóch, trzech lat, ale mecze po prostu lepiej mi się ogląda. No, może poza ostatnim, bo wówczas miałem przebłyski z czasów Maxa. Wiele rzeczy jest do poprawy, zwłaszcza gra w obronie, ale to dopiero pierwszy sezon Sarriego(czy ostatni? Się okaże) i wierzę, że jeszcze wrócimy na właściwe tory.
Ty masz na myśli te 45 minut z Napoli, 45 minut z Interem i 45 minut z Romą? Czy tak ogólnie na przestrzeni całego sezonu widzisz w tym męczeniu buły poprawę stylu? Jak dla mnie to styl jeżeli się zmienił to jedynie na gorsze.
Tak, widzę.
Nie napisałem też nigdzie, że nagle gramy jak z nut i w ogóle klękajcie narody. Po prostu w porównaniu do strachliwej taktyki Maxa, teraz przynajmniej nie mam problemów z oglądaniem meczów. Swoją drogą nie uważasz, że bardzo to źle świadczy o piłce Allegriego? Wystarczy, że obecny Juventus gra co najwyżej nieźle/poprawnie i od razu uczucie wstydu oraz zażenowania znikają. Tak, czułem wstyd oglądając Juve, które było ciśnięte niejednokrotnie przez Fiorentiny czy inne Sampdorie.

E:
Zresztą naprawdę nie wiem, jak można powiedzieć, że obecnie mamy gorszy styl. Przecież tamtego, za przeproszeniem, gówna nie dało się oglądać. Na Allianz przyjeżdżała Genua, a Juve potrafiło oddać jej piłkę i czekać na swojej połowie. Rozumiesz, Juventus grał coś takiego za kadencji poprzedniego trenera, a Ty chcesz mi wmówić, że teraz jest jeszcze gorzej. Nie da się gorzej, po prostu nie da. Oczywiście nie mówimy o sukcesach, a tylko i wyłącznie o stylu i estetyce spotkań.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:24

Po meczu z Napoli, Hellasem, dwóch oklepach od Lazio i kilku fuksiarskich wygranych - uwierz mi, że można pisać o gorszym stylu, niż w zeszłym sezonie. Aczkolwiek jest to kwestia jak najbardziej subiektywna. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 21:38

Allegri dziś na meczu.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2020, 21:28

Sorek21 pisze:
13 lutego 2020, 21:38
Allegri dziś na meczu.
Nie łączyłbym tego w żaden sposób z Juve. Facet ma super wakacje, hajsu jak lodu to i się buja po stadionach :)


deejay1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2014
Posty: 32
Rejestracja: 09 marca 2014

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 17:39

Nikt nie dodał nigdzie wzmianki:

https://www.seriea.pl/403024-transfery- ... -juve.html

W końcu "zwolniło się" ponad 14mln E pensji Massimo :D


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2020, 01:42

deejay1988 pisze:
30 czerwca 2020, 17:39
W końcu "zwolniło się" ponad 14mln E pensji Massimo :D
14 mln euro? To te 7,5mln było netto, a całkowite obciążenie dla klubu to już było 14 baniek? :O


ODPOWIEDZ