Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 16:01

MRN pisze:
06 listopada 2019, 15:01
Tu sie zgadzamy, masz pumex rację a Garreat jak zwykle w punkt. Dlatego zastanawia mnie czym się kierowałeś, że chciałeś tego buca ponownie na stanowisku trenera Juve ?
Ponieważ uważam tego buca za bardzo dobrego trenera. Z pewnymi (czasem niebezpiecznymi) odchyłami od normy, ale potrafiącego wykrzesać indywidualnie z piłkarzy to co najlepsze.
Maly pisze:
06 listopada 2019, 15:23
ale co? powiedział nieprawdę? zarząd nie stworzył drużyny szerokiej czy on? Berella i Sensi mają jakiekolwiek doświadczenie w Europie?
Ale jaki to ma związek z kompromitującą porażką w tym meczu i z jeszcze większą kompromitacją podczas wypowiedzi trenera? Mamy względnie wczesną fazę sezonu, rywal kadrowo nie przewyższał Interu, był 2-bramkowy handicap. Gdyby była sytuacja, że Inter stracił siły i przegrał i gigantem - ok, zrozumiałbym. Jednak chyba nikt nie będzie nikomu wmawiał, że w przerwie piłkarze opadli z sił. Casus klasycznego kunktatorstwa, uznanie że mecz jest wygrany, oddajemy inicjatywę i tracimy jak najmniej zapasu sił, bo w weekend ciąg dalszy ligi. Jak się skończyło, każdy wie. Conte chciał być chytry, ale bywa, że chytry traci dwa razy.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:28

@Maly
Jak sam zauważyłeś, Conte powinien przede wszystkim zachować gorzkie żale dla siebie. To co odstawił słabo wygląda i rzutuje na wizerunek całego klubu. No ale mniejsza. Przecież oni nie pojechali na Anfield, tylko do Dortmundu. Borussia bez Reusa, z Bayernem za rogiem. Oni też grali w weekend... Jakie doświadczenie w LM mają Sancho, Hakimi czy Akanji?
Jakie doświadczenie mają chłopaki ze Slavii Praga? Tak pytam bo wczoraj wywieźli z Barcelony remis, grając do końca otwartą piłkę.
Czy kadra Interu jest szeroka... cóż, na pewno ławka dupy nie urywa. Ale jak na klub, który od dawna nic nie wygrał, to nie ma lipy. Na wspomnianą Slavię powinno wystarczyć ;). W meczu można wykonać tylko trzy zmiany. Ale ta dyskusja nie ma sensu gdy zawsze grają ci sami, z przerwami na kontuzje.

Co do wypowiedzi przedmeczowych: https://fcinter.pl/news/conte-przed-mec ... aby-wygrac.
"- Każdy kto myśli, że zagramy defensywnie, myli się. Jeśli zagramy ustawieni z tyłu, wszystko będzie w rękach Borussii. Niezależnie, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe, nie zmieniamy swojego stylu gry."
Polecam jeszcze postronne komentarze:
https://fcinter.pl/news/ravezzani-gdy-c ... nia-zarzad
https://fcinter.pl/news/vocalelli-poraz ... ndycyjnego

A tak w ogóle to awans wciąż możliwy. BVB prawdopodobnie przegra w Barcelonie, więc pozostaje zrobić swoje i na ostatni mecz wyjść z pianą w pysku.
Jednak Conte już teraz obrażony rzuca zabawki w kąt, bo "zarząd źle zaplanował pewne rzeczy" a Sensi przyszedł z Sassuolo :prochno: .


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:08

Szczerze to czytałam gdzieś nagłówek że mieli jechać się bronić i tak to wyglądało na skrócie plus oba gole padły po kontrach co tylko potwierdza że bronili się cały mecz a nie od 2-0

@MRN: też mi sie wydawało że to Antek ich odpalił ale jak już pisałem Belg sam powiedział że było inaczej dlatego nie wiem po co piszesz swoje wymysły i plujesz jadem zamiast się doedukować lub poprosić o źródło... Specjalnie dla ciebie:
- Trenowałem przez pierwszy miesiąc, by pokazać Antonio Conte, że warto na mnie postawić. Ale pewnego dnia wziął mnie na bok i powiedział: - Radja, będę z tobą szczery. Chorowałem na twój transfer do Chelsea, widzę cię w zespole. Muszę jednak szanować interes firmy i decyzje ludzi, którzy nią zarządzają. Nie ma dla ciebie miejsca w tym klubie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:08

Włączyłem Real, żeby się pośmiać a tu Rodrygo x2 po 7 min. :/ Edit: cyk 3-0 w 14 min. :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 22:44

Walker w bramce City :laugh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 23:00

Co za błazny z Bergamo.
Walker w bramce, przewaga zawodnika a co zaczęli bronić tego remisu w rozpaczliwy sposób. WTF?
Zresztą wystarczyło przenieść tego wolnego nad murem, pewna bramka a ci na palenw "bramkarza". Liczyli że puści między nogami? Niech już spadaja z pucharów bo dawno nie było tyle śmiechu z calcio.


calma calma
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 01:01

Będzie zabawnie jak Atalanta jeszcze wyjdzie z grupy, na co szanse jakieś są, muszą sobie tylko przypomnieć jak grają w lidze i liczyć trochę na pomoc City.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 04:36

Marat87 pisze:
07 listopada 2019, 01:01
Będzie zabawnie jak Atalanta jeszcze wyjdzie z grupy, na co szanse jakieś są, muszą sobie tylko przypomnieć jak grają w lidze i liczyć trochę na pomoc City.
Szanse były jak Walker wszedł na budę, teraz to się mogą cmoknąć. Takich wafelków jak Atalanta dawno nie widziałem w LM, chyba nasza Legia ostatnia, wstyd dla calcio (dla Piemonte Calcio również). Czemu Ilicić nie strzelał na pustą to ja nie wiem, wolał symulować, a potem i tak nie zamierzali skorzystać z tej czerwonej kartki... Te wafle nie były w stanie wyjść z własnej połowy przez ostatnie 10 minut meczu, gdy City stracili drugiego bramkarza :facepalm:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 15:40

po pierwsze zamiast na siłę szukać czerwonej dla bramkarze trzeba było dopiec do pustej i strzelić na pustaka, tylko cudem sędzia nie odgwizdał tu symulki
później MC po prostu nie pozwoliło im oddać strzału

za to karny w 95 dla Szachtara to kolejna sytuacja, która nie zdarza się zbyt często po dwóch czerwonych i karnym w jednej akcji dla Ajaxu
dla tych co nie widzieli - sędzia podyktował karnego, VAR anulował po czym dał karnego za inne przewinienie chwilę wcześniej (uderzenie łokciem bramkarza, który poszedł w pole karne na ostatnią akcję meczu)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 17:17

Co do Atalanty, to gwoździem do trumny jest fakt, że ich stadion się nie nadaje na LM i grają na San Siro. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja napisałem "stadion"? Sorry, kurnik raczej...

W Gasperinim widzę natomiast następcę Sarriego po sezonie... Tfu, tfu, oby nie.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 17:29

Bartosz Karawańczyk pisze:
08 listopada 2019, 17:17
Co do Atalanty, to gwoździem do trumny jest fakt, że ich stadion się nie nadaje na LM i grają na San Siro. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja napisałem "stadion"? Sorry, kurnik raczej...
Serio czepiasz się Atalanty o stadion? Szczególnie, że jako jeden z nielicznych - obok Sassuolo i Udinese (na tamtem moment) średniaków podjęło decyzję o sporej renowacji obiektu, która nadal trwa?


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 22:30

Lewandowski idzie po złotą piłkę! Sam ciągnie ten Bayern, a teraz dokłada 4 bramki w 15 minut w Lidze Mistrzów! :bravo: :bravo: :bravo:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 22:56

Juve w 5 meczach strzeliło 10 bramek, Bayern w 1 meczu 6 :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 22:58

Atalanta wygrywa i ma duże szanse na awans. Mocno na nich liczę. Muszą pokonać Szachtar na wyjeździe i liczyć, że City nie przegra z Dynamem Zagrzeb. Jest to do zrobienia.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 10:13

jackop pisze:
26 listopada 2019, 22:56
Juve w 5 meczach strzeliło 10 bramek, Bayern w 1 meczu 6 :prochno:
City 12, PSG 12, Real 11. W 4 meczach Liverpool 10, Barcelona 4. Ogromna różnica :facepalm:


Zablokowany