Maurizio Sarri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 11:47

Vanquish pisze:
stahoo pisze:Mówiąc wprost: nic, bo nasza gra to było 2 metry pod dnem mułu. Jak najgorsze mecze Maxa. Zero pressingu, nieudolność w wyprowadzaniu piłki, zero kontr, powolna gra.
Za Maxa przynajmniej byłbym spokojny o kulawe 1-0 :-)
Szczególnie w meczach w , których nie oddawaliśmy strzału na bramkę. :D


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 08:58

Nieco o systemach taktycznych stosowanych przez M. Sarriego: https://thesefootballtimes.co/2019/06/2 ... dominance/

Tekst jest z czerwca bieżącego roku.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 23:38

Wszystkim narzekającym już na Sarriego i pamietajacym początek Allegriego przypominam, że Max przejął samograja po Conte a Sarri gównograja po Maksie

Cieszmy się z punktów bo na styl dopiero przyjdzie czas


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2019, 17:10

Barzagli wraca do Juve. Dołączył do sztabu Sarriego jako technically collaborant.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:06

Dobra, ile lat tym razem mam czekać, aż Juventus zacznie grać w piłkę? :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:16

Zagraliśmy dobry mecz z Brescią w ustawieniu 4-3-1-2 i od tego czasu Sarri się uparł na tą formację, a po powrocie Costy jedne wyjście to powrót do 4-3-3. I dlaczego Ramsey nie może grać w środku pola za Khedirę lub Matuidiego (bo jest zbyt ofensywny?!) ?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 22:19

4312 jest bardziej zrównoważone o czym mówił ostatnio Sarri... Po prostu Ronaldo nie ma sił się wracać więc musi być traktowany jako napastnik a nie skrzydłowy
Poza tym ten kto gra za napastnikami niby biega takze po skrzydłach więc jaki to problem jak nazwiesz ustawienie? Problemem jest to że CR7 gra tak że oczy bolą a nie ustawienie... Szacun dla MS za zdjęcie go dzis z boiska bo to jak go wręcz osmieszali wyprzedzając przy kazdym podaniu do niego. Oby częściej nie bał się go ściągać gdy na to zasłuży


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 01:37

Maly pisze:
06 listopada 2019, 22:19
Szacun dla MS za zdjęcie go dzis z boiska bo to jak go wręcz osmieszali wyprzedzając przy kazdym podaniu do niego. Oby częściej nie bał się go ściągać gdy na to zasłuży
Serio myślisz, że Maurycemu nagle takie jaja wyrosły? Nasz trenejro w pomeczowym wywiadzie powiedział, że Ronaldo skarżył się na drobny uraz (to by też tłumaczyło dlaczego rywale tak łatwo go wyprzedzali, a on stał i nic nie robił). Został zmieniony, żeby nie ryzykować poważniejszej kontuzji. Tadaaam, wszystko jasne... :whistle:
uefa.com pisze: Sarri: "Ronaldo was angry when he came off because he has a small knee injury and this created another small thigh problem. I replaced him just because I feared he could aggravate his injury."


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 12:14

to jest oficjalna wypowiedź dla mediów, w rzeczywistości wyprzedzali go od początku meczu czyli pozwoliłby mu grać z urazem 80 minut ale na ostatnie 10 uznał, że jednak nie ma co ryzykować kontuzji? osobiście jakoś tego nie widzę ale może jestem marzycielem...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 17:11

Być może to tylko oficjalna wypowiedź, a rzeczywistość jest rzeczywiście inna. Któż ją bowiem okiełzna? W niedzielę pewnie i tak Ronaldo wyjdzie w podstawie.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 23:54

Allegri style ma się w biało-czarnej części Turynu znakomicie.Bardzo cenię Maxa i nigdy nie miałem zamiaru wieszać na nim psów,ale w pewnym momencie zacząłem zauważać że to się wypaliło.Kulminacyjny moment według mnie nastąpił w zeszłym sezonie.Dobrze się stało że pożegnaliśmy Allegriego,na rzecz trenera który miał tchnąć trochę życia w najbardziej cyniczny zespół wszechświata(cytat chłopaków z eleven,z którym ciężko się było nie zgodzić).Niestety nic takiego się nie stało.Może gdzieś były zalążki bardziej widowiskowej gry,ale nijak ma się to do tego co ten facet stworzył w Napoli.Trzeba oczywiście zaznaczyć że skrzydłowych mamy całe ćwierć,i to tylko jeżeli spojrzeć na to bardzo optymistycznie,nasi trequartiści w osobach Ramseya i Berny to wybór pomiędzy drzewostanem iglastym a liściastym,a środek pomocy w osobach Khediry,Benty i pokracznego Matuidiego nigdy klepą i szeroko rozumianą fantazją nie grzeszył,ale jednak w kilku momentach ta drużyna pokazała że umie zagrać coś miłego dla oka.Niestety zamiast się rozpędzać i wdrażać koncepcję coraz lepiej,my się po prostu uwsteczniamy.Sezon jest długi a my przecież rządzimy na wszystkich frontach,więc generalnie nie ma za bardzo co narzekać,ale chyba wszyscy sądziliśmy że po przyjściu akurat tego trenera zobaczymy show.

Pytanie mam do innych użytkowników, czy ktoś może śledził mecze Chelsea w zeszłym sezonie?Jak to tam wyglądało?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 01:40

celtu pisze:
26 listopada 2019, 23:54
Pytanie mam do innych użytkowników, czy ktoś może śledził mecze Chelsea w zeszłym sezonie?Jak to tam wyglądało?
Stylowo? Według moich (surowych) standardów - bardzo słabo. Generalnie zaczęli dobrze, ale im dalej w sezon, tym wyłącznie w dół i to ostro. Prawie nikt tam nie grał w piłkę oprócz Hazarda. Dodam, że w styczniu przyszedł ulubieniec Palacza, Gonzalo "36 goli w Napoli" Higuain, którego ma też u nas.

Wyniki? Takie sobie: w lidze się usrało (bo Spurs lecieli na oparach i mieli finał LM, a Arsenal i United to placki), był finał Pucharu Ligi i wygrana LE (przeciwko plackom z Emirates).

Na 18 spotkań przeciwko pozostałym zespołom pierwszej 10tki jego Chelsea wygrała 4: City (po czym w rewanżu zebrali oklep 0:6), Spurs, Arsenal, WHU. Ani razu nie dali rady wygrać z LFC, United, Wolves, Evertonem i Leicester. 19 pkt. na 54 możliwe.

W pamięć zapadły mi dwa okresy:
- 23-26 kolejka, obejrzałem wszystkie 4 spotkania
- 34-38 kolejka, spotkania z LFC i United, gdzie ważyły się losy TOP4

Jak się kończ sezon bilansem 1-3-1 to raczej można się żegnać z posadą na Stamford. Nikt tam też po nim nie płakał.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 08:39

rozumiem teraz twój hejt :) ty od początku jesteś do niego negatywnie nastawiony... jakby przyszedł Pep i gralibyśmy taki szit to pisałbyś, że dajmy mu czas ale, że przyszedł Sarri, którego nie lubisz/cenisz to jak nie stworzymy 20 sytuacji na mecz plujesz na lewo i prawo :)

problemem Sarriego w Chelsea była primadonna Hazard, teraz ma primadonnę Ronaldo (który nie chciał grać na 9 dla przypomnienia) i on z tymi zawodnikami i pod nich musi ustawiać grę podczas gdy nie jest naturalnym by boczny napastnik w 433 nie angażował się w defensywę więc cała taktyka i plan taktyczny musi być ustawiany tak by łatać po nich dziury, to nie jest ani komfortowe dla trenera ani korzystne dla drużyny, szczególnie gdy primadonna ma słabszy mecz, o słabszym okresie już nie mówiąc


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 12:01

Maly pisze:
27 listopada 2019, 08:39
rozumiem teraz twój hejt :)
Jaki hejt? :D
Maly pisze:
27 listopada 2019, 08:39
ty od początku jesteś do niego negatywnie nastawiony...
No stary odkryłeś Amerykę :prochno: Jest taki temat na forum jak Nowy Trener i dość aktywnie wypowiadałem się w nim po zwolnieniu Allegriego. Może przegapiłeś moje posty na temat Maurycego, może skleroza: think:
Maly pisze:
27 listopada 2019, 08:39
jakby przyszedł Pep i gralibyśmy taki szit to pisałbyś, że dajmy mu czas
Ale nie przyszedł, a gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem ;)
Maly pisze:
27 listopada 2019, 08:39
problemem Sarriego w Chelsea była primadonna Hazard
Gość na własnych barkach doniósł mu sezon, gdy wszystko zaczęło się sypać. Ja bym chętnie zobaczył na boku w Juve primadonnę, która oprócz 16 goli dokłada 15 asyst w samej lidze.

U The Blues w zeszłym sezonie było trochę problemów, ale większość sam sobie stworzył Palacz swoimi decyzjami :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2019, 16:16

mów co chcesz ale widać jak grała CFC bez Hazarda gdy ataki rozbijały się na wielu zawodników i jak on teraz gra w Realu i ile daje swojej nowej drużynie gdzie nie jest trzymany pod kloszem ale na pewno nie pomaga ani drużynie ani trenerowi gdy zawodnik mówi przez kilka sezonów, że chce odejść a do tego dodaje, że z nim to problem miał każdy trener bo kazał mu się wracać...
Hazard pisze:“In my career, I frustrated all my coaches. And here, Sarri, I still frustrate him. Jose Mourinho, I frustrated him. They think that it is necessary to mark more, to do more here, more that. And the next one I will have, I will frustrate him too.
https://www.express.co.uk/sport/footbal ... ier-League

te 16 goli i 15 asyst (najlepszy wynik w karierze) to właśnie zasługa Sarriego bo to on tak ułożył drużynę by gość dawał drużynie tyle ile może kosztem pewnie wszystkich innych dookoła a układanie gry pod jednego zawodnika nigdy nie jest dobre, to samo masz u nas - gra CR7 to gra Matuidi żeby CR7 mógł się skupiać na ofensywie i jakby miał celownik jak za dawnych lat to miałby już z 6 goli więcej, dodając do tego te ze spalonych, które kiedyś byłyby uznane masz super wynik ale niestety CR7 kompletnie zgubił formę, hamuje kontrataki gdy mamy korzystny wynik, jest nieskuteczny i wolny (wczoraj w 59 minucie biegł sam na sam od połowy i obrońcy dogonili go przed 16 metrem, kiedyś oglądaliby jego plecy a następnie cieszynkę po golu) - pomijam tu oczywiście jakoś gry drużyny o której mówisz i z którą się zgadzam co do tego, że nie wygląda ona zbyt rewelacyjnie a mówię jedynie o samych statystykach "primadonny", które jakby były lepsze to i wyniki byłyby lepsze i nie narzekałbyś chociaż na ciągłe wygrywanie tylko jedną bramką

ps. no nie pamiętałem, dawno było i nie pisałeś tego samego co 2 dzień w kilku tematach to nie zapadło w pamięć :) jesteś na bieżąco z PL więc wiesz jak wyglądały początki Kloppa i Guardioli więc daj czas i Sarriemu ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ