Serie A 19/20 (8): JUVENTUS F.C 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2019, 16:57

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 8 kolejki Serie A 19/20:
JUVENTUS F.C - Bologna


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

19.10.2019 (sobota), godzina 20:45


O przeciwniku:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 3
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 1
Remisów: 2
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Nicola Sansone i Rodrigo Palacio: 2 - (2 gole w Serie A)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Ricardo Orsolini: 3 - (3 asysty w Serie A)
Obrazek

Obrazek - Medel
Obrazek -
Obrazek - Dijks, Medel, Tomiyasu , Destro.
Obrazek - .

AKTUALNA TABELA SERIE A:

Obrazek

JUVENTUS:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Cristiano Ronaldo: 4 - (3 gole w Serie A i 1 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Miralem Pjanić: 3 - (3 asysty w Serie A)
Obrazek

Obrazek - -
Obrazek - -
Obrazek - Pjaca, Chiellini / Douglas Costa (do oceny).
Obrazek - Mandżukić.

HISTORIA SPOTKAŃ Z BOLOGNĄ (Kliknij aby zobaczyć)

OSTATNI POJEDYNEK DRUŻYN NA ALLIANZ STADIUM:


PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 15.10.2019
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


Sędziuje: Massimiliano Irratii
Obrazek

MECZ W INTERNECIE:
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS 1

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 21 października 2019, 18:10 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 17 października 2019, 19:43

Czy jest gdzieś szansa obejrzenia całego meczu na jakiejś stronie, po zakończeniu meczu? Nie będę mógł oglądać, a chętnie bym obejrzał w sobotę późnym wieczorem lub w niedzielę rano. Jeżeli znacie jakieś strony to proszę o podanie, nie pisać mi tu że pewnie będzie powtórka czy coś.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 października 2019, 20:02

Dunio333 pisze:
17 października 2019, 19:43
Czy jest gdzieś szansa obejrzenia całego meczu na jakiejś stronie, po zakończeniu meczu? Nie będę mógł oglądać, a chętnie bym obejrzał w sobotę późnym wieczorem lub w niedzielę rano. Jeżeli znacie jakieś strony to proszę o podanie, nie pisać mi tu że pewnie będzie powtórka czy coś.
Ja nie raz korzystałem z tej strony (choć raczej jeśli chodzi o LM, nie wiem jak tam z Serie A, ale niby też są), często mają zarówno cały mecz do oglądnięcia w powtórce jak i skróty dłuższe i krótsze, z tym, że różnie schodzi im ze wstawianiem, nieraz nawet ściągałem sobie cały mecz, jak był warty zostawienia sobie na pamiątkę, jak choćby mecz z Atletico z poprzedniego sezonu:
https://www.fullmatchesandshows.com/

Co do meczu, fajnie, że przerwa się skończyła. Ciekawe czy forma dalej będzie zwyżkować po tej przerwie reprezentacyjnej? Wracają też kontuzjowani, więc jeszcze większe wybory przed Sarrim, choćby Costa. Stawiam na spokojne 2-0 dla nas.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2019, 20:14

Byłem dziś na badaniach i wyszło,że mam niedobór sarrismo.

Matuidi grał w poprzednim meczu ligowym, grał w meczu reprezentacji oraz zagra we wtorek w Lidze Mistrzów więc w sobotę obowiązkowo Rabiot od pierwszej minuty.

Mamy nowego trenera, z zupełnie inną, lepszą wizją futbolu.Zespół powoli łapie jego styl.Mimo wszystkich problemów w obronie czyli kontuzją Chielliniego,wrzuceniem De Ligta na głęboką wodę oraz najgorszą od lat obsadą boków defensywy mamy w lidze jedynie jeden remis oraz cenne zwycięstwa z Interem i Napoli. W Lidze Mistrzów nieszczęśliwy remis na Atletico. Pjanić, Dybala,Costa,Cuadrado,Matuidi,Sandro czy Bonucci już grają lepiej niż w zeszłym sezonie, cały zespół gra ładniejszy futbol a trzeba pamiętać że Ronaldo jak na niego jest bez formy. Jak CR wróci na swój wysoki poziom,kupimy zimą klasowego zmiennika dla Sandro a Ramsey będzie zdrowy i posadzi Khedirę to moim zdaniem przy dobrym losowaniu bierzemy LM w tym sezonie.


Hub

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2019
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2019

Nieprzeczytany post 18 października 2019, 22:04

Ronaldo nie będzie odpoczywał przed LM?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 09:45

Hub pisze:
18 października 2019, 22:04
Ronaldo nie będzie odpoczywał przed LM?
Nie będzie.

Spory ruch w temacie, nie ma gdzie posta wcisnąć :P A to wszystko po przerwie.

Mecz z rodzaju pułapki, od 3 sezonów mamy bardzo duże problemy ze spotkaniami bezpośrednio po meczach reprezentacji. Dobrze, że gramy u siebie, Bologna na dodatkowym paliwie ze względu na swojego trenera. Skład niby bez zmian, tylko Buffon w bramce. U nich na lewej obronie Krejci, nominalny skrzydłowy. Ronaldo powinien go tam przeczołgać.
Trochę nasi pograli na kadrze, mam nadzieję, że nie będzie widać braku świeżości. Dziwi mnie ten Dybala na ławce. Myślałem, że 4-3-1-2 i on za napastnikami to idealny wybór. Dziś ma zagrać Berna, który lepszą formę prezentuje w kadrze niż w klubie.
Trzeba to wygrać, bez nerwów.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 10:39

Dragon pisze:
19 października 2019, 09:45
Hub pisze:
18 października 2019, 22:04
Ronaldo nie będzie odpoczywał przed LM?
Nie będzie.

Spory ruch w temacie, nie ma gdzie posta wcisnąć :P A to wszystko po przerwie.

Mecz z rodzaju pułapki, od 3 sezonów mamy bardzo duże problemy ze spotkaniami bezpośrednio po meczach reprezentacji. Dobrze, że gramy u siebie, Bologna na dodatkowym paliwie ze względu na swojego trenera. Skład niby bez zmian, tylko Buffon w bramce. U nich na lewej obronie Krejci, nominalny skrzydłowy. Ronaldo powinien go tam przeczołgać.
Trochę nasi pograli na kadrze, mam nadzieję, że nie będzie widać braku świeżości. Dziwi mnie ten Dybala na ławce. Myślałem, że 4-3-1-2 i on za napastnikami to idealny wybór. Dziś ma zagrać Berna, który lepszą formę prezentuje w kadrze niż w klubie.
Trzeba to wygrać, bez nerwów.
Sarri powiedział, że Dybala nie będzie u niego grał na trequ tylko jako napastnik.

Chyba nikt tego nie wrzucał. W akcji poprzedzającej gola Igły, każdy zawodnik z pola dotknął piłki.



Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 15:48

Po pierwszej przerwie reprezentacyjnej zagraliśmy beznadziejnie z Fiorentiną na wyjeździe (jak na razie jedyny nie wygrany mecz w lidze) . Oby dziś było lepiej. Liczę na bramki Ronaldo.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 16:20

Dragon pisze:
19 października 2019, 09:45
Spory ruch w temacie, nie ma gdzie posta wcisnąć :P A to wszystko po przerwie.
Nie ma nad czym się rozwodzić. Wygrać. Jak najwyżej. Oby Ronaldo ukąsił.

Jeśli potwierdzą się personalia, to szkoda, że bez Ramseya i Dybali, ale liczę na nich od pierwszej minuty we wtorek. Trio Berna, Khedira, Matuidi nie zapowiada fajerwerków, ale co poradzisz :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 16:35

Ramsey bez powołania na mecz. Czyli cały walijczyk w pigułce. Costa i De Sciglio też poza kadrą... A miało być lepiej. Tylko Danilo wrócił do składu.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 18:22

Może oszczędzamy siły na Mityczną Wiosnę :prochno: Cóż, nieważne w jakim zestawieniu personalnym Bologne pyknąć musimy. Szansa dla Cana i Benty na jakieś konkretne minuty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 21:33

Słaba pierwsza połowa. Stracona bramka na konto Cuadrado. Ogólnie dziadek Palacio wyprzedza Bonucciego i ogólnie kręci naszą obroną. Khedira już sił nie ma.
To jest jeden z tych mniej przyjemnych spotkań.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 21:36

Słaby mecz z naszej strony. Bologna momentami nas ciśnie.

Ronaldo od pewnego czasu strasznie irytuje, ale cóż zrobić. Przecież nie posadzimy go na ławce...

Rabiot mi się nie podoba. Holuje piłkę cholera wie w jakim celu, jak trzeba podać to dalej trzyma przy nogach. Słabe spotkanie.

Czekam na powrót Douglasa i Ramseya.

Nie sądziłem, że to napiszę, ale liczę, że wejdzie Dybala w II połowie, najlepiej za bezużytecznego Bernardeschiego.

P.S. W tym sezonie jak broni Buffon to czuję straszną niepewność.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 21:39

Bernardeschi ponownie człowiek-widmo, kończy mi się do tego gościa cierpliwość.

Staram się obserwować Rabiota. W fazie ofensywnej momentami bardzo długo holuje piłkę, chyba myśli najwolniej z naszych. Z kolei w fazie defensywnej jedna, wielka bierność i brak kontroli strefy, za którą powinien odpowiadać. Bardzo słaby występ wg mojej oceny.

Kolejnym do słusznego skrytykowania jest Ronaldo. Gol na koncie po ewidentnym błędzie bramkarza, a poza tym to syf, kiła i mogiła.

Generalnie słaba połowa w naszym wykonaniu. Dość duża przewaga w posiadaniu piłki, nie mająca zbytniego przełożenia na zagrożenie z naszej strony. Mam wrażenie, że tym razem za dużo jest gry na pamięć, a za mało myślenia. Brakuje ruchu. Parę dobrych rozrzutów na prawą stronę to za mało.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 21:55

Forum bez opcji "ostatnio na forum" nie istnieje. Nie pamiętam, żeby w ciągu ostatniej dekady temat meczowy z pojedynku z Interem miał marne 8 stron...


Na plus dzisiejszego spotkania Danilo - szybki powrót po kontuzji i od razu brameczka :prochno:


Zablokowany