Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 22:56

No to jednak sił im zabrakło na drugą połowę :D, choć zaprezentowali się nieźle, ale po 2 kolejkach 1 punkt. Nieźle się namęczyli przed meczem z nami, a my wczoraj spacerek.

O Napoli szkoda nawet mówić, wygrać z The Reds, żeby stracić punkty z Genk, znając życie znowu na własne życzenie nawet z takiej grupy nie wyjdą.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 23:16

Nicram_93 pisze:
02 października 2019, 22:56
O Napoli szkoda nawet mówić, wygrać z The Reds, żeby stracić punkty z Genk, znając życie znowu na własne życzenie nawet z takiej grupy nie wyjdą.
Podstawowe pytanie brzmi: co miał na myśli Ancelotti stawiając w tym meczu na Milika :dontknow: Rotacja, ok. Ale żeby nie było kim jej zastosować, to bym zrozumiał. Tymczasem wybór pada na zdecydowanie najsłabszego napastnika, bez rytmu meczowego, bez goli. Dziwna decyzja i myślę, że kluczowa dla niekorzystnego wyniku.

Podczas panelu dyskusyjnego Tomasz Lipiński mówił, że wierzy w Arka, ja przeciwnie. Ale to tak na marginesie.

Wracając do Interu - brakło sił, ale też myślę, że wkradł się element kalkulacji. Dziwi mnie tak mało prób Barcy z dystansu.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 23:22

Tony Montana pisze:
02 października 2019, 22:29
Vidal 5 min po wejściu na boisko robi asystę - pozdro dla tych, którzy 4 lata temu wypychali go z klubu "bo ma jedno sprawne kolano". Na Juve za słaby ;)
A czy ktoś w ogóle twierdził kiedykolwiek, że jest słaby? pozbyliśmy się go, bo zaczął odwalać pod koniec przygody z Juve, zaś incydent z wypadkiem pod wpływem alkoholu narażając przy tym pasażerów czyli m.in. żone przelał czare goryczy no i zostal w konsekwencji odpulony.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 23:34

Inter sie chyba zbytnio podniecił 1 połową, chyba naprawde pomyśleli, że są dobzi :laugh2: dobrze by bylo jakby jeszcze na dokladke dostali od nas w weekend, trzeba pokazac kto rządzi, zwlaszcza ze sie zaczynaja panoszyć w tabeli


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 01:56

pumex pisze:
02 października 2019, 23:16
Nicram_93 pisze:
02 października 2019, 22:56
O Napoli szkoda nawet mówić, wygrać z The Reds, żeby stracić punkty z Genk, znając życie znowu na własne życzenie nawet z takiej grupy nie wyjdą.
Podstawowe pytanie brzmi: co miał na myśli Ancelotti stawiając w tym meczu na Milika :dontknow: Rotacja, ok. Ale żeby nie było kim jej zastosować, to bym zrozumiał. Tymczasem wybór pada na zdecydowanie najsłabszego napastnika, bez rytmu meczowego, bez goli. Dziwna decyzja i myślę, że kluczowa dla niekorzystnego wyniku.
To co Milik zaprzepaścił w pierwszej połowie to się nie mieści w głowie ! Dziwię się , że w ogóle wyszedł na drugą . Im szybciej Napoli go sprzeda tym lepiej dla nich , ale kto to teraz kupi ? Napastnika , który potrzebuje kilku sytuacji żeby wykorzystać chodź jedną , strzela bramki ogórkom , zawodzi w najważniejszych meczach .
Jeśli Napoli zabraknie tego jednego czy dwóch punktów będzie to 100 % wina Polaka właśnie za tą pierwszą połowę w Belgii.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 04:23

Może przygarnęliby zimą Gonzalo za 90 mln albo Mandzukicia :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 08:43

Piti pisze:
02 października 2019, 23:22
incydent z wypadkiem pod wpływem alkoholu narażając przy tym pasażerów czyli m.in. żone przelał czare goryczy no i zostal w konsekwencji odpulony.
No a potem braliśmy Caceresa, który robił dokładnie to samo i zupełnie nic nam nie dawał. Mogliśmy mieć Vidala ponownie za grosze, pomocnika, który zjada większość obecnych z naszej drużyny a przy tym zostawia serce na boisku. Argument nie trafiony bo sytuacja z Caceresem pokazała, że zarządowi brakuje konsekwencji.


Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 08:47

inter zagrał dobrze ale przegrał jak zawsze. Zew przegrywów dał znać o sobie. Z nami już tak nie zgrają, jestem spokojny o wynik ale buc Conte dostał już żółtko. interowi na taki poziom pozwoliła Barca, która jest w tym sezonie przeraźliwie słaba z amatorem na ławce trenerskiej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:07

być może i byliśmy zainteresowani ale Vidal nie był zainteresowany ponowną pracą pod okiem Maksia więc nie było tematu, on chciał wygrać LM więc wybór Barca z Messim vs Juve z Maxem był oczywisty


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:18

Inter zagrał dobrze w 1 połowie, kryli Busquetsa indywidualnie i to się sprawdzało, później "amator na ławce trenerskiej" zmienił swojego niezmienialnego zawodnika i wpuścił Vidala co całkowicie zmieniło mecz... później doszło jeszcze zmęczenie i nagle 2 razy Suarez został na 16 metrze zupełnie sam, obrońcy nie nadążali już za Messim a także uciekał im Dembele, gole były w zasadzie kwestią czasu bo z przodu nie mieli napastnika, który przytrzymałby piłkę, nie mieli też siły na skuteczne kontry

ciężko mieć pretensje czy mówić o genie frajerstwa, grali z Barceloną a sami nie są jeszcze drużyną topową, Sensi i Barella dopiero uczą się wielkiej piłki, Lautaro czy Politano również, jakby był Lukaku mogłoby to inaczej wyglądać, jak porównamy to z meczami Juve Maksia na CN to jednak zaprezentowali się dobrze mając zdecydowanie słabszy personalnie zespół


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:32

A skąd masz takie info bo chodziły głosy, że Vidal był gotowy wrócić do Juve tylko zarząd nie był nim zainteresowany. Nie opowiadaj bajek.


Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:35

My zaprezentowaliśmy się z Maxiem o wiele lepiej kiedy zremisowaliśmy 0-0 mając kilka patelni, które zostały zmarnowane. Znajdziesz każdy powód aby postawić Conte wyżej niż Allegriego, daj sobie spokój.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:39

pewnie to te same głosy, które mówiły o Mandzukiciu w Man Utd
wnioskuję taki scenariusz po tym co mówił gdy od nas odchodził więc możliwe, że obaj opowiadamy bajki ale jakoś moja wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobna


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:49

A mnie się wydaje, że moja jest bardziej prawdopodobna znając twoją niechęć do Maxia. Vidal odchodząc z Bayernu była gotów wrócić i Max nie miał tu żadnego wpływu. Największym przeciwnikiem jego powrotu był Marotta.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 10:52

gdzie masz te patelnie? w których minutach?



możesz mieć takie wrażenie bo oni musieli zdobyć 3-4 gole a my nie musieliśmy nic, oglądałeś sobie mecz i myślałeś, że nic nam nie grozi ale jak przyjrzysz się grze a nie wynikowi to wniosek może być tylko jeden, to jak wychodzili spod pressingu z pola karnego to klasa sama w sobie, czegoś takiego nie widziałeś od czasów gdy Allegri wypędził z zawodników wszystko czego ich Conte nauczył


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany