Serie A 19/20 (4): JUVENTUS F.C 2-1 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 17:39

Fajny skład, Buffon, Dybala, Ramsey, Demiral. City strzeliło 8, Bayern 4, to mam nadzieję, że nie będziemy gorsi i wsadzimy chociaż trzy.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:24

Przykro się ogląda ten Juventus...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:49

Mati1990 pisze:
21 września 2019, 18:24
Przykro się ogląda ten Juventus...
Chyba Ty.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:49

Kopią, jak chłopaki w B-klasie... Bez ładu, bez składu, bez pomysłu. Nie wiem, czy to piłkarze nie wykonują założeń i poleceń trenera, czy po prostu trener sam za bardzo nie ma na tę grupę pomysłu.
Dlaczego koleś, który wykonał dobitkę po karnym był kompletnie nie kryty???


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:50

Jesteśmy dziadami. Nie potrafimy rozklepać Hellas...ONI PRZEGRALI Z MILANEM!! MILANEM!!

Ronaldo słabo, same złe decyzję, przy golu to on stracił piłkę, przy jednej akcji powinien podać do Cuardado, no i tez faul na nim, powinien od razu bić, a nie przekładać w nieskończoność. Dybala fajnie, jako jedyny potrafi kiwnąć, pociągnąć do przodu. Najwięcej kartek na nim.

Nawet sobie nie wyobrażam, że możemy tego nie wygrać..


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:50

Słaba pierwsza połowa z naszej strony jest spowodowana wysokim pressingiem graczy Hellasu Verony. Nie pamiętam w ostatnich latach meczu w SerieA z drużyną, która aż tak wysoko na nas siedzi, grając jednocześnie tak agresywnie w obronie. Nasi widać zagubieni z tego powodu. Jeśli Hellas nadal będzie tak grał to na pewno nie skończy tego meczu w pełnym 11 osobowym składzie. My za to najprawdopodobniej wygryziemy to zwycięstwo, choć mam wrażenie, że będzie nawet 3:1 dla nas.


Wejścia Matuidiego w pole karne i te podania Ronaldo do niego ewidentnie ćwiczone na treningach. Jest to schemat, który pojawia się po raz kolejny i który przynosi zagrożenie. Zbiegiem czasu prawdopodobnie będziemy widzieli takich schematów pomiędzy różnymi piłkarzami coraz więcej.


Jedynego czego żałuję to tego, że nie zagrałem BTSu chociaż pół dnia za mną chodził ten typ :/


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:51

jezujezu, jakiś krzak hellas momentami nas ciśnie :facepalm:

szczęście rambo, ale swoją drogą mecz i dybala :facepalm: kwadrat chyba bramką z Atleti wykorzystał pulę umiejętności w sezonie.

nie wiem, co ten Mauryc odwala, bo nasi ewidentnie lekceważą veronę i pozostaje mieć nadzieję, że w kolejnych 45 minutach się ogarną. Hellas nie przyjechało aby nadstawić dupę do bicia i my nie wiemy, co zrobić.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:52

Paulo Dybala tak bardzo nie chce być sprzedany, że gra jeszcze gorzej niż do tej pory. On jest tragicznie słaby.
Fajnie widzieć Buffona w bramce Juve <3
Pewnie ich pykną na 2:1 i 3 punkty będą, ale gra jest fatalna.


:allegri: na śmietnik
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:53

Wojtek pisze:
21 września 2019, 17:39
City strzeliło 8, Bayern 4, to mam nadzieję, że nie będziemy gorsi i wsadzimy chociaż trzy.
:laugh2: Ty tak na serio chcesz to nasze frajerskie granie rodem z okręgówki porównywać do ofensywy City i Bayernu?

Trzeba liczyć, że uda się wcisnąć gola na 2:1, bo ładnej gry to dziś w Turynie nie będzie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 18:57

szczypek pisze:
21 września 2019, 18:49
Mati1990 pisze:
21 września 2019, 18:24
Przykro się ogląda ten Juventus...
Chyba Ty.
No mi przykro się ogląda, jak jesteś zadowolony, szczególnie jak nas Hellas ciśnie to spoko, Twoja sprawa :ok:

Oprócz rykoszetu i chyba jednej indywidualnej akcji CR7 nie pokazali nic, no, ale to już nas powoli przyzwyczajają do takich scen. Jeśli się w porę nie ogarną, to faktycznie majstra stracimy...


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 19:00

Pierwsza połowa w jednym słowie: frustracja.
W pierwszej minucie Cuadrado marnuje super sytuację. Później ewidentny karny na Ronaldo, gwizdek milczy. Demiralowi odcina tlen i fauluje bez sensu. Gola nie ma, ale niepokonany tytan CR7 traci piłkę kiwając się na swojej połowie i ostatecznie dostajemy gonga. Ramsey ratuje sytuację.
Dybala jest beznadziejny, PSG czeka. Bentancur bardzo stara się 'dorównać' mu poziomem. Ramsey wygląda obiecująco i przede wszystkim walczy. Ronaldo wygląda jak gość, do którego nie dociera, że ma 34 lata.

Sędzia to kompromitacja na całej linii, już pomijając wynik to czekam na pomeczowe recenzje jego pracy.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 19:00

A czemu ani slowa o Demiralu? Przeciez to mial byc mlody Bog, od poczatku sezonu jest spam na forum ze musi grac zamiast De Ligta. A przychodzi co do czego, i gosc robi karnego i ma asyste do przeciwnika przy golu.

JuvePoland jak zawsze wyjasnione przez zycie.


Dybale dzisiaj na potege kosza, moze da z tego czerwo dla nich


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 19:01

Gandalf8 pisze:
21 września 2019, 18:53
Wojtek pisze:
21 września 2019, 17:39
City strzeliło 8, Bayern 4, to mam nadzieję, że nie będziemy gorsi i wsadzimy chociaż trzy.
:laugh2: Ty tak na serio chcesz to nasze frajerskie granie rodem z okręgówki porównywać do ofensywy City i Bayernu?

Trzeba liczyć, że uda się wcisnąć gola na 2:1, bo ładnej gry to dziś w Turynie nie będzie.
Po fakcie to każdy mądry ;) Mogłeś to napisać przed meczem :D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 19:03

Demiral wtf ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 19:08

Ten Demiral to widze tez udany jest tak jak i ten de Ligt... :facepalm:

Danilo dramat, Ramsey spoko debiut juz pomijajac bramke ale od poczatku fajnie gra przy piłce. Widac ze wysoki poziom pilkarski
Bobby X pisze:
21 września 2019, 18:52
Paulo Dybala tak bardzo nie chce być sprzedany, że gra jeszcze gorzej niż do tej pory. On jest tragicznie słaby.
co ty wygadujesz, wiadomo bywało lepiej, ale w porownaniu do tego co prezentowal ostatnio, to Dybala dzis calkiem spoko gra i widac progres


/
Danilo nam prawie zgotowal 2:2 w końcówce, super krycie przy dosrodkowaniu :prochno:


Zablokowany