Serie A 19/20 (4): JUVENTUS F.C 2-1 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 17:37

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 4 kolejki Serie A 19/20:
JUVENTUS F.C - Hellas Verona


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)


CZAS:

21.09.2019 (sobota), godzina 18:00


Mecz na Eleven Sports 2

Przewidywane składy:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 września 2019, 17:46 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 17:50

Myślę, że między innymi dla takich meczów zatrudniliśmy Sarriego. Kibic nie chce oglądać w takim meczu nudnej gry i 1-0. Musi mieć powód żeby przyjść na taki mecz, a lepszego powodu niż dobra gra i dużo goli być nie może ;) Do tej pory mieliśmy dość trudne mecze. Tylko raz graliśmy u siebie i to z Napoli więc liczę na strzelanie w tym meczu. 3-0 co najmniej oczekuję, a może i więcej.

Chciałbym zobaczyć Rabiota i Dybalę za Igłę. Liczę na przyjemny meczyk.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 18:59

Buffon - Sandro, Rugani, Demiral, Danilo - Ramsey (jeśli jest na chodzie), Can, Rabiot - Ronaldo, Dybala, Cuadrado

Jeśli nie w takim meczu to kiedy? :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 20:00

Podobno Alex Sandro ma odpoczywać, Danilo na lewej, a Juan na prawej. Mam nadzieję, że zagra Demiral, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go w akcji.
Gigi też niech coś tam pokopie. Fajnie byłoby zobaczyć choć jednego z dwójki Ramsey - Rabiot od początku. No i obowiązkowo Paulo za Igłę.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 20:06

jackop pisze:
20 września 2019, 18:59
Buffon - Sandro, Rugani, Demiral, Danilo - Ramsey (jeśli jest na chodzie), Can, Rabiot - Ronaldo, Dybala, Cuadrado

Jeśli nie w takim meczu to kiedy? :dontknow:
Fajnie jest rotować, ale środek obrony Rugani - Demiral to przesada :D Jeden może zagrać, ale jeden weteran musi być czyli Bonucci.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 20:29

Do tej pory cały czas graliśmy jednym weteranem i tracimy na potęgę :prochno: To jest Hellas, drużyna która nie powinna oddać celnego strzału na naszym terenie.

Jeśli faktycznie Sandro ma odpoczywać to Danilo - Cuadrado i Berna, chociaż wolałbym np. 4-3-1-2 z parą Dybala - Ronaldo i Ramseyem za ich plecami. Wtedy w trójce mogą grać Can, Benta i Rabiot.

Maurizio daj coś pograć ławkowiczom i nowym :nod:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 21:04

Teoretycznie powinno być spokojne zwycięstwo, ale na razie nasza forma niepewna, więc męczarnie wcale mnie nie zdziwią. Nie nastawiam się na razie niestety na jakieś 3-0 lub więcej. Najważniejsze 3 punkty, myślę, że za jakiś czas takie mecze będą już dużo lepiej wyglądały z naszej strony i będzie można chociaż trochę nacieszyć oko.

Dałbym szansę pograć kilku rezerwowym, świetna okazja ku temu. Widziałbym w składzie Buffona, Demirala, Rabiota i Dybalę.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Św1Stu LbTp^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2013
Posty: 11
Rejestracja: 05 lutego 2013

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 10:28

Podobno ma grać w obronie Demiral, na bramce Gigi, Ramsey w pomocy no i w końcu Dybala od pierwszych minut. Ciekawe czy tak naprawdę wszyscy wybiegną w podstawie, bo dopóki nie zobaczę to nie uwierzę hehe. Cieszy mnie to, że Sarri zaczyna rotować i daję odpocząć niektórym po lidze mistrzów.


aka Up1zGaNy ^
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 10:47

Oczekuję, że dziś się ogarniemy. Złość po środzie wciąż mnie nie puściła. Sfrajerzyliśmy mecz o 1 miejsce w grupie. Analizując jednak na spokojnie, uważam że dostaliśmy bardzo trudny terminarz na początek. Parma na Tardini, Napoli i Fiorentina, a w LM Atletico w Madrycie. Porównajmy sobie to chociażby do terminarzu Interu. Zawsze trudno jest wejść w sezon, zwłaszcza po zmianie trenera.

Liczę na przyjemny mecz. 4 stałe fragmenty gry rywali to pewne 2 gole. Wiadomo więc ile trzeba strzelić...


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 11:30

W środę przez chwilę mogliśmy zobaczyć w środku pola parę Pjanic - Bentancur. Nie ukrywam, że podobało mi się kilka ich zagrań i chciałbym ich zobaczyć w całym meczu.
Kiedy się patrzy na drużyny, które na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10 lat wygrywały LM, opierały one swoją grę na dwóch kreatywnych pomocnikach. W ten sposób potrafiły zdominować środek pola. Wydaje mi się, że sam Pjanic na rozegraniu to za mało, dlatego ciekaw jestem ustawienia ich dwóch plus Rabiot i Can/Matuidi, czyli 4-4-2.
Taka moja wrzutka.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 13:52

Miło będzie nzów zobaczyć Gigiego w bramce w oficjalnym meczu po roku przerwy. W obronie liczę, że zadebiutuje Demiral. Reszta jest mi obojętna szczerze mówiąc ( bo w Rabiota nie wierzę, że go wpuści Maurycy).

To co łądna gra, czy męczenie buły? Znając życie chwilami pokażemy, że grać umiemy, ale też będą chwile rozluźnienia przez co raczej coś stracimy, bo w tym sezonie lubimy tracić. Bardzo szkoda, że Costa kontuzja, bo to on był siłą napędową Juventusu, a nie żadne Pjanice...

Wygrać i cisnąć po kolejne scudetto i nie chcę żadnych wytłumaczeń, że murawa zła, że pogoda zła, że rywal ...zły.

FJ!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 14:07

Najnowsze wieści z tuttojuve mówią o ledwie 3 zmianach. Buffon, Bentancur za Miralema i Dybala za Higuaina.

Tęsknię za Costa...załamuja mnie jego kontuzje całkowicie.


Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 17:04

Romeo Agresti, a on ze składami się nie myli

Buffon- Sandro, Demiral, Bonucci, Danilo- Matuidi, Bentancur, Ramsey- Cuadrado, Dybala, Ronaldo.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 17:24

notquitemytempo pisze:
21 września 2019, 17:04
Romeo Agresti, a on ze składami się nie myli

Buffon- Sandro, Demiral, Bonucci, Danilo- Matuidi, Bentancur, Ramsey- Cuadrado, Dybala, Ronaldo.
Oby się sprawdziło, ciekawie by to wyglądało. Zastanawia mnie co się dzieje z Rabiotem, grał tyle w presezonie, a teraz nic. Może podpadł z czymś Sarriemu?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2019, 17:32

Can, Rabiot, Rugani - co oni w meczu z takim Hellasem robią na ławce?


Skład powinien wyglądać:

C.Ronaldo - Dybala
Ramsey
Rabiot - Bentancur - Can
A.Sandro - Demiral - Rugani - Danilo
Buffon

Pograliby wszyscy, którzy grają mniej + CR7, który musi grać zawsze ;)


Zablokowany