Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 15:17

FalsoVero pisze:
gucio_juve pisze: Wielkie tygodniówy wspomniane w tekście, to właśnie zasługa Pana, który obecnie jest pod drugiej stronie barykady - notabene pewnie z tego też względu mu podziękowaliśmy.
Też jestem zdania, że brak woli na odejście piłkarza który nie znajduje się w planach po części jest spowodowany ruchami "Oczów kobry", nie oszukujmy się dostawać gdzieś dobre pieniądze u schyłku kariery są lepsze niż grać "za marne grosze". Niektórzy tego nie widzą i dalej wychwalają gościa i jakby mogli to pomnik by mu postawili.
Tak, a 4M netto i 5-letni kontrakt Danilo to też zasługa Beppe... Gość się nie sprawdził w wielkich klubach a my mu dajemy 4 bańki na rękę i co najgorsze 5 lat kontraktu. Wysokość idzie przeboleć, ale biorąc pod uwagę przeszłość i wiek, 5 lat to ciągłe powielanie błędów. Jeśli się nie sprawdzi już widzę jak ktoś mu da taką kasę... :whistle: ...i jak się będzie palił do odejścia.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 16:00

Volto pisze:
FalsoVero pisze:
gucio_juve pisze: Wielkie tygodniówy wspomniane w tekście, to właśnie zasługa Pana, który obecnie jest pod drugiej stronie barykady - notabene pewnie z tego też względu mu podziękowaliśmy.
Też jestem zdania, że brak woli na odejście piłkarza który nie znajduje się w planach po części jest spowodowany ruchami "Oczów kobry", nie oszukujmy się dostawać gdzieś dobre pieniądze u schyłku kariery są lepsze niż grać "za marne grosze". Niektórzy tego nie widzą i dalej wychwalają gościa i jakby mogli to pomnik by mu postawili.
Tak, a 4M netto i 5-letni kontrakt Danilo to też zasługa Beppe... Gość się nie sprawdził w wielkich klubach a my mu dajemy 4 bańki na rękę i co najgorsze 5 lat kontraktu. Wysokość idzie przeboleć, ale biorąc pod uwagę przeszłość i wiek, 5 lat to ciągłe powielanie błędów. Jeśli się nie sprawdzi już widzę jak ktoś mu da taką kasę... :whistle: ...i jak się będzie palił do odejścia.
O kurła daliśmy 5-letni kontrakt Danilo? No xDDD po prostu :D


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 16:57

Tony Montana pisze: O kurła daliśmy 5-letni kontrakt Danilo? No xDDD po prostu :D
:shock: Maniana.

Ile dostaje za sezon?


1902 Para Siempre

Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 17:01

Amortyzacja panocku. Lepiej żeby miał dłuższy kontrakt wtedy w papierach rozejdzie się to lepiej. Po to są te przedłużenia umów z niektórymi zawodnikami.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 18:27

Ale kumacie to ze 4 na rękę to raptem tyle co 2,5-3 netto rok temu wiec w czym problem?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 21:04

San Holo pisze:
Tony Montana pisze: O kurła daliśmy 5-letni kontrakt Danilo? No xDDD po prostu :D
:shock: Maniana.

Ile dostaje za sezon?
Ten co się martwi o Juve i Danilo.

Zerknij na wyczyny Realu panie ekspert


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 21:41

@up
Absolutnie to nie będzie nic personalnego. Od razu mówię, że okropnie mnie denerwuje taka dyskusja, która się staje coraz popularniejsza w Polsce.
Chodzi głównie tutaj o to, że choćby jak ciulowe transfery nie robił Real, nie oznacza to, że mamy się nie martwic tym kontraktem Danilo. Dodatkowo, wspomniany kibic Realu widział jego wyczyny więc ma jakieś tam zdanie które może być całkiem interesujące dla nas jako jakby nie było nowych kibiców Danilo.

Przypomina mi to okropnie i co jest okropne, nasza politykę. Gdzie jak PiS popełnia błąd gdziekolwiek to usprawiedliwia się tym, że za PO było gorzej. Przecież to nie jest dyskusja i tak się nie da nawet dyskutować.(od razu mówię że obie partie mi przeszkadzaja)

Sorry za dygresje, tyle ode mnie w tym temacie.

Ogólnie całe okienko zaczęło się pięknie, ale skończyło się bardzo kiepsko. Mnie sytuacja Cana tak bardzo nie razi, ale jak patrzę na boki obrony to aż się o ten sezon boje.
Ogólnie nie rozumiem oddawania spinazzoli gość myślę prezentował się o wiele lepiej od De Sciglio. Dodatkowo De Sciglio jest mega często kontuzjowany.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2019, 21:49

Aleexxx pisze:Ogólnie nie rozumiem oddawania spinazzoli[...]
Musieliśmy (prawdopodobnie) dopiąć budżet przed 1 lipca, a przedłużyły się rozmowy z City w sprawie sprzedaży Cancelo.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 09:08

Aleexxx pisze:@up
Absolutnie to nie będzie nic personalnego. Od razu mówię, że okropnie mnie denerwuje taka dyskusja, która się staje coraz popularniejsza w Polsce.
Chodzi głównie tutaj o to, że choćby jak ciulowe transfery nie robił Real, nie oznacza to, że mamy się nie martwic tym kontraktem Danilo. Dodatkowo, wspomniany kibic Realu widział jego wyczyny więc ma jakieś tam zdanie które może być całkiem interesujące dla nas jako jakby nie było nowych kibiców Danilo.

Przypomina mi to okropnie i co jest okropne, nasza politykę. Gdzie jak PiS popełnia błąd gdziekolwiek to usprawiedliwia się tym, że za PO było gorzej. Przecież to nie jest dyskusja i tak się nie da nawet dyskutować.(od razu mówię że obie partie mi przeszkadzaja)

Sorry za dygresje, tyle ode mnie w tym temacie.

Ogólnie całe okienko zaczęło się pięknie, ale skończyło się bardzo kiepsko. Mnie sytuacja Cana tak bardzo nie razi, ale jak patrzę na boki obrony to aż się o ten sezon boje.
Ogólnie nie rozumiem oddawania spinazzoli gość myślę prezentował się o wiele lepiej od De Sciglio. Dodatkowo De Sciglio jest mega często kontuzjowany.
Dobrze, martwy się kontraktem Danilo - gość jest tragiczny bo w Realu nie ogarniał, o Boże co ten Paritici narobił, tragedia, do zwolnienia.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 09:29

Pismaki już od kilku dni produkują tą samą bajkę...De Gea za darmo za rok.
Nie oglądam United. Wiem, że jest dobry i widzę go tylko w jakichś skrótach...progres byłby aż tak wielki gdyby on bronił? Poza tym trzeba pamiętać, że on by chciał zarabiać pewnie ponad 2x więcej niż Wojtek.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 09:47

Lypsky pisze:
Aleexxx pisze:@up
Absolutnie to nie będzie nic personalnego. Od razu mówię, że okropnie mnie denerwuje taka dyskusja, która się staje coraz popularniejsza w Polsce.
Chodzi głównie tutaj o to, że choćby jak ciulowe transfery nie robił Real, nie oznacza to, że mamy się nie martwic tym kontraktem Danilo. Dodatkowo, wspomniany kibic Realu widział jego wyczyny więc ma jakieś tam zdanie które może być całkiem interesujące dla nas jako jakby nie było nowych kibiców Danilo.

Przypomina mi to okropnie i co jest okropne, nasza politykę. Gdzie jak PiS popełnia błąd gdziekolwiek to usprawiedliwia się tym, że za PO było gorzej. Przecież to nie jest dyskusja i tak się nie da nawet dyskutować.(od razu mówię że obie partie mi przeszkadzaja)

Sorry za dygresje, tyle ode mnie w tym temacie.

Ogólnie całe okienko zaczęło się pięknie, ale skończyło się bardzo kiepsko. Mnie sytuacja Cana tak bardzo nie razi, ale jak patrzę na boki obrony to aż się o ten sezon boje.
Ogólnie nie rozumiem oddawania spinazzoli gość myślę prezentował się o wiele lepiej od De Sciglio. Dodatkowo De Sciglio jest mega często kontuzjowany.
Dobrze, martwy się kontraktem Danilo - gość jest tragiczny bo w Realu nie ogarniał, o Boże co ten Paritici narobił, tragedia, do zwolnienia.
Nikt go nie zwalnia. Po prostu 5 lat i dobra kasa dla jajka niespodzianki to lekka przesada. Nie dość, że nie ogarnia sprzedaży to w razie 'w' szykuje sobie kolejny problem. Chyba nikt nie jest takim optymistą żeby wierzyć, iż wystrzeli i będzie podstawowym obrońcą (choć byśmy chcieli).

Co do boków obrony - mamy trzech zawodników, Cuadrado obrońca żaden. To jest największy minus. Bronicie Paraticiego jakby nie wiem kim był. Po takim okienku Marotty połowa forum by go zwalniała. Mercato kiepskie i to fakt. Fabio nie ogarnął.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 11:23

Volto pisze:Chyba nikt nie jest takim optymistą żeby wierzyć, iż wystrzeli i będzie podstawowym obrońcą (choć byśmy chcieli).
Będzie w tym sezonie (bo De Sciglio jest cienki jak sik pająka), a później się zobaczy :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 11:31

Shadow Marshall pisze:Pismaki już od kilku dni produkują tą samą bajkę...De Gea za darmo za rok.
Nie oglądam United. Wiem, że jest dobry i widzę go tylko w jakichś skrótach...progres byłby aż tak wielki gdyby on bronił? Poza tym trzeba pamiętać, że on by chciał zarabiać pewnie ponad 2x więcej niż Wojtek.
+ MU często zastrzega sobie możliwość jednostronnego przedłużenia kontraktu o 1 rok (z ich strony). W przypadku De Gei nie jest przypadkiem tak samo?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 12:04

Wykorzystali tę opcję w zeszłym roku: https://devilpage.pl/index/news/komenta ... ie-de-gei/


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2019, 12:22

Podpisaliśmy kontrakt z adidasem w grudniu na okolo 43 mln euro rocznie, teraz podobno JEEP podpisze z nami kontrakt na 50 mln euro co roku.


Zablokowany