Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 15:59

Gazzetta dello Sport

Inter chce Matuidiego.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 16:02

Adrian27th pisze:
Ehem pisze:Brakuje kota do ataku i kota do pomocy. Ramsey to średniak, tak samo Rabiot.
Rabiot średniak. xD

Tu ludzie mają pojęcie o piłce.
Jeśli mam inne zdanie od Ciebie, to znaczy że nie mam pojęcia o piłce? A co ty jesteś? Jakimś Bogiem?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 16:07

Ehem pisze:
Jeśli mam inne zdanie od Ciebie, to znaczy że nie mam pojęcia o
Jeżeli nazywasz Rabiota średniakiem to tak, nie masz pojęcia o piłce.

Średniakiem to może byc Matuidi dla trenera który chce grać piłka.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 16:18

Osgiliath pisze:Czytam, że w dealu za Neymara PSG bierze Dembele i Rakiticia. Jak wezmą tego Jovicia to papa deale z Mandzu i Dybalą.

Ergo, Can w Barcelonie :-)

Neymar idzie do Barcy za rakiticia I hajs chyba 120mln płatne w dwa lata, skoro wydadzą teraz 60mln na symulanta to chyba już im nie starczy na Cana, chyba że wypożyczenie


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 17:00

Adrian27th pisze:
Ehem pisze:
Jeśli mam inne zdanie od Ciebie, to znaczy że nie mam pojęcia o
Jeżeli nazywasz Rabiota średniakiem to tak, nie masz pojęcia o piłce.

Średniakiem to może byc Matuidi dla trenera który chce grać piłka.
Jak czytam twoje wypowiedzi, to oczy krwawią ekspercie.

Niech Mandzu nie wydziwi, tylko pakuje mandżur i baj baj.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 17:30

Spory defetyzm zapanował w temacie. Faktycznie istnieje problem ze sprzedażami, ale nie jest on natury sportowej. W składzie są Matuidi i Mandzukic, nie umniejsza to w niczym wartości całej reszty.
Odejście Spinazzoli opłakiwane jak wielki błąd, litości. Większość występów miał średnich, osobiście pamiętam wiele bezsensownych strat, dryblingów bez szans powodzenia. Był powiewem świeżości w obliczu zjazdu Sandro. Tak obiektywnie to człowiek-kontuzja, niecałe 700 minut zwieńczone jedną asystą w meczu o pietruszkę i dobry występ z Atletico. Wzięliśmy młodszy model, poszedł się ogrywać i kilka baniek do przodu.
Środek obrony ciężko byłoby wzmocnić lepiej, niż zostało to zrobione. Nie chcecie 30-latków to proszę brać De Ligta i zaakceptować, że jako młody leszcz będzie popełniał błędy.
Znakiem zapytania pozostaje Danilo. Na dzień dzisiejszy ma coś do udowodnienia, bo wartość Cancelo - nawet przyjmując, że nie umie bronić - była niepodważalna. Fani Realu twierdzą, że podobny problem ma Danilo ;). Odpowiedź wyklaruje się w czasie. Na dziś Brazol ławkuje u nas, a Portugalczyk w City. Korzyść ekonomiczna jest.
Rabiot i Ramsey za darmo to najlepsza szkoła Marotty. Wzięliśmy dwójkę w dobrym wieku, jeden i drugi zdążył coś pokazać w piłce na wysokim poziomie. Na Ramseya poczekamy, ale Rabiot wyglądał jak najlepszy pomocnik Juve w presezonie. Hejtowałem go za cyrki z matką, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Umiejętności posiada i jest 'na już' pewniakiem do gry. Niech jeszcze Inter weźmie Matuidiego i mamy komplet. Na papierze git, formacja wzmocniona.

Sytuacja z Icardim przyjmuje kuriozalny wymiar, oni są tam z małżonką stuknięci. Mauro "6 występów w Champions" będzie kręcił nosem i stawiał warunki. Mogą iść do sądu, ciekaw jestem co tam powiedzą. Klub zawsze znajdzie sposób żeby go odsunąć od gry, jak nie oficjalnie to przez "wybór techniczny trenera". Nasrali do gniazda i płaczą że śmierdzi :ahsisi: . Stękanie Dybali przy tym to mały pikuś.
EDIT aha jeszcze nasz raper Moise Kean, póki co 60 minut z ławki i rozczarowanie wyrażone przez szkoleniowca Evertonu. Życzę powodzenia, ale... nie wiem, jak na wejście przegrywasz rywalizację z jakimś (z całym szacunkiem) Calvert-Lewin Dominic, to nie wygląda to za dobrze. Fizyczność młodego mogła robić wrażenie w Serie A, w Premier przeciętny zawodnik jest bardziej atletyczny, więc nie wiem czym ma podbić Anglię. Ale ok, poczekajmy. Raczej typ gwiazdora, który spóźni się na trening, a potem postawi cały mecz na ostru noża bo jakiś wieśniak z Sardynii wykrzyczał 'n-word'. Korzyść ekonomiczna niecałe 30 baniek (27?28?).

Decyzje zarządu poznamy przy okazji powołań na LM. Na siłę się nie da, to tak nie działa.

Niektórzy zobaczyli jak Inter bije Lecce i dostali czarnych wizji. Oglądałem ten mecz w całości. Inter momentami mógł się podobać. Ale przy stanie 0-0, 1-0 to niebiescy wybijali piłkę z własnej linii bramkowej, koleś z '10' robił co chciał i wcale nie wyglądał Inter jak jakiś monolit. Trzy bramki po strzałach z dystansu, jedna dobitka po błędzie bramkarza, poza tym może jedna klarowna sytuacja Martineza. Formuła Conte wypali albo nie wypali, bo w jakiś alternatywny plan Antka nie wierzę. Brozovic i Candreva nie będą ładować takich goli co tydzień.
Napoli ograło Fiorentinę na spółkę z sędzią, a brak zawieszenia dla Mertensa to skandal. No ale Agnelii nie ma w zwyczaju ronić łez po gazetach, więc i temat nie istnieje. Insigne już wali w pompatyczne tony, że scudetto coś tam... eh. Lozano za 40 baniek to spore ryzyko.


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 18:16

Garreat - rozsądny głos :)

Ja bym dodał do Twojego maila, że wzmocnieniem będzie wracający po kontuzjach Costa i możliwe Cuadrado - Costa w poprzednim sezonie praktycznie nie grał.
W ataku wraca Higuain nie róbmy z niego nieudacznika czy starucha - gość ma 31 lat jest w sile wieku ( był wypychany z Juve i to pewnie odbiło się na jego formie w poprzednim sezonie ) ale nadal to jest jeden z najlepszych napastników na świecie.
Według mnie mamy znacznie silniejszy skład niż w poprzednim sezonie.

Co do Interu pamiętajmy, że tam odszedł Perisic - wiem był leniwy, ale 10 bramek i 10 asyst miał co sezon - najlepszy wynik w sezonie,
Odszedł imprezowicz Radja który jak grał to też był na swojej pozycji najlepszy, mają konflikt z Icardim.
Sensi, Barela Lukaku - tak naprawdę zastąpili w/w zawodników.
Biraghi i Samchez - to są tak naprawdę ich wzmocnienia.
Skład mają lepszy, ale wcale nie tak dużo - na pewno na ich plus działa osoba Conte, który zmusi ich do walki non-stop, ale odbije się im to pod koniec sezonu - będzie im brakować sił bo mają słabą ławkę, u nas było tak samo.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 18:34

Niestety ale wszyscy oceniamy to okienko transferowe przez pryzmat nieudanych sprzedaży :whistle: i wizji jak to wszystko mogło wyglądać.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 19:17

Wieść niesie, że Fabs w Paryżu.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 19:21

Poprostu pisze:Wieść niesie, że Fabs w Paryżu.
Narzekali, że nie możemy nikogo sprzedać, to sprzedamy Dybalę i pozamykamy wszystkim gęby. :stare_próchno:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 19:24

Dybala powiedział nam roku temu że chce odejść, pamiętacie?
Dokładnie rok temu pojawiło się sporo plotek o odejsciu Allegriego i Dybali.
To się sprawdzi.
Nasi chcą przewietrzyć ten skład i to konkretnie, jeżeli chcą też sprzedać Pjanica to szykuje się rewolucja na calego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 19:52

Nedved zapytany o Dybale : wszystko się może wydarzyć.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 20:22

Neymar do Barcy, Dybala do PSG - wygląda logicznie. Mimo wszystko szkoda by było, by oddali Dybalę nie biorąc Eriksena. Może nie wszystko stracone..


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 20:27

Gdzie ty chcesz upchać tego Eriksena?
on nie pasuje do nas.
Zobaczymy co nasi zrobią z kasą za Dybale, napewno ktoś przyjdzie, obawiam się że tylko Icar i skończymy mercato:(


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 20:50

Garreat pisze:Spory defetyzm zapanował w temacie. Faktycznie istnieje problem ze sprzedażami, ale nie jest on natury sportowej. W składzie są Matuidi i Mandzukic, nie umniejsza to w niczym wartości całej reszty.
Odejście Spinazzoli opłakiwane jak wielki błąd, litości. Większość występów miał średnich, osobiście pamiętam wiele bezsensownych strat, dryblingów bez szans powodzenia. Był powiewem świeżości w obliczu zjazdu Sandro. Tak obiektywnie to człowiek-kontuzja, niecałe 700 minut zwieńczone jedną asystą w meczu o pietruszkę i dobry występ z Atletico. Wzięliśmy młodszy model, poszedł się ogrywać i kilka baniek do przodu.
Środek obrony ciężko byłoby wzmocnić lepiej, niż zostało to zrobione. Nie chcecie 30-latków to proszę brać De Ligta i zaakceptować, że jako młody leszcz będzie popełniał błędy.
Znakiem zapytania pozostaje Danilo. Na dzień dzisiejszy ma coś do udowodnienia, bo wartość Cancelo - nawet przyjmując, że nie umie bronić - była niepodważalna. Fani Realu twierdzą, że podobny problem ma Danilo ;). Odpowiedź wyklaruje się w czasie. Na dziś Brazol ławkuje u nas, a Portugalczyk w City. Korzyść ekonomiczna jest.
Rabiot i Ramsey za darmo to najlepsza szkoła Marotty. Wzięliśmy dwójkę w dobrym wieku, jeden i drugi zdążył coś pokazać w piłce na wysokim poziomie. Na Ramseya poczekamy, ale Rabiot wyglądał jak najlepszy pomocnik Juve w presezonie. Hejtowałem go za cyrki z matką, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Umiejętności posiada i jest 'na już' pewniakiem do gry. Niech jeszcze Inter weźmie Matuidiego i mamy komplet. Na papierze git, formacja wzmocniona.

Sytuacja z Icardim przyjmuje kuriozalny wymiar, oni są tam z małżonką stuknięci. Mauro "6 występów w Champions" będzie kręcił nosem i stawiał warunki. Mogą iść do sądu, ciekaw jestem co tam powiedzą. Klub zawsze znajdzie sposób żeby go odsunąć od gry, jak nie oficjalnie to przez "wybór techniczny trenera". Nasrali do gniazda i płaczą że śmierdzi :ahsisi: . Stękanie Dybali przy tym to mały pikuś.
EDIT aha jeszcze nasz raper Moise Kean, póki co 60 minut z ławki i rozczarowanie wyrażone przez szkoleniowca Evertonu. Życzę powodzenia, ale... nie wiem, jak na wejście przegrywasz rywalizację z jakimś (z całym szacunkiem) Calvert-Lewin Dominic, to nie wygląda to za dobrze. Fizyczność młodego mogła robić wrażenie w Serie A, w Premier przeciętny zawodnik jest bardziej atletyczny, więc nie wiem czym ma podbić Anglię. Ale ok, poczekajmy. Raczej typ gwiazdora, który spóźni się na trening, a potem postawi cały mecz na ostru noża bo jakiś wieśniak z Sardynii wykrzyczał 'n-word'. Korzyść ekonomiczna niecałe 30 baniek (27?28?).

Decyzje zarządu poznamy przy okazji powołań na LM. Na siłę się nie da, to tak nie działa.

Niektórzy zobaczyli jak Inter bije Lecce i dostali czarnych wizji. Oglądałem ten mecz w całości. Inter momentami mógł się podobać. Ale przy stanie 0-0, 1-0 to niebiescy wybijali piłkę z własnej linii bramkowej, koleś z '10' robił co chciał i wcale nie wyglądał Inter jak jakiś monolit. Trzy bramki po strzałach z dystansu, jedna dobitka po błędzie bramkarza, poza tym może jedna klarowna sytuacja Martineza. Formuła Conte wypali albo nie wypali, bo w jakiś alternatywny plan Antka nie wierzę. Brozovic i Candreva nie będą ładować takich goli co tydzień.
Napoli ograło Fiorentinę na spółkę z sędzią, a brak zawieszenia dla Mertensa to skandal. No ale Agnelii nie ma w zwyczaju ronić łez po gazetach, więc i temat nie istnieje. Insigne już wali w pompatyczne tony, że scudetto coś tam... eh. Lozano za 40 baniek to spore ryzyko.
:bravo: :ok:

Bardzo rozsądny głos, zarówno w temacie mercato, jak i pierwszej kolejki. Pozostaje być cierpliwym i spokojnym, jak ugryziemy napoli i jak inter zacznie grać z poważniejszymi drużynami.

Oby Fabs upchał choć Dybalę i Matuisiego. Jeśli ma do Paryża iść Rakitic to raczej Pjanicia nie sprzeda.


Zablokowany