Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 14:47

Wiele osób było zaskoczonych, że wczoraj podczas inauguracji sezonu na Stadio Meazza, nie odtworzono przed meczem piosenki Pazza Inter, a utwór napisany przez Graziano Romaniego pod tytułem "C'è solo l'Inter". Oto dlaczego.

Utwór Romaniego napisany został na cześć legendarnej postaci ze świata Interu, Peppino Prisco. - Ja Scudetto nie kradnę i w Serie B nie byłem - można usłyszeć w jednym fragmencie utworu.

https://intermediolan.com/news/27271/dl ... azza-inter

Obóz przedsezpnowy napoli niesie się piosenka kto nie skacze Bianconero to samo prezentacja Riberiego we Florencji u miszczow zmiana piosenki przedmeczowej z nami w tle. Dla mnie jest to skandal którym powinny się zająć władze ligi a my po raz kolejny rozj... ta śmieszna drużynę które chce za wszelką cenę obrać nasza drogę sprozadzajac każdego kto w przeszłości był związany z Turynem


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 15:17

A czego sie spodziewać po takich śmiesznych klubikach. Grać swoje nie oglądać się za siebie. Najbliższy weekend pokaże, na ile jest stać Napoli, a potem interek.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 15:40

kawek pisze:piosenka kto nie skacze Bianconero
nie rozumiem co w tym jest obraźliwego, może nie znam podłoża czy historii powstania tej przyśpiewki ale dla mnie to taka stadionowa wersja "kto w styczniu urodzony..."

z tym Interem i ich hymnem coś im się pomyliło chyba... Conte powinien wchodzić na stadion dopiero jak skończą ją grać, ogólnie ciekawi mnie czy kibice Interu przystopują Antkowi jak będą wygrywali czy jednak będą woleli nie wygrać mistrza niż wygrać go z legendą Juventusu na ławce...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 16:10

Maly pisze:
kawek pisze:piosenka kto nie skacze Bianconero
nie rozumiem co w tym jest obraźliwego, może nie znam podłoża czy historii powstania tej przyśpiewki ale dla mnie to taka stadionowa wersja "kto w styczniu urodzony..."
Ty tak na poważnie? Polskie "kto nie skacze ten z policji" też nie jest obraźliwe? Obie przyśpiewki mają charakter zabawowy, ale tylko ta weselna nikogo nie obraża. Co nie zmienia faktu, że mi to nie przeszkadza. Podejrzewam, że kibice Juve też coś podobnego mieli/mają, niekoniecznie pod adresem Napoli.

Co innego inter. Jak nisko trzeba upaść, aby w swoim hymnie zamiast wielbić swój klub obrażać inny? No ale jak spojrzymy co to za klub, to w sumie to pytanie staje się retorycznym. Żałosny klub, bez honoru i jakichkolwiek standardów.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 21:37

mateo369 pisze:
Maly pisze:
kawek pisze:piosenka kto nie skacze Bianconero
nie rozumiem co w tym jest obraźliwego, może nie znam podłoża czy historii powstania tej przyśpiewki ale dla mnie to taka stadionowa wersja "kto w styczniu urodzony..."
Ty tak na poważnie? Polskie "kto nie skacze ten z policji" też nie jest obraźliwe? Obie przyśpiewki mają charakter zabawowy, ale tylko ta weselna nikogo nie obraża. Co nie zmienia faktu, że mi to nie przeszkadza. Podejrzewam, że kibice Juve też coś podobnego mieli/mają, niekoniecznie pod adresem Napoli.
Rzeczywiscie myslisz ze chodzilo mi akurat o konkretna piosenke a nie o fakt ze przy KAZDEJ okazji czy to oboz czy otwarty treninig czy prezentacja nowego zawodnika sa piosenki antyJuve. Nudne słabe wrecz żałosne jak nasi przeciwnicy


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 21:42

Przyśpiewka kto nie skacze te bianconero na prezentacji zawodników Violi czy Napoli to zwykła impreza typu wieś śpiewa i tańczy. Zero klasy i jakiejkolwiek godności ale czego się spodziewać po klubach, które nie znaczą nic.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 23:40

Z braku laku obejrzalem wczoraj mecz Interu. Grali na duzej intensywnosci i mimo prowadzenia nie odpuszczali. Moglo to sie podobac. Z Antkiem na lawce moga byc trudnym przeciwnikiem. Szkoda, ze to nie Milan bedzie z nami rywalizowal, tylko znienawidzony Inter :/

P.S Bylem ostatnio na weselu na ktorym byl Wloch, oczywiscie kibic Juve :D W naszej paczce jest trzech kibicow Juve i jeden Interu. Gdy powiedzielismy mu ze jeden z nas jest za Interem... nie,nie po wlosku i reakcja(zalamka) miazga :-)

P.S 2 Szkoda tego Lukaku. Jezeli wezmiemy Icara i oddamy Dybale gdziekolwiek, to bedzie dramat.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 07:55

Alexinhio-10 pisze:P.S 2 Szkoda tego Lukaku. Jezeli wezmiemy Icara i oddamy Dybale gdziekolwiek, to bedzie dramat.
dokładnie, jeśli już to powinniśmy brać Belga a ich zostawić z zepsutym jajkiem a nie w pewien sposób oddawać im przysługę (chociaż pomysł 35+Mandzukic brzmi całkiem nieźle :) )


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 09:43

Sanchez i Biraghi są spodziewani dzisiaj/jutro w Mediolanie. Wszystko dogadane.
Sanchez wypożyczenie i 5 mln pensji płatne przez Inter.
W drugą stronę do Fiorentiny powędruje Dalbert.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 10:00

No ciekawy ruch z tym Sanchezem. Facet zaliczył zjazd totalny przez lata w United, nie mniej pytanie, czy pod Antkiem się odbuduje.

Imo wzięli droższą i może bardziej doświadczoną opcję za Chiesę, więc pytanie, czy Sanchez zostanie u nich na dłużej, czy to tylko jednoroczne wypożyczenie i koniec, a co może nam ostatecznie ułatwić pozyskanie gracza Violi.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:06

Żeby obrażać rywala zamiast skupić się na wsparciu własnego klubu w czymś takim jak hymn klubowy to trzeba naprawdę mieć kompleksy. Nie dziwiłbym się gimnazjalistom, bo gdy przechodziłem ten etap szkolny to szkalowanie siebie nawzajem fanów Barcy, ManU, Realu i mnie jako fana Juve (okres Serie B, potem powrót na salony) było zjawiskiem powszechnym, ale to są dorośli ludzie :facepalm: Ciekawe co na to Conte i czy chętnie będzie śpiewał.

O Napoli i Fiorentinie nie ma co wspominać, bo to buractwo najczystszej postaci, na czele z tym starym prykiem De Laurentiisem. W Neapolu ubóstwiali Ronaldo jak strzelał bramki Juventusowi w finale, a teraz produkują papier toaletowy z jego podobizną. Głupi, zaściankowi ludzie.


alien555pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2013
Posty: 1
Rejestracja: 08 sierpnia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:18

kawek pisze:Wiele osób było zaskoczonych, że wczoraj podczas inauguracji sezonu na Stadio Meazza, nie odtworzono przed meczem piosenki Pazza Inter, a utwór napisany przez Graziano Romaniego pod tytułem "C'è solo l'Inter". Oto dlaczego.

Utwór Romaniego napisany został na cześć legendarnej postaci ze świata Interu, Peppino Prisco. - Ja Scudetto nie kradnę i w Serie B nie byłem - można usłyszeć w jednym fragmencie utworu.

https://intermediolan.com/news/27271/dl ... azza-inter

Obóz przedsezpnowy napoli niesie się piosenka kto nie skacze Bianconero to samo prezentacja Riberiego we Florencji u miszczow zmiana piosenki przedmeczowej z nami w tle. Dla mnie jest to skandal którym powinny się zająć władze ligi a my po raz kolejny rozj... ta śmieszna drużynę które chce za wszelką cenę obrać nasza drogę sprozadzajac każdego kto w przeszłości był związany z Turynem
https://it.wikipedia.org/wiki/C%27%C3%A8_solo_l%27Inter utwór jest z roku 2002...


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:49

alien555pl pisze:
kawek pisze:Wiele osób było zaskoczonych, że wczoraj podczas inauguracji sezonu na Stadio Meazza, nie odtworzono przed meczem piosenki Pazza Inter, a utwór napisany przez Graziano Romaniego pod tytułem "C'è solo l'Inter". Oto dlaczego.

Utwór Romaniego napisany został na cześć legendarnej postaci ze świata Interu, Peppino Prisco. - Ja Scudetto nie kradnę i w Serie B nie byłem - można usłyszeć w jednym fragmencie utworu.

https://intermediolan.com/news/27271/dl ... azza-inter

Obóz przedsezpnowy napoli niesie się piosenka kto nie skacze Bianconero to samo prezentacja Riberiego we Florencji u miszczow zmiana piosenki przedmeczowej z nami w tle. Dla mnie jest to skandal którym powinny się zająć władze ligi a my po raz kolejny rozj... ta śmieszna drużynę które chce za wszelką cenę obrać nasza drogę sprozadzajac każdego kto w przeszłości był związany z Turynem
https://it.wikipedia.org/wiki/C%27%C3%A8_solo_l%27Inter utwór jest z roku 2002...
Wysiadam
Nie było tematu


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 12:08

Chyba nie na to liczyli. :-)
Obrazek


calma calma
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 13:01

My tutaj jesteśmy świadomi że z nowym trenrem który nie ma poukładanej jeszcze gry od Atletico możemy dostać w pape, a i z Bayerem nie będzie lekko, a oto co pisza na fcinter.pl:

"Dla Interu Pana Conte nie ma pojęcia "trudna grupa", obstawiam 16 pkt ponieważ Barcelona na farcie ugra remis z nami na Camp Nou niestety".

"Jesteśmy Interem i nikogo się nie boimy tyle w temacie".

"Fajnie, że Atalanta tak trafiła do będą 4 włoskie drużyny w fazie pucharowej."

Nie chce generalizować, bo wiadomo że wszędzie są parapety, ale każdy postronny kibic może powiedzieć że maks co możemy zobaczyć w 1/16 LM to Juve i Napoli i to nie na 100%

Szkoda że Inter szybko odpadnie bo będzie miał siły na Serie A.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ