Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 15:52

Dokładnie. Jak to jest, że taki Higuain, Mandzukic czy Matuidi mimo jasnych deklaracji że nie są w planach na najbliższy sezon są obecnie nie do usunięcia, natomiast ludzie deklarujący chęć do gry w naszych barwach są wyrzucani na siłę? Może sprzedajmy od razu Coste i Rabiota bo Matuidiemu i Mandzukiciowi fajnie się tu mieszka?
Dybala w ubiebłym sezonie irytował jak mało kto, ale duża w tym zasługa Maxa. Sarri mógłby być świetnym lekarzem dla Paulo który pod jego skrzydłami mógłby znów zacząć blyszczeć, to nie, chłopaka od powrotu z urlopu wypychamy NA SIŁE gdzie sie tylko da. MU, Tottenham, PSG, a nawet inter, niedługo będziemy błagać Hellas Verone by go wzięła na wypożyczenie. To jest kompletnie irracjonalne działanie i ktoś kto tym wszystkim kręci chyba całkiem postradał zmysły.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 15:54

A co w tym dziwnego, że stare dziady siedzą na tłustych kontraktach, jak w każdej robocie nikt z dobrze płatnego stoleczka się nie ruszy i wcale nie musi się ruszać, jak obowiązują ich kontrakty. Co do Dybaly to mi już to lotto, czy będzie, czy przyjdzie nawet za niego Neymar. Nie przywiązuje się juz do piłkarzy, to nie czasy Del Piero. A Paulo drugim Messim nigdy nie będzie, brakuje mi fizyczności na SerieA.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 16:01

Vinylside pisze:Już śmieje się z Nas cały świat a co będzie, gdy nie daj Boże Paulo zostanie sprzedany :facepalm:

Najlepszy w tej całej komedii jest następujący fakt - klub chce pozbyć się kolejnego, zmotywowanego zawodnika kosztem starych dziadów, którzy do gry już niczego świeżego nie wniosą. I mam gdzieś to, że Pan Higuain czy Mr. Mandzukić strzelił dla Nas X lat temu ważną bramkę czy w meczu, gdzie drużyna męczyła bułę, zrobił groźną minę, którą ujęła kamera bądź przebiegł kilometr więcej od kolegi z zespołu. Szokujące jest też zachowanie władz klubu do samego Paulo. Tego człowieka w chwili obecnej traktuje się jak zwykłego śmiecia, na co nie można już patrzeć. Facet wraca wcześniej z urlopu, prosi o rozmowę z trenerem, po czym w każdym wywiadzie podkreśla, że chce zostać. Tydzień później jest wyróżniającą się postacią w meczach sparingowych - biega, walczy, pokazuje się z dobrej strony i na deser robi to, czego od Niego wymaga trener na ustawionej pozycji - regularnie wpisuje się na listę strzelców, gdzie po ostatniej bramce pokazuje światu wymowną cieszynkę. Gestami informuje - "Ja chcę tu zostać, Juventus to mój klub". Działacze jednak nie zwracają na to uwagi i plują mu w twarz, głaszcząc wyżej wymienionych "pupilków" po głowie. Pierwszy raz odkąd kibicuję Juventusowi, zaistniała sytuacja tak bardzo mnie drażni, że po ewentualnej sprzedaży Paulo, będę chyba w stanie napisać, aby dla nauczki przerżnęli każde rozgrywki i w końcu zrozumieli gdzie co roku popełnia się błąd, który widzą wszyscy, tylko nie Ci, którzy powinni.

Generalnie, patrząc na takie, kontrowersyjne decyzje, można stwierdzić, że Sarri będzie kolejnym trenerem "chorągiewką" z zadaniem ulepienia czegoś co zostało mu dane. Dlatego tekst, który napisał pewien użytkownik kilka stron wcześniej (przepraszam, że nie pamiętam nicku) każdy kibic Juventusu powinien powiesić sobie nad telewizorem - w każdym normalnym klubie trener nie jest tylko od trenowania. Jest managerem, odpowiedzialnym także za transfery. Bo w końcu to On prowadzi zespół, ma na niego swój pomysł i własną wizję. W naszym przypadku sytuacja jest zupełnie odwrotna. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Sarri od początku powtarzał, że Dybala ma być w tym sezonie wiodąca postacią. I co ? Serio niektórzy myślą, że tak nagle zmienił zdanie ? Z internetowych plotek już gdzieś wyciekła Jego frustracja i zdanie informujące kibiców, że On wpływu na transfery nie ma.

Patrząc na świeże informacje, sytuacja wygląda następująco - ktoś bardzo napalił się na transfer Neymara. Ktoś, kto chyba nie zdaje sobie sprawy jakie niesie to ze sobą konsekwencje bo facet, gdyby nie Jego "odpały" to na świecie miałby 50% popularności mniej. No ale, tym dziś zdobywa się sławę. Z drugiej strony, skoro klub już teraz nie radzi sobie z rozmową i sprzedażą takich zawodników jak Higuain, Mandzukić, Matuidi czy Khedira to jak miałby stawić czoła charakterowi Neymara. Przecież ten gość jest w stanie przyjść, zgarnąć fajną kasę, narobić syfu a na końcu wypełnić kontrakt i odejść za darmo, aby klub nie zarobił ani złotówki. Tego chyba jeszcze w Jego przypadku nie było, prawda ?

Ogólnie, wszystko w tym temacie zostało już napisane. Ci, którzy zasługują na szansę dostają w pysk - Kean / Dybala. Natomiast starzy siedzą na tłustych kontraktach z dodatkowym wsparciem. A jeżeli komuś nie będzie chciało się już grać to spokojnie Juventus pomoże w znalezieniu nowego pracodawcy - za pół grosza lub darmo. A co tam.

Obojętnie jak sytuacja z Paulo się skończy, wywiady i mówienie o zjednoczonej, klubowej rodzinie, klub może sobie wsadzić w dupę. Prawda jest taka, że dawno żaden piłkarz tak bardzo nie pokazał, że chce u Nas zostać. A jak wspomniałem, obecnie traktuje się go jak śmiecia. Sam Dybala powinien teraz zachować się jak typowy gnojek - zablokować transfer i robić wszystko, aby przy odrobinie szczęścia, zostać gwiazdą sezonu a po nim ... odejść :-)
:ok:

Bylbym w stanie zrozumiec sprzedaz Dybali, za te jego spiny itp. jedynie w wypadku, gdy za niego przychodzi jakis kozak, a z klubu odchodza lesne dziadki.
A tu jak na razie poodchodzili sami kreatywni pilkarze w sile wieku. Za Dybale przyjdzie jeszcze jednowymiarowy Icardi...


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 16:23

Vinylside pisze:Już śmieje się z Nas cały świat a co będzie, gdy nie daj Boże Paulo zostanie sprzedany :facepalm:
Tyle wystarczy żeby się pośmiać :D

Dawać Neymara! Brazylijska pipka symulant i piłkarski Lenin wiecznie żywy Cristiano w jednej drużynie <3 <3 mokry sen Agnellego :cooler:
Eurosy płyną wartką rzeką :uklon:


:allegri: na śmietnik
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 16:49

Każdy gra swoją grę.
Dybala sam trochę gwiazdorzy. Czego, jakiego konkretnie wsparcia oczekuje on od klubu? W Juve nie ma ludzi 'nie na sprzedaż', by wspomnieć Vidala czy Pogbę. Z drugiej strony nikt nie jest wypychany na chama, co widzimy w bieżącym okienku. Bez woli gracza nie będzie żadnego transferu. Patrząc na ostatni sezon i dyskusyjne wyniki w LM, to Dybala nie jest w pozycji, żeby czuć się nie do ruszenia. Wiecie, no chcę zostać ale tam dajo 12 na łape to poklepię herb, żeby było na Fabsa. Pewnie go 'ego boli', bo władze nie chcą jasno powiedzieć, że Dybala zostaje. Okienko jest otwarte, nazwisko generuje zainteresowanie, to normalne że są kontakty i spekulacje. Piłeczka jest po stronie Paulo, czas brać się do roboty i odbudowywać markę, albo pakować graty. Oczywiście chcę żeby został, odejście będzie rozczarowaniem.
Swoją drogą, jak czytam o wyczynach tego brata-agenta z prawami do wizerunku... Nabieram wątpliwości, czy da radę cokolwiek załatwić choćby u szejka.

SkySports jedyne co zrobiło, to powtórzyło wymysły AS. Transfer Neymara to wydarzenie bardziej medialne niż sportowe. W kategorii 'fejm' to wciąż #3 na świecie. Wielki kapitał mediów i sponsorów pracuje. Nie jest im na rękę degrengolada Brazola, kontrakty podpisane, ile Nike sprzeda produktów NeymarJR? Powinien grać i czarować. Niech generuje oglądalność, kliknięcia, lajki i zyski z reklam.
Tymczasem Barca ani Madryt coś nie mają zamiaru się zabijać o niego. Jest 20 sierpnia i takie super gorące nazwisko dalej nie ma nowego domku? Słabo... Tak w ogóle to co mu nie pasuje w tym PSG? Że kibice wolą Mbappe? No też bym wolał, więcej daje na boisku i mniej bierze z kasy.
Odjąć całą otoczkę i mamy wielką wydmuszkę. Fajnie się grało z Messim ale trudniej zbudować coś własnymi siłami.
Ew. transfer do Juve to już dla mnie kompletna fikcja. Choć o Ronaldo też tak mówili.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:09

Powiem wam, że jeszcze ze dwa lata temu nie przyszłoby mi do głowy śmiać się z decyzji Zarządu, w tym z tego jak Andrea kieruje klubem. W zeszłym sezonie pozwoliłem sobie na pierwsze nieśmiałe komentarze o niekompetencji Andrei czy Pavla. Po tym mercato myślę, że poużywam sobie do woli.

Wiadomix, że Janusz biznesu ze mnie, hurr durr tyle scudetto a ja mam czelność podważać decyzję włodarzy. Ale śmiesznotek począwszy od wypuszczenia nowego logo, koszulek bez pasów czy obecnego mercato nie ma końca.

Sprowadzamy Neymara i myślę, że Andrea pierwszy wpadnie na pomysł kooperacji z Harlem Globetrotters i cyrku objazdowego z naszymi małpkami. Co tam trofea, szekle dzwonią jak w żydowskim banku :cooler:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:09

Moim zdaniem tutaj naprawdę jakaś histeria panuje i zamiłowanie ślepe do graczy nie wiele wnoszących.

1. Cancelo
Spoko gracz w ofensywie, jednak w defensywie jak pokazała druga połowa sezonu kompletne zero. Załatwił nam wypad z Coppa i po części z LM. Ratowało jego sytuację, że na tej pozycji jest totalna posucha. Zrobił jednak kilka dryblingów, kilka osób się tym podjarało i już zapanował smutek i płacz. Danilo może nie jest wiele lepszy, ale nie jest też gorszy. Zmiana neutralna a jednak trochę kasy dostaliśmy.

2. Can
Nagle jak się okazało że może odejść to zaczęły się płacze. Gość do rotacji, najwyżej na ławkę. Przez cały sezon zagrał 1 dobry mecz. Akurat nie bez powodu grał więcej Khedira czy Matuidi niż Can. Oczywiście że lepiej odmładzać skład i pozbyć się np. Khediry, ale czy z Canem czy nie to nie ma to większego znaczenia. Szczególnie jeżeli trener jak widać chce grać Khedirą a nie Canem.

3. Dybala
Tutaj to już w ogóle zapanowała jakaś histeria. Gość w poprzednim sezonie grał straszną padakę, nie ma dla niej pozycji. Pasuje może ewentualnie do 4-3-1-2. Naprawdę on tam coś takiego daje ? Robi różnicę w LM ? Więcej w LM dawał nam Mandzukić, którego się od pijawek wyzywa niż Argentyńczyk, zakręci kilka razy w sezonie, strzeli jakąś ładną bramkę i nagle ma rzesze fanów.

Mercato oceniam na duży plus - wzmocnienie obrony na lata, wzmocnienie pomocy (Rabiot już pokazuje na co go stać). Oczywiście nie cieszy że Higuain czy Matuidi są nadal w klubie, ale chyba nie da się z tym nic zrobić. Higuain się uparł żeby nie odchodzić, z drugiej strony ma tak wysoki kontrakt że nikt nie chce go kupić. Ale i tak przy naszej taktyce jest bardziej przydatny niż jednonożny "nowy Messi". Zresztą do końca okienka trochę czasu zostało i zależenie od tego kogo sprzedamy możliwe że uderzymy np. po Chiesę bo na skrzydła mamy w tej chwili 3 zawodników tylko - Ronaldo (który już raczej się średnio nadaje aby tak docelowo grać), Bernę i Costę. Tutaj zależne jest wiele od sprzedaży i od tego czy za Dybalę kogoś bierzemy czy to koniec mercato i tylko jakaś kosmetyka.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:18

Piti pisze:Zarząd Juve:
Kheidra, MAtuidi, Higuain chcą zostać? - spoko, maja wazny kontrakt i jesli chcą u nas grac, nie wypychamy ich na siłe

Dybala chce zostać? won!


:whistle:
:bravo: Nic dodać, nic ująć. Jedni nie chcą odchodzić, to ok, a innych wypychamy na chama.

Powiem to po raz kolejny, nie po drodze mi z Andreą Agnellim i jego podejściem.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:22

@Virgil zgodziłbym się, gdyby trenerem dalej był Allegri. Przy Betonie, Dybala, Costa, Cancelo czy Sandro mogliby pakować manatki, bo i tak Wybitny Strateg nie wykorzystałby ich potencjału. Gość niszczył każdego piłkarza posiadającego jakikolwiek ciąg na bramkę i umiejętności techniczne.

Mamy natomiast Sarriego, od którego oczekuję ofensywnego, przyjemnego dla oka stylu gry. Pytam więc, kim teoretycznie łatwiej to wyegzekwować? Pawełkiem, Joao i Canem czy Mandzukiciem, Khedirą/Matuidim i De Sciglio? Jak uda mu się zlepić coś niesamowitego z emerytów i pokrak, to będę wniebowzięty, ale przyznasz chyba, że wypłaty byś na to nie postawił :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
&#181;Pisiorek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2016
Posty: 11
Rejestracja: 29 października 2016

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:38

Virgil pisze:Gość w poprzednim sezonie grał straszną padakę, nie ma dla niej pozycji.
Piszesz o histerii, a jednocześnie sam mówisz #DybalaOut, bo miał jeden słabszy sezon, co jest jeszcze śmieszniejsze. Czyli rozumiem, że jesteś też zwolennikiem wyrzucenia np. Douglasa Costy, bo wszystko co napisałeś o Dybali pasuje również do niego? Ostatni sezon grał straszną padakę, do tego incydent z opluciem, kontuzje i ogólnie gleba w porównaniu z pierwszym sezonem w Juve. Czyli #CostaOut? Czy jednak nie?


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:38

Virgil pisze:1. Cancelo
Spoko gracz w ofensywie, jednak w defensywie jak pokazała druga połowa sezonu kompletne zero. Załatwił nam wypad z Coppa i po części z LM. Ratowało jego sytuację, że na tej pozycji jest totalna posucha. Zrobił jednak kilka dryblingów, kilka osób się tym podjarało i już zapanował smutek i płacz. Danilo może nie jest wiele lepszy, ale nie jest też gorszy. Zmiana neutralna a jednak trochę kasy dostaliśmy.

2. Can
Nagle jak się okazało że może odejść to zaczęły się płacze. Gość do rotacji, najwyżej na ławkę. Przez cały sezon zagrał 1 dobry mecz. Akurat nie bez powodu grał więcej Khedira czy Matuidi niż Can. Oczywiście że lepiej odmładzać skład i pozbyć się np. Khediry, ale czy z Canem czy nie to nie ma to większego znaczenia. Szczególnie jeżeli trener jak widać chce grać Khedirą a nie Canem.

3. Dybala
Tutaj to już w ogóle zapanowała jakaś histeria. Gość w poprzednim sezonie grał straszną padakę, nie ma dla niej pozycji. Pasuje może ewentualnie do 4-3-1-2. Naprawdę on tam coś takiego daje ? Robi różnicę w LM ? Więcej w LM dawał nam Mandzukić, którego się od pijawek wyzywa niż Argentyńczyk, zakręci kilka razy w sezonie, strzeli jakąś ładną bramkę i nagle ma rzesze fanów.
Nie można powiedzieć, że nie masz tutaj racji aczkolwiek odnoszę wrażenie, że takie argumenty to marne (i z jednej strony takie na siłę) pocieszenie po zakończonej sadze z udziałem konkretnego gracza. W przypadku Cancelo, gdyby nie transfer to nikt by o nim nie wspominał. Odnośnie Cana czy Dybali - histeria spowodowana jest tylko i wyłącznie faktem zostania w klubie ludzi, którzy (podobno) dostali jasny sygnał od zarządu, że nie są już w na najbliższy sezon. Bo nie ma co ukrywać, ale z trójki Dybala, Mandzukić, Higuain, najwięcej może dać Nam jedynie Paulo. Każdy kibic inaczej by patrzył na sytuację z Dybalą, gdyby Mario i Gonzalo byli już w innych klubach. A tak nie jest.

Pamiętajmy też, że słaby sezon miał cały zespół a nie tylko poszczególni piłkarze. Dodajmy do tego wypowiedź Douglasa Costy - zespół musi teraz nadążyć za Sarrim bo Allegri nie preferował ofensywnej gry. W tym przypadku tym bardziej argumenty przemawiają za Paulo i Jego ostatnią szansą na pokazanie, że chce i potrafi.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2019, 17:42 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 17:40

jackop pisze:@Virgil zgodziłbym się, gdyby trenerem dalej był Allegri. Przy Betonie, Dybala, Costa, Cancelo czy Sandro mogliby pakować manatki, bo i tak Wybitny Strateg nie wykorzystałby ich potencjału. Gość niszczył każdego piłkarza posiadającego jakikolwiek ciąg na bramkę i umiejętności techniczne.

Mamy natomiast Sarriego, od którego oczekuję ofensywnego, przyjemnego dla oka stylu gry. Pytam więc, kim teoretycznie łatwiej to wyegzekwować? Pawełkiem, Joao i Canem czy Mandzukiciem, Khedirą/Matuidim i De Sciglio? Jak uda mu się zlepić coś niesamowitego z emerytów i pokrak, to będę wniebowzięty, ale przyznasz chyba, że wypłaty byś na to nie postawił :whistle:
Co do zasady tak tylko dotyczy to dwóch zawodników - Pawełka i Cancelo, gdyż akurat do taktyki Sarriego Khedira pasuje lepiej niż Can.
Zresztą Can czy Spina to zawodnicy z rotacji dlatego nie będę nad nimi płakał.
Możliwe że to ostatni dzwonek żeby Pawełka sprzedać za dobry hajs/cokolwiek wartościowego. Cancelo nie wiem, ale było dużo raportów że jest konfliktowy i chcemy go wypchnąć - zresztą on przyjemny dla oka w ofensywie był i za Allegriego - Sarri by nie ogarnął raczej tego jakim zerem był w obronie.

Po prostu Pawełek nie gwarantuje nic w LM - zagrał w swojej karierze jeden świetny mecz w LM. Naprawdę jeżeli myślimy o LM to płacze za Pawełkiem uważam za zbędne.
Sarri stworzył piękny styl gry mając na szpicy Igłę, jak mamy ładnie grać to będzie tam grali z Ronaldo, Costą i Berną.

@Vinylside jeżeli uważasz że z trójki Mandzu, Pawełek, Higuain w LM może nam dać najwięcej Pawełek to muszę się nie zgodzić. Z tej trójki to akurat Pawełek jak pokazuje historia może nam dać najmniej . Mandzu pokazał nie raz że nie pęka w LM, strzelał ważne gole i nie walił się w takich meczach po czole - w najgorszym wypadku harował na całym boisku, Higuain to niestety w wielkich meczach jest cieniutki ale jednak ważne bramki w karierze strzelał. Dybala do tej pory grał taki piach w LM że szkoda gadać, czy to w fazie grupowej czy co gorzej pucharowej. A już mecze z poprzedniego sezonu z Ajaxem czy Atletico pokazały ze wręcz z nim na boisku to mieliśmy 10 zawodników a nie 11.


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 18:58

Icardi, Suarez, Rakitic, Neymar, Dembele, Eriksen, Pogba ile jeszcze nazwisk sie przewinie. Szczerze? Mam dość tego okienka i chyba przestanę je śledzić aż do drugiego Wrzesnia... Ktoś chętny do postu transferowego razem ze mną?


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 19:23

Osgiliath pisze:Ja mam nadzieję, że z tym Neymarem to jest dalej tylko kaczka dziennikarska :afraid:

W sumie jednak można było się spodziewać, że ze spełnieniem żądań finansowych Dybali problemu akurat nie będzie miało PSG, tylko wolałbym za niego hajs niż kłaść samemu jeszcze milion monet na Neymara.

Z drugiej strony fajnie byłoby im wrzucić prócz Dybali jeszcze Matuidiego i Mandzu, ale to byłoby zbyt piękne.
Myślę, że nie po to sprzedawali nam kiedyś Matuidiego, żeby teraz go odkupić 2 lata starszego w wieku praktycznie emerytalnym ;)

Mandżukić? Problem jest taki, że nie ma topowego klubu w Europie, w którym miałby szansę przebić się do pierwszego składu (wszyscy mają lepszych graczy), a nikt nie potrzebuje również mieć w składzie "ekskluzywnego rezerwowego" w wieku 33 lat, któremu trzeba zapłacić 4-5 melonów za sezon. Chyba tylko Angole mogliby się skusić na danie takiego kontraktu (opcje egzotyczne pomijam).

Takie są prawa rynku - wiek na rynku transferowym jest wszystkim.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 19:48

Te dziwne ruchy na w transferach aż dziwnie pokrywają się z odejściem Marotty. Na forum można było wyczytać informację, że Marotta jest pozorantem a za transfery odpowiada Paratici :facepalm: W tamtym sezonie już było ich pełno: wypchanie z klubu na wypożyczenie Higuaina (opłacanie mu części pensji) i wymiana babola za dobrze rokującego Caldarę. Caldara ma co prawda ogromne problemy zdrowotne ale tego przecież nikt nie przewidział. Cała ta operacja spowodowała odejście Benatii który zwyczajnie poczuł się oszukany, później było rozpaczliwe łatanie składu Caceresem.
Teraz mamy powtórkę z rozrywki ale kilka razy silniejszą:
- wymianę Spinazzoli na Pellegriniego który od razu idzie na wypożyczenie :facepalm:
- wymiana Cancelo na Danilo :facepalm:
- sprzedaż Keana :facepalm:
- teraz pewnie wypchanie Dybali :facepalm:
- i pozostanie w klubie bałkańskiego kloca, bezgłowego francuskiego kurczaka, Igły który (słusznie) nie chce się bujać na kolejnych wypożyczeniach w klubach pokroju Milanu, Cana/przeładowanego busa z kebabami :facepalm: i w międzyczasie danie im nowych tłuściutkich kontraktów :facepalm:
Przyjście Ronaldo wszystkich zaślepiło bo to już drugi sezon gdzie poczynania na rynku transferowym to DRAMAT. Niektórzy to próbują sobie deprecjonować bo Cancelo nie potrafi bronić, Dybala grał piach (a że robił to jak prawie każdy w zespole to już nikt nie dodaje) itd.


Zablokowany