Pre-Season 19/20: Triestina 0-1 JUVENTUS F.C.

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:15

LukaszG / DLuGi pisze:Niestety nie. Słyszałem to i owo ale to nie zmienia faktu, że te mecze są mało ważne. Przyjdzie sezon i nasza gwiazda zarabiająca 9 mln znowu się mentalnie wyłoży. Ma talent, owszem.. ale ma już 26 lat.
Lubię takie gadanie, ale ok, daj jakieś fakty, ja mogę:

1. Czy Rabiot nie powinien grać w podstawie bo w towarzyskich to nasz najlepszy zawodnik?
2. Z dostępnych napastników który najlepszy na 9-ke?

-Ronaldo nie chce grać na 9ce
-Higuain który ma jeszcze większe mentalne problemy co widać w tych meczach towarzyskich
-Mandziukic który kompletnie nie nadaj się do taktyki Sarriego
- Dybala który pokazuje lepszą formę od Higuaina i pasuje do taktyki Sarriego

Pomijam kwestie poza sportowe gdzie kibice chcą aby Dybala został. Nie widziałem żeby tak krzyczeli do Mandziu czy Higuaina, tak samo na social media.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:29

Ja nie jestem przeciwnikiem Dybali. Po prostu jestem w szoku, że ludzie razem z zarządem go wypychali, a teraz jest "bogiem" z 10 na plecach.

Ja ocenię go dopiero po kilku meczach tak jak każdego innego piłkarza Juve :cwaniak:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:43

Jasne ale powiedz chociaż kto według ciebie na ten moment powinien grać jako napastnik? Możesz wybrać z aktualnie w składzie bez Ronaldo bo nie gra na tej pozycji.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:48

No i tutaj faktycznie pojawia się problem przy naszym ustawieniu 4-3-3 i Dybala jest opcją numer jeden. Bardzo żałuję, że Kean z nami nie został. Ewentualnym rozwiązaniem było by też przejście na inne ustawienie.. no ale to jest mało prawdopodobne.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:57

Dokładnie, obecnie Dybala to najrozsądniejsze rozwiązanie ale też zależy od sprzedaży bo może tylko jego ktoś będzie chciał kupić. Nikt nie ma go za nie wiadomo kogo z przodu.
Grając w podstawie mam nadzieję że z rzutów wolnych coś strzeli. Z pomocy Rabiot musi trafiać i teraz liczę na Ramsey-a który może z Costą i Dybalą w trójkącie rozgrywać piłkę.

Oczywiście nie jest powiedziane że nie trafi do nas Icardi tylko im bliżej do końca okienka to mniej szans na to.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 12:06

LukaszG / DLuGi pisze:No i tutaj faktycznie pojawia się problem przy naszym ustawieniu 4-3-3 i Dybala jest opcją numer jeden. Bardzo żałuję, że Kean z nami nie został. Ewentualnym rozwiązaniem było by też przejście na inne ustawienie.. no ale to jest mało prawdopodobne.
Ale jakie inne ustawienie? Znasz jakieś bez napastnika? Bo z naszej kadry tylko Dybala nadaje się do grania jako podstawowa dziewiątka. Mandzukic nie nadaje się już do niczego, a Higuain jest w Turynie spalony, wypychanie go od ponad roku na siłę z klubu nie zmotywuje go do lepszej gry, to nie ta psychika.
Jest jeszcze Matuidi, z którego Allegri próbował zrobić wysuniętego napastnika, ale ten kulfon potyka się o własne nogi.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2019, 12:07 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 12:07

Profesor pisze:Pomijam kwestie poza sportowe gdzie kibice chcą aby Dybala został. Nie widziałem żeby tak krzyczeli do Mandziu czy Higuaina, tak samo na social media.
Do Higuaina akurat krzyczeli :-)


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 12:14

Wojtek pisze:
Profesor pisze:Pomijam kwestie poza sportowe gdzie kibice chcą aby Dybala został. Nie widziałem żeby tak krzyczeli do Mandziu czy Higuaina, tak samo na social media.
Do Higuaina akurat krzyczeli :-)
To tego nie zauważyłem a może po prostu głośniej do Dybali ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 17:40

Nic tylko czekać, aż Khedira kolejny raz zaliczy 16 kontaktów z piłką w LM jak w meczu z Totkami.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 17:56

Poprostu pisze:Nic tylko czekać, aż Khedira kolejny raz zaliczy 16 kontaktów z piłką w LM jak w meczu z Totkami.
Po co mu kontakty z piłką skoro on świetnie potrafi się ustawić... :facepalm:


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 18:27

Da się coś napisać o Ramsey'u? Nie oglądałem meczu, a przyznam że od lat nie byłem nikogo aż tak ciekaw. Zawsze go bardzo bacznie obserwowałem - w Arsenalu i reprezentacji - i patrząc na jego przebieg kariery, talent i kontuzje, to wiem że.. nic nie wiem :D on autentycznie może być naszym najlepszym piłkarzem sezonu jak i największym niewypałem. :co?:


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 18:46

Raz ładnie piętą wyłożył piłkę Higuainowi. Niestety tego drugiego zatrzymał bramkarz, choć akcja bardzo ładna


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 20:34

Patrząc na nasz obecny skład mam nadzieję, że Dybala zostanie. Według mnie pasuje idealnie przy obecnej grze i składzie na pozycje 9. Za Maksia grał na skrzydle/10/ i na nieokreślonej pozycji, którą wymyślił Maksiu czyli jestem wszędzie i nigdzie.
Wiem, że to już odległe czasy, bo parę sezonów minęło, ale w Palermo Dybala grał najbardziej wysuniętego zawodnika w drużynie i w kombinacyjnej grze razem z Vazquezem robili wtedy spore zamieszanie.
W Juve też najwięcej dobrego dawał grając w ataku, wysuniętego lub cofniętego napastnika.
Wydaję mi się, że pod styl Sarriego najlepiej pasowałby właśnie Dybala i Higuain ewentualnie można czasem zagrać z dwoma napastnikami z przodu.
Opchnąć Mandzura i w ataku mamy spokój.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2019, 20:15

Dam tu, bo jeszcze nie widzę tematu meczowego - Juve podało, że Sarri ma zapalenie płuc.
Niech się chłop kuruje szybko. Może jakoś zdąży się ogarnąć na Parmę.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2019, 20:24

Zapalenie płuc tylko źle brzmi, nawet na antybiotyku może sobie spokojnie stać przy linii. Ale i tak pewnie zdąży się wyleczyć, nic strasznego.


Obrazek
Zablokowany