Pre-Season 19/20: Triestina 0-1 JUVENTUS F.C.

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 21:31

Ale urwał!


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 21:34

Rowniez Danilo poki co mowiac delikatnie nie zrobil na mnie wrazenia. Abstrahuje od motoryki i braku zrozumienia z reszta druzyny, ale jak na obronce z doswiadczeniem w takich klubach jak Porto, City i Real powinien wiedziec jak sie ustawic w grze 4 z tylu. Niemniej, to dopiero jego pierwsze kroki, wiec im dalej w las tym powinno byc jednak lepiej.

Dybala piekna bramka, mam nadzieje, ze zostanie z nami. Rowniez podoba mi sie Rabiot, potrafi wykorzystac swoje warunki, ladnie sie zastawia i jest dobry technicznie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:04

Dybala świetna bramka i oby został jako nasza 9.

Edyta : jakby ktoś nie wiedział to Sarriego w ogóle nie ma na meczu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:19

Kruczenzo pisze:Wreszcie bylo troche prostopadlych pilek, wreszcie skrzydlowi wygladali jak skrzydlowi, wreszcie nie bylo festiwalu wrzutek. Juventusie - idz ta droga
No jeśli Dybala będzie naszą 9tką to nie będziemy mieć innego wyjścia.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:24

Cholernie irytuje Berna. On a Costa to obecnie dwa światy.

Nie mogę się pogodzić z obecnością u nas tytana i Khediry. Matuidi też nie za bardzo pasuje do szybkiej gry Sarriego.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2019, 22:29 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:24

dybala ładna bramka to fakt potem sie ośmieszył nie strzelając karnego i nie umiał wykończyć akcji strzałem machając sie .
juve grał dobrze w pierwszej połowie ale to dzięki rabio i costa
w 2 połowie wszedł szrot maxa i ładna gra dla oka sie skończyła
berna jest chaotyczny tak nie moze grac niech w końcu dojrzeje na poziom juve albo ława


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:25

Wojtek pisze:
Kruczenzo pisze:Wreszcie bylo troche prostopadlych pilek, wreszcie skrzydlowi wygladali jak skrzydlowi, wreszcie nie bylo festiwalu wrzutek. Juventusie - idz ta droga
No jeśli Dybala będzie naszą 9tką to nie będziemy mieć innego wyjścia.
Dybala na 9, na wrzutki ze skrzydła będzie wbiegał Ronaldo i gra gitara.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:34

No to chyba Szczęsny jedyny gotowy do sezonu :-)


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:35

Berna, to będzie decydujący sezon dla niego i Pjanicia. Szkoda że nowy trener potrzebuje czasu na poznanie zawodników ale inaczej się nie da.
Cuadrado na prawej musiał ratować Demiral wślizgiem.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 22:41

Khedira i Matuidi nie dadzą nam już absolutnie nic.
Jeśli musimy się pozbyć jeszcze kogoś poza Perinem, Pjaca, Ruganim i Pellegrinim, to niech to będą oni. Higuaina bardzo lubię, ale jest w większości żałosny. Mandżu też już prochu nie wymyśli.
Idealne okienko to: Perin, Pjaca, Rugani, Khedira, Matuidi, Mandzukic, Higuain out
Icardi in


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2019, 23:01

Jak można sprzedać Dybale?
Facet klepie herb, pokazuje ze jest nasza 10.

Proszę niech zostanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 07:33

Ciężki mecz do oglądania jak i do oceny. Na plus Dybała dużo pod grą piękna bramka choć szkoda tego karnego ale wiadomo wykonywać jedynastki będzie Ronaldo. Rabiot w kolejnym meczu bardzo dobrze, fajnie wykorzystuje swoje warunki, a do tego widać że ma pomysł na grę i to od niego powinno zaczynać się ustalanie składu. Berna taki mecz niby bez zachwytu ale jednak zaliczył asystę i wywalczył karnego odwrotnie Costa niby na boisku wyglądał dobrze ale koniec końców dużo z jego gry nie wynikało. Pjanic przeciętnie trochę błędów i bez jakiś magicznych zagrań co najwyżej solidnie. Khedira kolejny mecz w którym był niewidoczny z nim na boisku mam wrażenie, że gramy dwójką w pomocy. Cała obrona nieźle ale Danilo na razie mnie nie przekonuje dużo bezsensownych zagrań co można tłumaczyć brakiem zagrania ale mimo wszystko nie będzie to raczej gracz znacząco lepszy od De Sciglio i wydaje mi się że prawa obrona będzie naszą najsłabszą pozycją w tym sezonie.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 10:31

Niesamowite jaki hurra optymizm zapanował wśród kibiców w stosunku Dybali po tym meczu :think:
Graliśmy przeciwko zespołowi z serie C :facepalm:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:01

LukaszG / DLuGi pisze:Niesamowite jaki hurra optymizm zapanował wśród kibiców w stosunku Dybali po tym meczu :think:
Graliśmy przeciwko zespołowi z serie C :facepalm:
A mecz a Atletico oglądałeś?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 11:06

Niestety nie. Słyszałem to i owo ale to nie zmienia faktu, że te mecze są mało ważne. Przyjdzie sezon i nasza gwiazda zarabiająca 9 mln znowu się mentalnie wyłoży. Ma talent, owszem.. ale ma już 26 lat.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Zablokowany