Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:46

Ja mam w FPL Salaha, van Dijka oraz TAA :cooler: Łącznie dwa gole, dwie asysty i czyste konto.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:50

Tak to jest, jak się nie czyta żadnych zapowiedzi :( Też mam TAA, ale do Salaha minimalnie brakło mi siana, więc wrzuciłem Mane. Na moją obronę nigdy nie grałem i nie zadałem sobie trudu, żeby przeczytać zasady przed zamknięciem transferów.

Pewnie będę ostatni :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:58

Możesz wykorzystać dziką kartę i zrobić sobie skład na nowo ;) przy czym pamiętaj że możesz jej użyć chyba tylko raz na sezon.


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:58

No cóż, ja na "poważnie" gram drugi sezon, ale u mnie to "poważnie" ogranicza się do tego, że czytam dość nieregularnie jedną stronkę - fantasypl.pl (polecam), oglądam trochę meczów (choć czasu mało) i przede wszystkim - regularnie modyfikuję skład, praktycznie co kolejka jakiś transfer. Część oczywiście trafię, cześć nie. :) Bo jeszcze trzy lata temu zapału starczyło mi na pierwsze kilka kolejek, później o drużynie zapomniałem i w sumie nawet nie wiem ile miałem na koniec sezonu punktów.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 22:14

O zabawie przypomniałem sobie dzisiaj :P Na początku myślałem, że skład się buduje na całą rundę i tak wygląda moja 11stka. Aż jestem ciekawy co by się stało, gdybym nic nie zmieniał :-) Mozliwe, że też zapomnę coś pozmieniać bo zazwyczaj jestem zbyt leniwy, żeby czytać przedmeczowe info. Raczej kieruje się zasadami FMa, czyli obczajam składy w momencie gdy rozpoczyna się mecz i na tej podstawie obstawiam jak komu pójdzie xd

Za zwycięstwo drużyny, z której masz grajków są jakieś punkty, czy wszystko liczone wyłącznie indywidualnie? W ogóle system ocen to dla mnie zagadka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 22:36

Tu masz fajnie wyjaśnione m.in za co zawodnicy zdobywają punkty (i za co mogą je stracić!) :-)

https://gol.pl/fantasy-premier-league-p ... nformacje/

Ja też dzisiaj ustalałem skład, trochę na ostatnią chwilę, kierując się całkowicie formą piłkarzy jeszcze z zeszłego sezonu (stąd m.in zmieściłem w 11 Salaha, VVD czy TAA). Ale na forum Realu zdążyliśmy jeszcze zrobić własną ligę i ściągnąć coś koło 20 osób :-)


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 22:47

Dobra, w życiu nie będzie mi się chciało grzebać w statach, żeby na każdą kolejkę ustawić to optymalnie :whistle: Dzięki za link.

Tak jak pisałem, Liverpool igrał z ogniem i się doigrał. Ładna asysta przy golu dla Norwich.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:35

Wydaje sie ze City z roku na rok coraz bardziej przerasta te lige. Szykuje sie zapewne kolejne 90+ punktow w sezonie i mistrz.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:37

Fajnie wygląda VAR w wydaniu angielskim. Główny tylko czeka na decyzję, po co ma biegać do ekraniku? Wszystko trwa dużo krócej niż w Serie A. Swoją drogą to panowie w budzie też mogą się pomylić. Dość dziwna decyzja o powtórzeniu karnego, brakło zoomu na nogę Fabiańskiego. Może jednak była na linii?

Trudno mi się przekonać do BPL. Wychodzi takie Norwich czy West Ham i grają sobie otwartą piłkę z mistrzem, co kończy się brutalnym oklepem. Fajne do piwka z kolegami, gorsze jak chcesz zobaczyć coś interesującego. Słynne 'każdy może wygrać z każdym' zaczyna się, kiedy czub tabeli ciśnie na trzy fronty.
Oczywiście side effect jest taki, że West Ham - Norwich jest ciekawsze od Cagliari - Genoa :).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 16:05

Sterling na kapitanie w Fantasy :dance: City godnie odpowiedziało na wczorajszy popis The Reds.

Ja chcę taki Juventus w Serie A - bez kompleksów i na pełnej od pierwszej kolejki. Sarri musisz :pray:

Kean zaczyna z ławki, w Palace zabrakło miejsca dla Zahy. Szykuje się transfer poza Anglię, czy wciąż focha się, że nie puścili go do Arsenalu? :think:
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2019, 20:02 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 20:02

Smutny debiut Keana, bo za dużo grając w 10tke nie udało się Evertonowi zrobić.

Ndombele na razie ratuje Spurs przed kompromitacją. Ależ uderzenie w debiucie. Może da się odratować pierwszą kolejkę Fantasy :-)

Update: No i odwrócone, Kane stanął na wysokości zadania.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2019, 18:36

Nie spodziewałem się super wysokiego poziomu w starciu United - Chelsea, ale do przerwy jest straszna bryndza. Piłkarze obu zespołów wyglądają jakby po raz pierwszy w życiu spotkali się dzisiaj na odprawie.

Zwłaszcza The Blues mimo prób kombinacyjnych ataków posyłają piłkę niesamowicie niecelnie. Sprzedaż Luiza już się zemściła, bo Zouma to jest tragedia. Abraham prezentuje pomyślunek godny Cuadrado. Nie widzę w nim za grosz instynktu napastnika.

Z kolei u Czerwonych Diabłów zawodzą indywidualności. Druga linia pod wodzą Pogby robi niewiele, Lingarda najdłużej widzialem na przedmeczowej grafice, a Martial z piłką przy nodze włącza tryb slow mototion. Nie mam pojecia czemu OGS w roli 9tki postawił na Francuza kosztem Rashforda.

Chociaż tyle, że oprócz gola z karnego obie ekipy miały jakieś sytuacje bramkowe, w tym dwa słupki Niebieskich.


Update: Po meczu, Chelsea porobiona. Ładna asysta Pogby i jest 2gi gol Rashforda, którego mam w Fantasy :dance:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2019, 19:42

Chelsea w tym sezonie to bedzie walczyc o utrzymanie z taka kadra i trenerem.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2019, 20:33

Principino pisze:Chelsea w tym sezonie to bedzie walczyc o utrzymanie z taka kadra i trenerem.
Po tym jak zobaczyłem skład na mecz to powiem Ci, że żaden trener nic by tam nie zdziałał.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2019, 10:39

Shadow Marshall pisze:
Principino pisze:Chelsea w tym sezonie to bedzie walczyc o utrzymanie z taka kadra i trenerem.
Po tym jak zobaczyłem skład na mecz to powiem Ci, że żaden trener nic by tam nie zdziałał.
Well, dobrze im tak. Jeszcze zatęsknią za Sarrim, co to jeszcze ich wydusił na trzecie miejsce i zdobył puchar. Z Frankiem to i tak obstawiam, że on nie dotrwa do stycznia, natomiast jako skład to pokazuje, jak klub żyjący na rosyjskiej kroplówce może być nagle średni, kiedy tę kroplówkę się przykręci.

Widać Luiz miał nosa uciekając do Arsenalu.


ODPOWIEDZ