Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 18:23

Poprostu pisze:Calciomercarto: Dybala repented his sins and want a move to Manchester Utd.

Nawet mi się nie chce tłumaczyć. :D
jezusie spraw to :pray:


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 18:25

@Osgiliath
Romano już to zdementował.
"Dybala deal is off"


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 18:26

MRN pisze:A tak na marginesie, dlaczego MU odstawił na bok swojego najlepszego strzelca bo nie jestem w stanie tego pojąć.
A dlaczwgo Mandzukic u Maxa miał zawsze pewny plac niezależnie od czegokolwiek? No właśnie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 18:37

Danilo wylądował w Turynie. Jutro badania.



Jakby ktoś miał wątpliwości czy to on


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 18:58

Wypada dobrze Danilo życzyć, dla dobra klubu. Nasi kilku już skutecznie odkurzyli i może dokonają tego raz jeszcze, choć nie powiem, że jestem zadowolony, bo w samej teorii wygląda to słabo biorąc pod uwagę okoliczności ostatnich lat. Boisko zweryfikuje, niczego nie można wykluczać i oby było dobrze z korzyścią dla każdego z nas. Choć i tak dziwne, że ich rezerwowy ma być naszym pierwszym.

Benvenuto Danilo.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 19:47

mrozzi pisze:Wypada dobrze Danilo życzyć, dla dobra klubu. Nasi kilku już skutecznie odkurzyli i może dokonają tego raz jeszcze
I tak co okienko sprowadzając szrot. My pewnego poziomy nie przeskoczymy tak postępując #10scudetti

Paratici :bravo: moje uznanie przebiłeś swojego poprzednika. Dostać takie grosze za Cancelo od klubu, który szasta pieniędzmi na lewo i prawo. W dodatku wciskają ci ich balast w postaci Danilo :facepalm: A jeszcze mało, sam tam się fatygujesz i jak petent ogarniasz im robotę :giveup:
Jakby Cancelo był tak słaby jak tu próbuje się przedstawiać to najlepszy trener ever z mokrych snów co poniektórych by go przecież nie chciał :snack:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:00

AdiZ pisze:Jakby Cancelo był tak słaby jak tu próbuje się przedstawiać to najlepszy trener ever z mokrych snów co poniektórych by go przecież nie chciał :snack:
Nie jest też tak dobry, żeby ktoś chciał zapłacić za niego więcej, niż 50mln. I nie jest to widzimisię użytkowników JuvePoland, tylko fakty.

Nie śledziłem City, ale czy oni nie grają trójką z tyłu? Jeśli tak, to Cancelo będzie tam hasał na wahadle, do czego się nadaje bardzo dobrze. W 4-ce z tyłu będzie rezerwowym, bo jest dużo gorszym obrońcą, niż Walker.

Co do Danilo - gość nie przychodzi jako top, nie ma się co oszukiwać. Gdyby jednak nawiązał do formy z Porto, wyjdziemy na tej wymianie bardzo dobrze. Pozostaje trzymać kciuki, żeby właśnie tak się stało.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:00

Sprzedaliśmy Keana, Cancelo, lada moment sprzedamy Ruganiego, Dybale.
Był tłok w składzie, uszczuplamy kadrę, zbieramy kasę, w LM ta długa ławka nie zdała egzaminu, nic kompletnie nie dała, na Seriea starczy to co jest.
I tak skład jest bardzo mocny.

Nasi zbierają siano, może finansowe fair play nas ciśnie? a może kontrakt Ronaldo to tak ogromne obciążenie?
Kupmy tego Nevesa i zakończmy zakupy, jest naprawdę spoko, Dybali radzę nie żałować, Berna go zastąpi godnie.
Może Chiese albo Pogbe sprowadzimy? Chiese za rok i odkładamy kasę?
Sam się gubię w tym, dużo tych wyprzdaży, za dużo.

Może Agnelli po porażce z Ajaxem kazał przebudować skład?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:00

AdiZ pisze:
mrozzi pisze:Wypada dobrze Danilo życzyć, dla dobra klubu. Nasi kilku już skutecznie odkurzyli i może dokonają tego raz jeszcze
I tak co okienko sprowadzając szrot. My pewnego poziomy nie przeskoczymy tak postępując #10scudetti

Paratici :bravo: moje uznanie przebiłeś swojego poprzednika. Dostać takie grosze za Cancelo od klubu, który szasta pieniędzmi na lewo i prawo. W dodatku wciskają ci ich balast w postaci Danilo :facepalm: A jeszcze mało, sam tam się fatygujesz i jak petent ogarniasz im robotę :giveup:
Jakby Cancelo był tak słaby jak tu próbuje się przedstawiać to najlepszy trener ever z mokrych snów co poniektórych by go przecież nie chciał :snack:
No ale ten najlepszy na świecie trener ever też chciał Danilo po w końcu go kiedyś sprowadził? :think:

Edyta: wieść niesie, że Khedira odrzuca wszystkie propozycje transferu. Od nowego klubu oczekuje 6 mln na rękę i ani grosza mniej. Kolejną genialną decyzją było przedłużenie z nim kontraktu.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2019, 20:51 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:23

jackop pisze:Kun Aguero już czeka, żeby go połamać :ok:
Kun Aguero przy wzroście 173 cm waży 77 kg. :)
gucio_juve pisze:Ou. Naginacz rzeczywistości przyszedł. Podając jako typowego napastnika BPL Deeney'a, żeby mu się teza zgodziła. Typowymi napastnikami PL są też Chicharito, Sterling, Pedro, Moura.
To są skrzydłowi (poza Chicharito).

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem.

Poza tym nie udawajcie, że nie wiecie o co chodzi, bo sami nieraz na to narzekaliście. Nie chodzi tylko o budowę ciała, ale o styl gry, brak zdecydowania. Ramos też jakąś wielką bestią pod względem fizycznym nie jest, ale potrafi nakryć czapką prawie każdego między innymi dzięki temu jak agresywnie, blisko rywala gra, jak zdecydowanie interweniuje.

Rugani to po prostu nie jest TYP obrońcy pasującego do BPL, a to, że jego kariera i rozwój toczy się inaczej, niż się sporo osób spodziewało to jest inna kwestia (poniżej oczekiwań?).

Zabawne jest też to, że już ze 2-3 lata temu toczyliśmy podobną dyskusję i wszyscy bronili Ruganiego. Wtedy chciało go jeszcze sporo uznanych marek, dziś nawet taki Arsenal nie będzie chciał wyłożyć większej kwoty.
mrozzi pisze:W reprze też nie odgrywa znaczącej roli.
W reprze to on rywalizuje z Nelsonem Semedo, a nie Matią De Sciglio czy Danilo i mimo tego spośród ostatnich 10 spotkań 7 razy zagrał pełne 90 minut.

Jak to było? "Naginacze rzeczywistości?".

Pytacie czemu tylko City było zainteresowane, skoro Cancelo to taki dobry obrońca. Może Was zaskoczę, ale inni po prostu mają obsadzoną tę pozycję. ;) Bayern - Kimmich, Real - Carvajal, Barcelona - Semedo/Roberto, Atletico kupiło sobie Trippiera zresztą oni raczej aż tak dużych pieniędzy na prawego obrońcę by nie wydali, Chelsea ma bana, LFC ma TAA... Zostaje co najwyżej PSG, ale wysnucie z faktu, że nie złożyli za niego oferty wniosku, że coś jest z nim nie tak to byłby niezły odjazd. No ale już się przyzwyczaiłem, że jak z Juve odchodzi podstawowy zawodnik to zawsze coś jest z nim nie w porządku. Albo zrobił syf w szatni, albo za dużo pił i imprezował, albo nagle się okazało, że jednak jest słaby i 384384283 kolejki wstecz zawalił gola z Frosignone.
jackop pisze:A wystarczyło napisać: "mój błąd, pomyliłem się", ale po co skoro można rżnąć eksperta :P
20 mln z 200 mln to 10%. Mam nadzieję, że jak następnym razem ktoś o transferze opiewającym na 9 mln euro napisze jako o transferze wartym 10 mln euro, będziesz czuwał na posterunku i zareagujesz, internetowy policjancie. :)
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2019, 21:01 przez mzm, łącznie zmieniany 3 razy.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:50

del


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 20:59

Skrzydłowi/napastnicy, co to ma do rzeczy, PD10 też nie grał non stop na środku ataku, ale to pewnie wiesz, bo śledzisz każdy mecz Juventusu, prawda? Wymienieni byli piłkarze, którzy mają warunki zbliżone do Dybali, gdzie ty forowałeś tezę, że z warunkami Paolo, on nie nadaje się do PL, co teraz nadal starasz się przenieść na Ruganiego, a nie popierasz tego niczym poza własnym „widzimisię” :snack: Poza tym, możesz mieć swoje zdanie, ale ton w jakim go tutaj wypisujesz jest nieadekwatny - bo może nie wyniosłeś tego z domu, ale twoje nie jest bardziej twojsze tylko dlatego, że Ty tak sądzisz. Dlatego schowaj sobie teksty z gimbazy w buty, to wyższy będziesz. :beer:

Ciekawi mnie co się kryje za tym planem pozyskiwania tylu środków - Mandzukić, Cancelo, Kean ? Czy szykujemy się na jakiś mocny strzał jeszcze teraz? Czy w przyszłym sezonie ? Dalej smucą plotki o odejściu Dybali, patrząc na dostępność piłkarzy, którzy mogliby wejść w jego buty po sprzedaży. Ja nawet nie mam pomysłu kogo moglibyśmy sprowadzić oprócz Icardiego.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 21:07

Podoba mi się wizja opylenia Dybali i Ruganiego.
Tylko ciekawe czy oznacza to pozostanie Higuaina czy jednak ruszamy po Icardiego.

Należy jeszcze czym prędzej puścić Khedirę, Matuidiego i Mandżu.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 21:08

mzm pisze:No ale już się przyzwyczaiłem, że jak z Juve odchodzi podstawowy zawodnik to zawsze coś jest z nim nie w porządku.
Skoro zawsze, to przypomnij ananasku, co nie tak było z Pogbą, albo przestań wypisywać te swoje farmazony.

I jak już odpowiadasz na „zarzuty” względem swoich wypocin, to racz odpowiadać na wszystkie, skoro taki z Ciebie bohater.

—

Cancelo nie jest topowym obrońcą i nigdy nim nie będzie. W City pewnie z powodzeniem polata na wahadle, gdy będą grali trójką z tyłu. Podstawowym prawym obrońcą niezmiennie będzie Walker, bo jest z dwie klasy lepszy na tej pozycji.

@up Eriksena bym powitał z otwartymi ramionami.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 21:11

Ja się tylko zastanawiam co tu się wyrabia? Naprawdę tak kiepsko u nas z pieniędzmi, że zaczynamy wypychać wszystkich na siłę? Cancelo za marne grosze, 70 mln od Totków za Dybalę. No szanujmy się. Dlaczego my zawsze urządzamy sobie z siebie hipermarket? Odejście Cancelo już zaakceptowałem (biorąc pod uwagę, że rzeczywiście chodziło o kwasy w szatni), ale nie na takich warunkach. Mamy takie problemy ze sprzedażami, a my oferujemy kolejny długi kontrakt Danilo, który od paru lat formy nie widział.

Saga z Dybalą też mnie już męczy, jak ma odchodzić to niech odchodzi, a jak nie to niech zostaje. Jeśli sprzedaż to tylko i wyłącznie za dobre pieniądze, czyli minimum 80 mln i ani grosza mniej, widząc jak za byle ogórków teraz się płaci. To samo z Ruganim, jak mamy już sprzedawać to 40 mln na stół, w Anglii poszedłby za min 60 mln.

W ogóle szczerze mówiąc mam dosyć już tego mercato, w ogóle nie idzie ogarnąć o co chodzi naszemu zarządowi z tymi ruchami i takim wypychaniem na siłę Cancelo i Dybali. Przypomnę, że jeszcze w czerwcu nie chcieliśmy schodzić z ceną za Portugalczyka, a teraz nagle akceptujemy takie ochłapy. Ja w żaden większy transfer w to okienko już nie wierzę, zaczynam się martwić, że te ruchy rzeczywiście spowodowane są problemami z budżetem. Niech ten sezon już się zaczyna. Niestety, ale czy to Marotta czy Paratici, to nasze okienka są takie same, próbujemy łatać jedną dziurę w składzie, robiąc przy okazji inną, jak nie dwie inne od razu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany