Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 3-3 Team K League

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 18:37

Sarri po meczu powiedział, że w końcu możemy się skupić na treningach.


grzwys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2014
Posty: 4
Rejestracja: 16 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 19:59

up, to samo powiedział kiedyś Conte. Byliśmy wtedy chyba w USA


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 22:36

Poprostu pisze:Sarri po meczu powiedział, że w końcu możemy się skupić na treningach.
Sarri już przed meczem z Interem powiedział na konferencji, że dużo grają więc mniej trenują. Kluczowy będzie okres od końca lipca do 10 sierpnia.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:08

Serwis Korean Football News wymienia "grzechy" organizacyjne Juventusu, w związku z meczem przeciwko drużynie gwiazd ligi koreańskiej:

- Stara Dama przyleciała do Korei zaledwie 5 godzin przed spotkaniem,
- przyjechała na stadion spóźniona, co spowodowało, że rozpoczęcie meczu przesunięto o godzinę,
- Ronaldo nie stawił się na umówionym spotkaniu z fanami,
- Cristiano nie pojawił się na placu gry, pomimo że nie miał kontuzji,
- Bianconeri opuścili stadion bez pożegnania z fanami,
- Juventus obiecał, że CR7 spotka się z kibicami i zagra co najmniej 45 minut.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:22

Nic dziwnego, bo faktycznie potraktowaliśmy ich po macoszemu. Skoro już zrobiliśmy objazd i postanowiliśmy zahaczyć o Koreę, to wypadałoby pokazać się tamtejszym fanom z jak najlepszej strony. Sam mecz nie miał dla mnie przesadnego znaczenia. Dużo ważniejszym testem jest sprawdzenie się na tle europejskich rywali, którzy również będą uczestniczyć w Lidze Mistrzów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 12:59

Prawda jest taka że potrzebny nam był ten sparing jak Mandzukic na szpicy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
putout

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Posty: 18
Rejestracja: 20 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 27 lipca 2019, 21:15

Poprostu pisze:Serwis Korean Football News wymienia "grzechy" organizacyjne Juventusu, w związku z meczem przeciwko drużynie gwiazd ligi koreańskiej:

- Stara Dama przyleciała do Korei zaledwie 5 godzin przed spotkaniem,
- przyjechała na stadion spóźniona, co spowodowało, że rozpoczęcie meczu przesunięto o godzinę,
- Ronaldo nie stawił się na umówionym spotkaniu z fanami,
- Cristiano nie pojawił się na placu gry, pomimo że nie miał kontuzji,
- Bianconeri opuścili stadion bez pożegnania z fanami,
- Juventus obiecał, że CR7 spotka się z kibicami i zagra co najmniej 45 minut.
ale beznadzieja jeśli chodzi o organizacje. ja rozumiem że to "tylko" Korea ale potraktowac ich w ten sposób... dno. skoro nie chciano ich traktować powaznie to po co było to organizować?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 09:18

Meczu nie oglądałem, ale obejrzałem bramki. Cieszy mnie, że to już kolejny gol zdobyty po strzale z klepki w polu karnym. Powoli da się zauważyć rękę Sarriego.

:ok:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 17:16

Zastanawia mnie, dlaczego Juventus nie wystosuje jakiegoś oficjalnego stanowiska odnośnie całej tej sytuacji z ostatnim meczem?

Wizerunkowo strasznie strzeliliśmy sobie w stopę. Podobno Agnelli dąży do popularyzacji Juve na amerykańskim i azjatyckim rynku, a tu po prostu plujemy w twarz tysiącom Koreańczyków, którzy przyszli na stadion, czekali godzinę żeby zobaczyć tego Ronaldo, powywieszali jego koszulki i zostani totalnie olani. Słabo.

Powszechnie wiadomo, że na takie turnee się jeździ doić z kasy tamtejszych fanów, ale moglibyśmy okazać im chociaż minimum szacunku i podejść do tego profesjonalnie. A jakby tego było mało to nasi spece od social media na Facebooku zamiast Seoul World Cup Stadium oznaczają Seoul Olympic Stadium... Zalatuje ignorancją ze strony klubu.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 18:22

vitoo pisze:Zastanawia mnie, dlaczego Juventus nie wystosuje jakiegoś oficjalnego stanowiska odnośnie całej tej sytuacji z ostatnim meczem?

Wizerunkowo strasznie strzeliliśmy sobie w stopę. Podobno Agnelli dąży do popularyzacji Juve na amerykańskim i azjatyckim rynku, a tu po prostu plujemy w twarz tysiącom Koreańczyków, którzy przyszli na stadion, czekali godzinę żeby zobaczyć tego Ronaldo, powywieszali jego koszulki i zostani totalnie olani. Słabo.

Powszechnie wiadomo, że na takie turnee się jeździ doić z kasy tamtejszych fanów, ale moglibyśmy okazać im chociaż minimum szacunku i podejść do tego profesjonalnie. A jakby tego było mało to nasi spece od social media na Facebooku zamiast Seoul World Cup Stadium oznaczają Seoul Olympic Stadium... Zalatuje ignorancją ze strony klubu.
Lol. Chłopaku wyjdź na dwór, pokorzystaj z pogody i weekendu ;) nie ma większych problemów? :D Jak hajs się zgadza, to nie ma tematu jak dla mnie, a uczucia skośnookich krzykaczy średnio mnie tiruriru. Bez spiny, pozdro ;)


Go hard, or go home.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 19:24

Zobaczcie jak gra Napoli...
Widać przy tym meczu filozofie obu klubów, różnicę.
Różnicę pomiędzy klubami top a klubami średniakami jakim jest Napoli.
Oni się odkryli, pokazali wszystkie atuty już przed sezonem, chcieli się popisać i wygrać wysoko z anglikami a prawda jest taka że Liverpool ten mecz gra na lajcie, bo niebawem PL rusza więc muszą być gotowi na te mecze.
Po tym meczu Laurentis będzie obrośnięty w piórka i poraz kolejny opowiadał o tym co Juve posiada a Napoli nie i dlatego to Juve wygrywa;)

Liverpool wygra lige angielską a Napoli skończy sezon na 3/4 miejscu i odpadnie w grupie LM a za rok w sparingach scisną dupe żeby się dowartościować;)


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 21:22

Jamal_TH pisze:
vitoo pisze:Zastanawia mnie, dlaczego Juventus nie wystosuje jakiegoś oficjalnego stanowiska odnośnie całej tej sytuacji z ostatnim meczem?

Wizerunkowo strasznie strzeliliśmy sobie w stopę. Podobno Agnelli dąży do popularyzacji Juve na amerykańskim i azjatyckim rynku, a tu po prostu plujemy w twarz tysiącom Koreańczyków, którzy przyszli na stadion, czekali godzinę żeby zobaczyć tego Ronaldo, powywieszali jego koszulki i zostani totalnie olani. Słabo.

Powszechnie wiadomo, że na takie turnee się jeździ doić z kasy tamtejszych fanów, ale moglibyśmy okazać im chociaż minimum szacunku i podejść do tego profesjonalnie. A jakby tego było mało to nasi spece od social media na Facebooku zamiast Seoul World Cup Stadium oznaczają Seoul Olympic Stadium... Zalatuje ignorancją ze strony klubu.
Lol. Chłopaku wyjdź na dwór, pokorzystaj z pogody i weekendu ;) nie ma większych problemów? :D Jak hajs się zgadza, to nie ma tematu jak dla mnie, a uczucia skośnookich krzykaczy średnio mnie tiruriru. Bez spiny, pozdro ;)
Odstaw to co bierzesz lub po prostu bierz o połowę mniej :facepalm:

Hajs się musi zgadzać a jak Juventus przyjeżdżał do Polski to pewnie pierwszy szczekałeś w komentarzach, że piłkarze nie wyszli sobie zdjęć z fanami porobić. I nikt nie musi tu korzystać z weekendu by stwierdzić, że podejście klubu w tej sytuacji było poniżej krytyki. A właśnie taka marka jak Juventus powinna świecić przykładem bo nie ważne czy to Polak, Koreańczyk, Syryjczyk, Włoch czy Amerykanin - wszyscy kibicujemy tej samej drużynie i oczekujemy od niej profesjonalnego podejścia pod każdym względem. Może Ty jesteś przyzwyczajony do plucia Ci w twarz. Inni jednak oczekują czegoś zupełnie innego - pozytywnego :cooler:


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2019, 23:25

Vinylside pisze:
Jamal_TH pisze:
vitoo pisze:Zastanawia mnie, dlaczego Juventus nie wystosuje jakiegoś oficjalnego stanowiska odnośnie całej tej sytuacji z ostatnim meczem?

Wizerunkowo strasznie strzeliliśmy sobie w stopę. Podobno Agnelli dąży do popularyzacji Juve na amerykańskim i azjatyckim rynku, a tu po prostu plujemy w twarz tysiącom Koreańczyków, którzy przyszli na stadion, czekali godzinę żeby zobaczyć tego Ronaldo, powywieszali jego koszulki i zostani totalnie olani. Słabo.

Powszechnie wiadomo, że na takie turnee się jeździ doić z kasy tamtejszych fanów, ale moglibyśmy okazać im chociaż minimum szacunku i podejść do tego profesjonalnie. A jakby tego było mało to nasi spece od social media na Facebooku zamiast Seoul World Cup Stadium oznaczają Seoul Olympic Stadium... Zalatuje ignorancją ze strony klubu.

Lol. Chłopaku wyjdź na dwór, pokorzystaj z pogody i weekendu ;) nie ma większych problemów? :D Jak hajs się zgadza, to nie ma tematu jak dla mnie, a uczucia skośnookich krzykaczy średnio mnie tiruriru. Bez spiny, pozdro ;)
Odstaw to co bierzesz lub po prostu bierz o połowę mniej :facepalm:

Hajs się musi zgadzać a jak Juventus przyjeżdżał do Polski to pewnie pierwszy szczekałeś w komentarzach, że piłkarze nie wyszli sobie zdjęć z fanami porobić. I nikt nie musi tu korzystać z weekendu by stwierdzić, że podejście klubu w tej sytuacji było poniżej krytyki. A właśnie taka marka jak Juventus powinna świecić przykładem bo nie ważne czy to Polak, Koreańczyk, Syryjczyk, Włoch czy Amerykanin - wszyscy kibicujemy tej samej drużynie i oczekujemy od niej profesjonalnego podejścia pod każdym względem. Może Ty jesteś przyzwyczajony do plucia Ci w twarz. Inni jednak oczekują czegoś zupełnie innego - pozytywnego :cooler:


Szczekasz to moze ty chlopcze jak cie koledzy w pieska przebieraja. Zwyczajnie chcialem podkreslic, ze mam za fajne zycie zeby sie przejmowac jakimis rzeczami, na ktore nie mam wplywu i mial nie bede i innym tez to polecam. Takim papierowym tygryskom jak ty tez polecam jakis mniejszy kij w dupe zeby tak nie prostowalo. Wczuwajcie sie dalej w uczucia koreancow i moze ruskich w niedalekiej przyszlosci, pomadrujcie się na forum jacy to z was spece i jackowscy transferow itp. Plucia w twarz nie skomentuje, widocznie masz taki fetysz jak sie zbieracie w Boze Narodzenie, mi sie nikt nie odwazyl i nie dam sobie jakims internetowym leszczom ublizac. Soł, forza Juve and siatafakap jak masz mnie chlopcze pouczac. Aaa w Gdansku bylem i bylem w hotelu w ktorym.mieszkali, mam.koszulke z autografami 7 pilkarzy i nie boli mnie dupa z byle powodu jak ciebie. Szczekaj dalej, mi juz szkoda czasu na no name'y zalogowane na forum w erze Conte. Kibice sukcesu.


Go hard, or go home.
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 00:08

Jamal_TH pisze:
Vinylside pisze:
Jamal_TH pisze:

Lol. Chłopaku wyjdź na dwór, pokorzystaj z pogody i weekendu ;) nie ma większych problemów? :D Jak hajs się zgadza, to nie ma tematu jak dla mnie, a uczucia skośnookich krzykaczy średnio mnie tiruriru. Bez spiny, pozdro ;)
Odstaw to co bierzesz lub po prostu bierz o połowę mniej :facepalm:

Hajs się musi zgadzać a jak Juventus przyjeżdżał do Polski to pewnie pierwszy szczekałeś w komentarzach, że piłkarze nie wyszli sobie zdjęć z fanami porobić. I nikt nie musi tu korzystać z weekendu by stwierdzić, że podejście klubu w tej sytuacji było poniżej krytyki. A właśnie taka marka jak Juventus powinna świecić przykładem bo nie ważne czy to Polak, Koreańczyk, Syryjczyk, Włoch czy Amerykanin - wszyscy kibicujemy tej samej drużynie i oczekujemy od niej profesjonalnego podejścia pod każdym względem. Może Ty jesteś przyzwyczajony do plucia Ci w twarz. Inni jednak oczekują czegoś zupełnie innego - pozytywnego :cooler:


Szczekasz to moze ty chlopcze jak cie koledzy w pieska przebieraja. Zwyczajnie chcialem podkreslic, ze mam za fajne zycie zeby sie przejmowac jakimis rzeczami, na ktore nie mam wplywu i mial nie bede i innym tez to polecam. Takim papierowym tygryskom jak ty tez polecam jakis mniejszy kij w dupe zeby tak nie prostowalo. Wczuwajcie sie dalej w uczucia koreancow i moze ruskich w niedalekiej przyszlosci, pomadrujcie się na forum jacy to z was spece i jackowscy transferow itp. Plucia w twarz nie skomentuje, widocznie masz taki fetysz jak sie zbieracie w Boze Narodzenie, mi sie nikt nie odwazyl i nie dam sobie jakims internetowym leszczom ublizac. Soł, forza Juve and siatafakap jak masz mnie chlopcze pouczac. Aaa w Gdansku bylem i bylem w hotelu w ktorym.mieszkali, mam.koszulke z autografami 7 pilkarzy i nie boli mnie dupa z byle powodu jak ciebie. Szczekaj dalej, mi juz szkoda czasu na no name'y zalogowane na forum w erze Conte. Kibice sukcesu.
Jamal rżnie cfaniaczka. Vinyl ma absolutną rację. Postawa tak profesjonalnej organizacji jak Juventus wobec kibiców z Korei to żenada i katastrofa. Szczególnie wobec tak... honorowego i zamożnego społeczeństwa.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 00:20

Szwamb pisze:
Jamal_TH pisze:
Vinylside pisze:
Odstaw to co bierzesz lub po prostu bierz o połowę mniej :facepalm:

Hajs się musi zgadzać a jak Juventus przyjeżdżał do Polski to pewnie pierwszy szczekałeś w komentarzach, że piłkarze nie wyszli sobie zdjęć z fanami porobić. I nikt nie musi tu korzystać z weekendu by stwierdzić, że podejście klubu w tej sytuacji było poniżej krytyki. A właśnie taka marka jak Juventus powinna świecić przykładem bo nie ważne czy to Polak, Koreańczyk, Syryjczyk, Włoch czy Amerykanin - wszyscy kibicujemy tej samej drużynie i oczekujemy od niej profesjonalnego podejścia pod każdym względem. Może Ty jesteś przyzwyczajony do plucia Ci w twarz. Inni jednak oczekują czegoś zupełnie innego - pozytywnego :cooler:


Szczekasz to moze ty chlopcze jak cie koledzy w pieska przebieraja. Zwyczajnie chcialem podkreslic, ze mam za fajne zycie zeby sie przejmowac jakimis rzeczami, na ktore nie mam wplywu i mial nie bede i innym tez to polecam. Takim papierowym tygryskom jak ty tez polecam jakis mniejszy kij w dupe zeby tak nie prostowalo. Wczuwajcie sie dalej w uczucia koreancow i moze ruskich w niedalekiej przyszlosci, pomadrujcie się na forum jacy to z was spece i jackowscy transferow itp. Plucia w twarz nie skomentuje, widocznie masz taki fetysz jak sie zbieracie w Boze Narodzenie, mi sie nikt nie odwazyl i nie dam sobie jakims internetowym leszczom ublizac. Soł, forza Juve and siatafakap jak masz mnie chlopcze pouczac. Aaa w Gdansku bylem i bylem w hotelu w ktorym.mieszkali, mam.koszulke z autografami 7 pilkarzy i nie boli mnie dupa z byle powodu jak ciebie. Szczekaj dalej, mi juz szkoda czasu na no name'y zalogowane na forum w erze Conte. Kibice sukcesu.
Jamal rżnie cfaniaczka. Vinyl ma absolutną rację. Postawa tak profesjonalnej organizacji jak Juventus wobec kibiców z Korei to żenada i katastrofa. Szczególnie wobec tak... honorowego i zamożnego społeczeństwa.


Nikogo nie rżnę, ubliżył mi nie znając mnie więc zareagowałem. Widzisz, są kibice którzy się w takie rzeczy wczuwają, a są tacy, których bardziej zdenerwowało "pożegnanie" np. Del Piero. Jeśli wam się chce na taki temat wczuwać - wasza sprawa tylko bez osobistych wycieczek. Jak dla mnie ludzie z zarządu o wszystkim wiedzieli i mają delikatnie większe pojęcie jak postąpić i co zrobić w danej sytuacji. Cebula jednak też ma swoje zdanie, jak czytam pouczające wręcz historyczną rodzinę Agnellich. Admire.


Go hard, or go home.
Zablokowany