Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:43

Ja tam jestem pewien, że klauzuli zażyczył sobie Mino i Paraticiemu pozostawało negocjować jej wysokość. Może był to warunek konieczny i dlatego De Ligt będzie grał w Turynie. Niewielkie ustępstwo jak dla gracza tej klasy z niesamowitą perspektywą rozwoju.

Juventus nie raz szedł już na kompromisty, dzięki czemu wygrywał walkę o podpis zawodnika.
San Holo pisze:Nie wiem gdzie ty widzisz koszt 300 milionów.
No przecież napisał:
Adrian27th pisze:150 milionów dla Juve + Prowizja dla Gracza,Raioli itp. i wyższa pensja niż w Juve to łączny koszt 300 milionów.
San Holo pisze:Mam wrażenie, że część osub siedzących na tym forum żyje w swoim świecie,[...]
Jeśli chodzi o wycenę zawodników (zwłaszcza swoich) i tematy "okołotransferowe" to raczej polscy kibice Realu mają z tym częstszy problem ;)
San Holo pisze:@jackop - skąd taki wniosek, że kibice Realu mają w problem z wyceną zawodników?
Goszczę na kilku piłkarskich forach i umiem czytać ;)
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2019, 16:10 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:50

Gałcio pisze:A może pójdziesz w tempie "hala" na swoją stronę,podniecać się Militao?
Wychodzą frustracje, tylko czym? Takich tekstów spodziewałbym się bardziej po gimbofanach Barcy niż Juve, no ale cóż - każdego dnia dowiaduję się tutaj czegoś nowego. Możemy się policytować czy Militao jest lepszy od De Ligta, czy Hazard jest lepszy od Pogby albo czy Juve wygra wreszcie Ligę Mistrzów, ale po co?

@jackop - skąd taki wniosek, że kibice Realu mają w problem z wyceną zawodników? Dosć śmiało stawiasz tezy, jakiś argument?


1902 Para Siempre

Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:53

San Holo pisze:A czy ja gdziekolwiek napisałem, że kwota będzie rosnąć wykładniczo? Czy próbujesz wcisnąć mi swoje "przemyślenia"?
Jeżeli mówisz że 150 milionów to będzie niska klauzula na która sobie każdy pozwoli - mimo ze na dzień dzisiejszy tylko jeden klub na świecie zapłacił tyle za zawodnika tj PSG za Neymara to coś jest z Toba nie tak.

Jak donosi SKY klauzula jest dla wszystkich poza Francją = wiedzieli że tylko jeden klub jest w stanie ją zapłacić.

Nie ma co dyskutować między Militao, a De Ligtem bo jest oczywiste który z nich jest lepszy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:55

Jestem ciekaw jak Maurycy to widzi, bo to chyba nie koniec wzmocnień jeszcze (Icardi? ).

Co do Pogby i wypowiedzi Raioli - czy jest miejsce na murzynka w składzie? Chyba, że szykują się pożegnania o których my nie wiemy.
Bo jeśli chodzi o atak, to wiadomo Icardi rzekomo w miejsce Pipity i Mario.

Zapowiada nam się ciekawie dalsza część mercato :think:

Jako ciekawostkę napisze, że co roku jak wzacniamy jakąś pozycję to inną osłabiamy :afraid:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:57

Jeżeli dodać do składu Pogba + Icar = najsilniejszy Juve na papierze w historii.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 15:58

Mati1990 pisze:Jestem ciekaw jak Maurycy to widzi, bo to chyba nie koniec wzmocnień jeszcze (Icardi? ).

Co do Pogby i wypowiedzi Raioli - czy jest miejsce na murzynka w składzie? Chyba, że szykują się pożegnania o których my nie wiemy.
Bo jeśli chodzi o atak, to wiadomo Icardi rzekomo w miejsce Pipity i Mario.

Zapowiada nam się ciekawie dalsza część mercato :think:

Jako ciekawostkę napisze, że co roku jak wzacniamy jakąś pozycję to inną osłabiamy :afraid:
W tym roku cieżko będzie się osłabić - póki co świetne wzmocnienia.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 16:12

Mati1990 pisze:Jestem ciekaw jak Maurycy to widzi, bo to chyba nie koniec wzmocnień jeszcze (Icardi? ).

Co do Pogby i wypowiedzi Raioli - czy jest miejsce na murzynka w składzie? Chyba, że szykują się pożegnania o których my nie wiemy.
Bo jeśli chodzi o atak, to wiadomo Icardi rzekomo w miejsce Pipity i Mario.

Zapowiada nam się ciekawie dalsza część mercato :think:

Jako ciekawostkę napisze, że co roku jak wzacniamy jakąś pozycję to inną osłabiamy :afraid:
Jaką pozycję osłabiliśmy w zeszłym sezonie ;)?


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 16:17

Poulinho pisze:
Mati1990 pisze:Jestem ciekaw jak Maurycy to widzi, bo to chyba nie koniec wzmocnień jeszcze (Icardi? ).

Co do Pogby i wypowiedzi Raioli - czy jest miejsce na murzynka w składzie? Chyba, że szykują się pożegnania o których my nie wiemy.
Bo jeśli chodzi o atak, to wiadomo Icardi rzekomo w miejsce Pipity i Mario.

Zapowiada nam się ciekawie dalsza część mercato :think:

Jako ciekawostkę napisze, że co roku jak wzacniamy jakąś pozycję to inną osłabiamy :afraid:
Jaką pozycję osłabiliśmy w zeszłym sezonie ;)?
Sprowadzając Bonucciego ;) A tak poważniej, to faktycznie w zeszłym roku może i nie osłabiliśmy, ale wcześniejsze sezony tak bywało. Teraz jedynie kogo będę żałować jeśli odejdzie to Douglas Costa. Ten koleś, jeśli odpowiednio będzie kierowany to może nam dać dużo pociechy,

Według Sky Khedira jest na wylocie jako pierwszy :ok:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 16:28

Mati1990 pisze:
Według Sky Khedira jest na wylocie jako pierwszy :ok:
Tuż za nim powinien lecieć boski tytan.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 16:28

DC nie odejdzie, Sariri lubi takich piłkarzy odejdzie Khedira Matudi, być może Bonucci, Mandzur i moze Pawełek w inne transgery out nie wierzę, w tym nie wierzę w Cancelo, mylę, że Sarriemu się podoba


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 16:39

towalski pisze:Jeżeli dodać do składu Pogba + Icar = najsilniejszy Juve na papierze w historii.
Już na ten moment ciężko by było znaleźć silniejsze.

Temat rzeka, a sprawa jest prosta - albo za 2/3 lata się Ligtowi znudzi i odejdzie, albo zasiądzie z Raiolą oraz nami do stołu. Można mu dać podwyżkę, kolejną prowizję Raioli, a klauzulę ściągnąć / zmodyfikować. Absurdem jest zakładanie scenariusza, według którego zapłacenie kwoty 150 mln + prowizji Raioli + ogromnej pensji dla gracza to buła z masłem. Wręcz codziennie robi się takie transfery.. Zapomina się też często o woli zawodnika, a zaraz skończy się na tym, że przyszedł do nas za karę. :-) Wiele źródeł potwierdzało, że Barcelona walczyła do końca, a jakoś została kopnięta w dupę. Mógł grać u boku dobrego kumpla Jonga i będącego u schyłku kariery Messiego, a wybrał Juventus i tyle w temacie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 17:23

onet pisze:"Kolejna bomba transferowa w letnim okienku właśnie wybuchła"
Serio ciesze sie, ze ten chlopak do nas dolaczyl. Co prawda nadal szkoda mi tego Manolasa za 36, ale coz. OK, to teraz czekamy na Icara :-)

PS.
Nasza pomoc wyglada biednie :whistle:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 17:29

Mati1990 pisze:
Poulinho pisze:
Mati1990 pisze:Jestem ciekaw jak Maurycy to widzi, bo to chyba nie koniec wzmocnień jeszcze (Icardi? ).

Co do Pogby i wypowiedzi Raioli - czy jest miejsce na murzynka w składzie? Chyba, że szykują się pożegnania o których my nie wiemy.
Bo jeśli chodzi o atak, to wiadomo Icardi rzekomo w miejsce Pipity i Mario.

Zapowiada nam się ciekawie dalsza część mercato :think:

Jako ciekawostkę napisze, że co roku jak wzacniamy jakąś pozycję to inną osłabiamy :afraid:
Jaką pozycję osłabiliśmy w zeszłym sezonie ;)?
Sprowadzając Bonucciego ;) A tak poważniej, to faktycznie w zeszłym roku może i nie osłabiliśmy, ale wcześniejsze sezony tak bywało. Teraz jedynie kogo będę żałować jeśli odejdzie to Douglas Costa. Ten koleś, jeśli odpowiednio będzie kierowany to może nam dać dużo pociechy,

Według Sky Khedira jest na wylocie jako pierwszy :ok:
Odejście Higuaina osłabiło naszą 9-ke którą został Mandziukic.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 17:43

@jackop
Ja tam jestem pewien, że klauzuli zażyczył sobie Mino i Paraticiemu pozostawało negocjować jej wysokość. Może był to warunek konieczny i dlatego De Ligt będzie grał w Turynie. Niewielkie ustępstwo jak dla gracza tej klasy z niesamowitą perspektywą rozwoju.
Juventus nie raz szedł już na kompromisty, dzięki czemu wygrywał walkę o podpis zawodnika.
W sytuacji gdyby de Ligt został kupiony przez Barcę, to także miałby wpisaną klauzulę, bo w hiszpańskiej lidze jest to obligatoryjne. Jednakże Katalończycy nauczeni sprawą z Neymarem pewnie wpisaliby kwotę odkupu w wysokości powiedzmy 500 mln €, czyli tyle ile za środkowego obrońcę nie zapłaci przez dobre parę lat żaden klub (i pewnie tak wysoka kwota nie pasowała Raioli, bo wiedział, że wtedy praktycznie nikt nie odkupi Holendra, a on nie zarobi na kolejnym transferze).
Z drugiej strony, to ta klauzula i tak niewiele znaczy, bo przykładowo CR7 miał w umowie wpisaną dużo wyższą kwotę niż za niego wyłożyliśmy, ale najzwyczajniej w świecie kluby doszły ze sobą do porozumienia. Powiedzmy, że de Ligt podpisze z nami umowę na 4 lata, a klauzulę można będzie aktywować po trzech, to i tak jeśli Holender zapragnie odejść i odrzuci wszelkie proponowane przez nas oferty przedłużenia kontraktu, to zmusi nas tym samym do sprzedania go za niższą kwotę, np. za 100 mln €, bo w przeciwnym razie za rok możliwym stanie się "oddanie" go za darmo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 18:03

mrozzi pisze:Wiele źródeł potwierdzało, że Barcelona walczyła do końca, a jakoś została kopnięta w dupę.
Ale została kopnięta w dupę nie przez samego De Ligta, a przez Raiolę, który kategorycznie nie chciał zejść z oczekiwań finansowych dla piłkarza i siebie. Tak to przynajmniej przedstawiały katalońskie media, ale zakładam, że one były dość dobrze poinformowane.


Zablokowany