Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:23

Adrian27th pisze:Szok. Temat DL na redcafe (United fans) ma 260 stron i tam wierzyli do końca ze to saga i są w grze. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości o.O
A tak, widziałem. Oczywiście teraz jest nieambitny, słaby i w ogóle, bo poszedł do słabej ligi, do słabego klubu i w ogóle.

Kosmos:
"I hope Juve are caught in another match fixing scandal and are relegated into oblivion."

Aż mi się przypomniał cyrk z Vidalem. Mentalność fanów angielskich klubów to inny świat.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:30

Wszystko fajnie, ale teraz czas na sprzedaże
- liczę, że Mandzu - 15 mln/Igła - 20 mln (?)/Khedira - 10 mln/Matuidi - 20 mln /Cuadrado - 20 mln nas opuszczą i jakieś rozsądne grosze na Icardiego i Zaniolo się uzbierają i wtedy można zamykać mercato.

Co prawda pierwszy raczej nie będzie jakiś kasiasty (myślę, że koło 40 mln wystarczy) a drugi sfinansuje się w części Igłą.

Czekam też na jakieś przecieki odnośnie spotkania Chiesy z tym nowym właścicielem Violi. Ofc nie uważam, przy pozostaniu Dybali i Berny oraz braku sprzedaży Cancelo, tego transferu za potrzebnego teraz, też z uwagi na brak środków, stąd wolałbym zaczekać rok i zobaczyć, czy z Dybali cokolwiek jeszcze będzie, no ale mercato jest nieprzewidywalne.

EDIT: Mateusz na testach
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2019, 08:41 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:34

W środku pola 7 piłkarzy
W ataku jeszcze więcej bo 8

Mercato w tym momencie jest zablokowane


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:46

Ale skład jest kompletny i nie mamy noża na gardle. Już nic nie musimy tylko możemy. Pozbyć się balastu i czekać na ewentualne okazje.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:48

Urbi27 pisze:Jeżeli tak to Mino zrobił to po mistrzowsku, bo będzie miał wszystkie karty w garści.

Za 1,5 roku rozpocznie negocjować podwyżkę jak się nie dogada to będzie młodego namawiał do odejścia
Nagonka na Raiolę widzę w najlepsze, tymczasem ktoś mi przypomni, kiedy ostatnim razem mieliśmy z nim jakikolwiek problem?

Rozumiem, że psioczą na niego fani FCB, bo "namieszał w głowie De Ligtowi, który marzył o grze z Messim", ale kibice Juventusu to powinni akurat wzdychać do jego zdjęcia na ścianie.

--

Co do klauzuli - wiecie, że kontrakt można renegocjować, nie?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:51

wojczech7 pisze:
Urbi27 pisze:Jeżeli tak to Mino zrobił to po mistrzowsku, bo będzie miał wszystkie karty w garści.

Za 1,5 roku rozpocznie negocjować podwyżkę jak się nie dogada to będzie młodego namawiał do odejścia
Nagonka na Raiolę widzę w najlepsze, tymczasem ktoś mi przypomni, kiedy ostatnim razem mieliśmy z nim jakikolwiek problem?

Rozumiem, że psioczą na niego fani FCB, bo "namieszał w głowie De Ligtowi, który marzył o grze z Messim", ale kibice Juventusu to powinni akurat wzdychać do jego zdjęcia na ścianie.

--

Co do klauzuli - wiecie, że kontrakt można renegocjować, nie?
Gość jest guru wśród agentów piłkarskich i ewidentnie ma z nami bardzo dobre układy. Chyba z żadnym klubem nie jest mu tak po drodze jak z Juve. Gość lubi swoje zgarnąć za transfer i premie nieraz są kolosalne, no ale coś za coś :-)


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:51

wojczech7 pisze:
Urbi27 pisze:Jeżeli tak to Mino zrobił to po mistrzowsku, bo będzie miał wszystkie karty w garści.

Za 1,5 roku rozpocznie negocjować podwyżkę jak się nie dogada to będzie młodego namawiał do odejścia
Nagonka na Raiolę widzę w najlepsze, tymczasem ktoś mi przypomni, kiedy ostatnim razem mieliśmy z nim jakikolwiek problem?

Rozumiem, że psioczą na niego fani FCB, bo "namieszał w głowie De Ligtowi, który marzył o grze z Messim", ale kibice Juventusu to powinni akurat wzdychać do jego zdjęcia na ścianie.

--

Co do klauzuli - wiecie, że kontrakt można renegocjować, nie?
Gość jest guru wśród agentów piłkarskich i ewidentnie ma z nami bardzo dobre układy. Chyba z żadnym klubem nie jest mu tak po drodze jak z Juve. Gość lubi swoje zgarnąć za transfer i premie nieraz są kolosalne, no ale coś za coś :-)


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:52

Raczej oczywiste, że teraz czas na sprzedaże

Szczególnie, że sytuacja z Icardim im dłużej trwa tym lepiej dla nas, więc tutaj pośpiechu nie będzie.

Chiesa ma mieć spotkania z nowym właścicielem Violi.

Na ten moment widzę to tak :

OUT : Mandzukić, Khedira, Matuidi, Higuain, Cuadrado
IN : Zaniolo, Chiesa, Icardi

Wcale mnie nie zdziwi taki obrót sprawy, oczywiście może być wiele zmiennych jak odejście Cancelo i pozostanie Cuadrado itd.

Myślę że pierwszy zawita do nas Zaniolo, gdyż Roma będzie chciała podobny deal zrobić jak z Pellegrinim/Spiną. Po prostu taka okazja jak Icardi nie pojawia się zawsze i myślę że po prostu Higuain zostanie wypchnięty przez zarząd.

Na Chiesę chyba jesteśmy mocno napaleni (chociaż ja tego nie rozumiem, bo Viola go nie puści za mniej niż 60mln) ale tutaj zobaczymy co szef Violi zrobi. Czy uszanuje wolę zawodnika ?

Szczęsny
Cancelo-De Ligt-Chellini-Sandro
Can-Pjanic-Rabiot
Dybala/Chiesa
Ronaldo-Icardi

to byłby kosmiczny skład szczególnie że ławka byłaby w stanie spokojnie walczyć o miejsca 3-6 w Serie A.

Buffon
MDS-Bonucci-Rugani-Pellegrini
Bentancur-Ramsey-Zaniolo
Chiesa-Dybala-Berna

Chociaż jakby w tym momencie się okienko zamknęło to też byłoby genialnie :bravo:


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 08:58

Virgil pisze:Raczej oczywiste, że teraz czas na sprzedaże

Szczególnie, że sytuacja z Icardim im dłużej trwa tym lepiej dla nas, więc tutaj pośpiechu nie będzie.

Chiesa ma mieć spotkania z nowym właścicielem Violi.

Na ten moment widzę to tak :

OUT : Mandzukić, Khedira, Matuidi, Higuain, Cuadrado
IN : Zaniolo, Chiesa, Icardi

Wcale mnie nie zdziwi taki obrót sprawy, oczywiście może być wiele zmiennych jak odejście Cancelo i pozostanie Cuadrado itd.


Myślę że pierwszy zawita do nas Zaniolo, gdyż Roma będzie chciała podobny deal zrobić jak z Pellegrinim/Spiną. Po prostu taka okazja jak Icardi nie pojawia się zawsze i myślę że po prostu Higuain zostanie wypchnięty przez zarząd.

Na Chiesę chyba jesteśmy mocno napaleni (chociaż ja tego nie rozumiem, bo Viola go nie puści za mniej niż 60mln) ale tutaj zobaczymy co szef Violi zrobi. Czy uszanuje wolę zawodnika ?

Szczęsny
Cancelo-De Ligt-Chellini-Sandro
Can-Pjanic-Rabiot
Dybala/Chiesa
Ronaldo-Icardi

to byłby kosmiczny skład szczególnie że ławka byłaby w stanie spokojnie walczyć o miejsca 3-6 w Serie A.

Buffon
MDS-Bonucci-Rugani-Pellegrini
Bentancur-Ramsey-Zaniolo
Chiesa-Dybala-Berna

Chociaż jakby w tym momencie się okienko zamknęło to też byłoby genialnie :bravo:
Chyba zapomniałeś o piłkarzu pt. Douglas Costa:):)


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 09:00

Virgil pisze:Raczej oczywiste, że teraz czas na sprzedaże

Szczególnie, że sytuacja z Icardim im dłużej trwa tym lepiej dla nas, więc tutaj pośpiechu nie będzie.

Chiesa ma mieć spotkania z nowym właścicielem Violi.

Na ten moment widzę to tak :

OUT : Mandzukić, Khedira, Matuidi, Higuain, Cuadrado
IN : Zaniolo, Chiesa, Icardi

Wcale mnie nie zdziwi taki obrót sprawy, oczywiście może być wiele zmiennych jak odejście Cancelo i pozostanie Cuadrado itd.

Myślę że pierwszy zawita do nas Zaniolo, gdyż Roma będzie chciała podobny deal zrobić jak z Pellegrinim/Spiną. Po prostu taka okazja jak Icardi nie pojawia się zawsze i myślę że po prostu Higuain zostanie wypchnięty przez zarząd.

Na Chiesę chyba jesteśmy mocno napaleni (chociaż ja tego nie rozumiem, bo Viola go nie puści za mniej niż 60mln) ale tutaj zobaczymy co szef Violi zrobi. Czy uszanuje wolę zawodnika ?

Szczęsny
Cancelo-De Ligt-Chellini-Sandro
Can-Pjanic-Rabiot
Dybala/Chiesa
Ronaldo-Icardi

to byłby kosmiczny skład szczególnie że ławka byłaby w stanie spokojnie walczyć o miejsca 3-6 w Serie A.

Buffon
MDS-Bonucci-Rugani-Pellegrini
Bentancur-Ramsey-Zaniolo
Chiesa-Dybala-Berna

Chociaż jakby w tym momencie się okienko zamknęło to też byłoby genialnie :bravo:
Z Twojego składu wynika to że i Costa jest na wylocie.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 09:16

Nie, po prostu podałem przykładowy 1 skład i potem jak silną mielibyśmy ławkę.
Jeżeli przyszedłby Icardi to 4-3-1-2 wydaje się optymalne , a w tej taktyce Costa nie ma racji bytu w 1 składzie, więc wprowadzając go na boisko przechodzilibyśmy płynnie do 4-3-3.

Natomiast w 4-3-3 nie ma zbytnio dla Dybaly miejsca, w sytuacji kiedy przychodzi Icardi, jeżeli nie to oczywiście pewnie grałbym Argentyńczyk jako fałszywa "9"

tylko do 4-3-3 wtedy brakuje nam jakiegoś Chiesy bo na skrzydłach z powodzenia z naszych piłkarzy może grać tylko : Berna, Costa i Ronaldo (od biedy)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 09:51

Virgil pisze: Na ten moment widzę to tak :

OUT : Mandzukić, Khedira, Matuidi, Higuain, Cuadrado
IN : Zaniolo, Chiesa, Icardi
Do wykopania są również Perin i Pjaca. Tylko że nawet jeśli pozbylibyśmy się wszystkich tych siedmiu piłkarzy, to chyba nie byłoby miejsca dla tych trzech ze względu na przepisy dotyczące wychowanków etc. (choć tu mogę się mylić, w razie czego niech ktoś bardziej szczegółowo obeznany w temacie wyprowadzi mnie z błędu). I to już abstrahując od kwestii finansowych, bo moim zdaniem choćby z tego względu nie widzę szansy na całą trójkę. No i jeszcze raz powtórzę - ruch z Icardim jest moim zdaniem zbędny.
Virgil pisze:Myślę że pierwszy zawita do nas Zaniolo, gdyż Roma będzie chciała podobny deal zrobić jak z Pellegrinim/Spiną. Po prostu taka okazja jak Icardi nie pojawia się zawsze i myślę że po prostu Higuain zostanie wypchnięty przez zarząd.
Tylko że przy operacji Pellegrini - Spina zbliżał się deadline do dopięcia budżetów w związku z FFP, teraz takiego problemu nie ma. Nie jestem do końca przekonany, czy Romie będzie zależało na Higuainie do tego stopnia, że zechce poświęcić dla niego swój "najgorętszy" towar. Druga sprawa, to samo co przy Icardim - nawet jeśli pozbylibyśmy się Matuidiego i Khediry, Zaniolo byłby szóstym środkowym pomocnikiem w kadrze. Trochę sporo.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 10:01

B@rt pisze:Nie jestem do końca przekonany, czy Romie będzie zależało na Higuainie do tego stopnia, że zechce poświęcić dla niego swój "najgorętszy" towar.
Swego czasu pojawiła się informacja, że ktoś z Romy napisał do Igły, że go chcą, a potem chyba CdS twierdziła, że aby przekonać dodatkowo Gonzalo, Roma oferuje mu opaskę kapitańską. Imo, problemem może być pozyskanie przez inter Lukaku, bo wtedy zblokuje się Dżeko i z automatu Igła, więc na naszym miejscu (i de facto Igły) szedłbym w deal z Zaniolo jak najszybciej.

Poza tym. Niby Zaniolo byłby szósty, ale sezon długi, kontuzje nie kontuzje, więc każdy szansę powinien dostać, a większa konkurencja nikomu nie zaszkodziła.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 10:04

Osgiliath pisze:
B@rt pisze:Nie jestem do końca przekonany, czy Romie będzie zależało na Higuainie do tego stopnia, że zechce poświęcić dla niego swój "najgorętszy" towar.
Swego czasu pojawiła się informacja, że ktoś z Romy napisał do Igły, że go chcą, a potem chyba CdS twierdziła, że aby przekonać dodatkowo Gonzalo, Roma oferuje mu opaskę kapitańską. Imo, problemem może być pozyskanie przez inter Lukaku, bo wtedy zblokuje się Dżeko i z automatu Igła, więc na naszym miejscu (i de facto Igły) szedłbym w deal z Zaniolo jak najszybciej.

Poza tym. Niby Zaniolo byłby szósty, ale sezon długi, kontuzje nie kontuzje, więc każdy szansę powinien dostać, a większa konkurencja nikomu nie zaszkodziła.
Iinter chce Dzeko I Drewniaku. Problem jest w tym, żę Igła tam nie chce iść bo Roma może mu dać ze 4 mln max.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 10:07

Poprostu pisze:
Osgiliath pisze:
B@rt pisze:Nie jestem do końca przekonany, czy Romie będzie zależało na Higuainie do tego stopnia, że zechce poświęcić dla niego swój "najgorętszy" towar.
Swego czasu pojawiła się informacja, że ktoś z Romy napisał do Igły, że go chcą, a potem chyba CdS twierdziła, że aby przekonać dodatkowo Gonzalo, Roma oferuje mu opaskę kapitańską. Imo, problemem może być pozyskanie przez inter Lukaku, bo wtedy zblokuje się Dżeko i z automatu Igła, więc na naszym miejscu (i de facto Igły) szedłbym w deal z Zaniolo jak najszybciej.

Poza tym. Niby Zaniolo byłby szósty, ale sezon długi, kontuzje nie kontuzje, więc każdy szansę powinien dostać, a większa konkurencja nikomu nie zaszkodziła.
Iinter chce Dzeko I Drewniaku. Problem jest w tym, żę Igła tam nie chce iść bo Roma może mu dać ze 4 mln max.
O, czyżby Antek chciał jorente 2.0? :) to tym lepiej dla nas. Przypominam sobie jeszcze, że Roma miała wziąć Igłę na wypożyczenie za 12 mln z opcją wykupienia za 36, co miało im trochę ułatwić dźwignięcie płac, o ile chyba my sami nie finansowalibyśmy części jego wynagrodzenia.

Niestety Igła robi się kukułczym jajem. Co prawda niby ostro trenuje, ale jakoś nie ma nazbyt informacji, aby Sarri go widział w podstawie. Wygląda na to, że będzie nam go najtrudniej upłynnić :|


Zablokowany