Serie A - Sezon 2018/19

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 21:15

Niedawno to samo pisaliśmy o Gagliardinim i wiadomo, że każdego nie kupimy. Nasi w ogóle nie interesowali się nim, celujemy wyżej niż Barella. inter musi opierać się na takich zawodnikach.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 21:25

MRN pisze:Niedawno to samo pisaliśmy o Gagliardinim i wiadomo, że każdego nie kupimy. Nasi w ogóle nie interesowali się nim, celujemy wyżej niż Barella. inter musi opierać się na takich zawodnikach.
Czy ja wiem, czy się nie interesowaliśmy :think: imo biorąc Rabiota i Ramseya przynajmniej w teorii stratni jakościowo nie jesteśmy. Biorąc pod uwagę, że oni też zabulą 50 mln (wypożyczenie i przymus zakupu), to i finansowo mamy lepiej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 21:31

No właśnie a zarówno Rabiot jak i Ramsey wciągają Barellę...w trakcie poprzednich okienek interesowaliśmy się nim, teraz o nim była cisza bo mieliśmy ciekawsze cele.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 11:10

Sinisa Mihajlović będzie musiał przerwać prawdopodobnie karierę trenerską gdyż jest poważnie chory i musi poddać się intensywnemu leczeniu. Szkoda będzie dla Serie A bo chłop odwaladobrą robotę w swoim klubie.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 13:39

@MRN
Pozostaje mu życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Sinisa zawsze był naszym rywalem, ale nie ma to obecnie najmniejszego znaczenia. Tak jak napisałeś, dla całej Serie A to z pewnością strata, bo Mihajlović udowodnił prowadząc Bolognę skazaną na spadek, że zna się na robocie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 14:02

Rywal ale dobry trener, mam nadzieję że wydobrzeje.


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 23:30

Gdzieś chyba na Typowej Serie A pisali, że mimo białaczki i tak będzie trenerem Bologni. Wie ktoś czy to potwierdzone? A sam Sinisa niech wraca szybko do zdrowia, forza!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 00:19

Sinisa zwołał konferencję na której potwierdził, że rozstaje się z futbolem :

"Z przykrością muszę poinformować, że na pewien czas, muszę rozstać się z futbolem. Niestety lub na szczęście wykonałem kilka badań, które ujawniły pewne anomalie, których nie było cztery miesiące temu. Miałem przez dłuższy czas wysoką gorączkę a nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiało. Zrobiłem badania i dowiedziałem się, że mam białaczkę. To był cios. Spędziłem dwa dni w swoim pokoju, myśląc i płacząc. Nie płaczę ze strachu, mam respekt do tej choroby, ale wiem, że wygram. Odwracam się twarzą do niej i patrzę prosto w jej oczy. Nie mogę się doczekać, aby iść do szpitala, aby rozpocząć leczenie. Choroba jest w ostrej fazie, jest w agresywnej formie, ale jest podatna na leczenie. Leczenie wymaga czasu, ale jest szansa na pełne wyzdrowienie. Wygram tę bitwę dla mojej żony, dla moich dzieci, dla mojej rodziny, którą kocham, i dla wszystkich, którzy mnie kochają”.




Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 09:48

Oby wyzdrowiał i wrócił silniejszy do świata piłki. Przykra wiadomość.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 18:35

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24993 ... jQmvWxxTwA

To jest już koniec, nie ma już nic.... :-)


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 21:42

On jeszcze nic dobrze nie wytypował:D
Np, na MS z polskiej grupy do awansu wskazał Polske i Senegal


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 23:49

Nie no jak tak twierdzi to uważam, że już nie ma co wychodzić na boisko i nie ma o co grać, pogódźmy się z co najmniej drugim miejscem... (no i w artykule jest 7 mistrzostw pod rząd, nie 8, więc coś chyba nam się przywidziało).

Moim zdaniem w Ligue 1 dominację PSG przerwie Olimpique Maryslia, a w La Liga równych sobie nie będzie miało Atletico Madryt (MUSI!).


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 lipca 2019, 18:48

Tassano pisze:Nie no jak tak twierdzi to uważam, że już nie ma co wychodzić na boisko i nie ma o co grać, pogódźmy się z co najmniej drugim miejscem... (no i w artykule jest 7 mistrzostw pod rząd, nie 8, więc coś chyba nam się przywidziało).

Moim zdaniem w Ligue 1 dominację PSG przerwie Olimpique Maryslia, a w La Liga równych sobie nie będzie miało Atletico Madryt (MUSI!).
Nie na temat ale jakim cudem aktualnie Marsylia ma przerwac dominacja PSG.

Co do tematu zawsze moze sie zdarzyc ze outsider moze miec swietny sezon a faworyt moze stracic glupich punktow ktore na koncu nie bedzie dalo sie nadrobic. To juz mialo miejsce w Anglii w Francji to czemu nie w serii A.
Pasa kilka scudettow z rzedu musi sie kiedys skonczyc oby jak najpozniej po tym jak bedzie dwucyfrowa liczba.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 15 lipca 2019, 21:57

juvemaroko pisze:Nie na temat ale jakim cudem aktualnie Marsylia ma przerwac dominacja PSG.
To była ironia. Taka gadka przed sezonem nie ma żadnego sensu, tym bardziej szumne zapowiedzi zazwyczaj działają w drugą stronę (vide nasza pewność siebie podczas edycji LM 2016/17 i słynne "It's time"). Inter na pewno powalczy, bo wygląda najpoważniej z naszych rywali, ale gadka, że musi i na pewno przerwie dominację Juventusu są jak na razie nad wyrost. Tak Mou mógłby mówić w grudniu, widząc stosowną sytuację w tabeli, a nie teraz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 19:14

Zaczynamy ligę z Parmą na wyjeździe. Pytanie dlaczego skoro rok temu też graliśmy 1 kolejkę na wyjeździe? Zawsze było na przemian :think:


Zablokowany