Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 08:50

W mediach krążyła plota, na ile wiarygodna nie wiem, że Costa oraz Ramsey nie jadą na tournee po Azji.
Ponadto bardzo chcemy już teraz ściągnąć Chiese.
Dziwna sytuacja z Costą.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 08:57

MRN pisze:W mediach krążyła plota, na ile wiarygodna nie wiem, że Costa oraz Ramsey nie jadą na tournee po Azji.
Ponadto bardzo chcemy już teraz ściągnąć Chiese.
Dziwna sytuacja z Costą.
Dziwna plotka. Czemu Ramsey?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 09:00

MRN pisze:W mediach krążyła plota, na ile wiarygodna nie wiem, że Costa oraz Ramsey nie jadą na tournee po Azji.
Ponadto bardzo chcemy już teraz ściągnąć Chiese.
Dziwna sytuacja z Costą.
Nie ma w tym nic dziwnego, bo Ramsey i Costa dopiero po kontuzjach. W trakcie przygotować też ich na murawie nie widziałem. Duże prawdopodobieństwo, że dolecą albo będą indywidualnym tokiem trenować w Turynie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 09:08

Oby to była prawda bo w przypadku Costy to dziwne. Leczył się miesiącami, teraz z zapałem trenował i nagle nie leci bo po kontuzji ? Dla mnie to mimo wszystko dziwne.
I te doniesienia o Chiesie mnie trochę niepokoją, niech zostanie tam gdzie jest.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 09:11

Nie ma żadnych doniesień o odejściu. A tak jak pisałem w tych wewnętrznych gierkach go nie widziałem. Ramseya też. Prezes Violi ponoć nadal się upiera, by zatrzymać Chiesę. A wracając do Costy Sarri wypowiadał się o nim w superlatywach, on sam też napalony na nowy sezon, co było widać po wywiadzie czy komentarzu przy zdjęciu Pjanicia. Costa pożera umiejętnościami Chiesę.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 09:28

Tutto dziś pisze, że Costa i Ramsey nie wezmą udziału w naszych występach w Azji, ponieważ Mauryc chce ich mieć w jak najlepszej dyspozycji na starcie sezonu.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 10:54

Osgiliath pisze:Tutto dziś pisze, że Costa i Ramsey nie wezmą udziału w naszych występach w Azji, ponieważ Mauryc chce ich mieć w jak najlepszej dyspozycji na starcie sezonu.
Całkiem mądrze według mnie. Po co miałby męczyć 2 ważnych dla zespołu zawodników skoro wiadomo, ze mieli problemy zdrowotne od dłuższego czasu. Niech stopniowo wchodzą na wyższe obroty i zobaczymy jak to będzie wyglądać.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:22

Poprostu pisze:Alvise Cagnazzo dla Daily Mail

Juve poinformowało Utd, że nie jest już zainteresowane Pogba i skupiamy się na innych celach.
Kto to ten Cagnazzo? Bo DL to wprost szmatławiec, ale mam nadzieję, że to prawda, bo szkoda (takiej) kasy. Zaniolo/Eriksen imo są łatwiejsi do wyciągnięcia bez płacenia jakiejś absurdalnej 100mln+ kwoty. O ile ofc, nie zrezygnowaliśmy z Paula, aby cisnąć po Chiesę :think: :niewiem:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:30

Osgiliath pisze:
Poprostu pisze:Alvise Cagnazzo dla Daily Mail

Juve poinformowało Utd, że nie jest już zainteresowane Pogba i skupiamy się na innych celach.
Kto to ten Cagnazzo? Bo DL to wprost szmatławiec, ale mam nadzieję, że to prawda, bo szkoda (takiej) kasy. Zaniolo/Eriksen imo są łatwiejsi do wyciągnięcia bez płacenia jakiejś absurdalnej 100mln+ kwoty. O ile ofc, nie zrezygnowaliśmy z Paula, aby cisnąć po Chiesę :think: :niewiem:
Szczerze to nie wiem Panie. Zobaczyłem na FI to wrzuciłem. Niby jakiś włoski dziennikarz.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:34

Osgiliath pisze:
Poprostu pisze:Alvise Cagnazzo dla Daily Mail

Juve poinformowało Utd, że nie jest już zainteresowane Pogba i skupiamy się na innych celach.
Kto to ten Cagnazzo? Bo DL to wprost szmatławiec, ale mam nadzieję, że to prawda, bo szkoda (takiej) kasy. Zaniolo/Eriksen imo są łatwiejsi do wyciągnięcia bez płacenia jakiejś absurdalnej 100mln+ kwoty. O ile ofc, nie zrezygnowaliśmy z Paula, aby cisnąć po Chiesę :think: :niewiem:
Ma konto na tt, ale wychodzi, że to ich dziennikarz i ma z 3 koła obserwujących, także raczej no name co chce błysnąć.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:45

/false alarm, kasacja
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2019, 14:54 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:46

Obecnie mamy 7 środkowych pomocników a jeszcze pisze się o chęci wyrwania Zaniolo przy próbie wypchnięcia Higuaina do Romy.

Czy to mało żeby zrozumieć że Pogba nie przyjdzie ?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 14:57

Sorek21 pisze:Obecnie mamy 7 środkowych pomocników a jeszcze pisze się o chęci wyrwania Zaniolo przy próbie wypchnięcia Higuaina do Romy.

Czy to mało żeby zrozumieć że Pogba nie przyjdzie ?
Siedmiu na teraz.
Ramsey/Rabiot/Pjanic/Can/Benta/Matuidi/Khedira. Weź dwóch ostatnich, gdzie jeden pewnikiem odejdzie, a drugi może (były ploty o Monaco) Wtedy taki Zaniolo, który od biedy może grać na boku pasowałby.

Imo Pogba, mimo że medialny etc od początku nie miał sensu za ten hajs i przy jego formie a i gaży.

Poza tym część tutaj uważa, że już przy piątce (szóstce z Matuidim, gdyby został) pomoc nie wygląda źle.

@Poprostu - tej, ale on ciśnie na Niceę chyba xd, bo jak do Turynu, to rychło wczas powinien kółeczko robić ;)


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 15:03

Osgiliath pisze:@Poprostu - tej, ale on ciśnie na Niceę chyba xd, bo jak do Turynu, to rychło wczas powinien kółeczko robić ;)
może się rozmyślił ;(


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 15:04

Khedira jest na wylocie, Matuidi ponoć też. Ale to i tak nie zmienia faktu, że branie słabszego Pogby od tego, który nas opuszczał za tak potężne pieniądze to szaleństwo, żeby nie napisać głupota. Lepiej niech pomyślą o klasowym prawym obrońcy, o ile Cancelo odejdzie. Co roku gdzieś załatamy, to się gdzie indziej posypie. Cuadrado plus De Sciglio śmiech na sali. Jak Cancelo zostanie to w porządku.


Zablokowany