Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 15:35

Laurentiis i tak dał popis, bo po tym jak widocznie Icardi przekazał mu swoją wolę (faktycznie zaskakującą..) zaczął kombinować, że i tak by nie oddał Lorenzo, a i przecież sam Icardi wygląda na starszego niż jest. Oni oczywiście zarzucają wszystko na kwestię pieniędzy i nie dopuszczają do świadomości, że pod względem prestiżu, historii i sportowych ambicji po prostu nie mają startu. Oczekują po takim Jamesie, że będzie ich mesjaszem. A mówimy o gościu, który po prostu nic nie gra. I tak nie wiadomo, czy tam trafi, bo rzekomo PSG chciałoby go gwizdnąć, a i sam Laurentiis przyznał otwarcie, że Real oczekuje zbyt wiele.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 15:44

mrozzi pisze:Laurentiis i tak dał popis, bo po tym jak widocznie Icardi przekazał mu swoją wolę (faktycznie zaskakującą..) zaczął kombinować, że i tak by nie oddał Lorenzo, a i przecież sam Icardi wygląda na starszego niż jest. Oni oczywiście zarzucają wszystko na kwestię pieniędzy i nie dopuszczają do świadomości, że pod względem prestiżu, historii i sportowych ambicji po prostu nie mają startu. Oczekują po takim Jamesie, że będzie ich mesjaszem. A mówimy o gościu, który po prostu nic nie gra. I tak nie wiadomo, czy tam trafi, bo rzekomo PSG chciałoby go gwizdnąć, a i sam Laurentiis przyznał otwarcie, że Real oczekuje zbyt wiele.
I tu się zgodzę. Napoli ma zbyt wybujałe ego. Abstrahując od sytuacji i zadowolenia Icardiego w Interze, transfer do Neapolu nie byłby krokiem w przód. Oczywiście znacząco podniósłby ich poziom, ale uważam że Inter na ten sezon buduje mocniejsza ekipe i to oni będą naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 15:45

Sam osobiście nie wierzę w to aby poszedł do Napoli...chodzi mi o to, że byłbym bardzo zdziwiony bo pieniądze pieniędzmi ale po co on tam pójdzie ? Chłopak jest ambitny, ma swoje cele i mimo 26 lat niczego jeszcze nie wygrał, choćby w Italii. Tutaj ma pieniądze, ma bardzo wysokie cele, CR7 obok siebie i kibiców, którzy zawsze go szanowali mimo, że grał w drużynie naszych wrogów. Szanują go kibice oraz zawodnicy Juve a on sam nigdy nie wypowiedział się źle o Juventusie...wiedział, że nie warto palić mostów i się narażać co może teraz zaprocentować. ja chętnie go powitam podobnie jak zapewne wielu innych kibiców. Wydawanie pieniędzy na Pogbę czy Chiese jest bez sensu choć to nie moje pieniądze i jeżeli jest szansa ? :ok:
Uważam jednak, że po De Ligcie to Maurito powinien być naszym głównym celem bo to kawał świetnego napastnika na najbliższe kilka lat.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:14

jackop pisze:
Osgiliath pisze:pszesz napisał BYŁO tbf ;)
Czytanie ze zrozumieniem trudna sprawa.

Jak nas stać, bierzmy wszystkich łącznie z Pogbą, najwyżej ktoś skiśnie na ławce :niewiem:
No tak, bo nie można się pomylić. Przeczytałem 'trzeba by bylo' co zmienia trochę sens. Nie spodziewałem się, że wasze fanta mercato weszło już na level 'przeszlosc'.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:31

MRN pisze:Sportmediaset nadal utrzymuje, że Icardi wyląduje w Napoli

A ja utrzymuje że nie. I co w związku z tym? Kompletnie nic :-)


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:34

De Laurentis przed sekundą zaprzeczył spotkaniu z Wandą dodając, że spotkał się z nią 3 lata temu i już nigdy tego nie zrobi.

Biedaczek kolejny raz dodał, że Real ma za duże wymagania co do Jamesa i oni ich nie spełnią. :D :((


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:39

Dawać De Ligta i Icardiego. Zamykamy kupno nowych graczy i pozbywać się tych, którzy nie widnieją w planach Sarriego. A jak będą fundusze, to można kupić jakiegoś "młokosa"/


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:43

Jeśli sfinalizujemy De Ligta, to obstawiam, że w obecnym okienku dokonamy już tylko jednego zakupu i będzie to ktoś z dwójki Icardi/Zaniolo, bo na Chiesę raczej zabraknie nam środków (i w sumie to chyba dobra wiadomość). Niestety taki stan rzeczy może okazać się zgubny jeżeli pożegnamy się z Cancelo, a na jego miejsce zostawimy przerobionego na obrońcę Cuadrado jako rywala o wyjściowy skład dla De Sciglio. Ponadto, aby myśleć o jakichkolwiek transferach czy to do pomocy czy też ataku, to najpierw musimy spieniężyć Higuaina lub Mandżu (a najlepiej ich obu) oraz Khedirę/Matuidiego. Na dodatek ciekaw jestem jak tam się ma nasz budżet, bo przyszli już Demiral i Romero oraz Pellegrini, a ze sprzedaży Spiny i Perina raczej wielka suma się nie nazbiera.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:00

Akurat w takiej formie w jakiej jest to Dani Alves niech przyjdzie.

Facet na CA wyczyniał cuda i dostał zawodnika turnieju.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:05

mrozzi pisze: Oczekują po takim Jamesie, że będzie ich mesjaszem. A mówimy o gościu, który po prostu nic nie gra. I tak nie wiadomo, czy tam trafi, bo rzekomo PSG chciałoby go gwizdnąć, a i sam Laurentiis przyznał otwarcie, że Real oczekuje zbyt wiele.
No sorry, ale jak można twierdzić, że nic nie gra? W Bayernie wyglądał dobrze, w reprze niewidoczny przez kontuzje. Za 40 baniek to byłby dla nich świetny transfer.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:12

Wojtek pisze:Paratici zaproponował Daniemu Alvesowi powrót do Juve :-)
Mogłeś chociaż podać źródło. Newsa wrzuciło konto Jmercato. Znane kojarzone przede wszystkim z Pogbą i przekonaniem, że zostanie w Juve kilka lat temu :)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:14

zakiii pisze:
Wojtek pisze:Paratici zaproponował Daniemu Alvesowi powrót do Juve :-)
Mogłeś chociaż podać źródło. Newsa wrzuciło konto Jmercato. Znane kojarzone przede wszystkim z Pogbą i przekonaniem, że zostanie w Juve kilka lat temu :)
Źródło chyba najmarniejsze z możliwych, ja ich kojarzę z tym, że co roku wymyślają, że Juve ściągnie kogoś w porozumieniu z Adidasem. :dance: Ale pomijając źródło, szczerze mówiąc powrót Alvesa to nie byłby taki zły pomysł. Na rok, dwa.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:30

Alves pojdzie do City. Kiedys go chcieli i on sam mowil, ze chcialby jeszcze w Anglii zagrac.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:45

Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów. Ja rozumiem, że spisywał się przez ostatnie dwa sezony świetnie ale jakoś mam obawy.. tym bardziej słysząc o odejściu Cancelo i pomysłu Cuadrado na bok defensywy.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 18:01

Goal.com: W ciągu najbliższych dni agenci Daniego Alvesa zjawią się w siedzibie Interu, aby omówić z władzami Nerazzurrich ewentualne zatrudnienie Brazylijczyka przez włoski klub. Dziennikarze ustalili, że obrońca oczekuje kontraktu na poziomie 7 mln euro za sezon.
ukradłem z fcinter.pl :)


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Zablokowany