Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 13:58

Chiesa byłby potrzebny jeśli pozbylibyśmy się Mandzu,Higuaina a Ronaldo w koncepcji Sarriego byłby na 9tce. Ostatnio mówi się,że zostanie tak jak jest.Słusznie zresztą. Do tego prawdopodonie dojdzie nowy napastnik (Icardi sztos),więc mam nadzieje,że nowy właściciel zrobi to co mówi i Chiesa sobie tam zostanie na rok czy dwa a gdy Ronaldo się już sportowo zestarzeje przyjdzie czas i na niego. Bo to nieliczna włoska perełka.

Co do Zaniolo i włączenie w jego zakup Higuaina, płacąc mu przy tym cześć jego pensji to jestem na tak,bo to chyba jedyne wyjście żeby gruby się zgodził odejść.


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 14:10

Bayern myśli o Mario?
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... na-celowni

ostatnio nie widziałem żadnego info na temat Tonaliego a ponoć byliśmy tak zainteresowani ..


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 15:19

ballack13 pisze: ostatnio nie widziałem żadnego info na temat Tonaliego a ponoć byliśmy tak zainteresowani ..
Nie pamiętam jakie to źródło, ale były plotki, że Fiorentina się nim interesuje mocniej ostatnio...


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 15:22

vitoo pisze:
Poulinho pisze:
Klorel pisze:Są inne pozycje na których trzeba dokonać wzmocnień i bezzasadnym jest wydanie 70 - 100 mln na Chiesę.
Po ewentualnym przyjściu De Ligta, gdzie widzisz jeszcze potrzebę wzmocnień?
Pomoc?

Ile razy już mieliśmy dowody na to, że nie opłaca się oszczędzać na środku pola? Rabiot, Pjanic i Ramsey to fajne nazwiska, ale Khedira, Matuidi, Bentancur czy nawet Can nie są żadną gwarancją. Podobnie zresztą jak Walijczyk bo chociaż umiejętności mu odmówić nie można to z uwagi na podatność na kontuzje jest jedną wielką zagadką.
Zgadzam się niby dość mocne nazwiska, ale wiele warunków musiałoby być spełnione. Ramsey musiałby się nie łamać, Can i Benta musieliby wskoczyć na wyższy poziom, Pjanić no motoryki raczej nie poprawi za wiele, ale mógłby przestać tracić głupio piłkę, strzelać porządnie wolne tak jak dawniej (odsuńmy od tego Ronaldo, z tymi jego tomahawkami proszę).

Khedira niestety nie daje rady fizycznie, ale po dramacie jaki zaserwowała nam pomoc w poprzednim sezonie to nie można facetowi odmówić, że on naprawdę potrafi się odnaleźć pod bramką przeciwnika i strzelić lub asystować. W poprzednim sezonie miał kilka fajnych okazji gdzie obijał słupki, szkoda bo miałby lepsze staty. Tak czy siak jednak za mało na dzisiejsze Juve z takim potencjałem z przodu.

Matuidi - fajny, silny, wybiegany murzynek jak Kwadwo Asamoah, aż dziwne, że nie ma tutaj swojego fanklubu, bo poniedziałek był przecież broniony na wszelkie możliwe sposoby, a Blaise`owi się równo obrywa. To jest takie przeciwieństwo Khediry - motorycznie bardzo dobry, ale za to myślenie na boisku nie jest jego mocną stroną (a Sami na boisku jest bardzo inteligentny).

Przyszło 2 nowych graczy, ale brakuje mi tej kropki nad "i", takiego mocnego topowego nazwiska, ale tutaj myślę, że nie obyłoby się bez odpalenia Pjanicia - młodszy nie będzie, a z wiekiem jeszcze bardziej straci na i tak już słabej szybkości + dodatkowo trzeba mieć skądś fundusze. I tak musimy odpalić z 2 graczy z obecnej pomocy, bo jest bardzo tłoczno (może Berna zostanie przesunięty do pomocy jako taki pół-skrzydłowy).


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 17:13

Fajnie było by ściągnąć Eriksena do Juve tym bardziej, że ma rok do końca kontraktu ;) ale na to nie ma szans. Generalnie to ja bardzo liczę na to, że Sarri wykorzysta umiejętności Pjanica, bo za Maxa wyglądało to średnio / w kratkę.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 17:55

LukaszG / DLuGi pisze:Fajnie było by ściągnąć Eriksena do Juve tym bardziej, że ma rok do końca kontraktu ;) ale na to nie ma szans. Generalnie to ja bardzo liczę na to, że Sarri wykorzysta umiejętności Pjanica, bo za Maxa wyglądało to średnio / w kratkę.
Średnio i w kratkę? Ten gość (Max) zabił Pjanica. Tak samo jak Dybale,Coste i Bernardeszcziego. Ronaldo też. Mam gdzieś czy wygramy mistrzostwo,chce spektakularnych spotkań jak za wielu innych trenerów i radości z oglądania Juve. A mistrzem i tak bdzim


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 18:27

Gałcio pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Fajnie było by ściągnąć Eriksena do Juve tym bardziej, że ma rok do końca kontraktu ;) ale na to nie ma szans. Generalnie to ja bardzo liczę na to, że Sarri wykorzysta umiejętności Pjanica, bo za Maxa wyglądało to średnio / w kratkę.
Średnio i w kratkę? Ten gość (Max) zabił Pjanica. Tak samo jak Dybale,Coste i Bernardeszcziego. Ronaldo też. Mam gdzieś czy wygramy mistrzostwo,chce spektakularnych spotkań jak za wielu innych trenerów i radości z oglądania Juve. A mistrzem i tak bdzim
:ok: Dokladnie.

Ja bym sie mocno zastanowil nad tym Eriksenem. Co prawda, gdy ogladalem jakis wazny mecz to nie porywal, ale umiejetnosci ma ogromne. Niech Pjanic nie wroci do swojego grania, Ramsey i Rabiot nie wypala, lub nie do konca i jest kupa. Eriksen obstawi nam srodek i od biedy skrzydla. 2 in 1, a skrzydlo tez przydaloby sie wzmocnic, bo Berna i Kwadrat na lawie to tak srednio (wartoscia dodana jest tylko Berna). Jesli Real wezmie Pogbe, to nie mamy konkurencji o Eriksena, bo kto United :-) ?

Mam nadzieje ze Icardi nie przyjdzie. Pomijam jego osobowosc, po prostu nie jest nam potrzebny.

De Ligt, Eriksen, Perreira za Cancelo i jest bajka :uklon:


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 18:31

BRAMKARZE:
Wojciech Szczęsny
Gianluigi Buffon
Carlo Pinsoglio


OBROŃCY:
Giorgio Chiellini (C)
Matthijs de Ligt
Leonardo Bonucci
Merih Demiral
Daniele Rugani
Alex Sandro
Joao Cancelo
Mattia De Sciglio
Luca Pellegrini


POMOCNICY:
Miralem Pjanic
Adrien Rabiot
Aaron Ramsey
Rodrigo Bentancur
Nicol&#242; Zaniolo
Emre Can


NAPASTNICY:
Cristiano Ronaldo
Mauro Icardi
Douglas Costa
Paulo Dybala
Federico Bernardeschi
Moise Kean


TRENER:
Maurizio Sarri



Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kadra Juventusu będzie wyglądała właśnie tak. Pytanie czy te nowe zasady dot. wychowanków nie będą się z tym składem kłóciły? Mógłby mnie ktoś oświecić czy taka kadra będzie się pod to łapać?

EDIT:

Dzięki @Yaro417
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2019, 18:57 przez Don Paolo, łącznie zmieniany 2 razy.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 18:49

O jednego piłkarza za dużo według przepisów Ligi Mistrzów.....na SerieA ok


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:19

Alexinhio-10 pisze:Niech Pjanic nie wroci do swojego grania, Ramsey i Rabiot nie wypala, lub nie do konca i jest kupa.
Niech wszystkich wciągnie bagno w Vinovo i też jest kupa. Nie po to Zarząd grubo im posmarował, żeby traktować ich jako półśrodki. A tu co w co trzecim poście ludzie robią z nich Melo i Poulsena.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:23

jackop pisze:
Alexinhio-10 pisze:Niech Pjanic nie wroci do swojego grania, Ramsey i Rabiot nie wypala, lub nie do konca i jest kupa.
Niech wszystkich wciągnie bagno w Vinovo i też jest kupa. Nie po to Zarząd grubo im posmarował, żeby traktować ich jako półśrodki. A tu co w co trzecim poście ludzie robią z nich Melo i Poulsena.
Dobrze powiedziane.

Ramsey który nakrywał czapką Ozila i innych w Arsenalu oraz Rabiot który grając wygrywał rywalizację w środku PSG i był jednym z najlepszych zawodników.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:30

jackop pisze:
Alexinhio-10 pisze:Niech Pjanic nie wroci do swojego grania, Ramsey i Rabiot nie wypala, lub nie do konca i jest kupa.
Niech wszystkich wciągnie bagno w Vinovo i też jest kupa. Nie po to Zarząd grubo im posmarował, żeby traktować ich jako półśrodki. A tu co w co trzecim poście ludzie robią z nich Melo i Poulsena.
Tyle że Ramsey się lubi połamać, a Rabiot nie grał przez pół roku. Na Rabiota liczę, a po Ramseyu nie wiem czego się spodziewać.

Don Paolo Fajnie to nawet wygląda. tylko za tego Icara wolałbym Eriksena ;)


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:33

Ale tutaj zawsze było malkontenctwo, nie przywykliście jeszcze? Nie wiem jakie nazwiska musiałyby przyjść, zawsze gdzieś tam ktoś coś głupiego napisze. Ile było narzekania na Ronaldo ( :-) :-) :-) :-) ), jakby wpadł Messi, to pewnie za niski i nic z kadrą nie wygrał i jeszcze z Ronaldo by się nie dogadał. A Lewandowski to Polak i po co nam kolejny i takie tam takie. Jakiego topa byśmy nie ściągnęli, tutaj znajdzie się ktoś, kto wynajduje argumenty z dupy mające na celu udowodnić, że to wcale nie top i musimy kupować inaczej, żeby wygrać LM (jakby istniał jakikolwiek jej gwarant). Okienko to ten czas, gdzie po prostu musimy być bardziej cierpliwi i tolerancyjni na głupotę niż zwykle... :ok:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:48

Ja tam wielkiego narzekania nie widzę, raczej każdy zdaje sobie sprawę, że mamy obecnie bardzo mocny skład.

Po prostu ludzie dzielą się na tych, którzy są zadowoleni z tego co mają i więcej im nie potrzeba i na takich, którzy zawsze dostrzegą coś do poprawy, chcą być coraz lepsi i nigdy nie spoczywają na laurach (jak Ronaldo i nasz zarząd) :ok:


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 19:51

Tony Montana pisze:Po prostu ludzie dzielą się na tych, którzy są zadowoleni z tego co mają i więcej im nie potrzeba i na takich, którzy zawsze dostrzegą coś do poprawy, chcą być coraz lepsi i nigdy nie spoczywają na laurach (jak Ronaldo i nasz zarząd) :ok:
Nie do końca się zgodzę, że działa to w ten sposób na tym forum, aczkolwiek masz prawo do własnej opinii.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Zablokowany