Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 12:01

Szkoda Perina. Jeśli chłopak sam poprosił o transfer...to trudno, ale rozumiem. Bardzo dobry bramkarza, ale niestety przy Wojtku nie było szans się przebić na stałe. Mógł jednak Max częściej go wystawiać bo okazji ku temu było wiele więcej.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 12:25

Jeśli Perin to taki dobry bramkarz to dlaczego nie wypożyczycie go na jeden sezon, w którym drugim golkiperem będzie Buffon? Zawodnika rezerwowego, który zagrał zaledwie dziewięć meczów w zeszłym sezonie trudniej będzie sprzedać za konkretną forsę, a tak na sezon 20/21 po tym rocznym "farewell tour" Buffona Perin wróciłby znów jako rezerwowy.


1902 Para Siempre

Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 12:29

Perin nie jest zadowolony z ilości spotkań, jakie rozgrywa i rzekomo sam prosi, by pozwolić mu odejść. To raz. Dwa, że z jego zdrowiem stąpamy po cienkiej linii. Kolana to tam takie, że hej.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 12:38

pumex pisze:Mnie możliwy powrót Buffona w ogóle nie cieszy. Powiedziałbym wręcz, że denerwuje. Przyzwyczaiłem się już, że go nie ma u nas, cieszyłem się, że nie muszę już oglądać jak klepie rywali po tyłkach i obściskuje się z nimi po porażkach. Do PSG ten widok bardziej pasował. Trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść, zamiast podkopywać swoją legendę rolą rezerwowego.

Liczyłem, że dostaniemy Guardiolę, który na odprawach będzie wpajał naszym, że rywala trzeba zniszczyć. Zamiast tego wróci Buffon czyli znowu +1 do włoskiej, betonowej myśli o futbolu, szacunku do przeciwnika i takie tam bzdety.
Nie zapominaj, że teraz naszym głównym kapitanem jest Chiellini i to się raczej nie zmieni. Poza tym naszym mentalnym dowódcą stał się Ronaldo. Z niego wszyscy teraz biorą przykład. Na Gigiego, będą patrzeć niby z szacunkiem, ale jednak trochę jak na dinozaura.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 14:12

Według Sky jesteśmy coraz bliżej, a w klubie panuje spory optymizm w sprawie Ligta. Rozmowy prowadzono nawet nocą.

A Sportmediaset informuje o tym, że dograne. Chłopak miałby dostać 7,5 mln z kilkoma łatwymi do osiągnięcia bonusami, by kwota zbliżyła się do 12. Do Ajaxu Raiola ma przekazać naszą ofertę 67 + 13 w bonusach.

Ciekaw jestem, czy uda się nam dobić z Romą jakiegoś targu. Buffon u nas za darmo, Perin swoje jest wart, a my chcemy Zaniolo. Bramkarz jaki jest w Rzymie każdy widzi, może się połakomią i my, choćby po części, będziemy mniej stratni.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 14:34

A ja skwituje krótko- każdy kto ma coś przeciwko Buffonowi na ławce,nawet za 4 mln jest IDIOTA. Pierwsze, to to,że to nie Wasza kasa. Druga sprawa zupełnie odmienna to ta,w której tej skostnialej szatni, przyda się impuls,zarówno dla młodszych jak i starszych graczy, że wróciła LEGENDA tego klubu, do szatni może wnieść więcej dobrego niż złego, tym bardziej po odejściu Barzy czy Markiza. Kilka wybitnych osobistości jak CR7,Buffon, Giorgio, wpłynie dobrze na postawę młodych, nowych i tych starszych, którzy osiedli na laurach. Ale Wy wieci3 lepiej czego potrzeba szatni,czego potrzeba do sukcesu i jak zarabiać pieniądze. Mówię to Wam ja,kibic Mistrza Polski- Piasta Gliwice, gdzie atmosfera w szatni, nić porozumienia doprowadziły do tego że legła Warszawa.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 14:44

mrozzi pisze:Według Sky jesteśmy coraz bliżej, a w klubie panuje spory optymizm w sprawie Ligta. Rozmowy prowadzono nawet nocą.

A Sportmediaset informuje o tym, że dograne. Chłopak miałby dostać 7,5 mln z kilkoma łatwymi do osiągnięcia bonusami, by kwota zbliżyła się do 12. Do Ajaxu Raiola ma przekazać naszą ofertę 67 + 13 w bonusach.

Ciekaw jestem, czy uda się nam dobić z Romą jakiegoś targu. Buffon u nas za darmo, Perin swoje jest wart, a my chcemy Zaniolo. Bramkarz jaki jest w Rzymie każdy widzi, może się połakomią i my, choćby po części, będziemy mniej stratni.
Maniej stratni na wymianie tak? Jeżeli chodzi o samą wartość Perin-a to Juve już jakiś czas temu mówiło że chcą go sprzedać za ponad 20mln.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 14:50

Mniej stratni, bo i tak chcemy Zaniolo, który jest wyceniany na więcej niż Perin, ale kartą bramkarza możemy jego cenę nieźle zbić. Do tego jeszcze Gonzalo. Do tej pory raczej nie braliśmy pod uwagę, że Perin odejdzie, a już tego, że jego "następcę" będziemy mieć za darmo to już w ogóle. Teraz wyobraźmy sobie, że Perin zostaje, a my i tak bierzemy Zaniolo - > dużo mniej kasy w budżecie na wydatki.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:16

mrozzi pisze:Mniej stratni, bo i tak chcemy Zaniolo, który jest wyceniany na więcej niż Perin, ale kartą bramkarza możemy jego cenę nieźle zbić. Do tego jeszcze Gonzalo. Do tej pory raczej nie braliśmy pod uwagę, że Perin odejdzie, a już tego, że jego "następcę" będziemy mieć za darmo to już w ogóle. Teraz wyobraźmy sobie, że Perin zostaje, a my i tak bierzemy Zaniolo - > dużo mniej kasy w budżecie na wydatki.
Dokładnie, patrząc na sprzedaże to jeżeli uda się nam opchnąć Jao, Perina,Gonzalo to już możemy uzbierać kwotę 110 milionow, co daje nam łącznie prawie 180 baniek do przodu w tym mercato.

Zostawiając nam teoretycznie

Mandzu,Khedire,Matuidiego,Cuadrado do odstrzału i wartych razem może jakieś 40.

Nie widzę sensu sprzedawania Dybali.

Ramsey,Rabiot,De Ligt - dostajemy 3 zawodników TOP za 70 milionów.

Jak wyciągniemy SMS (co obstawiam) i Trippiera to mamy praktycznie Mercato na zero.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:17

Będzie kasa za Perina
Będzie rezerwowy bramkarz
Będzie autorytet w szatni
Wszyscy będą zadowoleni

Teraz Buffon bardziej potrzebuje Juve niż Juve jego ale oboje skorzystają.
Ostatnia próba wygrania LM,nawet jako rezerwowy.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:20

Gałcio pisze:A ja skwituje krótko- każdy kto ma coś przeciwko Buffonowi na ławce,nawet za 4 mln jest IDIOTA. Pierwsze, to to,że to nie Wasza kasa. Druga sprawa zupełnie odmienna to ta,w której tej skostnialej szatni, przyda się impuls,zarówno dla młodszych jak i starszych graczy, że wróciła LEGENDA tego klubu, do szatni może wnieść więcej dobrego niż złego, tym bardziej po odejściu Barzy czy Markiza. Kilka wybitnych osobistości jak CR7,Buffon, Giorgio, wpłynie dobrze na postawę młodych, nowych i tych starszych, którzy osiedli na laurach. Ale Wy wieci3 lepiej czego potrzeba szatni,czego potrzeba do sukcesu i jak zarabiać pieniądze. Mówię to Wam ja,kibic Mistrza Polski- Piasta Gliwice, gdzie atmosfera w szatni, nić porozumienia doprowadziły do tego że legła Warszawa.
Wszechwiedzący się znalazł :facepalm: . Jak nie umiesz rozmawiać na argumenty to najlepiej powiedzieć: "jesteście idiotami" :bravo:

Jakbyś poczytał wcześniejsze posty to byś wiedział, że pisano o obawach o formę sportową Gigiego. Nie będzie kapitanem a tylko rezerwowym bramkarzem, więc może (i pewnie będzie) mieć wpływ na dobrą atmosferę w szatni, dzięki swojemu doświadczeniu i byciu żywą legendą. A "poklepywania i uśmiechy" już nie będą mieć znaczenia, bo kapitanem jest Kielon i mamy CR7, który ma charyzmę i umie motywować kolegów a nie "pocieszać".


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:35

Nie wszechwiedzacy, a nie będący takimi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak np. Ty. Wi3m,że Cię to boli ,wiem,że dla Ciebie pewnie pewne rzeczy ni3 mają znaczenia,jak autorytet,podziw,honor. Jak poszanowanie legend. Ale co tam,ja nie potrafią dyskutować,ważne,że Wy potraficie liczyć nie swoją kasę. A o poziom sportowy Buffona bym się nie martwił,bo Perin który tu był tak zachwalany przed przyjściem i przez Ciebie pewnie też,dał duuuuuu po całości,dodatkowo nie godząc się z rolą rezerwowego. Gigi to mądry gość,zdaje sobie sprawę,że nie zagra w wielu meczach,j3dnak wpływ na szatnie może mieć niebagatelny. Ale co ja tam mogę wiedzieć o wielki Gandalfie. Btw. Walnij jeszcze kilka emotek by było efektowniej,skoro argumentów Ci również brak.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:45

Gigi autorytet w szatni? Polemizowałbym. Buffon to nie typ przywódcy. Gość psychicznie jest jaki jest. Wszyscy wiemy, że zmagał się z depresją i kto wie czy nadal nie ma problemów, bo wyjść z tego udaje się nielicznym.

Przytulaski po przegranych meczach z rywalami chyba Wam nie umknęły z pamięci? :think:

Mimo wszystko, jeśli wróci, to fajnie. Jestem na tak, Turyn to miejsce dla niego :dance:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 15:52

Ci którzy marudzą w sprawie przedłużenia umowy z Cuadrado - nie jest to w żaden sposób potwierdzenie że zostaje.

Zajrzyjcie do tematu FFP - jest to ruch związany własnie z tym, bo lepiej nam sprzedać Cuadrado z dłuższym konkraktem.

Co ofc nie oznacza ze odejdzie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2019, 16:03

Widzę, ze w temacie Buffona wypowiadają się tutaj sami mentalni zwycięzcy którzy będą pouczać Agnellego kogo zatrudniać w Juventusie i w jakim charakterze. :facepalm:

20 milionów w kieszeni(pewnie za tyle mniej więcej Perin zostanie sprzedany) i lepszy bramkarz na ławce niż w tym sezonie. Straszny słaby deal.


Obrazek
Zablokowany