Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:32

A ja nadal jestem wdzięczny chłopakom za przekazywane tu informacje, mimo, że okazały się nieprawdą.

Jeśli faktycznie gdzieś tam śmieszkowali z tych, którzy Pepa bagatelizowali, chyba najuczciwiej będzie zbić piątkę przez kabelki i odpuścić. Płyniemy chłopaki na jednej łodzi, głupio sobie tutaj wody nalewać. Jest Sarri, jesteśmy my, będzie nowy, oby jeszcze lepszy, Juventus. Spadam oglądać Polskę u21, piątka ziomale! :hi:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:40

mateo369 pisze:
Przemo90 pisze:Ja cały czas czekam na MRNa może ma dla nas jakieś nowe pewniaczki - chyba ze Google translator przestał działać i nie potrafi wyłuszczyć co tam jest napisane
To nie tak, że ja nie doceniam jego pracy, przecież mógł sobie poczytać informacje i zachować je dla siebie, ale poświęcał swój czas i je dla nas tłumaczył. Za to szacun. Ja tylko się dziwię tej naiwności.
To nie naiwność, bo okazało się przy tym całym zamieszaniu z trenerem, iż ani Sky, GDM, Agresti czy VS i jego guru są owno warci. Jedni zapewniali do końca, że Allegri zostaje kiedy ci drudzy mówili o jego zwolnieniu. Nawet na parę godzin przed outem wybitnego taktyka Agresti pisał, że fachowiec zostaje.
Znowu sytuacja z Sarrim pokazuje ze Vs i jego guru są warci tyle co Sky, GDM i Agresti. Jedno trafili, przy Pepiczku popłynęli jak Tom Hanks tratwą w Poza światem :laugh:

jakku1 guru JP co z naszym mercato bo wychodzi na to, iż należy odpuści do 1.09. Żadne źródło nie jest wiarygodne xd


czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:44

Dziwnie będzie się oglądało Sarriego w barwach Juve ale gość ma u mnie kredyt zaufania, styl gry gorszy już chyba nie będzie, ilość urazów wierzę że również większa nie będzie, bo o to akurat nie ciężko :-)

Ja w Pepa nie wierzyłem już od czasu tego wywiadu w którym wyraźnie powiedział, że nigdzie się z City nie rusza ;)


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 18:55

Niektórzy z Was są okropni.
Od początku było wiadomo, że to zabawa w zgadywanie, kto się oszukiwał to jego wina, ale żeby obwiniać innych?
Już atakowanie pepiczka było totalnie chamskie, szczegolnie, że jak się okazało gość miał racje.
Teraz atakowanie MRN etc. Ludzie wyluzujcie to tylko piłka nożna, a forum to wymiana poglądów, zdań. Niekoniecznie wszystko się musi zgadzać z rzeczywistością. Kto wie może atakowaliśmy Guardiolę ale nas nie chciał.
Tak czy inaczej nie ma to już żadnego znaczenia, a na temat sarriego wypowiedziałem się już dwa razy, dla mnie gość jest dużo gorszy od Conte, no ale zobaczymy tylko czas pokaże co i jak. Gorzej jak za Allegriego być nie może, tzn. nie wierze w to(moje subiektywne zdanie, co niekoniecznie równa się prawdzie, wiec proszę niektórych o nie jechaniu po mnie że mam takie, a nie inne zdanie)


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:07

Alexinhio-10 pisze:No oni chociaz chcieli dobrze dla klubu wierzac w Guardiole. Dla Ciebie widze wazniejsze jest to zeby miec racje i sie posmiac.
Chyba jeden z najglupszych postów, jakie w tym temacie przeczytałem. To co, jak ktoś nie wierzył w Pepa czy też irytowala go arogancja i buta pewnych userow, to znaczy, że nie chciał dobrze dla klubu? :co?:
kdzr pisze:Jeśli faktycznie gdzieś tam śmieszkowali z tych, którzy Pepa bagatelizowali, chyba najuczciwiej będzie zbić piątkę przez kabelki i odpuścić.
hehe no tak, w te stronę jak się skończyło to zbić piątkę i odpuścić, ale jak by by przyszedł pep to...
MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...
;)

Nie chce mi się w tym uczestniczyć, ale sami ( sam?) sobie zasłużyli.

Co do Sarriego, to jak zwykle ufam zarządowi. Liczę, że pozytywnie nas zaskoczy.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 19:09 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:09

Też jestem zdania, że wszyscy powinni wyluzować. Przyszedł Sarri i zobaczymy jak będzie. Allegri miał być katastrofą, a zapełnił gablotę pucharami.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:10

Sila Spokoju pisze:Sarri był niemal pewny odkąd zaczęły się pojawiać o nim plotki. Źle nie jest, aczkolwiek do takiego Pepa to niestety dużo brakuje.

Jednak mimo wszystko ufam zarządowi. Kibice płakali jak przychodził Conte, protestowali gdy Agnelli zatrudniał Maxa, a tych dwóch trenerów dało nam wiele radości. Z tego też powodu Sarri ma u mnie kredyt zaufania. Jego Napoli mogło się podobać, praktycznie odebrali nam scudetto, pomimo że ich kadra była o wiele słabsza od naszej, bez możliwości rotacji, bez ławki rezerwowych i bez najlepszego ich zawodnika, którego im zabraliśmy.

Sarriego można nie szanować za wiesniactwo, ale jego drużyny nie grały wcale źle, a wręcz przeciwnie - wyciągał z dostępnych piłkarzy więcej niż 100%, z czym Allegri w 2 ostatnich sezonach miał problem.
Cytuje swój post z przed niecałych 100 stron tego tematu. Daję Sarriemu kredyt zaufania. Gorszy niż Allegri nie będzie. Zarząd wie co robi.

Na koniec sezonu będzie czas na podsumowanie jego pracy. Dzisiejszy spiny radzę zostawić na co najmniej za pół roku.

Powodzenia Maurizio. Mam tylko nadzieję, że zostanie zmuszony do noszenia garniaka zamiast tego prostackiego rodem z Neapolu dresa.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:21

fazzi pisze:hehe no tak, w te stronę jak się skończyło to zbić piątkę i odpuścić, ale jak by by przyszedł pep to...

To ci szydzący z MRN i reszty chłopaków też powinni wyciągnąć rękę. Ja przepraszam wszystkich za swoją emocjonalną sinusoidę i skrajne podniecenia/zniechęcenia. Jest Sarri, jest ok. Lecimy z okienkiem, a później z sezonem. :ok:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:27

Szkoda, że Pep nie przyszedł, mocno na to liczyłem. Ale z drugiej strony - może Sarri odnajdzie się lepiej w środowisku niż odnalazłby się Pep?


lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:36

Ja tam sie ciesze z Sarriego, najwazniejsze, ze pozbylismy sie maxa I nie wzielismy Conte. dla tych co marudza, ze nie ma Pepa- prawdopodobnie nie bylo mozliwosci na ktoregos z trojki wielkich(Klopp,Pep,Poche), bo gdyby jednemu z nich konczyl sie kontrakt, ewentualnie zostal jeszcze rok to pewnie jeden z nich juz by u nas trenowal. Ps. nie uwazam, ze Pochettino jest lepszy niz Sarri. dajmy szanse Maurizio i szykujmy sie na Kloppa za 2-3 lata


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:44

lysy1983 pisze:Ja tam sie ciesze z Sarriego, najwazniejsze, ze pozbylismy sie maxa I nie wzielismy Conte. dla tych co marudza, ze nie ma Pepa- prawdopodobnie nie bylo mozliwosci na ktoregos z trojki wielkich(Klopp,Pep,Poche), bo gdyby jednemu z nich konczyl sie kontrakt, ewentualnie zostal jeszcze rok to pewnie jeden z nich juz by u nas trenowal. Ps. nie uwazam, ze Pochettino jest lepszy niz Sarri. dajmy szanse Maurizio i szykujmy sie na Kloppa za 2-3 lata
Na szydere zasłużyli jednak to prawda płyniemy na tym samym sratku którego japiatanen jest Sarri. Nie jesteśmy jeszcze gotowi na top trenera . Po prostu CR7 chciał do nas przyjść, Guardiola niekoniecznie. Czekam na sprzedaż drewna i przyjście Pogby


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:52

Ciekawe, bo niby Ronaldo powiedział, że jak będzie Conte to on odchodzi :D.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:52

MRN pisze:
AdiZ pisze:
Poprostu pisze:Goleador stracił wszystkie przywileje i nie może postować na VS.
MRN również powinien dostać zakaz postowania na JP.
Napisz do władzy JP, może spełnią Twoje marzenie i będziesz lepiej spał ;)
Przemo90 pisze:Wg MRNa Di Marzo jak i wątpiący użytkownicy Juvepoland byli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
Grubo...użyłem choć raz takiego stwierdzenia ? Zapodaj tutaj cytat gdzie użyłem takiego sformułowania to sam poproszę o bana ;)
Vincitore pisze:Szkoda versilii.
Ale Versilia nie został wykluczony a powinien a zamiast niego po dupie dostał Marocchi. Powinien zostać także wykluczony juvetna oraz juveeeAle ale wszyscy maja się dobrze. Ta czwórka do tej pory była bardzo poważana dlatego dziwne, że Versilia nadal jest bo to on podobno miał najlepsze źródło.
Oj tam oj tam Twoi Bogowie zbierają bęcki na VS a Ty na polskim forum jesteś pośmiewiskiem. Nie chce mi się teraz grzebać bo siedzę na komórce ale wyciągnę tutaj wszystkie twoje euforyczne posty typu Pepunio jest nasz na 100 %. Tydzień wstydu waśnie Ci się zaczął.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:04

Dunio333 pisze:Ciekawe, bo niby Ronaldo powiedział, że jak będzie Conte to on odchodzi :D.
Nie przepadam, za Ronaldo I nie bylem zwolennikiem jego transferu, bo moglismy wzmocnic srodek I miec kompletny zbalansowany sklad, ale jesli dzieki niemu Conte u nas niema to ma u mnie duzego plusa. Chyba wszyscy zwolennicy boskiego Antonio zapomnieli jaka Kupe gral jego Juventus w trzecim sezonie. swoja droga ciekawe czy kibice beda w stanie zapomniec ostatnie dwa sezony Maxa.

No nic w koncu doczekam sie fajnego futbolu w Tuynie, choc pierwszy sezon Allegriego byl naprawde spoko. Oby Sarri to przebil, nawet kosztem braku scudetto. W pierwszym sezonie, moga byc zgrzyty , potrzeba nam i zarzadowi cierpliwosci, bo bedzie trzeba wybic z glowy zawodnikom gownopilke.
Kilka transferow bedzie nieuniknionych, zwlaszcza w srodku pola. Potrzebny nam jakis Veratti\Jorginho czy Barella zeby to ogarnac. Pjanic I Dybala do odstrzalu


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:07

Nie chodzi o pepunio jest nasz bo to biorę na klatę ale zarzuciłeś mi coś czego nie napisałem i w internecie nie powinno się takich zwrotów używać. Teraz przeproś, usuń tamten wpis albo podaj cytat, proste ? Ja nie mam problemów z przeproszeniem kogoś, zrobiłem to nie zraz więc czekam...


Obrazek
ODPOWIEDZ