Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:10

pepiczek ma trochę rację jakby nie patrzeć, bo hasło "pep jest nasz" słyszymy od miesiąca. Trzeba czekać na jakąś bardziej oficjalną informację.

PS. za pisanie takich postów jak kilka wyżej (cytowanie 10 cytatów w 1 poście) powinien być wieczny ban. To jest brak elementarnej kultury, nie każdy chce czytać wasze dziecinne kłótnie po 10 razy na jednej stronie.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:15

towalski pisze:[...]W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.
Grzeczniej, z ojcem nie rozmawiasz :) wyłapiesz strzał w potylice i zęby pogubisz. Po co ci to? :facepalm:
MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...
Dajesz podstawy to drwie. Lubię takich, którzy mając smutne życie w realu, na siłę w internetach szukają poklasku i 5 min chwały. Podajesz informacje z innego forum, to podawaj, ale bez tej całej otoczki, którą wokół siebie tworzysz. Dla mnie Pep może być trenerem Juve. Ani na tym nie stracę, ani nie zyskam. Na tym, że będziesz miał rację również, bo dynda mi to kalafiorem. Jeżeli chcesz, to już możesz zacząć świętować :dance: mogę Ci też pogratulować życiowego sukcesu, jakim niewątpliwie będzie dla Ciebie status tego pierwszego, który o Pepie wspomniał :bravo: to takie istotne.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:25

WhySoSerious? pisze:
towalski pisze:[...]W zeszłym roku był tu taki cymbał, jak WhySoSerious, który do ostatniej chwili wyśmiewał transfer Ronaldo.
Grzeczniej, z ojcem nie rozmawiasz :) wyłapiesz strzał w potylice i zęby pogubisz. Po co ci to? :facepalm:
MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...
Dajesz podstawy to drwie. Lubię takich, którzy mając smutne życie w realu, na siłę w internetach szukają poklasku i 5 min chwały. Podajesz informacje z innego forum, to podawaj, ale bez tej całej otoczki, którą wokół siebie tworzysz. Dla mnie Pep może być trenerem Juve. Ani na tym nie stracę, ani nie zyskam. Na tym, że będziesz miał rację również, bo dynda mi to kalafiorem. Jeżeli chcesz, to już możesz zacząć świętować :dance: mogę Ci też pogratulować życiowego sukcesu, jakim niewątpliwie będzie dla Ciebie status tego pierwszego, który o Pepie wspomniał :bravo: to takie istotne.
Ojca nie mam, a Ty cymbałem jesteś.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:27

Nie ja wspomniałem pierwszy o Pepie, już mi jeden kolega zabrał ten zaszczyt a ja tylko przekazywałem informacje, nie trafiłeś...

Z sukcesami też nie trafiłeś, mam już kilka życiowych i zawodowych a Juve to moja pasja i jednak miłość. To prawda, zaangażowałem się wyjątkowo w tym temacie, samo wyszło ale nikt mi za to nie płacił. Akurat w ostatnich latach podciągnąłem się w języku, wspomogłem translatorem więc przekazywałem informacje takim kibicom jak ja, którzy też mają biało-czarne serce. Ale Guardiola oficjalnie jeszcze nie jest nasz, może wszystko zostanie pogrzebane i okaże się, że jednak guru z VS nie mieli racji i zostaniemy nawet z Inzaghim ? Będziesz miał okazję pojechać po mnie bez litości, nie mniej jednak dzięki za szczerość bez względu jaka ona jest
:ok:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:32

https://twitter.com/PaolinoOfficial

Panowie, to chyba się dzieje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:34

Ludzie wy to naprawdę jesteście dziwni. Gdyby te całe VS to było forum które powstało miesiąc temu i od razu ruszają z informacjami, że Pep nasz to bym was zrozumiał. Ale co z wami nie tak, że nie rozumiecie, że dla mnie jest to bardzo duże ułatwienie wchodząc na Polskie forum i patrzeć jak kibicie którzy kupe lat kibicują Juventusowi też Guardiolą jarają się tak jak ja. Jeżeli będzie trenerem ktoś inny to nie wina MRN, że się na to nabrałem i sam sobie wmawiałem, że to możliwe o przyjściu Guardioli.

Piszesz o kimś, że nie ma życia w realu, a może to Ty go nie masz i wchodzisz tu pośmiać się z innych, zamiast poczytać i powiedzieć sobie pod nosem -a te durnie dalej jarają się Guardiolą - zamknąć forum i wyjść na dwór czy cokolwiek. No litości panowie, z tego co widzę to forum Juventusu. Naprawdę bawi was to, że kibicujecie jednemu klubowi dłużej czy krócej, a traktujecie się jak fan Interu z Juve. Amen.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:34

Del


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:34

MRN pisze:Nie ja wspomniałem pierwszy o Pepie, już mi jeden kolega zabrał ten zaszczyt a ja tylko przekazywałem informacje, nie trafiłeś...

Z sukcesami też nie trafiłeś, mam już kilka życiowych i zawodowych a Juve to moja pasja i jednak miłość. To prawda, zaangażowałem się wyjątkowo w tym temacie, samo wyszło ale nikt mi za to nie płacił. Akurat w ostatnich latach podciągnąłem się w języku, wspomogłem translatorem więc przekazywałem informacje takim kibicom jak ja, którzy też mają biało-czarne serce. Ale Guardiola oficjalnie jeszcze nie jest nasz, może wszystko zostanie pogrzebane i okaże się, że jednak guru z VS nie mieli racji i zostaniemy nawet z Inzaghim ? Będziesz miał okazję pojechać po mnie bez litości, nie mniej jednak dzięki za szczerość bez względu jaka ona jest
:ok:
Mylisz zaangażowanie z arogancją. Nikt Ci nie broni poświęcać czasu na to co robisz. Tylko rób to profesjonalnie. Po prostu :cooler: Ktoś zresztą wcześniej też zwrócił Ci na to uwagę, więc coś w tym jest. I nie bój się. Jak skończymy z Sarrim albo jakimkolwiek innym trenerem nie będę po Tobie jechał. Nie muszę :)

Oby nie Pep :pray:


mate-jeziorkowski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2013
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:43

Panowie, udzielam sie na tym forum sporadycznie, lecz codziennie.. Ba! 10x dziennie odswiezam i sprawdzam forum i temat! A wszystko przez to, ze swietna prace wykonuja koledzy, ktorzy przytaczaja informacje z VS. Panowie jestescie WIELCY! Loguje sie specjalnie, by Wam podziekowac za emocje, ktore dzieki Wam przechodze! Meritum: Oczywiscie jak kazdy chce Pepa, lecz kazdy ofensywny trener uzyska u mnie poparcie :)


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:44

Adrian27th pisze:https://twitter.com/PaolinoOfficial

Panowie, to chyba się dzieje.
Ale jak to? Przecież kursy na Sarriego były już 1,18...


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:46

Jestem ciekaw jak Pep dogadałby się z Ronaldo, skoro wielokrotnie w wywiadach rozpływał się nad genialnością Messiego, mówiąc, że "jest nie z tej planety". Portugalczykowi może się to nie spodobać :-)


1902 Para Siempre

Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:47

gregor_g4 pisze:
Adrian27th pisze:https://twitter.com/PaolinoOfficial

Panowie, to chyba się dzieje.
Ale jak to? Przecież kursy na Sarriego były już 1,18...
Ja jak chorągiewka.

Muszę się zabezpieczyć.
Dzis już 1,4
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2019, 19:48 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:48

San Holo pisze:Jestem ciekaw jak Pep dogadałby się z Ronaldo, skoro wielokrotnie w wywiadach rozpływał się nad genialnością Messiego, mówiąc, że "jest nie z tej planety". Portugalczykowi może się to nie spodobać :-)
Czy ja wiem.. Wizja prowadzenia w karierze dwóch największych na pewno kusząca. Aż się boję pomyśleć jakie staty mógłby wyczesać Cris pod jego batutą.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 19:59

No ok, zgodzę się z tem, że Cristiano pod ręką ofensywnej taktyki Pepa mógłby strzelać aż miło. Problem w tym, że ten ruch nie trzyma się kupy - Guardiola budował City pod swoje dyktando przez trzy lata, tworząc z tej drużyny mistrza, z młodym trzonem i wieloma świetnymi, "guardiolowskimi" piłkarzami. Dlaczego teraz miałby nagle rezygnować, kiedy w tym sezonie wygrał w Anglii niemal wszystko co było do wygrania? W LM ćwierćfinał, ale czy w Juventusie ma większą gwarancję, że przychodząc do Włoch wygra to trofeum? Mistrza i krajowe puchary ma w kieszeni, bo w Serie A nie ma żadnej konkurencji, ale moim zdaniem - na upragnioną LM większe szanse miałby dopracowując swój projekt w City, a nie rozpoczynając nowy w Turynie.

Chyba, że chce, śladem Mourinho, wygrać mistrza z drużyną z każdej z trzech największych europejskich lig (Anglia, Włochy, Hiszpania).


1902 Para Siempre

Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 20:00

Kim jest Paolino i co było w jego tweecie? Bo nie wyświetla się już.


ODPOWIEDZ