Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 17:47

mrozzi pisze:Nie jest powiedziane, że na tym samym. W tej okolicy, o której mowa, jest od cholery pól golfowych.
Jeżeli to Terrasa, jak oznaczył się Pirlo, to google maps mówią, że jest jedno, ale to jak wspomniałem nie ma kompletnie znaczenia. Ot ciekawostka.

https://www.google.pl/maps/place/Terras ... d2.0088747


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 17:48

dodatkowo także nie wygląda jakby miał grać w golfa - Guardiola


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 17:48

Vincitore pisze:Guardiola jest obecnie na tym samym polu golfowym co Pirlo, znajdującym się nieopodal Barcelony.

https://i.ibb.co/RSZ3bR8/guardio1.jpg
https://i.ibb.co/9TTMHLk/guardio2.jpg

Nie ma to oczywiście żadnego związku z nami, chociaż pojawiały się nieśmiałe plotki, że Andrea miałby być nowym "Artetą".
Szkoda, że nie ma ich wspólnego zdjęcia. Mogli być na tym samym polu golfowym, ale to nie oznacza, że się spotkali... Chociaż też nie wyklucza :D


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 17:56

Ostatnio dużo tych ciekawostek :
- Guardiola na Majorce, Agnelli na Ibizie
- Guardiola na polu golfowym w tym samym regionie co Pirlo
- Agnelli kontaktował się z Pirlo aby wrócił do Juve niby na życzenie nowego trenera

Niczego nie sugeruję ale jeżeli cisza i tajemnica tego wszystkiego przybiera absurdalne rozmiary to i tak można aby nie siać niepotrzebnych plotek :-)
Manipulują nami jak chcą a Agresti według którego Sarri był kwestia godzin na siłę nam go wpycha od tygodnia. I tym o to sposobem zamiast wiedzieć coraz więcej, stoimy w miejscu :)


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 18:05

Vincitore pisze: https://www.tas-cas.org/fileadmin/user_ ... e_6298.pdf

Mamy także coś takiego, wygląda na to, że Manchester City został już wcześniej poinformowany o przyznanej mu karze.
Uzupełniając - Manchester City twierdzi, że nie chce być oceniany przez UEFA ponieważ nie uważa jej za "ciało sportowe", a przez Trybunał Arbitrażu Sportowego. Ten sam organ rok temu anulował Milanowi karę wykluczenia z europejskich pucharów, ale przewinienia Mediolańczyków miały dużo mniejszą skalę.

Wygląda to trochę jakby City szło na totalną wojnę z UEFA. Nie wiem dlaczego, ale podejrzewam, że to dla nas dobra informacja.

Na wyrok TASu sobie jeszcze pewnie trochę poczekamy, najważniejsze by przez ten czas było cicho o Sarrim. Wydaje mi się, że wchodzimy właśnie w kulminacyjny moment całego zamieszania i zaczyna robić się gorąco.

***



Nie wiem kim jest ta pani, ale dużo pisze o sprawia Guardioli, a tutaj twierdzi, że jego odejście z City nie jest zależne od wyroków UEFA, bo Pep jest już "uwolniony".

Ktoś w komentarzach zapytał - dlaczego jeżeli jest wolny, to nie możemy go ogłosić?

Odpowiedź: 1) Każda ze stron musi być gotowa by wydać komunikat prasowy, przedstawiając własną sytuację. 2) Sponsorzy, marketing, umowy - nie wszystko jeszcze tam gra.
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2019, 18:23 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 18:23

Przedstawiała się z tego co pamiętam jako dziennikarka z dziedziny polityki i sportu.

Może po prostu City chce wyjść z całej sytuacji z twarzą, a my sobie spokojnie czekamy mając już dawno dograny deal.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 18:32

mrozzi pisze:Przedstawiała się z tego co pamiętam jako dziennikarka z dziedziny polityki i sportu.

Może po prostu City chce wyjść z całej sytuacji z twarzą, a my sobie spokojnie czekamy mając już dawno dograny deal.
Dokładnie to samo napisała w tym momencie:

- Piszę to po raz ostatni, bo ciągle otrzymuję te same pytania - Guardiola nie odejdzie z Manchesteru City po sankcjach, ponieważ już to zrobił. Sankcje to jedynie kwestie optyki, alibi zarówno dla niego jak i dla City.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:16

Jakiś czas temu, po pierwszych doniesieniach na temat Pepa w Juve, większość tłumaczyła odejście Guardioli w zależności od sankcji - Versilia napisał, że to nie tak bo sankcje będą jedynie wymówką. On to napisał już chyba 4 tygodnie temu, czyżby posiadał aż tak dobre informacje ? Napisał tez o grubym nazwisku, nowej 10, która zwiększyć sprzedaż koszulek - jeżeli Pep będzie już u nas to pozostaje mu tylko uwierzyć. Ta dziennikarka pisała dokładnie to samo jakieś dwa tygodnie temu.


Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:50

No i teraz już guru, który wcześniej pisał, że w wymianę będą włączeni zawodnicy, podpowiada, że chodziło właśnie o Cancelo w City. Podobnie mówi Momblano. Nie wiem, co o tym myśleć, nie podoba mi się to.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:51

Sky: jutro CFC zwolni Sarriego i ten podpis kontrakt z Juve.

@up
Skoro Pep nie potrzebuje Cancelo to przeżyjemy. :P


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:58

notquitemytempo pisze:No i teraz już guru, który wcześniej pisał, że w wymianę będą włączeni zawodnicy, podpowiada, że chodziło właśnie o Cancelo w City. Podobnie mówi Momblano. Nie wiem, co o tym myśleć, nie podoba mi się to.
Coś w tym Cancelo musi być skoro nawet wczoraj Semedo grał w jego miejsce cały mecz. Ja bym go przesunął do pomocy i kupił nowego PO.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:59

Poprostu pisze:Sky: jutro CFC zwolni Sarriego i ten podpis kontrakt z Juve.

@up
Skoro Pep nie potrzebuje Cancelo to przeżyjemy. :P

City ma Walkera.

Cancelo pojdzie do City, mijając się z Guardiolą.

Już to widze.

Sarri w Juve.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 20:01

Normalnie powiedziałbym, że zawodnik zawsze przed trenerem, ale jeżeli otwiera się szansa na Pepa, to nie patrzymy na niego jak na kolejnego trenera, ale jako gościa z zewnątrz, z zupełnie inną mentalnością, który odmieni i obecną drużynę, i (oby) klub w dłuższej perspektywie. Wtłoczy inny sposób myślenia o piłce. I dlatego w innych okolicznościach sprzedaż za 50 mln zawodnika, który ma wszystko, by stać się najlepszym na świecie na swojej pozycji, byłaby śmieszna, a tak... chyba staje się rzeczą do zaakceptowania. O ile to nie ploty.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 20:14

Z tym Cancelo na razie bym nie panikował. Chłopak ma ogromny potencjał i wątpliwe, żebyśmy go sami z siebie chcieli oddawać. Nie było też głosów, że chce zmienić otoczenie (były rzekomo jakieś kwasy z Maxem, ale już go u nas nie ma). Są nazwiska, którym nie szło wcale, a które mogłyby być poświęcone w pierwszej kolejności jak Dybala czy Pjanić.

Sky nadal trzyma się swojej wersji. Zobaczymy jak daleko na tym zajadą. Na pewno są konsekwentni i albo są pewni swego, albo dowiedzieli się, że zanosi się na kogoś innego i rżną głupa, by w ostatnim momencie wymyślić jakąś wymówkę i odegrać rolę zaskoczonych.

Jak tam sobie czytam furę doniesień o Pepie, to paradoksalnie wygląda to bardziej wiarygodnie. Co chwilę ktoś dokłada swoją cegiełkę, która przynajmniej w teorii zdaje się pasować do całej układanki. Jestem natomiast w stanie uwierzyć w to, że Sarri czeka sobie w rezerwie, gdyby nagle się coś miało wysypać. Nadal jednak uważam, że Pep to nie jest żaden wymysł i stawiam konsekwentnie na niego.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 20:20

Czyli co, Man City odpuszcza nam Guardiole, a my sprzedajemy im Cancelo za 50mln. Trudno mi w to uwierzyć, bo dla mnie Cancelo wpisuje się w myśl taktyczną Pepa. Dlaczego to wypływa tak późno, jeszcze dzisiaj rano pytałem o sytuację Cancelo czy pojawiły się jakieś informacje na VS i osoby wtajemniczone twierdziły że nie. Dziwna sprawa.


ODPOWIEDZ