Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 12:28

marp793 pisze:
miczbi pisze:
marp793 pisze:Po takim finale tym bardziej szkoda że my tak frajersko odpadliśmy z "wielkim" Ajaxem.
Taka autostrada do puchar jaka była w tym roku już długo się nie powtórzy.
W półfinałach grały same druzyny ,które w pełni na to zasłużyły . Tak więc nie rozumiem o jakiej autostradzie piszesz . Ajax był od nas zdecydowania lepszy nie odpadliśmy przez błąd sędziego czy brak szczęście w postaci nie wykorzystanych setek. Tak samo Barca i Liverpool , może w parze totki -city było nieco kontrowersji. To że nie było Realu , PSG czy Bayernu świadczy tylko o naszym marnym poziomie w tym sezonie . I nie ma co umniejszac ekipom a Angli czy Holandii.
Ja nie umniejszam żadnej z drużyn. Bardziej chodzi mi o to, że jak topowe drużyny (chodzi mi tu głównie o Real, Barce, Bayern), które co roku są uznawana ze faworytów do tytułu mają gorszy sezon i odpadają stosunkowo wcześniej, to wtedy Juve odpada z rewelacją sezonu, która jak widać też była do ogrania. Na przyszły sezon wszystkie te ekipy się odbudują i mogę się dziś w ciemno założyć że któraś z nich nas wyeliminuje.
Żeby wygrać LM trzeba być najlepszym w danym sezonie . Od to takie proste a prawdziwe . Może nie być top klubów a i tak odpadniesz tak więc dla mnie nie ma to znaczenia czy ten Real Itp.
byli aktualnie w formie czy nie . No ale mniejsza z tym ;)

Parę miesięcy przerwy od Lm ehhh trochę długo , ale ja se człowiek przypomni jak się tam w ogóle nie kwalifikowalismy ,aż ciarki przechodzą 😃

Btw http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24854 ... xSportLink


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 15:51

Dawno nie widziałem tak daremnego meczu, to było chyba nudniejsze nawet niż nasz finał z Milanem w 2003 roku. Bardzo wątpliwy karny z początku meczu ustawił to spotkanie i w zasadzie od drugiej minuty było wiadome kto wygra ten mecz (na pocieszenie, wygrałem 0,5 l flaszki, bowiem obstawiłem Liverpool w zakładzie :-) ). Szkoda wielka, bo liczyłem, że Tottenham napisze piękną historię, lecz jednak tak się nie stało. Należy żałować, że w takim sezonie zabrakło w finale Juventusu, gdyż wszyscy rywale byli do ogarnia.

Mam nadzieję, że ten szlauf co wbiegł na boisko dostanie taką karę od UEFA, że odechce się pajacowania na instagramach itp.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 16:48

Tassano pisze:Mam nadzieję, że ten szlauf co wbiegł na boisko dostanie taką karę od UEFA, że odechce się pajacowania na instagramach itp.
Już jej ponoć usunęli Instagrama, z czego by biedna zapłaciła taką karę? :D


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 16:56

Forza Juve pisze:Już jej ponoć usunęli Instagrama, z czego by biedna zapłaciła taką karę? :D
Bardzo dobrze, że usunęli. No gdyby to był facet to dowaliliby mu dużą karę, więc dlaczego tego samego nie zastosować wobec kobiety? To co zrobiła jest równie daremne co śmieszkowe zdjęcia pseudo młodzieży w Auschwitz.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 17:04

Tassano pisze:
Forza Juve pisze:Już jej ponoć usunęli Instagrama, z czego by biedna zapłaciła taką karę? :D
Bardzo dobrze, że usunęli. No gdyby to był facet to dowaliliby mu dużą karę, więc dlaczego tego samego nie zastosować wobec kobiety? To co zrobiła jest równie daremne co śmieszkowe zdjęcia pseudo młodzieży w Auschwitz.
Oczywiście kara się należy, jak każdemu, tak tylko żartuję, zakaz stadionowy też, ale teraz została pozbawiona źródła dochodu, więc jest podwójnie pokrzywdzona(i dobrze) :P

Nawet ci mężczyźni, co wbiegają, mogliby być łagodniej traktowani, bo to robią często z miłości, a nie po to, by zyskać nowych obserwujących na Insta


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 17:13

Forza Juve pisze:Nawet ci mężczyźni, co wbiegają, mogliby być łagodniej traktowani, bo to robią często z miłości, a nie po to, by zyskać nowych obserwujących na Insta
Wiadomo, dla mnie też astronomiczne kary to przesada (mając na uwadze to co mówisz, bo faceci robią to z miłości do klubu/piłkarza, nie mówię tu o bandytach). A co do jej zawodu... W tych czasach niestety takie coś jest uznawane za profesję, bo ta pani pewnie nawet wody zagotować nie potrafi. Mam nadzieję, że to będzie nauczka dla innych.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 17:16

Tylko, że ona reklamowała kanał na YouTube swojego chłopaka, jakiegoś tam Ruska, który kilka lat temu też brał udział w podobnym incydencie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 18:11

Gandalf8 pisze:Tylko, że ona reklamowała kanał na YouTube swojego chłopaka, jakiegoś tam Ruska, który kilka lat temu też brał udział w podobnym incydencie.
Ciekawe ile on na tym zyskłał, bo ona ponoć 150 tyś. nowych obserwujących(dopóki jej nie usunęli tego konta) :D

@Tassano Ja tam w sumie nic do tych lasek nie mam, tzn nie obchodzi mnie to, bo nie mam Insta, ale znak kilka takich(oczywiście mniej znanych) i faktycznie z codziennymi umiejętnościami u nich zwykle średnio xD


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 18:40

Forza Juve pisze:
Gandalf8 pisze:Tylko, że ona reklamowała kanał na YouTube swojego chłopaka, jakiegoś tam Ruska, który kilka lat temu też brał udział w podobnym incydencie.
Ciekawe ile on na tym zyskłał, bo ona ponoć 150 tyś. nowych obserwujących(dopóki jej nie usunęli tego konta) :D
Jej podobno o 2 mln wzrosło na Insta a jego na YouTube obserwuje 10 mln.

Swoją drogą jak nudny to był mecz, że zamiast o grze najwięcej się mówi o jakiejś dupie, która pokazała... dupę :punish:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 18:54

No ja o tych 150 tysiącach czytałam wczoraj, jakoś zaraz po meczu, więc pewnie doszło, ale myślę, że więcej z tych obserwujących zwróciło uwagę na nią, a nie na kanał chłopaka...

Ale fakt, już nawet ktoś w przerwie tu pisał, że to wbiegnięcie było najlepszym momentem połowy xD


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 20:08

Z jednej strony troche się cieszę że był to słaby mecz bo byłem w Madrycie i ostatecznie oglądałem w telefonie pod stadionem. Kręcilo się bardzo dużo ludzi w czasie meczu.

Bilety chodziły nawet po 5000 euro, a nawet i zdarzały się drozsze oferty.

Mam jeszcze jedno przemyślenie. Oczywiście nie jest fajnie przegrywać finały. Ale warto w nich być. Po półfinale drużyna cieszy się z awansu, a potem płaczę z przegranej. Taki paradoks. Ale ta cała otoczka finału, przed meczem wszyscy mówią o dwóch drużynach. Atmosfera w mieście rozgrywania finału, kibice się zjeżdżają. Kampania reklamowa meczu, plakaty itp. Ciągle mówi się o 2 drużynach przez kilka tygodni. Warto być jednym z bohaterów takiego wydarzenia. Wierzę, że w najbliższym czasie w końcu jednak Juve nie tylko wejdzie do finału, ale i go wygra!

PS. Ktoś pisał o frajerskim odpadnieciu z Ajaxem. Tam nie mieliśmy niewiele do powodzenia. Frajersko odpadł Ajax z Tottenahem albo Barca z Liverpool.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 23:25

Forza Juve pisze:@Tassano Ja tam w sumie nic do tych lasek nie mam, tzn nie obchodzi mnie to, bo nie mam Insta, ale znak kilka takich(oczywiście mniej znanych) i faktycznie z codziennymi umiejętnościami u nich zwykle średnio xD
Sam posiadam instagrama, dokumentuje tam zdjęcia z miejsc, w których byłem i uważam, że rozsądne korzystanie z niego jest git ;) Ale to co robią takie kobiety jak pani wyżej wymieniona to jest dramat. Też znam kilka takich dziewczyn i jak z nimi imprezowałem to często musieliśmy zwracać uwagę, aby jednak nie nagrywały co chwilę relacji z tego co się działo, to jest chore. Raz pisząc z jedną dziewczyną doznałem wyrazów zachwytu, że gotuję, bo ona to "tylko kanapki zrobi jak jest naprawdę głodna". :-)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 09:09

Tassano pisze:z jedną dziewczyną doznałem wyrazów zachwytu, że gotuję, bo ona to "tylko kanapki zrobi jak jest naprawdę głodna". :-)
Jak dzięki insta stać ją na jedzenie posiłków w knajpach, to źle? :cwaniak: Tak wiem, większości nie stać.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 12:08

rammstein pisze:Mam jeszcze jedno przemyślenie. Oczywiście nie jest fajnie przegrywać finały. Ale warto w nich być. Po półfinale drużyna cieszy się z awansu, a potem płaczę z przegranej. Taki paradoks. Ale ta cała otoczka finału, przed meczem wszyscy mówią o dwóch drużynach. Atmosfera w mieście rozgrywania finału, kibice się zjeżdżają. Kampania reklamowa meczu, plakaty itp. Ciągle mówi się o 2 drużynach przez kilka tygodni. Warto być jednym z bohaterów takiego wydarzenia. Wierzę, że w najbliższym czasie w końcu jednak Juve nie tylko wejdzie do finału, ale i go wygra!

PS. Ktoś pisał o frajerskim odpadnieciu z Ajaxem. Tam nie mieliśmy niewiele do powodzenia. Frajersko odpadł Ajax z Tottenahem albo Barca z Liverpool.
Z punktu widzenia klubu z pewnością warto być w finale. Medialny szum, niezłe pieniądze, duże zainteresowanie. Ale z naszego kibicowskiego punktu widzenia, to trudno powiedzieć. Z jednej strony niesamowita atmosfera, wielkie wyczekiwanie, ogromne emocje, a z drugiej chyba lepiej odpaść wcześniej i nie robić sobie głupiej nadziei...
A co do frajerstwa, to naszych też dotyczy, nie poradzili sobie z dzieciakami, które później frajersko odpadły z Totkami. Choć tytuł frajerów roku tylko dla Barcy.
Tassano pisze:Sam posiadam instagrama, dokumentuje tam zdjęcia z miejsc, w których byłem i uważam, że rozsądne korzystanie z niego jest git ;) Ale to co robią takie kobiety jak pani wyżej wymieniona to jest dramat. Też znam kilka takich dziewczyn i jak z nimi imprezowałem to często musieliśmy zwracać uwagę, aby jednak nie nagrywały co chwilę relacji z tego co się działo, to jest chore. Raz pisząc z jedną dziewczyną doznałem wyrazów zachwytu, że gotuję, bo ona to "tylko kanapki zrobi jak jest naprawdę głodna". :-)
To przynajmniej jest wyraz zachwytu, jak ja powiem, że sprzątam, czy gotuje, to patrzą krzywo xD Jedna np. jak nie ma matki w domu, to kupuje jednorazowe naczynia, bo ona do zmywarki nie będzie wkładać xD

@Stahoo Jak na tym potrafią zarobić na wystawne życie, służbę i wszystko, to spoko, tylko niech nie robią tego zakłócając piłkarskie święto. Ich odbiorcy to pewnie podobny poziom, więc to ich sprawa :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 12:48

Forza Juve pisze:Ich odbiorcy to pewnie podobny poziom
chyba niekoniecznie patrząc po tym ile przybyło jej followersów


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany