Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 23:35

Poczetino już ma CV idealne do pracy w Juve. Przegrał (wyjątkowo nudny) finał, więc Andrea - bierz.

Hesu, ależ się wynudziłem, nie mniej plus taki, że Klopp wreszcie ma swój puchar, bo to głównie jemu go życzyłem.

Edycja bardzo ciekawa, no z wyjątkiem finału ;)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 23:52

Wygrała drużyna mniej słaba i tyle. Żadna z ekip nie grała swojej piłki. Nuda.


Obrazek
petrarka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2016
Posty: 41
Rejestracja: 30 maja 2016

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 08:46

Szczerze? Nie pamietam nudniejszego finalu LM poki co.
Chcesz powiedzieć, że nie oglądałeś Milan-Juventus w 2003? ;)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 09:02

Osgiliath pisze:Poczetino już ma CV idealne do pracy w Juve. Przegrał (wyjątkowo nudny) finał, więc Andrea - bierz.
Przede wszystkim naogladal się za dużo Allegriego i posadził na ławce najlepszego ofensywnego gracza.
"Zaskoczę wszystkich, wprowadze Lucasa w drugiej połowie i zostanę taktycznym geniuszem." No i został taktycznym frajerem.
Oby trzymał się jak najdalej Juventusu.


calma calma
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 09:18

Liverpool 2018: przegrywa finał LM, bramkarz do kupienia
Liverpool 2019: kupuje na gruby hajs top bramkarza, wzmacnia kadrę Fabinho, Keita i Shaqiri, wygrywa LM
profit

Juventus 2015: przegrywa finał LM, pomoc i atak do wzmocnienia
Juventus 2016: pozbywa się Pirlo, Teveza i Vidala
brak profitu do dziś


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 10:24

pablo1503 pisze:Żadna z ekip nie grała swojej piłki. Nuda.
W punkt. Ranga spotkania powiązała im nogi. Zawiodłem się szczególnie na Liverpoolu, ale Uszatego mają.

Na szczęście oglądałem w większym gronie popijając napój wyskomowy, więc połowa finału przegadana.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 10:33

pan Zambrotta pisze:Liverpool 2018: przegrywa finał LM, bramkarz do kupienia
Liverpool 2019: kupuje na gruby hajs top bramkarza, wzmacnia kadrę Fabinho, Keita i Shaqiri, wygrywa LM
profit

Juventus 2015: przegrywa finał LM, pomoc i atak do wzmocnienia
Juventus 2016: pozbywa się Pirlo, Teveza i Vidala
brak profitu do dziś
Pirlo był już bez formy raczej, bardziej irytował niż grał.
Tevez to troszeczkę świr i byłoby niebezpiecznie zostawić go w naszej drużynie. Już samo to, że oddaliśmy go za darmo do Boca, bo płakał strasznie za nimi, a ten dalej przeszedł do Chin za gruby hajs... No szkoda nawet gadać o nim. Już myślę, że przejście Conte do interu było mniej kontrowersyjne, bo poniekąd można było się po nim tego spodziewać.

Pozbycia sie Vidala nie rozumiem, szczególnie że był wtedy w formie. Kwota też była żałośnie niewielka (np. za podobną kwotę przyszedł Bonucci), jak za ten poziom gracza, a właściwie dowalił tylko raz z wypadkiem po pijaku?


Ogólnie u nas co roku wymieniamy dosyć wielu zawodników.
Myślę, że teraz możemy pozbyć się Pjanicia i Dybali i nikt się nie zdziwi. To troszkę przerażające.



Ja tam się cieszę, że LFC wygrało. W tym sezonie nie grają najpiękniejszej piłki, ale i tak ich progres jest nadzwyczajny.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 10:48

Bo u nas działał Marotta, który mistrzem dyplomacji nigdy nie był.


Obrazek
marp793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 02 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 11:24

Po takim finale tym bardziej szkoda że my tak frajersko odpadliśmy z "wielkim" Ajaxem.
Taka autostrada do puchar jaka była w tym roku już długo się nie powtórzy.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 11:41

finał mnie uświadomił choc juz to wiedziałem dawno ze nie chce dybali w juve na tym poziomie trzeba miec szybkość i wytrzymałość a nasza 10 tego nie ma i nie bedzie miał ile trzeba włożyć Energi w takim meczu o grze w powietrzu nie wspomnę.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 11:49

marp793 pisze:Po takim finale tym bardziej szkoda że my tak frajersko odpadliśmy z "wielkim" Ajaxem.
Taka autostrada do puchar jaka była w tym roku już długo się nie powtórzy.
Widziałeś kadrę Juventusu w końcówce sezonu? Finał w naszym wykonaniu to by było spotkanie gołej dupy z batem, najprawdopodobniej.
Pan Zambrotta pisze:Liverpool 2018: przegrywa finał LM, bramkarz do kupienia
Liverpool 2019: kupuje na gruby hajs top bramkarza, wzmacnia kadrę Fabinho, Keita i Shaqiri, wygrywa LM
profit

Juventus 2015: przegrywa finał LM, pomoc i atak do wzmocnienia
Juventus 2016: pozbywa się Pirlo, Teveza i Vidala
brak profitu do dziś
W punkt. Wydaje mi się jednak, że nasi poszli po rozum do głowy i w końcu doczekamy się tego pieprzonego pucharu. Oby.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 11:53

marp793 pisze:Po takim finale tym bardziej szkoda że my tak frajersko odpadliśmy z "wielkim" Ajaxem.
Taka autostrada do puchar jaka była w tym roku już długo się nie powtórzy.
W półfinałach grały same druzyny ,które w pełni na to zasłużyły . Tak więc nie rozumiem o jakiej autostradzie piszesz . Ajax był od nas zdecydowania lepszy nie odpadliśmy przez błąd sędziego czy brak szczęście w postaci nie wykorzystanych setek. Tak samo Barca i Liverpool , może w parze totki -city było nieco kontrowersji. To że nie było Realu , PSG czy Bayernu świadczy tylko o naszym marnym poziomie w tym sezonie . I nie ma co umniejszac ekipom a Angli czy Holandii.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 12:02

I pomyśleć, że gdyby Milik trafił...

Ogólnie Liverpool zasłużył w tym roku na LM, ale w finale dostali mega pomoc już na początku. Jak można zagwizdac takiego karnego!? Najpierw dostał w klatkę, później poszło w rękę. Gdyby miał rękę przy ciele to i tak by zatrzymał tą piłkę. Skandal.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 12:12

Najbardziej ekscytujący moment tego spotkania był wtedy gdy ta laska wbiegła w stroju kąpielowym na murawę :D :P
Aha karny na dzień dobry to skandal i niestety ustawił całe spotkanie. Sędzia chyba nie zarejestrował, że nowe przepisy nie obejmują jeszcze tego finału.


marp793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 02 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 12:13

miczbi pisze:
marp793 pisze:Po takim finale tym bardziej szkoda że my tak frajersko odpadliśmy z "wielkim" Ajaxem.
Taka autostrada do puchar jaka była w tym roku już długo się nie powtórzy.
W półfinałach grały same druzyny ,które w pełni na to zasłużyły . Tak więc nie rozumiem o jakiej autostradzie piszesz . Ajax był od nas zdecydowania lepszy nie odpadliśmy przez błąd sędziego czy brak szczęście w postaci nie wykorzystanych setek. Tak samo Barca i Liverpool , może w parze totki -city było nieco kontrowersji. To że nie było Realu , PSG czy Bayernu świadczy tylko o naszym marnym poziomie w tym sezonie . I nie ma co umniejszac ekipom a Angli czy Holandii.
Ja nie umniejszam żadnej z drużyn. Bardziej chodzi mi o to, że jak topowe drużyny (chodzi mi tu głównie o Real, Barce, Bayern), które co roku są uznawana ze faworytów do tytułu mają gorszy sezon i odpadają stosunkowo wcześniej, to wtedy Juve odpada z rewelacją sezonu, która jak widać też była do ogrania. Na przyszły sezon wszystkie te ekipy się odbudują i mogę się dziś w ciemno założyć że któraś z nich nas wyeliminuje.


Zablokowany