Serie A 18/19 (38): Sampdoria 2-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 19:49

3 remisy, 2 porażki i widok fatalnego Dybali dopełniają dzieła zniszczenia.

Obrazek

:giveup:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 19:55 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 19:53

Nasi powinni się uczuć jak się strzela z rzutów wolnych, bo tego brakowało w tym sezonie...a nie zaraz zaraz, w tym sezonie brakowało wszystkiego, jedyne czego nie brakowało to kontuzje :whistle:

Żegnaj Maksiu, zabieraj swój zespół medyczny.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 19:55

Ostatni mecz Allegriego, czaicie to?!

:dance: :-) :uklon: :beer:


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:00

Dobrze, że ten żałosny sezon właśnie dobiegł końca.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:04

Człowiek niby miał odpuścić ale się patrzyło choćby dla młodych zawodników. Cuadrado już powinien być na odstrzał. Dybala i kapitan :shock: chłop znowu niewidoczny całą drugą połowę, kto na to wpadł... No nic kolejna kompromitacja. Czekam z wielkimi nadziejami na nowy sezon bez tej gówno piłki.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:08

PlanetJuve pisze:Człowiek niby miał odpuścić ale się patrzyło choćby dla młodych zawodników. Cuadrado już powinien być na odstrzał. Dybala i kapitan :shock: chłop znowu niewidoczny całą drugą połowę, kto na to wpadł... No nic kolejna kompromitacja. Czekam z wielkimi nadziejami na nowy sezon bez tej gówno piłki.
Dybala podsumowal swoj sezon tak swietnie przejmujac pilka w 64 minucie ze malo by sie nie przewrocil. A podania ala Bonucci bylo od Chielliniego i byl naprawde bardzo dobry.
nie wiem co juz myslic o tak zwanym nowego Messiego bo jesli nowy trener z niego nic nie wyciagnie to sie okaze kolejna wtopa i zmarnowana okazja zeby na nim zarobic kiedy proponowano z niego 80-100 mln euro.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:11

O kurczę, mecz był o 18.00! Byłem przekonany, że o 20.30, coś mi się pomyliło :facepalm: . Widzę jednak, że niewiele mnie ominęło, wynik niestety podsumował ten słaby sezon w naszym wykonaniu, ostatnie 5 meczów ligowych - ani jednego zwycięstwa.

Koniec Maxa, mam nadzieję, że nastąpi nowe rozdanie i grę Juve znów będzie się dało oglądać.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:18

Ostatnie 9 meczów Allegriego.

Obrazek


1 wygrana z Fiorentiną, która nie może zdobyć 3 punktów od 10 kolejek. Ja rozumiem, że nie graliśmy już o nic (poza LM), ale trochę wstyd z taką kadrą dostawać takie wciry...


A miała być szykowana forma na wiosnę :facepalm:

Dobrze, że to już koniec.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:21

Widać jak szatnia "gra dla trenera". Nie wierzę żeby problemy zaczęły się w tym roku, a Maksiu dalej przyklejony do ławki. Gdyby nie rozbieżności z Fabio i Nedvedem to trwałoby dalej. Od momentu przyklepania scudetto Juventus nie gra absolutnie nic. Można to podsumować jako całkowity brak etyki pracy, odwalić szajs i do domu.
Mecz słaby jak fryzura Allegriego.
Smutne w jaki sposób drużyna żegna się z kibicami. Ten sezon to frustracja i rozczarowanie, a ostatni mecz jest jego streszczeniem.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 20:33

juvemaroko pisze:
PlanetJuve pisze:Człowiek niby miał odpuścić ale się patrzyło choćby dla młodych zawodników. Cuadrado już powinien być na odstrzał. Dybala i kapitan :shock: chłop znowu niewidoczny całą drugą połowę, kto na to wpadł... No nic kolejna kompromitacja. Czekam z wielkimi nadziejami na nowy sezon bez tej gówno piłki.
Dybala podsumowal swoj sezon tak swietnie przejmujac pilka w 64 minucie ze malo by sie nie przewrocil. A podania ala Bonucci bylo od Chielliniego i byl naprawde bardzo dobry.
nie wiem co juz myslic o tak zwanym nowego Messiego bo jesli nowy trener z niego nic nie wyciagnie to sie okaze kolejna wtopa i zmarnowana okazja zeby na nim zarobic kiedy proponowano z niego 80-100 mln euro.
No widziałem jak idealne podanie zamienił wybijając piłkę na aut bramkowy.
Sam zainteresowany przekonuje, że chce zostać. Danie mu "dychy" i opaskę kapitana to chyba dla niego za dużo. Wkurza to, że niby w awizowanym składzie jest na ataku czy jego boku, a i tak częściej widać go przy linii środkowej. Mam tylko nadzieję że następny trener wyciągnie z niego maksimum, bo nie jestem, mimo wszystko, zwolennikiem jego sprzedaży.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 21:37

Pluto pisze:Ostatni mecz Allegriego, czaicie to?!

:dance: :-) :uklon: :beer:
Kamien z serca. Nie moglo byc inaczej, a ostatnie mecze to kwintesencja Maksia. Czekamy na Pepa :pray:

Bobby X Podpisuje sie. Zapomniales jeszcze o kontuzjach :D
Ostatnio zmieniony 27 maja 2019, 10:39 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 08:24

Dzięki Allegri za całkowite zobojętnienie mi Juventusu.
Dzięki Allegri za Twój pierwszy sezon na ławce Juventusu.
Dzięki Allegri za kompromitację w Cardiff.
Dzięki Allegri za to, że nie miałeś odwagi przyznać iż jesteś zwykłym "betonem" i po tej kompromitacji nadal trenowałeś klub.
Dzięki Allegri za to, że z wielu piłkarzy zrobiłeś zwyczajnych dziadów.
Dzięki Allegri, że nigdy więcej nie będę oglądał Twojego paskudnego ryja na ławce Juventusu. Zgiń przepadnij siło nieczysta.


:allegri: na śmietnik
Zablokowany