Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:22

Osgiliath pisze:
mrozzi pisze:Dopiero teraz te większe gazety zaczynają wspominać o Pepie.
Choć Sky twierdzi, że szanse na Pepa są zerowe. Niby jestem lekko w euforii opierając się na isiderskich źródłach choćby z VS, ale nie chce mi się wierzyć, że sky nagle nie wiedziałoby nic o Pepie podnosząc dalej namiętnie Sarriego, czy Pocha.
Proszę mnie nie cisnąć jeśli teraz napiszę pierdołę, ale odnoszę się do tego, co pisał pumex, Szilgu i koledzy.

Skoro jest możliwe, że Juventus dogaduje się z mediami, żeby te trzymały język za zębami to jest szansa na to, że na tej samej zasadzie "każe" im puszczać tego typu info o zerowych szansach na Pepa i negocjacjach z Sarrim? Z perspektywy poważnego medium jest to mało profesjonalne, ale wiadomo że wpływy i pieniądze mogą wiele.

Żeby nie było, nie chcę na siłę naginać faktów i interpretować wszystkiego na naszą korzyść bo sam do wszystkich doniesień nadal podchodzę z dystansem. Pytam z czystej ciekawości w kontekście tego co pisali koledzy o kontrolowaniu mediów przez kluby. 😉


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:24

Agencja AGI o której wwwspomniał Robaku to żaden twór tylko wiarygodne źródło informacji korzystające z własnych, niezależnych wtyczek.


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:37

W tym co mowi Zabaleta jest sporo racji, Guardiola lubi pracowac cyklami, nie peka przed wyzwaniami. Prowadzenie Juve to bylby kolejny wpis w jego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trenerskim CV, nowe doswiadczenie zawodowe. Zwlaszcza, ze nie prowadzil nigdy zespolu z Serie A. Od razu dostalby tez do reki najlepsze zabawki, jak to Pep.

Hmmm, czyzby to naprawde mialo szanse sie udac?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:41

Seriea.pl
Josep Guardiola zostanie nowym trenerem Juventusu &#8211; poinformowała jedna z włoskich agencji informacyjnych AGI. Hiszpański szkoleniowiec ma 4 czerwca podpisać czteroletni kontrakt ze Starą Damą.

AGI informuje, że oficjalna prezentacja Guardioli jako nowego trenera Juventusu ma nastąpić 14 czerwca. Podpisana umowa ma zagwarantować Guardioli zarobki w wysokości 24 milionów euro rocznie.

Wcześniej włoskie media informowały, że Guardiola przebywał we wtorek w Mediolanie i spotkał się z dyrektora sportowym Juventusu Fabio Paraticim.

Jednocześnie Juventus wycofał ze sprzedaży bilety wstępu do muzeum oraz na zwiedzanie Allianz Satadium na 14 czerwca.
faktycznie 14.06 ma być pozamykane
https://www.juventus.com/en/tickets/mus ... /index.php

hmm tyle że w tamtym roku miało być tak że miał stadion zamknięty czy coś jak CR7 miał przylatywać a potem okazało się że to inny powód był czy jakoś tak


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:43

Nie wiem czy Pep trafi do Juve czy nie.

Wiem za to, ze któraś ze stron spektakulrnie wyrznie ryjem o kraweznik. W tej sytuacji nie ma szarosci. Jest zero-jedynkowe podejscie. Etatowi twierdza, ze Pepa nie bedzie. Nieoficjalna strefa twierdzi, ze Pep na 1000 procent. ;))

Za kilka dni oddzielimy ziarno od plew. Dobre to w kontekscie zblizajacego sie okienka transferowego.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 11:52

D-Rose pisze:Nie wiem czy Pep trafi do Juve czy nie.

Wiem za to, ze któraś ze stron spektakulrnie wyrznie ryjem o kraweznik. W tej sytuacji nie ma szarosci. Jest zero-jedynkowe podejscie. Etatowi twierdza, ze Pepa nie bedzie. Nieoficjalna strefa twierdzi, ze Pep na 1000 procent. ;))

Za kilka dni oddzielimy ziarno od plew. Dobre to w kontekscie zblizajacego sie okienka transferowego.
Dokładnie.

Będzie to fajny wyznacznik i się dowiemy komu mozna wierzyć.

1,30 u bookmacherów brzmi dobrze. Trzeba stawiać na Sarriego żeby zarobić.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 12:14

D-Rose pisze:Wiem za to, ze któraś ze stron spektakulrnie wyrznie ryjem o kraweznik. W tej sytuacji nie ma szarosci. Jest zero-jedynkowe podejscie. Etatowi twierdza, ze Pepa nie bedzie. Nieoficjalna strefa twierdzi, ze Pep na 1000 procent. ;))

Za kilka dni oddzielimy ziarno od plew. Dobre to w kontekscie zblizajacego sie okienka transferowego.
Myślę, że nie do końca masz rację ;)

O ile finał sprawy Guardioli w przypadku źródeł insiderskich faktycznie będzie swoistą weryfikacją, tak niewiele to będzie znaczyło w przypadku mediów mainstreamowych. Powtarzam: to, ile one wiedzą, jest kwestią zależności, układów i kontrolowania przecieków. Niewykluczone, że mają płacone, by tworzyć kontrolowany przez klub przekaz. To, że nie trafią z Pepem nie oznacza, że miesiąc później nie będą mieć wiarygodnych informacji w sprawie jakiegoś piłkarza. Nie można wykluczyć scenariusza, w którym za zwodzenie w sprawie trenera mainstream zostanie nagrodzony późniejszymi informacjami z pierwszej ręki. W takich czasach żyjemy, czas najwyższy przestawić myślenie ;)


Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:15

Momblano: Dzisiaj Man City ma wydać oświadczenie na antenie SKY.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:21

zakiii pisze:Momblano: Dzisiaj Man City ma wydać oświadczenie na antenie SKY.
Poza tym podtrzymuje twierdzenia względem Pepa mimo negacji ze strony innych reporterów sportowych. Clue co do niego jest to, że zgodził się wysłuchać Juve pierwszy raz od 2,5 roku.

EDIT:
półtora miesiąca temu Juve ustlaiło, że chce 1 Pepa, 2 Mou 3. Antek. Dopiero później zaczęto myśleć o Pochu i Sarrim.

Podtrzymuje, że Pep wyląduje u nas
Dalej: Jeśli nie uda się z Pepem, nie interesuje nas Sarri czy Poch a Klopp lub Zidane.

Hesu, Klopp w Juve :shock: :pray: :czytaj: :punish:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 13:38 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 3 razy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:22

zakiii pisze:Momblano: Dzisiaj Man City ma wydać oświadczenie na antenie SKY.


In light of the latest Guardiola rumours from Italy this morning, Manchester City say they fully stand by the comments Guardiola himself made on Friday, when he categorically ruled out joining Juventus this summer.

To? :D


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:30

Poprostu pisze:
zakiii pisze:Momblano: Dzisiaj Man City ma wydać oświadczenie na antenie SKY.


In light of the latest Guardiola rumours from Italy this morning, Manchester City say they fully stand by the comments Guardiola himself made on Friday, when he categorically ruled out joining Juventus this summer.

To? :D
To jest oświadczenie Sama Lee. Ale tego oficjalnie City do Sky chyba nie puszczało. To o czym piszesz już widziałem kilka godzin temu.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:45

Osgiliath pisze:Podtrzymuje, że Pep wyląduje u nas
Dalej: Jeśli nie uda się z Pepem, nie interesuje nas Sarri czy Poch a Klopp lub Zidane.

Hesu, Klopp w Juve :shock: :pray: :czytaj: :punish:
Oho, to chyba zaczyna się bajkopisarstwo.

Klopp i Zidane (nie wiem po co) są mniej realni niż Pep.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:54



Już wiadomo po co żonie Maserati.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:05

Nicram_93 pisze:Miałem nadzieję, że jeśli Dybala ma jeszcze pokazać swój pod potencjał, to właśnie przy takim Pepie, dziwi mnie trochę, że Pep nie widziałby dla niego miejsca w składzie
Mnie to wcale nie dziwi. Chłopaczek nie czyni żadnych postępów: nie jest szybszy, nie jest silniejszy, nie jest zwrotniejszy (te jego żółwie kółeczka wokół własnej osi :facepalm: ), nie nauczył się grać prawą nogą (widziałeś te zagrania z "fałsza" lewą nogą w ostatnim meczu :facepalm: ) i to jego głębokie cofanie się po piłkę aby zaistnieć, które skutkuje, że nie ma go z przodu gdy potrzeba (Mandżukiciem to on nie jest aby takie rzeczy robić) daje to obraz piłkarza-dzieciaka, który próbuje odnaleźć się między mężczyznami i mu to nie wychodzi. :bad:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:05

Vincitore pisze:

Już wiadomo po co żonie Maserati.
Nie rozumiem, nie jestem w temacie, kto to w ogóle jest ta babka?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ