Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:50

Mario kończy karierę reprezentacyjną.

Zrobiły to chyba w najlepszym momencie.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 16:13

Moment faktycznie chyba idealny, nie ma niczego lepszego dla piłkarza niż odejście w chwale, dla nas to też dobrze, ale jednak Hrvatska bez niego to już nie będzie to samo :(( Widziałam go na Euro 2020


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 20:00

Poulinho pisze:Mario kończy karierę reprezentacyjną.

Zrobiły to chyba w najlepszym momencie.
:shock: To mnie Mario zaskoczył... Stary przecież jeszcze nie jest (32 lata to nawet jak na napastnika nie jest źle), na Euro2020 mógłby spokojnie zagrać a i na Mundialu w 2022 może i dałby radę (chociaż tu już średnio, bo miałby 36 lat a CR7 to on nie jest). Reprezentacja Chorwacji wiele straci niestety, ale może będzie to szansa dla kogoś młodego (którego z czasem możemy kupić, bo w Chorwatów warto inwestować).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 12:36

Mandzukic przedłużył kontrakt do 2021 roku. :bad: Także tytan ma pewny plac jeszcze przez 3 lata. Taka decyzja może świadczyć o pozostaniu Allegriego z nami.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 12:41

może to i lepiej? może dzięki temu zostanie zapamiętany jako cień piłkarza a nie "zawodnik sezonu", czyli tak jak na to zasługuje


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 12:44

Juventus sztucznie przedłuża mu termin przydatności do spożycia, który wyraźnie dawno już minął.

Ani to zdrowe ani smaczne.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 13:00

Maly pisze:może to i lepiej? może dzięki temu zostanie zapamiętany jako cień piłkarza a nie "zawodnik sezonu", czyli tak jak na to zasługuje
Nie wiem czy to nie jest najgorszy post jaki w życiu na tym forum czytałem. Takie w pełni świadome życzenie zawodnikowi żeby grał jak najgorzej, kompromitował się w oczach innych kibiców w imię... osobistej satysfakcji Małego?

Forza Mario Mandzukić, walcz na przekór hejterom.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 13:03

5.5 mln + bonusy. Chyba za bogaci jesteśmy. :facepalm:


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 14:04

Jeśli te przedłużenie kontraktu wraz z taką pensją oznacza, że Mandzukic ma być dalej naszą podstawową dziewiątką na przyszły sezon, a może dłużej co jest prawdopodobne bo po co dawać rezerwowemu taką pensję to nie wiem dokąd ten klub zmierza.
On już w tym sezonie odstaje poziomem ale co tam w sumie przecież ma charakter i walczy w obronie, to że strzeli jak dobrze pójdzie 10 no max 15 bramek w sezonie nie jest ważne. Wiadomo Juventus ma inne podejście do futbolu i napastnicy jak Lewy czy Suarez którzy strzelają po 30 baramek nie wpisują się w filozofię klubu bo jeszcze wygralibyśmy wyżej niż 1:0.
Teraz to tylko czekać na komunikat, że khedira zostaje z nami na kolejny sezon do tego jeszcze przedłużyć kontrakt z Cuadrado i zaprzepaścić ostatni moment kiedy można na nim zarobić.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 14:08

Poprostu pisze:5.5 mln + bonusy. Chyba za bogaci jesteśmy. :facepalm:
Co do samego przedłużenia, to takie średnie to, ale wszystko wskazuje, że mówimy Coście papa, natomiast kwota wynagrodzenia to imo za dużo, zważywszy, że to na dwa sezony. Mam jednak nadzieję, że pozostawienie Mario na jeszcze jeden (w zasadzie) sezon i pożegnanie Brazylijczyka zwiastuje Chiesę :uklon:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 14:14

Mnie Mandżur nie przeszkadza choć wolałbym aby nieco mniej grał. Jeżeli Costa ma odejść a w jego miejsce Chiesa to ok, ewentualnie Coutinho choć nie wiem czy chciałbym kolejnego Brazola u nas. Poza Emersonem każdy Brazol u nas jest opcją krótkoterminową albo niewypałem, także Sandro zważywszy jak zjazd zrobił.
Czyli Icara chyba nie będzie...


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 14:18

@Wesoł: dokonałeś nadinterpretacji, ja mu życzę dobrze od kiedy do nas trafił (gdy już wychodzi na boisko) ale to tylko życzenia, życie wygląda inaczej i Mario ich nie spełnia

gość ma 33 lata a my mu dajemy podwyżkę... toż nawet Buffon ostatnie sezony grał na zmniejszonym kontrakcie już pomijając jak Buffon prezentował się na tle najlepszych na swojej pozycji a jak robi to Mario

szkoda Keana czy raczej szkoda dla klubu bo on sobie poradzi i z łatwością w lecie znajdzie klub gdzie będzie grał i się rozwijał
no i nas kibiców, którzy łudziliśmy się że Allegri odejdzie po sezonie bo nie odejdzie

kiedyś pukałem się w głowę jak Marotta podpisywał z De Sciglio, przedłużał z Pirlo i innymi ale jak widać to nie była odosobniona wina Marotty

ps. Emerson grał 2 sezony więc chyba też opcja krótkoterminowa


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 17:26

Człowiek wierzy, że się w końcu coś z zmieni, a tu podwyżka dla całkowicie bezużytecznego w tym roku Mandzukica, nie pojmuje tego,

Dajemy podwyżkę 33-latkowi, który ma olbrzymie problemy kondycyjne w tym sezonie, mając z nim podpisany kontrakt jeszcze przez ponad rok, jaki jest w tym wszystkim sens? Rozumiem, jego rolę jako rezerwowego w przyszłym sezonie, ale tylko w takiej roli jestem go w stanie zaakceptować. To co on aktualnie prezentuje jest tak mierne, że aż trudno to ogarnąć. Choć w sumie wpisuje się to w całą filozofię Juventusu, grasz fatalnie = pierwszy skład i podwyżka.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 21:02

Jedyne racjonalne wytłumaczenie to że Ronaldo lubi z nim grać i dalej chciałby go mieć przy sobie jako boiskowego parobka.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2019, 21:39

Takie rzeczy tylko w Juve. Mamy jakąś dziwną tendencję do sztucznego przedłużania okresu przydatności zawodników. Pirlo, Barzagli i teraz jeszcze do tego Mandżukić. Nie wiem co Mario zrobił takiego, że zasłużył na takie docenienie przez zarząd. Spojrzał groźnie na Paraticiego i ten narobił ze strachu w zbroję?

Może jestem skrzywiony z tego względu, że jestem zwolennikiem przewietrzenia szatni, a jak to zrobić lepiej niż wypychając zawodników po 30, których przydatność na boisku z każdym sezonem jest coraz mniejsza (Barzagli, Cuadrado, Mandżukić)? Naprawdę nie dostrzegam sensu w przedłużaniu tego kontraktu.


ODPOWIEDZ