Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 18:41

Z Zaniolo jest jeden problem - póki co gość kompletnie nie radzi sobie z przesuwaniem piłki do przodu przy nodze, nie ma też podania. A naszej pomocy właśnie tego brakuje i dlatego Dybala musi się cofać do połowy boiska. Co więcej, mówi się o kwocie rzędu 60 milionów, a z takimi pieniędzmi moża zaczyać podchody pod mój wymarzony zakup, Ndombele.
A jeśli kogoś interesuje temat, polecam te dwa teksty:
https://statsbomb.com/2019/03/taking-th ... o-zaniolo/
https://saturdaysoncouch.wordpress.com/ ... -prospect/


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 19:46

Oglądasz regularnie Ndombele? Przyznam, że nie oglądam go w akcji, ale z tego co piszą w mediach to mówisz o 23 latku, który miał dobre pół sezonu, po czym jego forma spadła. Już nawet w mediach Aulas krytykuje murzynka, że buja w obłokach.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 22:51

My do środka pola potrzebujemy typowego przecinaka. Na najlepszego przecinaka na świecie (Kante) nie ma szans. Nawet gdyby był 1% szans to i tak bym w to nie wierzył. 100 mln to minimum, a patrząc na to, że Chelsea ma bana i bardzo możliwe, że straci Hazarda to nie pozwoli sobie na takie drugie osłabienie.
Chyba najrozsądniejszym wyborem wydaje się Barella. Młody Włoch od czarnej roboty. Nawet jakby chłopak kosztował 50 mln to i tak moim zdaniem warto bo facet jest bardzo równy. Jasne koleś dostaje sporo żółtych kartek, ale to jest wpisane w jego pozycje na boisku i stosunkowo ostrą grę.
Ramsay ma niby prowadzić naszą pomoc od strony ofensywnej, a coraz głośniej mówi się o tym budżecie Realu i tym, że Zidane mocno się ślini na widok Pjanicia.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 00:00

Shadow Marshall pisze:My do środka pola potrzebujemy typowego przecinaka. Na najlepszego przecinaka na świecie (Kante) nie ma szans.
Nie jestem taki przekonany, co do tego najlepszego na świecie. Wciąż wspaniale byłoby go mieć u siebie, ale mam poczucie, że mimo wszystko trochę obniżył loty.

W tym temacie podoba mi się Gueye. Forumowi pedofile będą narzekać na wiek, ale jest wciąż dość młody by zarobić sobie gwiazdkę w Juventusie. Chce odejść z Evertonu, niby marzy mu się PSG, ale myślę, że oferta gry z dla Juventusu, z Cristiano, byłaby kusząca.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 00:32

SKAr7 pisze:Nie jestem taki przekonany, co do tego najlepszego na świecie. Wciąż wspaniale byłoby go mieć u siebie, ale mam poczucie, że mimo wszystko trochę obniżył loty.
Nie wiem jak w Ligue 1, Bundeslidze i niższych, ale w PL, Serie A i La Liga nie ma nikogo, kto mógłby zagrozić jego pozycji na szczycie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 18:51

Pamiętajcie że jest jeszcze Romero za którego musimy niemało zapłacić ; )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 19:13

Adrian27th pisze:Pamiętajcie że jest jeszcze Romero za którego musimy niemało zapłacić ; )
Nic nie musimy bo nie wiadomo czy w ogóle go kupimy. Temat całkowicie ucichł a do tego mówi się o przedłużeniu kontraktu z Genoa.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 20:10

https://www.football-espana.net/77528/j ... ael-varane

Ponoć walczymy z ManU o Varane'a za ok. 70 mln euro. Ponoć to nasz absolutny priorytet, jeśli chodzi o środek obrony. Sam piłkarz miał już zapowiedzieć, że po sezonie chce odejść z Realu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 21:52

A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 21:57

Adrian27th pisze:A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.
Podanie które wykonał przed bramka nie wiem do kogo to mistrzostwo normalnie


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 22:19

Do Lacazette'a. Tak, on ogólnie dobrze się odnajduje w kombinacjach, wiadomo że opierać na nim całą ofensywę trochę słabo, ale przy odrobinie wolności taktycznej (i braku kontuzji) myślę, że pokaże klasę.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 22:19

Poprostu pisze:
Adrian27th pisze:A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.
Podanie które wykonał przed bramka nie wiem do kogo to mistrzostwo normalnie
Do Lacazette, który chciał wejść między dwóch, ale obrońca na całe szczęście dla Arsenalu wybił piłkę pod nogi Aarona :punish:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2019, 23:06

Adrian27th pisze:A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.
Taka ciekawostka:
Wojtek Szczęsny w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że Ramsey to najmniej taktyczny pomocnik, z jakimkolwiek grał w zespole. Dodał, że bardzo dużo biega, ale jego odpowiedzialność taktyczna i umiejętność ustawiania się pozostawia wiele do życzenia. Jak to wróży przed konfrontacją Walijczyka z taktyczną Serie A...? :think:


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 00:07

pumex pisze:
Adrian27th pisze:A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.
Taka ciekawostka:
Wojtek Szczęsny w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że Ramsey to najmniej taktyczny pomocnik, z jakimkolwiek grał w zespole. Dodał, że bardzo dużo biega, ale jego odpowiedzialność taktyczna i umiejętność ustawiania się pozostawia wiele do życzenia. Jak to wróży przed konfrontacją Walijczyka z taktyczną Serie A...? :think:
Być może ten pierwiastek nieprzewidywalności jest tym brakujacym ogniwem....

Poza tym nie chce mi się wierzyć, że starając się o Ramseya nie wiedzieliśmy o jego impotencji taktycznej.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2019, 00:07

pumex pisze:
Adrian27th pisze:A nasz nowy nabytek Ramsey nie może przestać strzelać.

Dziś już jedna (druga nieuznana).

Piękny transfer.
Taka ciekawostka:
Wojtek Szczęsny w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że Ramsey to najmniej taktyczny pomocnik, z jakimkolwiek grał w zespole. Dodał, że bardzo dużo biega, ale jego odpowiedzialność taktyczna i umiejętność ustawiania się pozostawia wiele do życzenia. Jak to wróży przed konfrontacją Walijczyka z taktyczną Serie A...? :think:
Być może ten pierwiastek nieprzewidywalności jest tym brakujacym ogniwem....

Poza tym nie chce mi się wierzyć, że starając się o Ramseya nie wiedzieliśmy o jego impotencji taktycznej.


Do usunięcia.


Zablokowany