Serie A - Sezon 2018/19

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 20:43

Sila Spokoju pisze:Pastore z pierwszą bramką w Romie i to jaką :whistle: :bravo:
No <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> brama. :bravo:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 20:59

Ale Atalanta jest nadal mocna.

Dziwny zespół, 3 sezon zostają rozbierani z najlepszych zawodników, a mimo to nadal dają radę tłuc najlepszych.

Brawo Atalanta! Dowalcie jeszcze Napletom i Interom :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:07

Berardi sie znowu pokazuje. Moze, moze...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:11

3:1 :co?:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:11

Nie pamiętam kto na Olimpico tak obijal Rome sierpowymi bez gardy. Czy leci z nimi obrona? Szok!


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:13

Jak ktoś ma możliwość, niech włączy Roma-Atalanta. Drużyna z Bergamo drugim garniturem, skupili się na rewanżu z Kopenhagą w LE, nawet bramkarz rezerwowy. O ile początkowo wyglądali trochę nieśmiało i myślałem, że to będzie mecz do jednej bramki, tak teraz... faktycznie jest, ale to bramka Romy. Niesamowicie grają z kontry i klepią obronę gospodarzy. :hello: Jeżeli miałbym wskazać największą bolączkę Romy, chyba postawiłbym na pomoc. I Cristante, i Pellegrini bardzo anonimowe występy. De Rossi, jak to on, łata dziury w obronie, dlatego nie ma kto przekazać piłkę do ataku. W każdym razie jestem pod wrażeniem występu Atalanty.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:18

Wczoraj Fiorentina sklepała Chievo, z którym my się męczyliśmy.

Dzisiaj Atalanta 2-składem gnoi Romę, grając ładną, agresywną i szybką piłkę.

Juventus - z najlepszym składem w SerieA, z najlepszymi technicznie piłkarzami nie potrafi wymienić 3-4 celnych podań między sobą. Nie potrafi płynnie pressować rywali i strzelać kilku bramek, męcząc się dodatku po 30 minutach i oszczędzając siły na kolejne mecze.

Ciekawe ciekawe :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:24

Nic dziwnego, że Atalanta prezentuje się bardzo dobrze na początku obecnego sezonu. Przecież z uwagi na występ w kwalifikacjach LE (które to rozgrywki traktują bardzo poważnie) drużyna z Bergamo musiała przygotować formę trochę wcześniej od ekip, które grę w pucharach rozpoczną od fazy grupowej. Niemniej nie ma co odbierać im świetnej pierwszej połowy, bo tak jak napisał ktoś powyżej kolejny raz rozkupują ich najlepszych zawodników, a Gasperini i tak potrafi załatać dziury.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:27

notquitemytempo pisze:Jak ktoś ma możliwość, niech włączy Roma-Atalanta. Drużyna z Bergamo drugim garniturem, skupili się na rewanżu z Kopenhagą w LE, nawet bramkarz rezerwowy.
Gollini to już nie jest rezerwowy bramkarz, wygryzł Berishę. Grał chyba we wszystkich meczach tego sezonu (el. LE i Serie A).


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:52

Ta bramka Pastore oO


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 21:57

Oglądam jednym okiem ten mecz i powiem Wam jedno, na Juve spinają się na 4000 % a później grają taką kupę ligowcy ze aż się śmiać chcę, tyle miejsca, tyle niechlujstwa, tyle nieporadności, że jakby z nami ktokolwiek tak zagrał to mamy 5 bramek po 30 min.
2 gol dla Romy, pół boiska przeleciał gość i strzelił farfocla w środek i bramka, Chievo dosaje 6 od Violi i można tak się bawić cały sezon, a jak przychodzi czas na Juve to naglę całe to średniactwo wskakuję kilka lv wyżej.

To tylko pokazuję jaka ta liga słaba, wszyscy anty Juve i tak żadna nie potrafi niczego wygrać, mimo ogromnej napinki !


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 22:12

TheDreamer pisze:Oglądam jednym okiem ten mecz i powiem Wam jedno, na Juve spinają się na 4000 % a później grają taką kupę ligowcy ze aż się śmiać chcę, tyle miejsca, tyle niechlujstwa, tyle nieporadności, że jakby z nami ktokolwiek tak zagrał to mamy 5 bramek po 30 min.
Oczywiście, że na nas zespoły spinają się na absolutne maksimum swoich możliwości, nie wiem dlaczego niektórzy tego nie dostrzegają. Wieloletnie dominacja jednego podmiotu nie służy nikomu z miejsc 2-20.

Pisałem już o tym kiedyś, więc teraz na szybko:
- taka dominacja odbiera klubom nadzieję na coś więcej
- przeciwko nam każdy przeciętny ligowy kopacz chce się pokazać z jak najlepszej strony - bo dobry mecz przeciwko potężnemu Juve pokazuje, że ktoś ma potencjał i może zaowocować to nowym, lepszym kontraktem
- takie jest po prostu prawo natury w środowisku różnych dyscyplin sportowych, że zawsze chce się zrzucić mistrza z tronu. Hasło: "Bij mistrza" jest cały czas aktualne.

Inne spotkania w Serie A, które oglądam tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
BTW Roma 3 -3 Atalanta.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 22:26

Po zaledwie 2 kolejkach:
Roma -2 pkt
Milan co najmniej -3 pkt
Inter -5 pkt
Lazio -6 pkt


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 22:29

Po 2 kolejkach komplet punktów mają:

Juve
Napoli
Spal :prochno:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2018, 22:39

Sila Spokoju pisze:Wczoraj Fiorentina sklepała Chievo, z którym my się męczyliśmy.

Dzisiaj Atalanta 2-składem gnoi Romę, grając ładną, agresywną i szybką piłkę.

Juventus - z najlepszym składem w SerieA, z najlepszymi technicznie piłkarzami nie potrafi wymienić 3-4 celnych podań między sobą. Nie potrafi płynnie pressować rywali i strzelać kilku bramek, męcząc się dodatku po 30 minutach i oszczędzając siły na kolejne mecze.

Ciekawe ciekawe :think:
Allegri :punish: Zidane
Albo kto kolwiek, to musi być ostatni sezon Wybitnego Stratega w Juventusie.


:allegri: na śmietnik
Zablokowany