Czeczen - Liryczny Mistyk CD

Strefa kreatywnego fana Juventusu! Prowadzisz bloga, kanał YouTube, masz zdolności artystyczne? Podziel się tym z innymi kibicami.
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 23:24

Ja bym prosił autora, żeby w pierwszym poście, gdzieś na samej górze, w widocznym miejscu opisywał jaki gatunek muzyki tworzy i moja sugestia do moderacji też pewna za tym idzie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2018, 23:52

Przesłuchałem jakieś 50% materiału, więcej nie dałem rady. Rak uszu, prześlę rachunek za onkologa. Ten temat to dowód na totalne zezwierzęcenie tego forum, gdzieś obok Coolfi pytał, czy ktoś jest z 2004-2007.... masakra.

forzaaliminium, nie jesteś lirycznym mistykiem, tylko zwykłym patusem z windows movie makerem, który ma za dużo wolnego czasu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 00:06

@pan Zambrotta

Przynajmniej coś robię. ;) Aha, dzięki za poświęcony czas.

Owszem, jestem patusem - nawet nawijam tak w jednym refrenie. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 07:36

pan Zambrotta pisze:Przesłuchałem jakieś 50% materiału, więcej nie dałem rady. Rak uszu, prześlę rachunek za onkologa. Ten temat to dowód na totalne zezwierzęcenie tego forum, gdzieś obok Coolfi pytał, czy ktoś jest z 2004-2007.... masakra.

forzaaliminium, nie jesteś lirycznym mistykiem, tylko zwykłym patusem z windows movie makerem, który ma za dużo wolnego czasu.
:prochno: nic dodać, nic ująć. Dramat co tu się dzieje. To że patologia się szerzy to wiemy, ale że jest akceptowana w takich miejscach...

P.S I jeszcze jakies rozkminy czy glos sie zgrywa z bitem itd itp :facepalm:
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2018, 09:25 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2018, 08:40

Nie znam się zbytnio na rapsach, trochę liznąłem w latach 90tych, Flexa (jego mixtapy i audycje w radio z kaset), coś tam kojarzę z polskich Pejów, ale to? Człowieku chwali się, że się wyrwałeś z nałogu (choć uszkodzenia mózgu aż nadto widoczne), ale szczerze zmień profesję :) Obecnie ten gatunek muzyczny to moja wstydliwa zajawka z nastoletnich czasów kiedy królami był K44 i się z kumplami słuchało "ja się wcale nie chwale ja po prostu mam talent"... tutaj tego nie ma. Byle ujek może sobie teraz płytę na laptopie nagrać...

A że to trafiło na forum, coż, nie moja piaskownica nie moje zabawki.

Pozdro :)

Edit: żeby nie było, że dla zasady się przywalam to wisi ten temat na głównej stronie już kilka dni więc postanowiłem wejść i sprawdzić :papa:


:allegri: na śmietnik
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 02:52

Wiecie co?

Ja CAŁY CZAS będę robił swoje, będę się rozwijał, doskonalił. Ja SAM wiem że dużo pracy przede mną, a by się wybić trzeba się wznieść dzisiaj na maksimum możliwości CAŁEJ polskiej sceny. No ale coś kocham chociaż i mam cel. Gdyby nie mój życiowy sens, bym pewnie spełnił marzenie wielu z was i zniknął, w sensie skończył ze sobą - miałem 2 próby w swoim życiu, albo poddał się i efekt byłby podobny. Zresztą, co wy o mnie wiecie, oceniając mnie z góry? Przeżyjcie to co ja. Narkotyki? Nie sięgnąłem po nie najpierw, uciekałem w nie, ale co wy wiecie... Ja wam dałem szczerość chociaż, mówiąc o sobie.

Zależy mi by kimś być, indywidualnością i zawsze sobą w tym pozostać.

Ja jestem Gladiatorem! Skumajcie to, tak i 12 kawałek o tym tytule, chociaż może być za trudne. hellyes:

Elo!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2018, 12:47

Ja pierdu, jak wam nie pasi to nie musicie co chwilę pokazywać wszem wobec, jaką to nie jesteście ynteligencją tego forum. Wystarczy napisać słabe, beznadziejne i tyle, po co te wycieczki personalne? Aha - jeżeli forum jest zezwierzęcone, to pisząc na nim kim jesteście? :ahsisi: Przypominacie mi 5-latka, który myśli że jest mądrzejszy od swojego 3-letniego braciszka. :prochno: Jestem pewien, że większość forum, to takie osobniki jak alexinio i zambrotta bardziej wkurzają niż Forza.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 23:39

Nie znam się na takim gatunku muzyki, ale Twoja wada wymowy jest okropna i nie powinieneś "tworzyć". Idź do logopedy, a później zabierz się za nagrywanie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 16:03

Moja nowa nutka do internetu taka.

Od razu mówię że bardzo patoprawilna.



No nic zapraszam do posłuchania. Pozdrawiam Elo!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 23:39

No i kolejna moja nuta. Nagrane dzisiaj. Zmieniłem studio na SND u Ajmana. Który prócz tego że jest realizatorem tam, jest też dość znanym raperem w Warszawie.



Szczerze? Uważam że mogłem dużo lepiej nagrać. No ale od rana miałem mega męczący dzień i w studio już ledwo stałem na nogach za mikrofonem jak mnie Ajman realizował.

No ale kolejny krok naprzód! Wrzuciłem na yt.

Elo!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ