Serie A: MERCATO 2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 12:13

Kruczenzo pisze:
Dragon pisze:
D-Rose pisze:
Czemu mi sie wydaje, ze za rok-dwa Beppe go podkupi :D
On jest bardzo słaby...

Bakayoko już na testach 5 + 35 za wykup. Ponadto Elliot desperacko kręci się obok Savicia, trochę mi to śmierdzi.

Keita już w Mediolanie.

Joel Obi z Torino do Chievo Verona.

Nie wiem co jest zabawniejsze, Inter z wiara ze oferta typu 15mln wypozyczenie i 20 def. sklonia Pereza do oddania Modricia czy niemajacy kasy Milan z ofertami Bonaventura i Montolivo(xD) plus kasa za wypozyczenie SMSa, Lotito predzej da buzi Marotcie niz sie na to zgodzi. Ogolnie to oba mediolanskie kluby obecnie zachowuja sie jak para zebrakow, wszystkich by chcieli wypozyczac, cos jak Marotta 2012, chcieliby na salony, ale nie moga bo ffp.

Zreszta watpie zeby Sergeja interesowal akurat Milan, gdzie na ten moment to podobny poziom jak Lazio. Takze szans na na SMSa w Mediolanie nie ma zadnych, chyba ze Elliott postrada zmysly i rzuca ile chce Lotito, ale to byloby skrajnie glupie, ale kto tam ich wie :-)

Inter z tego co się orientuje to w ogóle nie chce płacić za Modrica. Oni myśla, że uda im się go wziąć za free i w nagrodę dadzą mu duży kontrakt. :ahsisi:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 12:28

Poprostu pisze:
Kruczenzo pisze:
Dragon pisze: On jest bardzo słaby...

Bakayoko już na testach 5 + 35 za wykup. Ponadto Elliot desperacko kręci się obok Savicia, trochę mi to śmierdzi.

Keita już w Mediolanie.

Joel Obi z Torino do Chievo Verona.

Nie wiem co jest zabawniejsze, Inter z wiara ze oferta typu 15mln wypozyczenie i 20 def. sklonia Pereza do oddania Modricia czy niemajacy kasy Milan z ofertami Bonaventura i Montolivo(xD) plus kasa za wypozyczenie SMSa, Lotito predzej da buzi Marotcie niz sie na to zgodzi. Ogolnie to oba mediolanskie kluby obecnie zachowuja sie jak para zebrakow, wszystkich by chcieli wypozyczac, cos jak Marotta 2012, chcieliby na salony, ale nie moga bo ffp.

Zreszta watpie zeby Sergeja interesowal akurat Milan, gdzie na ten moment to podobny poziom jak Lazio. Takze szans na na SMSa w Mediolanie nie ma zadnych, chyba ze Elliott postrada zmysly i rzuca ile chce Lotito, ale to byloby skrajnie glupie, ale kto tam ich wie :-)

Inter z tego co się orientuje to w ogóle nie chce płacić za Modrica. Oni myśla, że uda im się go wziąć za free i w nagrodę dadzą mu duży kontrakt. :ahsisi:
A myślałem, że specjalistą od 'wypożyczenie z opcją wykupu" jest nasz Beppe, ale widzę, że inter jest zabrał się do nauki. Ofc wątpię, że wyrwą Modricia na takich warunkach, ale póki co zazdroszczę im tylko tego, że już raczej pewnikiem wyrwali Keitę z Monaco. Mam nadzieję, że nasi się zakręcą wokół niego za rok (no chyba, że myślimy o Martialu).


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 18:43

Możemy sie śmiać z interu, że dziadują z wypożyczeniami, ślinią się do Messiego czy Modricia, ale trzeba przyznać że ich zarząd odwalił kawał dobrej roboty w mercato i zmontował Łysemu mega pakę.

-------------Handanovic-----------
--------skriniar-------de vrij--------
vrsaljko----------------------asamoah
---------gagliardini---brozovic-------
perisic--------nainggolan-------keita
-----------------icardi---------------------

Na ławce mają Mirande, Dalberta, Vecino, Candreve, Martineza, Politano czy Karamoha. Imo mają najlepszy skład od 2010 roku i będą w tym sezonie bardzo groźni. Jak dla mnie spychają kadrowo Rome i Napoli, które przed sezonem się osłabiły. W Rzymie ośmieszyli się zamianą Allisona na Olsena, natomiast jeśli chłopaki pokroju Cristante i Kluiverta nie odpalą, a Pastore nie przypomni sobie swoich najlepszych lat będą mieli niewesoło. Śmieciarze pozbyli się Jorginho, solidnego Reine zastąpili połamanym Meretem, który w Spal przegrywał rywalizacej z jakimś murzynem i planują budować obrone i atak kolejno na Albiolu i Miliku. W tak ekstremanlnych warunkach Ancelotti dawno nie pracował.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 19:16

inter zrobił najlepsze mercato we Włoszech a nawet w Europie. Musieli to zrobić bo mieli gówniany skład a w LM i na pozostałych frontach trzeba walczyć. U nas nie może tak wyglądać mercato bo mamy bardzo mocna drużynę i wzmocnienie jej to nie lada problem dlatego tym razem CR7 ewentualnie może podnieść jakość drużyny. inter będzie mocny jeżeli Spal poukłada te klocki bo jednak ta zbieranina w ogóle nie jest zgrana.

Kto nas może wzmocnić ? Martinez, Vrsalijko, Asa, De Vrij ? Nie, poza De Vrijem to nie są zawodnicy na miarę Juve ale interu już tak i mogą dać im niezłego kopa. Do nas to juz tylko SMS, Rabiot, Messi, Suarze, Eriksen ale nie można mieć wszystkiego. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon w Serie A. O podium bedą grać poza Juve - Roma, inter, Napoli oraz Lazio.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 21:16

Inter przede wszystkim zgarnal dobrych zawodnikow na swietnych warunkach finansowych, o co osobiscie mam bol, bo kiedys z takich zagrywek slynal Marotta. My za np. takiego Cancelo przeplacilismy. A skoro o prawej obronie mowa, to niejaki Vrsaljko nakrywa czapka MDS'a, a od naszego Portugalczyka w tylach jest bezsprzecznie lepszy. Zreszta z perspektywy tego, ze Spina sie polamal, to taki Asa tez by byl wzmocnieniem. No ale chlopak uznal, ze od Interu odczuwa wieksza dobroc i zainteresowanie jego osoba :whistle:

ED.
W takich pre-sezonowych meczach, to ludzikow mozna roznie ustawiac. Zreszta Inter nie ma jakos wielkiego pola manewru na tej lewej obronie. No ale zobaczymy. A w wyplacie u nas, a tam to jak duza jest roznica?
Yaro417 pisze:Jacky a oglądałeś mecze na ICC bo tam Cancelo był naszym najlepiej prezentującym się zawodnikiem, a na boiskach USA biegali m.in. A. Sandro, Bernardeschi, czy Pjanić. Także z tym Vrsaljko popłynąłeś, ot solidny PO, ale Cancelo lepszy zdecydowanie.
Jeden ogladalem, bo ktos musi orac na 500+. Wiem, ze Portuglaczyk, jesli chodzi o gre ofensywna jest lepszy, niz Sime. No ale to jednak prawa obrona i jak sama nazwa wskazuje, tam trzeba wpierw bronic, a to Chorwat potrafi duzo lepiej (sprawdz staty defensywne) i dorzucic w pole karne tez potrafi. Teraz juz jest po herbacie, ale chyba z ciekawosci obejrze kilka razy Inter.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2018, 22:55 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 21:26

Przypuszczam, że Asa miał obiecaną grę w środku pomocy bo póki co na tej pozycji występuje. On nie raz mówił, że nie lubi grać na LO dlatego jeżeli miał obiecaną swoja nominalną pozycje to nie zastanawiał się. Poza tym Juve nie dałoby mu takiej kasy co inter tym bardziej, że nikt tutaj na siłę go zatrzymywać nie zamierzał.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 22:35

Jacky a oglądałeś mecze na ICC bo tam Cancelo był naszym najlepiej prezentującym się zawodnikiem, a na boiskach USA biegali m.in. A. Sandro, Bernardeschi, czy Pjanić. Także z tym Vrsaljko popłynąłeś, ot solidny PO, ale Cancelo lepszy zdecydowanie. ....a tak w ogóle to na rezerwę do Juve by raczej nie chciał przyjść, więc nie rozumiem porównań do MDS ;)


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 23:04

Baczu pisze:Możemy sie śmiać z interu, że dziadują z wypożyczeniami, ślinią się do Messiego czy Modricia, ale trzeba przyznać że ich zarząd odwalił kawał dobrej roboty w mercato i zmontował Łysemu mega pakę.

-------------Handanovic-----------
--------skriniar-------de vrij--------
vrsaljko----------------------asamoah
---------gagliardini---brozovic-------
perisic--------nainggolan-------keita
-----------------icardi---------------------

Na ławce mają Mirande, Dalberta, Vecino, Candreve, Martineza, Politano czy Karamoha. Imo mają najlepszy skład od 2010 roku i będą w tym sezonie bardzo groźni. Jak dla mnie spychają kadrowo Rome i Napoli, które przed sezonem się osłabiły. W Rzymie ośmieszyli się zamianą Allisona na Olsena, natomiast jeśli chłopaki pokroju Cristante i Kluiverta nie odpalą, a Pastore nie przypomni sobie swoich najlepszych lat będą mieli niewesoło. Śmieciarze pozbyli się Jorginho, solidnego Reine zastąpili połamanym Meretem, który w Spal przegrywał rywalizacej z jakimś murzynem i planują budować obrone i atak kolejno na Albiolu i Miliku. W tak ekstremanlnych warunkach Ancelotti dawno nie pracował.
Paka paka jednak to nie wszystko. interowi trzeba dodac wieczny nieodzowny gen frajerstwa, z reguly zawsze mieli dobra druzynye jednak oni tak maja, sa stworzeni do sprawiania nam klpotow pozaboiskowych i opluwania nas i smieszy mnie okrutnie ciagle nazywanie ich gigantami. Do tego dochodzi Spall ktory dla mnie jest slabym trenerem poza kacapowem nic nie wygral nie mowiac juz o besporednich meczach z nami. inter nie pozbyl sie ton szrotu w postaci Gabigoila czy Joa Mario i Ranochi a juz ciagna kolejne wypozyczenia. Kto "bogatemu" zabroni


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 12:57

N'Zonzi w Romie za 30m + 4m bonusow. Za pol godziny laduje w Rzymie.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:23

Il Fenomeno pisze:N'Zonzi w Romie za 30m + 4m bonusow. Za pol godziny laduje w Rzymie.
Roma wymieniła cały skład. Monchi więźniem ... własnej klauzuli ;)

Samu Castillejo z Villareal do Milanu na wypożyczenie za 3 mln z obowiązkiem wykupu za 15. W ramach rozliczenia Carlos Bakka do nich.

Milan wciąż marzy o SMS a Inter o Modriciu.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 14:45

Bardzo dobry transfer Romy mimo wszystko a rok temu chciałem tego zawodnika w Juve.


Obrazek
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 15:02

Baczu pisze:Możemy sie śmiać z interu, że dziadują z wypożyczeniami, ślinią się do Messiego czy Modricia, ale trzeba przyznać że ich zarząd odwalił kawał dobrej roboty w mercato i zmontował Łysemu mega pakę.

-------------Handanovic-----------
--------skriniar-------de vrij--------
vrsaljko----------------------asamoah
---------gagliardini---brozovic-------
perisic--------nainggolan-------keita
-----------------icardi---------------------

Na ławce mają Mirande, Dalberta, Vecino, Candreve, Martineza, Politano czy Karamoha. Imo mają najlepszy skład od 2010 roku i będą w tym sezonie bardzo groźni. Jak dla mnie spychają kadrowo Rome i Napoli, które przed sezonem się osłabiły. W Rzymie ośmieszyli się zamianą Allisona na Olsena, natomiast jeśli chłopaki pokroju Cristante i Kluiverta nie odpalą, a Pastore nie przypomni sobie swoich najlepszych lat będą mieli niewesoło. Śmieciarze pozbyli się Jorginho, solidnego Reine zastąpili połamanym Meretem, który w Spal przegrywał rywalizacej z jakimś murzynem i planują budować obrone i atak kolejno na Albiolu i Miliku. W tak ekstremanlnych warunkach Ancelotti dawno nie pracował.
Serio tak się wszystkim podoba to mercato w wykonaniu Interu? Jak tak zerkam na ten skład to u nas pewny plac miałby chyba tylko Naingollan. Obrona bez szału(ok, jest Skriniar, ale przekonam się do niego jeżeli zagra drugi tak dobry sezon i ważnych meczach nie będzie dawał ciała). Pomoc mogę określić jednym słowem - chimeryczni. Każdy z nich ma bardzo duże wahania formy(prócz Belga, bo nawet Perisic zbyt często znikał w Serie A), a w ataku jest sam Icardi. Inter już kiedyś wierzył, że ma młodą perełkę z Argentyny w ataku - nazywał się Ricky Alvarez i ostatnio walczył o plac w Sampdorii, dlatego z tym Lautaro Martinezem to bym zaczekał nad zachwytami. Keita z kolei to jeden z tych piłkarzy po których nie płakałem, a wręcz się cieszyłem, że Marotta i spółka go odpuścili.

Myśle, że jednak to dalej Napoli będzie tą ekipą na drugie miejsce. W Romie i obu ekipach z Mediolanu zbyt dużo roszad i zbyt dużo niewiadomych, a Gomorra powinna grać swoje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 17:40

Pojechałeś bo mercato w ich wykonaniu dobre i wreszcie niepełnosprawni umysłowo kibice tego klubiku mają chwilę radości a Ausilio jest Bogiem. Oczywiście, może być tak jak z Milanem ale myślę, że inter jednak zrobił zdecydowanie bardziej przemyślane transfery. Z całą pewnością będą tutaj na forum wesołe momenty kiedy vvujki, orzeuy i inne pacusie pojawią się tutaj i będą prężyć pały z radochy a potem nagle znikną jak co roku. Mają prawo bo los, który uczynił ich kibicami interu i tak nie był dla nich łaskawy.
Mnie się ich transfery podobają.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 19:02

MRN pisze:Bardzo dobry transfer Romy mimo wszystko a rok temu chciałem tego zawodnika w Juve.
Zupelnie co innego twierdzą polscy kibice Romy na swojej stronie. Co do ich nercato SuperMarket Roma trwa w najlepsze


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2018, 19:26

MRN pisze:Bardzo dobry transfer Romy mimo wszystko a rok temu chciałem tego zawodnika w Juve.
Pamiętam. Do teraz płaczesz, że ściągnęliśmy nie tego Francuza ;) O jakiej kwocie się wtedy mówiło, 40 mln?

Nie jestem fanem, Krycha swego czasu w Sevilli prezentował się przynajmniej tak samo dobrze. Roma zweryfikuje umiejętności i cenę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ