Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 22:40

Zugzwang pisze:boisko doskonale to zweryfikowalo, Chorwat ma srebrny medal MŚ (gdzie grał w podstawie), a Alvaro obejrzal turniej na kanapie
tak tak, a Strinic jest lepszym lewym obrońcą od Alexa Sandro ;)
Zugzwang pisze:Tyle są warte mądrości forumowych znawców.
;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 10:34

Maly pisze:
Zugzwang pisze:boisko doskonale to zweryfikowalo, Chorwat ma srebrny medal MŚ (gdzie grał w podstawie), a Alvaro obejrzal turniej na kanapie
tak tak, a Strinic jest lepszym lewym obrońcą od Alexa Sandro ;)
Zugzwang pisze:Tyle są warte mądrości forumowych znawców.
;)
Sądzisz, że Alvaro jest lepszy od Mandżu?
Jak Cię chłopię polubiłem, tak oczom nie wierze co czytam


Obrazek
Martin_Pn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2016
Posty: 21
Rejestracja: 04 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 10:57

Morata może na ten moment buty czyścić naszemu Mario, jestem kibicem Juve i Chelsea, oglądam wszystkie mecze tych zespołów i jeśli ktoś mi powie, że jest inaczej, przynajmniej przez ostatnie kilka miesięcy, uznam go za trolla. :)


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 11:03

Martin_Pn pisze:Morata może na ten moment buty czyścić naszemu Mario, jestem kibicem Juve i Chelsea, oglądam wszystkie mecze tych zespołów i jeśli ktoś mi powie, że jest inaczej, przynajmniej przez ostatnie kilka miesięcy, uznam go za trolla. :)
To jest dopiero Trollowanie :prochno:

Lubię obydwu, Mandżura za zostawianie serducha na boisku, waleczność, nawet za gorącą, bałkańską krew. Moratę natomiast za to co zrobił dla nas, głównie w Lidze Mistrzów. Niestety ten Alvaro z teraz to już nie ten Alvaro z wtedy. Widać że "przystanek" w Realu mu nie służył a w Chelsea się nie odbudował. Jego przyjście do nas to byłaby jedna wielka niewiadoma - możliwość eksplozji jak te kilka lat temu ( a nie zapominajmy że przygodę u nas zaczynał od kontuzji i wykluczenia na kilka mies), albo constans i beznadziejna forma z CFC. Nie mniej jednak do obydwu tych grajków mam słabość :niewiem:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 12:36

lenor pisze:
Maly pisze:
Zugzwang pisze:boisko doskonale to zweryfikowalo, Chorwat ma srebrny medal MŚ (gdzie grał w podstawie), a Alvaro obejrzal turniej na kanapie
tak tak, a Strinic jest lepszym lewym obrońcą od Alexa Sandro ;)
Zugzwang pisze:Tyle są warte mądrości forumowych znawców.
;)
Sądzisz, że Alvaro jest lepszy od Mandżu?
raczej, że to głupi argument

a czy jest lepszy? jak grał u nas to był, w CFC miał świetny początek i beznadziejny koniec, zablokował się i widać w sparingach, że nadal się nie odblokował ale to prawdopodobnie tylko kwestia czasu (o ile wcześniej go nie sprzedadzą) by wrócił do formy i znów grał świetnie bo przy Sarrim ma doskonałą okazję do trampoliny


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 14:01

Morata z pewnością ma sporo większy potencjał, ale zupełnie go nie wykorzystuje. Ma szybkość, ma warunki, ma technikę, ale co z tego skoro bardzo rzadko gra na swoim najwyższym poziomie? Jeszcze 2-3 lata temu wierzyłem, że się ogranie i wskoczy w większej ilości spotkań na wyższy poziom. Obecnie możliwe jest, że nigdy tego nie zrobi i nie wykorzysta swojego potencjału (lata lecą).


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 16:30

Widać gołym okiem, że problem Moraty siedzi w jego głowie. Jak przestaje strzelać i mu nie wychodzi to zwykle taka czarna seria trwa u niego długo i jakoś bardzo ciężko mu się przełamać. Może nie radzi sobie z presją, a może nie zależy mu tak jak powinno. Umiejętności ma, fizycznie jest bardzo dobry, ale co z tego jeżeli albo ma za bardzo wywalone jaja na wszystko albo po prostu jaj nie ma :D
Ja go nie specjalnie widzę u nas ponownie. Dla mnie Mandżur lepszy, bo choć piłkarsko jest troche cepowaty, to pokazuje, że każdy drewniak przy odpowiednim charakterze, pracy i zdrowiu może grać na wysokim poziomie, za co zresztą piłke się kocha :)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 22:33

Oczywiście, że Mandżur jest lepszy od Moraty. Był lepszy grając w Bayernie, był lepszy grając w Atletico, jest lepszy grając u nas, jest lepszy grając w reprezentacji. Trzeba być albo ślepym albo uprzedzonym, żeby tego nie widzieć.

Owszem Alvaro potencjał miał i nadal ma, ale lata lecą (ma już 25) a ciągle jest niespełnionym talentem, Chelsea za niego srogo przepłaciła a teraz nie ma gdzie go wypchnąć...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 22:44

tak tak ;) jak Morata strzela 15 goli w sezonie to ma słaby sezon, jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje... ale jak Mario strzela 10 to zostaje wybrany piłkarzem sezonu... i ty mi tu mówisz o uprzedzeniach i ślepocie? ;) widzisz różnicę w waszym podejściu do obu?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 22:56

Maly pisze:tak tak ;) jak Morata strzela 15 goli w sezonie to ma słaby sezon, jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje... ale jak Mario strzela 10 to zostaje wybrany piłkarzem sezonu... i ty mi tu mówisz o uprzedzeniach i ślepocie? ;) widzisz różnicę w waszym podejściu do obu?
Bo wiesz...niektórzy zwracają uwagę na coś więcej niż tylko suche statystyki.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 23:15

Osobiście zwracam też uwagę na to, że nie ma żadnych predyspozycji do gry tam gdzie wystawia go Allegri :dance: Pan Piłkarz Sezonu od czasu gdy przybył do Turynu nawet nie zbliżył się do formy jaką prezentował w Atletico i Bayernie. Aczkolwiek tam grał tam na środku i dużo więcej.

Alvaro powrocie do Madrytu miał podobne staty co Mandżu w Rojiblancos, ale Hiszpan był przeważnie był zmiennikiem. Zdobywał bramki wchodząc na ostatnie 15-20 minut i uważam, że to jest wszystko na co obecnie zasługuje - być dżokerem w TOPowym klubie.

Z kolei Mandzukicia jako środkowego napastnika obecnie ocenić się nie da, bo nie gra tak w Juve. Typowym skrzydłowym nie jest, więc ustawianie go na boku to tragedia. Ratuje go to, że posiada jakieś tam umiejętności. Także patrząc na niego w roli bocznego napastnika czy tam fałszywej 9tki wykręca za słabe liczby, żeby się obronić - choć lubi ukąsić w bardzo istotnych meczach, to mu muszę przyznać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Martin_Pn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2016
Posty: 21
Rejestracja: 04 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 23:40

Hubson pisze:
Martin_Pn pisze:Morata może na ten moment buty czyścić naszemu Mario, jestem kibicem Juve i Chelsea, oglądam wszystkie mecze tych zespołów i jeśli ktoś mi powie, że jest inaczej, przynajmniej przez ostatnie kilka miesięcy, uznam go za trolla. :)
To jest dopiero Trollowanie :prochno:
No właśnie nie jest. Juventusowi kibicuje od szczeniaka, kiedy tylko dostałem koszulkę Alexa z logiem Sony z przodu. W 2005 lub w 2006 roku, w czasie gdy zaczynałem działać jako patchmaker FIFY i otrzymywać oryginalne wersje, granie Juve przeciwko 90% ludzi grających Barceloną stało się niemożliwe (lub inaczej - bezsensowne). Wybrałem Chelsea, później zacząłem oglądać mecze, LM i mega się wkręciłem w ten klub.

Potrafiłem już obejrzeć 2 "bratobójcze" pojedynki - Lech-Juventus (na żywo) i Juve przeciwko Chelsea i czerpać z nich radość.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2018, 09:16

Wojtek pisze:
Maly pisze:tak tak ;) jak Morata strzela 15 goli w sezonie to ma słaby sezon, jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje... ale jak Mario strzela 10 to zostaje wybrany piłkarzem sezonu... i ty mi tu mówisz o uprzedzeniach i ślepocie? ;) widzisz różnicę w waszym podejściu do obu?
Bo wiesz...niektórzy zwracają uwagę na coś więcej niż tylko suche statystyki.
tak bo Mandzukic jest chyba jedynym napastnikiem nie rozliczanym z goli, oczywiście tylko przez zakochanych w nim kibiców Juve bo reszta jednak rozlicza go z goli, i dlatego Igła w wieku 31 lat potrafi iść za 54mln a za Mario nikt 20 nie chce dać ;]

poza tym chodziło mi o to, że dla Moraty 15 goli to sezon beznadziejny a dla Mario sezon z 10 golami jest bardzo dobry i to jest ta subtelna różnica klas jeśli chodzi o tych zawodników, podobnie jakby teraz Ronaldo strzelił marne 25 goli a Mandzukic 10 moglibyśmy dyskutować czy Mandzukic nie jest lepszy od Ronaldo bo CR7 grał słabo i zdobył tylko 25 goli a Super Mario grał wyśmienicie i strzelił aż 10 i nie wykluczam, że część z was uznałaby że lepszym piłkarzem jest Chorwat, po tym co tu czytałem jest to nawet wielce prawdopodobne ;)

a pisanie, że Mandzukic grał dobrze w AM jest tak samo prawdziwe jak to, że Morata w Chelsea zagrał dobrze poprzedni sezon - grał tak dobrze, że sprzedali go czym prędzej przy pierwszej ofercie ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2018, 09:24

Maly pisze: tak bo Mandzukic jest chyba jedynym napastnikiem nie rozliczanym z goli, oczywiście tylko przez zakochanym w nim kibiców Juve bo reszta jednak rozlicza go z goli
Skoro tak ci nie pasuje, że ludzie za nim przepadają to najwyraźniej nigdy nie byłeś na meczu Juve, nie bardzo rozumiesz co znaczy takie kibicowanie i jesteś kibicem kanapowym. Już widzę Małego jak pojechał na stadion na mecz, wszyscy skandują imię Mario, a on go w tym czasie hejtuje :-)


Jeszcze w sprawie twojego podpisu - przypomnij mi w czym miałeś rację, a za co byłeś wcześniej krytykowany. Bo ja nie pamiętam nic takiego. Chyba, że to jest jedynie racja według twojego widzimisie, a nie faktów.



Z Alvaro Moratą w składzie Chelsea nie ma wielkich szans na sukcesy w tym sezonie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2018, 10:35

w tamtym wygrali Puchar Anglii więc więcej niż Tottenham z Kane w składzie i MU z Lukaku ;) aczkolwiek wiem o co ci chodzi i po części podzielam twoje zdanie dlatego nie wykluczam, że Sarri będzie grał Hazardem na 9
Skoro tak ci nie pasuje, że ludzie za nim przepadają to najwyraźniej nigdy nie byłeś na meczu Juve, nie bardzo rozumiesz co znaczy takie
kibicowanie
natomiast to jest tak głupie, że nawet nie wiem co powiedzieć ;) nie lubię Mario = nie byłem na meczu :O a co ma piernik do wiatraka? jeśli ty nie lubisz Moraty to mogę chyba założyć, że też nie byłeś na meczu prawda? jeśli teraz 90% kibiców nie lubi "Babolucciego" a 50% "Żelka" to kto będzie chodził na mecze Juve? a dobra wiem, pewnie sami fani Ronaldo :facepalm:
rozumiem, że policjanci po pracy też nie chodzą na mecze bo jeszcze ktoś krzyknie "kto nie skacze ten z policji"? to co napisałeś jest tak głupie, że nie wierzę, że to komentuję...
przypomnij mi w czym miałeś rację
a dawałem przykłady ze 3 miesiące temu, znajdź sobie
poza tym gdzie masz napisane, że chodzi o mnie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ