Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 11:14

Adrian27th pisze:Czyli jednak wychodzi ta słaba psychika Leo.
Coś czuje że z nim w składzie nie wygrali byśmy dwumeczu z Totkami.
Bonucci ogarnął by szatnie w przerwie meczu z Tottenham w zdecydowanie efektowniejszy sposób niż Allegri, pewne info. :lol:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 14:56

Maly pisze:z pewnością, szczególnie że Benatia był najsłabszy w naszym zespole ;) oni wtedy musieli strzelić 3 gole a do tego sędzia ich dymał ale pewnie wg was Juve by się podniosło i rozwaliło Arsenal w takiej sytuacji
Juventus nie doprowadziłby do takiej sytuacji.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 17:20

Maly pisze:z pewnością, szczególnie że Benatia był najsłabszy w naszym zespole ;) oni wtedy musieli strzelić 3 gole a do tego sędzia ich dymał ale pewnie wg was Juve by się podniosło i rozwaliło Arsenal w takiej sytuacji
Juventus musiał strzelić 2 bramki w meczu z Totenhamem, sędzia nas dymal i jak się skończyło?

I to wszystko pod dowództwem Allegriego :ahsisi:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 22:48

SpazioMilan: Leonardo Bonucci zażądał od włodarzy Milanu zgody na transfer.

Szybko poszło :facepalm2:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 23:00

Wojtek pisze:SpazioMilan: Leonardo Bonucci zażądał od włodarzy Milanu zgody na transfer.
Kapitan. :C

Tak jak mówiłem w dniu odejścia - życzę mu w życiu prywatnym wszystkiego, co najlepsze. Niech zarobi tyle kasy, żeby jego pra-pra-pra wnuki nawet nie musiały kiwnąć paluszkiem. Lecz jeżeli chodzi o karierę sportową, to jak dla mnie może ją nawet kończyć. Mały człowiek niepotrafiący stawić czoła problemom.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 00:02

Ale przecież miał LM z Milanem wygrać :prochno:


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2018, 08:12

MRN pisze:Ale przecież miał LM z Milanem wygrać :prochno:
Ja wiem, że sportowo nie chcę, by Bonu cokolwiek uzyskał, bo w Juve miał wszelkie powody do tego, by aspirować o najwyższe cele, ale też trochę się nie dziwię jego reakcji zważywszy na bordello, jakie jest w Milanie. Przecież nie mógł przewidzieć, że kitajec okaże się panem wydmuszką niemającym pieniędzy oraz, że klub z pozornej stabilizacji i dość niezłych transferów wróci do punktu wyjścia szybciej niż każdy myślał.

No ale cóż, sportowo raczej zjechał z bycia top defensorem, więc jeśli jakiś klub z anglii się na niego nie połasi, to raczej nie wróżę mu oszałamiającej dalszej kariery.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 13:00

Obrazek


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 12:20

no to jak, chyba można z powrotem przenieść temat :-)

w ramach ciekawostki umieszczam wywiad Buca zaraz po podpisaniu kontraktu z Milanem:
- Życie składa się z cykli, które się otwierają i zamykają. Po siedmiu latach spędzonych w jednej grupie chce zostawić za sobą coś pięknego. W końcówce sezonu coś się jednak wypaliło, po obu stronach, dlatego zdecydowaliśmy pójść w różnych kierunkach. W ciągu ostatnich miesięcy coś się posypało, ten transfer jest tego konsekwencją. By dawać z siebie 100 procent, muszę czuć się ważny. Ostatnio w Juventusie zdarzało się to tylko od czasu do czasu - stwierdził Bonucci.

- Nie potrafiłem kontynuować w ten sposób. Nawet najpiękniejsze małżeństwa czasem się kończą. Dałem „Juve” wiele, a klub dał wiele mi. To nie był dla mnie łatwy wybór, trudno jest tak po prostu zamknąć okres siedmiu lat i zapomnieć. Droga dobiegła jednak końca, żadna ze stron nie chciała tego ciągnąć. Muszę jednak przyznać, że skończyło się dobrze dla wszystkich: dla mnie, dla Juventusu i dla Milanu.

- Ludzie myślą, że ten incydent był najważniejszy w całej sprawie, ale prawda jest taka, że to była już kulminacja, wcześniej były inne sytuacje. Dzięki temu, co dałem Juventusowi, nie czuję się zdrajcą czy najemnikiem. Jeśli kibice będą mnie wygwizdywać, powinni wiedzieć, że to mnie tylko motywuje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 14:17

widać, że robimy kolejny podchód pod LM, 2 lata temu kasa poszła w błoto i teraz robimy kolejne podejście - 33 latek za setę na atak oraz wymiana niedoświadczonego obrońcy na doświadczonego i zgranego z drużyną, "pewniak" za "niewiadomą"... sprzedajemy duszę diabłu robiąc kompletnie nieuzasadnione ekonomicznie transfery by byle tylko wygrać tą przeklętą LM,

ciekawe jak to wszystko Maksio poukłada i sprawi by Leo czuł się ważny ;) można tu też wrócić do dyskusji sprzed roku czy lepiej było sprzedać Bonuca czy pozbyć się Maksia... życie lubi płatać figle


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 14:24

Jeśli kibice będą mnie wygwizdywać, powinni wiedzieć, że to mnie tylko motywuje.
Motywacji mu w takim razie nie zabraknie. Kibice przywitają go tak, że przez pierwsze 6 miesięcy Zdrajca powinien prezentować formę życia :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:08

Maly pisze:widać, że robimy kolejny podchód pod LM, 2 lata temu kasa poszła w błoto i teraz robimy kolejne podejście - 33 latek za setę na atak oraz wymiana niedoświadczonego obrońcy na doświadczonego i zgranego z drużyną, "pewniak" za "niewiadomą"... sprzedajemy duszę diabłu robiąc kompletnie nieuzasadnione ekonomicznie transfery by byle tylko wygrać tą przeklętą LM,
Nieuzasadnione ekonomicznie transfery robią te śmieszne klubiki z Premier Chips.

My przeprowadzamy bardzo dobre ruchy pod względem strategicznym. Higuain również takim transferem był, bo poważnie osłabiliśmy Napoli wyrywając z ich szeregów najlepszego króla strzelców w historii Serie A.

Teraz bierzemy najlepszego piłkarza świata ostatnich lat :cooler:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:24

jackop pisze:
Jeśli kibice będą mnie wygwizdywać, powinni wiedzieć, że to mnie tylko motywuje.
Motywacji mu w takim razie nie zabraknie. Kibice przywitają go tak, że przez pierwsze 6 miesięcy Zdrajca powinien prezentować formę życia :whistle:
Jeśli myślisz, że będę na niego gwizdać przez pierwsze 6 miesięcy, to się możesz mocno zdziwić... ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:36

wojczech7 pisze: Jeśli myślisz, że będę na niego gwizdać przez pierwsze 6 miesięcy, to się możesz mocno zdziwić... ;)
No. Kibice Bayernu chyba się z Neuerem oswoili dość szybko, mimo tej niecheci, czy też nawet wrogości.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2018, 15:37

Łukasz pisze:
wojczech7 pisze: Jeśli myślisz, że będę na niego gwizdać przez pierwsze 6 miesięcy, to się możesz mocno zdziwić... ;)
No. Kibice Bayernu chyba się z Neuerem oswoili dość szybko, mimo tej niecheci, czy też nawet wrogości.

Kibice Bayernu stwierdzili jasno, że będą go wspierać i oby bronił jak najlepiej ale szacunku od nich nigdy nie dostanie.


ODPOWIEDZ